Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV
Додано 14 лип 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Кількість підписників: 279
Фото: 6,000
Відео: 1,490
Посилання: 2,290
Опис:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!
Джерело

Melnyk TV | Трамп: Ми починаєм СВО, тирани Тегерану падуть.Іде возня. Іранці не до...

Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV Melnyk TV @melnyktv
237 Охват/переглядів 2026-04-08 12:50 Повідомлення №9689
Трамп: Ми починаєм СВО, тирани Тегерану падуть.Іде возня. Іранці не дораховуються пару десятків генералів і політичних лідерів.Іран: Виклик прийнятий. Оголошуєм Chalenge злови наш "Шахед" зубами.Іран валить з усього що є по усьому що бачитьКраїни Перської затоки: А нас за шо?Іран: Все в руках Аллаха!Трамп: Бл...ть так не чесно!Іран: ПохУкаїна: Ми знаєм що робити з тими неадекватними і їх "шахедами".Трамп: Нам допомога не потрібна.Країни Перської затоки: мусьє Зеленський, а нам дуже потрібна. Давай поговорим про справу...Трамп: країни НАТО мають нам допомогти!НАТО: Та схіба лі??Трамп: Бо інакше...ми подумаєм чи вас треба захищать!!НАТО: Мусьє Зеленський у нас до вас пропозиція...Іран продовжує стріляти в усі боки.США і Ізраїль продовжують відстрілювати тиранів Ірану.Іран: Ми перекриваєм протоку, ні каплі богом даної нафти шайтанам!Європа: Ну йоб ту люсю....Трамп: Так не чесноІран: ПохУкраїнці: А в нас лелеки прилетіли...Іран фігачить по всьому що бачить. Трамп: Щоб мір був у всім мирі, знімаємо санкції з нафти росіїПутін: Thank you, darlingУкраїнці: продовжують ретельно вивчати маршрути російських танкерівТрамп: А чи не влаштувати нам наземну операцію в Ірані?Генерали США: Та ну нах.Іран: А давайтє.Укранці: У нас тойво лелека Одарка дала піндюлєй сопєрніце...цікаво...Трамп: Немає сечі терпіти. У вівторок знищу цивілізаціюІран: А давайтє!Трамп: Я передумав. Оголошу перемир'я, але відкрийте бл@тську Ормузьку протоку.Іран: Ніт...Українці: Чим там закінчилось в лелек?