Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Катерина Ямщикова | Полтавська міська рада
Додано 06 січ 2025

Катерина Ямщикова | Полтавська міська рада

@kateryna_yamshchikova
Кількість підписників: 4 079
Фото: 10,200
Відео: 903
Посилання: 779
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Полтавської міської ради 🤍💚 Про Полтавську громаду https://www.instagram.com/kateryna_yamshchykova

👥 Кількість підписників

4 079
Середній/День:: +84
Середній/Тиждень:: +100
Середній/Місяць:: +120

👁️ Середній перегляд на повідомлення

862
Середній/День:: 1,040
Середній/Тиждень:: 701
ERR: 21.13%

📊 Кількість повідомлень на день

3.2
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 3.9
Середнє за день: 3.2

Історія змін лого

Історія змін назви

Катерина Ямщикова | Полтавська міська рада 2025-03-17
Катерина Ямщикова 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Чудова новина та справжній привід для гордості! 🇺🇦На найвищу сходинку п’єдесталу Кубка світу в Парижі піднявся наш земляк, Почесний громадянин Полтави Євгеній Богодайко.Він знову довів світові, що полтавський характер — це незламна воля та професіоналізм найвищої проби. Ця золота медаль черговий доказ того, які неймовірні люди живуть і працюють у нашій громаді.Пишаємося! 💙💛Євгеній — справжня легенда. За його плечима чотири Паралімпіади: Лондон, Ріо-де-Жанейро, Токіо та Париж. У скарбничці атлета 16 паралімпійських нагород, шість із яких золоті. Він неодноразово тріумфував на чемпіонатах світу та Європи, щоразу прославляючи наше місто та всю Україну.Але ми цінуємо Євгенія не лише за спортивні рекорди. Для нього перемога України на фронті — понад усе. На початку повномасштабного вторгнення він без вагань виставив на благодійний аукціон свою золоту медаль із Токіо-2020. Усі кошти від продажу нагороди спортсмен передав на потреби Збройних Сил України.Євгеній не просто залишається у великому спорті, а й виховує нове покоління. У Полтаві він заснував власну школу плавання, де особисто тренує малечу. Він ділиться з дітьми досвідом, вчить їх витривалості та вірі у власні сили.Дякуємо за силу духу та гідний приклад для кожного з нас!Вітаємо з перемогою!Пишаємося! 🤍💚
Дерева пам’яті та життя в серці ПолтавиСьогодні на Соборному майдані, біля Хрестовоздвиженського собору, висадили дерева в межах акції «1 мільйон дерев пам’яті та життя».Для мене важливо, що це була не просто екологічна акція. Це була спільна дія пам’яті, вдячності й підтримки.Кожне дерево сьогодні присвячене чеснотам наших Захисників і Захисниць – тих, хто боронить Україну зараз, і тих, хто віддав за неї найдорожче. Ми висаджуємо дерева справжніх українських цінностей, і про це на кожному з них сповіщатиме символічний шеврон із відповідним словом: свобода, незламність, вірність, повага, надія, єдність, людяність, мужність, відповідальність, захист, віра, відвага, жертовність, честь, відданість, гідність, воля, пам’ять та любов.Садили разом із родинами загиблих воїнів, родинами тих, хто чекає своїх рідних із полону, сім’ями безвісти зниклих, ветеранами, рятувальниками, представниками різних рівнів влади та громадою.Пам’ять має різні форми.Пам’ять – це повага. Це праця. Це конкретні дії.А сьогодні для нас це дерева, які пустять коріння в нашій землі й ростимуть поруч із нами. Кожен вклав свій сенс і свої почуття у висадку кожного дерева.Полтава вже кілька тижнів поспіль озеленює місто – висаджуємо крупномірні дерева в різних мікрорайонах. Сьогодні продовжили цю роботу в одному з центральних просторів міста.Важливо, що ми садимо саме крупномірні дерева – ті, які мають більше шансів прижитися, витримати міське середовище й справді стати частиною Полтави на роки. Загалом сьогодні ми висадили понад 20 таких дерев, серед яких липи, горобина, каштани, дуб та ялинки. Усі вони дбайливо вирощені та доставлені з розсадника нашого КП «Декоративні культури».Сьогодні Полтава також стала частиною руху Greening of the Planet, який об’єднує людей в Україні та світі навколо простої, але дуже сильної ідеї – садити життя.Дякую фонду «Озеленення України», ГО «Світове Українство», управлінню житлово-комунального господарства, КП «Декоративні культури», управлінню у справах ветеранів, департаменту культури, нашим рятувальникам, ветеранам, родинам Захисників і Захисниць та всім полтавцям, хто сьогодні був поруч.Садимо дерева.Пам’ятаємо.Дякуємо.Живемо.
Відновлення будинку на Великотирнівській: що вже зроблено і що плануєтьсяЦього тижня відбулася зустріч між представниками міської влади та мешканцями будинку по вул. Великотирнівська, 35/1 – багатоповерхівки, яка постраждала внаслідок ворожого удару вночі 30 березня. Головною темою розмови стали питання відновлення будинку та збереження комунальних послуг для його мешканців.У зустрічі взяли участь заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Тарас Панасенко, представники Управління ЖКГ, начальник УКБ, а також представники міських та обласних комунальних підприємств. Комунальні послуги будуть надаватися Одним із найважливіших питань для мешканців було: чи залишиться будинок підключеним до газу, води та опалення? Так, залишиться. Водопостачання та газопостачання функціонують у штатному режимі. Щодо опалення: пошкодження системи опалення оцінені фахівцями як незначні. Відповідно до запланованих робіт, система буде повністю відновлена до початку опалювального сезону. КП «ЖЕО №2» вже опрацьовано необхідні технічні рішення для всіх можливих сценаріїв розвитку ситуації, що гарантує безперебійне теплопостачання для мешканців будинку у опалювальний період.Покрівля: тимчасовий захист і демонтаж аварійних конструкційОдним із першочергових завдань після удару стало закриття пошкодженої частини даху. Управління ЖКГ оперативно уклало договір із підрядною організацією, яка встановила тимчасове накриття покрівлі для захисту будинку від опадів. Роботи вже виконано.Паралельно протягом квітня поточного року комунальні підприємства спільно з підрозділом ДСНС провели демонтаж аварійних плит та інших пошкоджених конструкцій із покрівлі. Заміна вікон за міжнародною програмою Будинок отримав допомогу від міжнародних партнерів у рамках «віконної програми» організації Global Empowerment Mission (GEM), яка реалізується спільно з Howard G. Buffett Foundation. 6 квітня 2026 року фахівці програми обстежили всі пошкоджені вікна в будинку.За результатами обстеження фонд безкоштовно замінить 64 вікна у під'їздах будинку, а також 30 вікон у квартирах тих мешканців, які з різних причин не мали можливості скористатися державною програмою єВідновлення. Подальше відновлення будинку Управління капітального будівництва вже провело тендер та уклало договір із Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Фахівці університету проведуть детальне обстеження технічного стану всіх будівельних конструкцій будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії.Після отримання офіційного звіту з висновками фахівців міська влада визначить конкретні кроки та обсяги робіт із повного відновлення будівлі. 
Ми багато говоримо про міжнародні партнерства, про співпрацю, про підтримку України з боку інших країн. І це справді важливо.Але водночас у нас ще дуже багато роботи всередині країни – між громадами, між містами, між людьми, які переживають різний, але спільний та унікальний досвід цієї війни.Саме в цьому для мене сила національної платформи «Пліч-о-пліч». Вона про згуртованість. Про те, щоб не залишати одне одного сам на сам із викликами. Про підсилення одне одного там, де кожна громада має свій досвід, свої навички й свою відповідальність.Разом можемо більше.Полтавська громада продовжує роботу в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».Сьогодні в межах ІІ Міжнародного форуму згуртованості в Києві ми підписали Меморандуми про співробітництво зі Слов’янською та Бахмутською міськими військовими адміністраціями. Нещодавно ці документи були затверджені на сесії Полтавської міської ради та підтримані депутатами.Бахмут і Слов’янськ – наші міста-форпости на Донеччині. Міста, які стали символами незламності й щодня приймають на себе найважчі удари ворога. Ці громади вже давно знають Полтаву і полтавців. Тепер наша співпраця стає офіційною та системною.Працюватимемо за практичними напрямами:– обмін досвідом у ліквідації наслідків обстрілів, відновленні та підтримці громад;– технічна взаємодія, зокрема щодо спільного використання спеціалізованої комунальної техніки;– гуманітарна допомога та соціальна підтримка наших жителів;– ветеранська політика, реабілітація й адаптація захисників і захисниць та підтримка їх родин;– робота з дітьми, освітні та культурні ініціативи;– посилення міжнародної співпраці, залучення експертів, партнерств і грантової підтримки.Працюємо пліч-о-пліч заради наших людей.🤝Вадим Лях начальник Слов’янської міської військової адміністрації.🤝Олексій Рева, начальник Бахмутської міської військової адміністрації.Заради стійкості громад.Заради Перемоги.Заради України.#плічопліч #згуртованігромади
Сьогодні Полтавська громада прощалася із Захисниками України 🇺🇦Назавжди в строю:🕯 молодший сержант ЧЕХОНАДСЬКИЙ Ілля Сергійович 25.06.1995 – 10.02.2025Ілля народився у місті Кролевець Сумської області, проживав у Полтаві. Навчався у Полтавському навчально-виховному комплексі №16. Закінчив Полтавський фаховий коледж нафти і газу та Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «Обладнання нафтових і газових промислів». Працював у Полтавському відділенні бурових робіт АТ «Укргазвидобування».Став до лав Збройних Сил України за контрактом. Проходив службу на посаді стрільця-снайпера штурмового відділення. Брав участь у бойових діях, мав поранення. Після відновлення повернувся до захисту держави.Вірний Присязі, мужньо виконував військовий обов’язок. Загинув на південно-східному напрямку під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну.🕯 солдат АНДРІЙЧЕНКО Михайло Сергійович 16.03.1987 – 18.12.2024Михайло народився у місті Лозова Харківської області, згодом проживав у Полтаві. Навчався у Машівській загальноосвітній школі. Здобув професію кондитера у Полтавському професійному ліцеї. Проходив строкову військову службу. Служив на посаді гранатометника стрілецького відділення. Вірний Присязі, мужньо виконував військовий обов’язок. Загинув на південно-східному напрямку під час виконання бойового завдання, боронячи Україну.🕯 солдат ВОВК Сергій Миколайович 22.05.1976 – 18.04.2026Сергій народився і проживав у Полтаві. Навчався у ліцеї №32 «Європейський». Здобув професію столяра у професійно-технічному училищі №21 імені А.О. Чепіги. Проходив строкову військову службу.Служив на посаді стрільця стрілецького відділення. Вірний Присязі, мужньо виконував військовий обов’язок. Помер під час участі в оборонних діях у Донецькій області.Щирі співчуття рідним, близьким та побратимам. Полтава пам’ятає. Честь. Чин. Вічна пам’ять Героям! 🕯🇺🇦
Є рішення для того, щоб у нашої держави, у нашої оборони був достатній фінансовий ресурс. У тому числі за рахунок того, що Україна має колосальну безпекову експертизу, сильні можливості виробляти зброю. Є в нас зараз напрями виробництва, які мають профіцит виробничих спроможностей 50%. Експорт української зброї буде реальним. Українські військові завжди матимуть право першого і достатнього обсягу: військові візьмуть те, що потрібно, а понад цей обсяг – експорт. РНБО України на основі міжурядових угод із партнерами буде визначати рамки співпраці – просто щоб українські технології, українська зброя не дістались росіянам. Урядовці разом з РНБО, разом із нашими спеціальними службами готові спростити бюрократичні процедури, умови роботи в Україні, зберігаючи необхідний експортний контроль. Потрібні також автоматичні дозволи на експорт у такому режимі, щоб час отримання дозволу був чітким і не створював ґрунту для корупції. Наш особливий формат роботи з партнерами, які допомагають Україні, – Drone Deals – уже в роботі з країнами із трьох частин світу: Близький Схід та Затока, Європа та Кавказ. Є пропозиція на столі в наших американських партнерів. І це про дрони, про системи оборонні, наші інші види зброї, які потрібні, щоб у повітрі, на землі та на морі можна було будувати реальний захист. Ще раз: умови мають бути вигідні Україні, має бути чіткий контроль, і гроші за експорт мають допомагати Україні захищатись. Так і буде. Говорили сьогодні також із Премʼєр-міністром України Юлією Свириденко про роботу державних компаній. Будуть зміни. Частина державних компаній працює досі не в державних інтересах і не на державний бюджет. Кабінет Міністрів України та самі компанії повинні це виправити. Слава Україні!
10 років руху Invictus в Україні – це історія про те, як спорт повертає до життя. Цій темі присвятили Міжнародний форум у Києві, в якому взяв участь засновник «Ігор Нескорених» – герцог Сассекський, принц Гаррі. До обговорення долучився і представник нашої громади Олександр Мормуль.Олександр – ветеран російсько-української війни та фахівець із супроводу демобілізованих осіб у Полтавській громаді. Його участь підкреслює важливий зв'язок між міжнародним рухом та реальною роботою на місцях, адже він на власному досвіді знає, як адаптивний спорт допомагає відновлюватися.У Полтаві ми зробили важливий крок: внесли питання про адаптивний спорт в «Цільову соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту Полтавської міської територіальної громади на 2022-2026 роки». Тепер ми маємо змогу розвивати цей напрям, проводити змагання та підтримувати наших атлетів.Сьогодні в Полтаві адаптивний спорт об’єднує покоління. На одному полі разом із ветеранами вже грають і діти, наприклад, у нашій 11-й школі. Ми співпрацюємо зі спортивними організаціями, щоб кожен захисник мав чіткий список місць, де на нього чекають.Разом будуємо громаду без бар’єрів, де кожен має можливість бути сильним.
Перший транш у межах затвердженого європейського пакета підтримки у 90 мільярдів євро ми будемо спрямовувати на внутрішнє виробництво для захисту України. Це дрони та весь напрямок miltech.Друге – енергетика. До наступної зими потрібно максимально захистити все, що зможемо. Для цього, окрім місцевих бюджетів, передбачена частина коштів, яку ми зможемо дати від центрального бюджету. Наповнення йтиме зокрема від цих траншів з пакета у 90 мільярдів. Ми розраховуємо виділити кілька мільярдів із них саме на захист енергетики. Ми обговорили це на зустрічах з європейськими лідерами на Кіпрі.У нас були зустрічі й на Близькому Сході, і ми досягнули різних домовленостей, зокрема в галузі енергетики. Зараз Україна споживає дизеля в рази більше, ніж багато інших країн. Одна з причин – війна, але у нашої армії дефіциту з дизелем немає. Є дизель і для функціонування економіки – для аграрних виробників, цивільного транспорту.І цей обсяг необхідного Україні дизеля не просто звідкись береться – у нас є домовленості з Близьким Сходом. Також ми відкрили напрямок Кавказу, зокрема для того, щоб забезпечити дизель для цивільних. Тобто у нас є кілька країн, які нам допомагають і гарантують стабільність постачання нашим людям. Ми вдячні кожній з цих країн, і саме так будуємо співпрацю, щоб були взаємні досягнення та посилення для України.
Сьогодні Полтавська громада прощалася із Захисниками України 🇺🇦Назавжди в строю:🕯 солдат ПІХУЛЯ Ігор Анатолійович 17.08.1982 – 15.12.2024Ігор народився і проживав у Полтаві. Навчався у загальноосвітній школі №11. Після закінчення школи працював у комунальному підприємстві «Житлово-експлуатаційна організація №2». Проходив службу на посаді старшого стрільця-оператора стрілецького відділення. Вірний Присязі, мужньо виконував військовий обов’язок. Загинув у Курській області під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну, її свободу та незалежність.🕯 солдат КОЛОДІЙ Іван Романович 28.03.1968 – 22.04.2026Іван народився у Львівській області, згодом проживав у Полтаві. Навчався у Пархомівській загальноосвітній школі, здобув професію тракториста у професійно-технічному училищі. Проходив строкову військову службу. Став до лав Збройних Сил України. Служив на посаді водія-хіміка технічного відділення. Вірний Присязі, мужньо виконував військовий обов’язок. Помер у Полтаві внаслідок ворожого обстрілу ударними безпілотниками, захищаючи Україну.Щирі співчуття рідним, близьким та побратимам. Полтава пам’ятає. Честь! Чин! Вічна пам’ять Героям! 🕯🇺🇦
Провели робочу зустріч з Артемом Ліфрідовим – новообраним представником Полтавщини у Раді ветеранів при Мінветеранів. Долучилися також команда Управління у справах ветеранів і наш «Ветеранський центр».Говорили відверто і по суті.У Полтаві вже є практики, які працюють, але і добре видно, де система “гальмує”, а інколи і зовсім не працює . Роботи багато на всіх рівнях, а питань від ветеранської спільноти щодня все більше і більше. Однозначно можемо більше зробити для наших Захисників, Захисниць та їх родин, при консолідації зусиль. Домовилися про системний обмін інформацією, про спільні заходи, обговорили певні ідеї для головного - результату. Окремо приділили увагу старту, Артем має не просто бути представником від Полтавщини , а має максимально володіти запитами від спільноти і бути гідним представником ветеранів та ветеранок , тож підтримую ідею великого та відкритого діалогу ветеранів , громадських організацій та профільних служб. Це про те, щоб почути всіх і актуалізувати реальні запити для вибудови подальшої роботи. Артем хоче бути сильним голосом ветеранів на державному рівні - і це сміливо, і це справді важливо! Знаю Артема і підтримую , підтримують ветерани ,підтримує Полтавська міська рада !Дякую що взяв відповідальність !Пліч-о-пліч 💚🤍