Джерело
Катерина Ямщикова | Полтавська міська рада | Полтавські баскетболістки та баскетболісти вкотре вибороли право предс...
586 Охват/переглядів
2026-05-07 11:53
Повідомлення №12145
Полтавські баскетболістки та баскетболісти вкотре вибороли право представляти область на всеукраїнському рівні змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».Команди нашого міста здобули перемогу в обласному етапі серед учнів 5-9 класів. Тепер вихованці полтавського ліцею №14 «Здоров’я» готуються до національного фіналу.За результатами ігор у Полтаві, призові місця серед дівчат розподілилися так:🥇 «Бенгальські тигри» (Ліцей №14 «Здоров’я»);🥈 «Вітрильники» (Розсошенська гімназія);🥉 Команда Воскобійницької ЗОШ.У Кременчуці за перемогу змагалися юнаки. Найкращі результати показали:🥇 «Бенгальські тигри» (Ліцей №14 «Здоров’я»);🥈 «Пальмова цівета» (Кременчуцький ліцей №5);🥉 Команда Гімназії №4 (Горішньоплавнівська ТГ).У минулому сезоні Полтавська громада стала лідером серед регіонів України у змаганнях «Пліч-о-пліч». Зокрема, команда дівчат 9-11 класів ліцею №14 «Здоров’я» здобула золото з баскетболу та волейболу, а команда 5-9 класів – срібло з волейболу.Вітаю наших спортсменів із черговим успіхом та бажаю переможних результатів на всеукраїнському рівні. Полтава пишається вами!Разом переможемо!#плічопліч #шкільніліги