Джерело
Катерина Ямщикова | Полтавська міська рада | Пам’ять — це дія.У Студентському парку імені нашого загиблого захисник...
754 Охват/переглядів
2026-05-06 17:26
Повідомлення №12127
Пам’ять — це дія.У Студентському парку імені нашого загиблого захисника Дмитра Юденка цього року облаштуємо дитячий майданчик.Довгий час цей парк був захаращеним і майже забутим. Але з моменту перейменування туди почало повертатися життя.З боку громади парк під опіку взяли Управління у справах ветеранів, Ветеранський центр та КП «Декоративні культури». Також до роботи долучилися волонтери, побратими, громадські організації і бізнес.І хоча попереду в парку ще багато роботи, головне вже відбувається: парк оживає. Бо подвиг Дмитра, як і подвиг кожного нашого Захисника, був в ім’я життя.Сьогодні разом із Тетяною Юденко, дружиною Дмитра, пройшлися стежками парку. Черговий раз проговорили потреби: відсипання доріжок, оновлення освітлення, додаткове озеленення, встановлення інформаційних табличок, подальше планування території.Тетяна продовжує шлях небайдужості Дмитра — працює в нашому управлінні ветеранської політики, допомагає тим, хто пройшов війну, і родинам, чиє життя війна змінила назавжди.Тут, у Полтаві, зростає їхня маленька донечка. І дуже важливо, щоб простір, який носить ім’я її батька, був не забутим місцем, а живим, гідним і потрібним людям.Депутати Полтавської міської ради одноголосно підтримали спрямування 1,1 млн грн на придбання для парку елементів дитячого спортивно-ігрового майданчика.І це дуже символічно.Адже Дмитро багато працював із дітьми та молоддю, займався національно-патріотичним вихованням, був засновником та інструктором ГО «Вороскол».Тож такий простір у парку його імені — це більше ніж про благоустрій.Це про продовження історії. Про рух, активне проведення часу з дітьми та їх виховання.Саме сьогодні, 6 травня, минають треті роковини пам’яті Дмитра Юденка. Він героїчно загинув під Бахмутом у складі 3-ї окремої штурмової бригади, де був командиром відділення. Дмитро був учасником Революції Гідності, ветераном АТО.Пам’ять — це дія!Полтава пам’ятає!