⚡️Уражено важливий об’єкт ВПК російського агресораУ ніч на 21 травня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, уразили Болхівський завод напівпровідникових приладів, що у Орловській області рф. Це одне з провідних підприємств російської федерації в галузі розробки та виробництва напівпровідникових пристроїв і компонентів. Основними напрямками діяльності є виробництво напівпровідникових приладів, мікроелектроніки, силової електроніки, діодів та діодних збірок, мікросхем для імпульсних джерел живлення, оптоелектронних комутаторів, сервоприводів. Підприємство постачає продукцію до щонайменше 19 підприємств воєнно-промислового комплексу росії, пов'язаних з виробництвом зокрема літаків компанії "Сухой", ракет "Іскандер" і "Кинджал".Попри те, що завод перебуває під міжнародними санкціями, щорічно він виробляє майже 3 мільйони приладів, а працює на ньому близько 700 осіб.Підтверджено досягнення району цілі десятьма одиницями БпЛА. Зафіксовано пожежу. Детальна інформація щодо наслідків ураження об’єкту уточнюється.Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити рф припинити збройну агресію проти України.Далі буде…Слава Україні!
Я народився на Півдні України, в населеному пункті, що зараз під окупацією. Все своє життя до приходу кацапів, я спілкувався викривленою кацапською, з домішком суржика, який притаманний для нашої місцевості. Я ніколи не парився за мову, якою розмовляв, бо це мова, якої навчили мене мої батьки. Проте, мушу визнати, що від початку повномасштабного вторгення, мені ставало дедалі огидніше вимовляти слова, які вимовляє ворог. І я поступово почав переходити на нашу рідну, українську. В соціальних мережах я по цей день спілкуюсь з усіма найпрекраснішою мовою в світі, в побуті з рідними- це той же суржик, але зазначу, я себе дедалі більше ловлю на тому, що просто перестаю думати кацапською, я забуваю слова на кацапській, мені простіше формулювати речення українською. Якщо раз на місяць в мене з'являється година-дві для перегляду фільму, я обов'язково шукаю український переклад, бо фільми кацапською не сприймаю взагалі. І мені це подобається. Але до цього я дійшов свідомо і самостійно. Тому я ніколи не зайобую людей в чатах стосовно мови. Бо мова - вона в голові, вона в нашому мисленні, в свідомості, в серці. І коли кожен самостійно до цього дійде, буде набагато краще, ніж тикати носом один одного. Бо знаю по собі, чим більше тебе чимось зайобують, тим менше бажання те робити. Живіть із Батьківщиною в серці. Намагайтеся мінімізувати в своєму житті те, чим живе ворог. Слава Українському народу! Смерть російським окупантам! #admin
Чому не можна вважати людей в окупації всіх зрадниками та проросійськими. Четвертий рік наші українці залишаються на своїй законній землі, в своїх законних домівках, під окупацією ворога. Їм не можна дивитися українське телебачення, слухати українське радіо, висловлювати вільно свою думку усно чи писемно, не можна писати проукраїнські коментарі в соц мережах, не можна писати проукраїнські повідомлення під час спілкування із рідними чи близькими! Вони не можуть в сторіс в інстаграм чи на стіні у фейсбуці, робити репости стосовно обстрілів кацапами, стосовно звірств, які вчиняють кацапи! Я особисто, під час роботи із людьми в окупації, заставляю їх навпаки говорити про рф позитивно або взагалі мовчати, не підтримуючи діалогів (в залежності від ситуації), я особисто наголошую на тому, щоб люди в окупації не підтримували розмову із незнайомими людьми, які негативно відзиваються про рф, бо так можна встряти. Чому нашим людям не можна проявляти проукраїнську сторону в окупації, цього можуть не розуміти тільки люди із низьким рівнем ай кью. Це підвал, це допити, це депорт! Майже всі в окупації із паспортами рф, бо то їх безпека. Цей текст не стосується зрадників, тих, хто підтримує росія з перших місяців окупації, це не стосується тих, хто там заробляє бабло, тощо. Це стосується лише наших українців, які обрали для себе складний шлях залишитися на ТОТ з різних причин, чекаючи на деокупацію. Повірте, ніхто і подумати не міг, що окупація триватиме так довго! Терпіння всім нашим людям! Дякую всім за допомогу! #admin
Обшуки! В такому то нп лівобережжя знову обшуки! Шановні, чому на четвертий рік окупації хтось дивується подібному? Ще й через бот є прохання "розмістити, щоб попередити людей". Ало! Люди в окупації кожного дня повинні знати, що під ранок (в основному) чи в будь який час доби до них можуть завалити з перевіркою підори! Тому кожного вечора перед сном потрібно робити певні дії (які саме, писати не буду, самі розумієте), щоб у випадку раптового візиту до вашої домівки, ви з просоння не троїли, як Кличко під час виступів. На четвертий рік окупації розслаблені булки необхідно напрягти і знати, що коли у підорів чергова ротація або приїзд нових фейсів, або когось десь підірвали, або розїбали кацапню, то обов'язково будуть обшуки. А писати населений пункт, де проходять ці обшуки, то взагалі є вкрай небезпечним! І заради ваших постів і репостів, люди можуть просто встряти! Бо якщо є повідомлення про конкретний нп значить є людина звідти, яка те повідомила. То ж давайте спробуємо вести канали про людей на тот без якоїсь там конкретики! Людям же в окупації окрема подяка за спротив та прохання передивитися методи забезпечення свої безпеки.#admin
UA⚡️Уражено!⚡️21 березня 2025 року Повітряні Сили Збройних Сил України завдали удару та знищили зведену роту забезпечення переправи 205-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади у Дніпрянах, на ТОТ Херсонської області.У результаті ураження знищено ворожі плавзасоби, військове майно та підсобне приміщення, заповнене технічними засобами.Знищення перерахованого не дозволяє противнику вести бойові дії проти українських підрозділів у цьому районі.Льотчики Повітряних Сил Збройних Сил України, а також представники інших складових Сил оборони, продовжуватимуть завдавати ударів по підрозділах окупантів, поки в нашій країні не настане справедливий мир.Далі буде…Слава Україні!ENG⚡️Successful strike!⚡️On March, 21, 2025, the Air Force of the Armed Forces of Ukraine struck and destroyed a combined company of crossing support of 205th Separate Guards Motor Rifle Brigade in Dnipryany, Kherson region.This strike destroyed enemy watercraft, naval assets, and a utility room filled with technical assets, The destruction of their property prevents them from conducting operations against the units of the Ukraine’s Defense Forces operating in the area.The pilots of the Air Force of the Armed Forces of Ukraine and all Ukrainian Defense Forces will continue strikes against the units of the occupying forces until a just peace comes to our country.To be continued, Glory to Ukraine!