Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Додано 06 січ 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Кількість підписників: 14 694
Фото: 8,210
Відео: 7,240
Посилання: 1,370
Опис:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏

👥 Кількість підписників

14 694
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +266

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 048
Середній/День:: 4,240
Середній/Тиждень:: 6,016
ERR: 34.35%

📊 Кількість повідомлень на день

5.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 3
Середнє за день: 5.1

Історія змін лого

Історія змін назви

Звільнення Лівобережжя Херсонщини 2025-03-18
Звільнення Лівобережжя Херсонщини та Запорізької області. Крим. 2025-03-16
Звільнення Лівобережжя Херсонщини Каховка, Скадовськ, Олешки, Чаплинка, Гола Пристань, Новотроїцьке, Джанкой, Генічеськ, Крим 2025-01-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

⚡️Головні тези Президента України Володимира Зеленського з брифінгу за результатами Ставки.У жовтні завдяки українським дронам було знищено 25 тисяч російських військових. Це найбільші щомісячні втрати рф від початку повномасштабної війни.У Покровську перебуває 314 росіян, ситуація складна, російські війська здійснили понад 220 штурмів за три доби.У Купʼянську Сили оборони України просунулися на 1100-1200 метрів. У Вовчанську ситуація напружена і може ускладнюватися, йде накопичення російських сил.Україна налагоджує власне виробництво аналогів дронів Mavic.Готуються нові форми контракту із ЗСУ. Вони передбачатимуть базове грошове забезпечення 50–60 тис. грн та відстрочку від служби після його завершення. Ці контракти будуть доступні і для чинних військових.Готується програма протидії російським дронам у Херсоні. Будуть розроблятися такі ж програми для всіх прифронтових міст. росіяни бояться двох кроків — санкцій і «Томагавків». Вони вже відчули санкції, а з часом буде підніматися питання далекобійної зброї. росіяни роблять все, щоб відтермінувати рішення Президента США. Віктор Орбан хоче повернути Дональда Трампа в Угорщину для зустрічі з путіним. Якщо є зустріч, яка точно дає припинення вогню і закінчення війни — Україна буде підтримувати ті чи інші формати.🇺🇦 Центр протидії дезінформації
Потребуємо вашої допомоги, шановні підписники. Ви нам потрібні, як частина команди. Ви ті, хто є частиною звільнення наших земель. Координати цифрами будь-ласка кожного місця, де розміщені кацапські мотоциклєти, корита чи засоби будь-якої протидії українським засобам ураження, місця розміщення особового складу окупантів, тощо, все чекаю на нашому інфо-ресурсі @Khersonregion_bot*Вся інформація використовується виключно за призначенням для Звільнення лівобережжя Херсонщини та окупованої частини Запорізької області, Криму, тощо. * Вся інформація не є частиною ведення каналу "Звільнення лівобережжя Херсонщини"* Всі цілі відпрацьовуються, якщо вони є важливими з точки зору доцільності їх розйобу. * Всі пріорітетні цілі розйобуються за першої можливості. На це впливає безліч факторів. * Про розйоб цих цілей ви можете дізнаватися з інших (офіційних) джерел. Ми не є офіційним джерелом подачі інфо, так як ми є повністю анонімними. Та це не значить взагалі нічого. Важливим є тільки результат! Пам'ятайте про це! З вами був головний адмін каналу "Звільнення лівобережжя Херсонщини". #admin *Смерть російським окупантам!
ENG belowСили оборони України продовжують завдавати ударів по стратегічних об’єктах військово-промислового комплексу на території рф, послаблюючи наступальний потенціал країни-агресора.⚡️Так, 21 жовтня 2025 року Повітряні Сили ЗС України у взаємодії з Сухопутними військами, Військово-Морськими Силами та іншими складовими Сил оборони України уразили Брянський хімічний завод. Масований комбінований ракетно-авіаційний удар було здійснено в тому числі ракетами повітряного базування Storm Shadow, які подолали російську систему протиповітряної оборони.Результати ураження уточнюються.Брянський хімічний завод є важливою складовою ВПК країни-агресора. На цьому підприємстві виробляються порох, вибухові речовини та компоненти для ракетного пального, зокрема для боєприпасів і ракет, які ворог застосовує для обстрілів території України.🤝 Дякуємо партнерам за послідовну підтримку України у відсічі російським загарбникам.Далі буде…Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦The Defence Forces of Ukraine continue to strike strategic facilities of the military-industrial complex on the territory of the Russian Federation, thereby weakening the offensive potential of the aggressor state.⚡️On 21 October 2025, the Air Force of the Armed Forces of Ukraine, in coordination with the Land Forces, the Navy, and other units of the Defence Forces of Ukraine, struck the Bryansk Chemical Plant.A massive combined missile and air strike was carried out, including the use of air-launched Storm Shadow missiles, which successfully penetrated the Russian air defence system.The outcome of the strike is being assessed.The Bryansk Chemical Plant is a key facility of the aggressor state’s military-industrial complex. The plant produces gunpowder, explosives, and rocket fuel components used in ammunition and missiles employed by the enemy to shell the territory of Ukraine.🤝 We are grateful to our partners for their continued support of Ukraine in resisting the Russian invaders.To be continued…Glory to Ukraine! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
В нашій країні дуже розумні люди. Не всі, але більшість. Це видно по постам адмінів тгк. Це видно по коментарям нашиж людей. Майже ніхто не вірить путіну, не вірить в домовленості із ним. Наші люди проти будь-яких проступків територіями. І це дуже мотивує. Мотивує жити в країні поруч із справжніми українцями! Наприклад, адмін спільноти тгк Kravchuk пише Ми всі з вами знаємо, що собою представляє рашка.Звісно, вони хочуть, щоб ми покинули укріпрайони, бо розуміють, що заплатять величезну ціну за їх захоплення, яке може тривати місяцями й роками.Памʼятаємо мінськ, де вони не виконали жодного пункту домовленостей.Просто дочекаються нашого виходу, за час припинення вогню стягнуть резерви і підуть штурмувати Дніпропетровську область великими силами.Питання в тому, що дійсно за наявності такої пропозиції, навіть наші найближчі партнери в кулуарах будуть змушувати нас піти на ці поступки, адже вони так і не зрозуміли, з ким мають справу.Саме тому ми маємо нарощувати наші можливості, позбавлятись залежності від західних партнерів або принаймі зменшувати цю залежність у максимальній мірі.Захід хоче швидкого миру, рашка хоче перегрупування. Нашу роль в цій історії визначить лише вище політичне та військове керівництво.Час покаже. Адмін тгк спільноти Myroshnykov також розуміє, що це все дічь:Ага, десь ми вже це бачили😂Наприклад, в серпні? Та не може бути! А нє, з Трампом - може.Але тоді Вітьков (агент Стьопа Чебуреков) не взяв з собою блокнот та типу "неправильно зрозумів".Цього разу буде те саме, ось побачите.Бо між "натякнув" та "готовий" - прірва.Просто путін скаже в Будапешті: "Дональде, ти найвеличніший лідер сучасності, але ти неправильно зрозумів. Я готовий не претендувати на неокуповані території Херсонщини та Запоріжжя, а злі укри нехай за це віддадуть мені просто так Донеччину. Я в конституцію внесу зміни та зобовʼяжусь не нападати на НАТО."Так воно десь і буде)Та і ніхто в здоровому глузді з Донеччини відходити не буде. І це, звісно, знають в кремлі.Але вчергове розвести Трампа для путіна - святе діло І це лише декілька прикладів. Дійсно, з цим чудовиськом не повинно бути жодних домовленостей. Адже торгувати нашими ж територіями на наших територіях ніхто не має права. Кацапня повинна понести гідне покарання, ніяк по-іншому.
Хтось починає робити менше, бо думає, що робить багато і відповідно треба відпочивати. Люди надто розслабилися і роблять першочергові речі другорядними. Те, що працювало в системі, руйнується, набуваючи хаотичної форми з точковою роботою "десь там, і десь ото там". Те, що має працювати у комплексі, спрацьовуючи у ланцюговій послідовності, перероблено під "відрізки", які мають тимчасовий ефект на певній "робочій ділянці". Люди втрачають загальну ідею і забувають про кінцеву мету. Гонитва за особистим самоствердженням нагадує біг по колу. Нам всім потрібно згадати перші місяці повномасштабного вторгення. Згадати, чому кожен із вас почав робити те, що робив. Яка була ціль всього, блєт? Яка? А яка зараз? Щось змінилося? Мабуть щось таки змінилося. Та у злагоджену систему потрібнен кожен той, хто ставить на перше місце не себе і свої досягнення, а нашу країну та наших людей одночасно. Кожна людина - деталь єдиного механізму, і коли одна деталь не працює, механізм руйнується. Працюємо всі на результат. Бо яєбу нахй#admin
Всі ви вже читали інформацію в російських джерелах, що з 1 вересня російська влада насильно заставляє жителів окупованих територій ставити на свій гаджет додаток МАХ. Цей додаток реєструється через "гос услуги", та повністю контролює все у пристрої, на який його встановлено, а це сканування відео/фото зображень, можливість робити фото та відео фіксацію в режимі реального часу, запис звуків ззовні та з будь-яких записів, відслідковування геолокації в режимі реального часу, відслідковування встановлених додатків та дії, які робить людина в своєму пристрої. Навіть за умови вимкнення дозволів у налаштуваннях, додаток не перестає все фіксувати та передавати третім особам, адже по факту працює з моменту його встановлення на смартфон. Це повний контроль над людиною. Це фсб-шна дічь, яка йде в супереч із безпекою людини, адже будь-яке слово чи запит в пошукових сервісах, можуть спричинити великі проблеми для користувача. На нових пристроях є дуже висока ймовірність, що додаток мах вже буде встановлено "із коробки". Скоріше за все це стосується смартфонів фірми Apple та Samsung. Проте ймовірно, що інші моделі гаджетів це також не омине. Що робити з цим? Просто уявіть, що у вас є коханка і ви не хочете, щоб дружина про неї дізналася. От МАХ - це дружина. Як ви це будете робити, тут вже ваша фантазія та розуміння усього піздєца. #admin
2 серпня 2025 року Сили оборони України завдали високоточного удару по російських військових об’єктах на тимчасово окупованій території Запорізької області. У результаті операції засобами дальнього вогневого ураження знищено зенітний ракетний комплекс С-300 російських окупаційних військ.Ліквідація цієї цілі суттєво знижує вогневі спроможності ворога на великі відстані та зменшує його здатність обстрілювати позиції Сил оборони України й цивільну інфраструктуру регіону.Цей удар вкотре підтверджує ефективність і точність українських підрозділів у виявленні та ураженні критично важливих об’єктів противника, зокрема і на тимчасово окупованих територіях.Сили оборони України продовжують планомірне знищення ключових елементів воєнного потенціалу росії, що послаблює здатність ворога до ведення бойових дій, утримання незаконно захоплених територій і забезпечення окупації.Україна продовжить боротьбу до повного виведення російських окупаційних військ, відновлення територіальної цілісності та встановлення справедливого і тривалого миру.Фото ілюстративне.⸻On 2 August 2025, the Ukrainian Defense Forces conducted a precision strike against Russian military targets in the temporarily occupied territory of Zaporizhia Oblast. As a result of the operation, Ukrainian long-range fires assets destroyed a Russian S-300 air defense missile system.The elimination of this target significantly degrades the enemy’s long-range firepower capabilities, reducing its ability to shell the positions of the Ukrainian Defense Forces and strike civilian infrastructure in the region.This strike once again confirms the effectiveness and precision of Ukrainian units in detecting and neutralizing critical enemy assets, including those located within temporarily occupied territories.The Ukrainian Defense Forces continue the systematic destruction of key components of Russia’s military capabilities, undermining the enemy’s ability to conduct combat operations, maintain control over illegally seized territories, and sustain the occupation.Ukraine will continue its fight until all Russian occupation forces are withdrawn, the country’s territorial integrity is fully restored, and a just and lasting peace is achieved.Illustrative photo
🔥Зухвала висадка: спецпризначенці ГУР провели успішну операцію на Тендрівській косіВоїни Департаменту активних дій ГУР МО України реалізували бойову операцію в північній частині Чорного моря.💥У ніч на 28 липня розвідники висадилися на Тендрівській косі та ліквідували позицію окупаційних військ разом із особовим складом, комплексом РЕБ "зонт" та радіолокаційною станцією “роса”.🇺🇦Над островом замайорів український прапор. Операція пройшла без втрат з нашого боку.Успішне виконання завдання стало можливим завдяки підтримці партнерів та донорів, які долучаються до проєкту “Катери для ГУР”, що реалізується Благодійним фондом Діани Подолянчук. Нові плавзасоби — це додаткові можливості для спецпризначенців діяти там, де на них не чекають. Дякуємо благодійникам за дієву підтримку воєнної розвідки!👉Приєднатись до підрозділів активних дій ГУР МО України можна, заповнивши анкету за лінком.⚔️Боротьба за українське море триває!Cлава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
З листопада 2022 року ми всі з вами працюємо. З березня 2023 - працюємо на цьому каналі. Що було до цього каналу - буде окремий довгий пост. Пізніше. Трохи. Жодного разу жодна людина не підвела, жодного разу ми не підвели людей, ані тих, з ким працюємо, ані тих, хто знаходиться в радіусі "роботи". Так, не кожна ціль опрацьовується, цьому є певні причини, про які говорити не зовсім правильно зараз. Але є і досить жирні гарні відпрацювання. Завдяки вам! Кожна людина, яка увесь час дивиться на російських військових, котрі перебувають на її землі, не як на товаришів/асвабадітєлєй/коханців, а як на вбивць, окупантів, гвалтівників - така людина і є справжнім українцем! Бо в нашій крові це було, є і буде - боротьба! Люди, котрі увесь час допомагають в окупації, мужньо, рішуче, я вклоняюся перед вами. І мені не соромно це казати. Бо ваша робота перед Державою не менша, ніж на полі бою. Люди, яких не зламали, не знищили в окупації і які доклали своїх зусиль в цій кривавій боротьбі проти ворога - ви міць і сталь. Далі буде більше подій. Далі буде. "Vivere est vincere aut mori"#admin
День Конституції України – не просто дата, це символ боротьби за нашу незалежність, свободу і єдність.Конституція України – це не лише текст закону. Це – основа нашого суверенітету, гарантія прав і свобод кожного громадянина, закріплення територіальної цілісності нашої держави. Саме вона проголошує, що Україна є унітарною, незалежною, демократичною державою, і що її територія є цілісною і недоторканною.Сьогодні, коли частина нашої землі тимчасово окупована, значення Конституції стає ще глибшим. Кожна її стаття – це нагадування, що окуповані території – це Україна. Не лише в серцях, а й у правовому полі, в міжнародному визнанні, в основному законі, який ніхто не має права перекреслити.Ми всі повинні думати про людей, які залишилися по той бік лінії фронту! Їхні права, закріплені в Конституції, грубо порушуються. Але треба робити все, щоб довести, що вони не забуті, що Президент, який є гарантом суверенітету країни, пам'ятає про них, що Держава пам’ятає про них. Бо кожен громадянин, незалежно від того, де він зараз змушений жити – на вільній землі чи під окупацією – залишається частиною українського народу.У цей день ми не святкуємо – ми вкотре підтверджуємо своє прагнення до свободи, до правди, до справедливості. Ми тримаємо стрій заради тих, хто чекає повернення українського прапора, хто мріє знову вільно говорити українською, жити за законами, які захищають, які дають свободу. День Конституції – це день, який нагадує всім: ми маємо право на свою державу. І ми ніколи не віддамо це право ворогу!Лівобережжя Херсонщини, окупована частина Запорізької області, та всі інші окуповані території - Україна!Тримайтеся, найкращі люди, наші люди!#admin