Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Додано 06 січ 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Кількість підписників: 14 694
Фото: 8,210
Відео: 7,240
Посилання: 1,370
Опис:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏

👥 Кількість підписників

14 694
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +266

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 048
Середній/День:: 4,240
Середній/Тиждень:: 6,016
ERR: 34.35%

📊 Кількість повідомлень на день

5.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 3
Середнє за день: 5.1

Історія змін лого

Історія змін назви

Звільнення Лівобережжя Херсонщини 2025-03-18
Звільнення Лівобережжя Херсонщини та Запорізької області. Крим. 2025-03-16
Звільнення Лівобережжя Херсонщини Каховка, Скадовськ, Олешки, Чаплинка, Гола Пристань, Новотроїцьке, Джанкой, Генічеськ, Крим 2025-01-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

Друзі, пише ваш друг, знайомий, колишній колега і уже тривалий час військовий.Я не часто прошу про допомогу. Чесно — не люблю цього. Ми звикли більше робити, ніж говорити. Але зараз мушу.Ми відповідаємо за налагодження зв'язку на першій лінії, що дає змогу ефективно управляти боєм та давати відсіч ворогу. Нашому підрозділу потрібне авто для виконання бойових завдань. Не “для зручності”. Не “на всякий випадок”. Воно нам потрібно, щоб працювати і щоб вижити.У 2026 році війна стала іншою. FPV літають швидше, ніж встигаєш подумати. Кожен виїзд — це ризик. І дуже часто саме швидкість рятує життя.Авто для нас — це:- можливість швидко заїхати і так само швидко виїхати;- проїхати там, де проїхати надзвичайно складно;- підвіз обладнання;шанс не залишитися під відкритим небом, коли починається “полювання”.Ми не здаємося. Ми тримаємося. Але без транспорту руки зв’язані.Я прошу вас допомогти нам закрити цей збір. Кожна гривня — це частина машини, яка завтра може вивезти когось із нас живим. Навіть невеликий донат має значення. А якщо не маєте змоги підтримати фінансово — просто поширте цей допис.Ми тут, щоб ви могли жити своїм життям.Допоможіть нам мати можливість повернутися до своїх.Необхідна сума для покупки та обслуговування надійного авто - 286 000 грн. Щотижня буду звітувати щодо просування збору.Дякую кожному, хто поруч.Тримаємо стрій.Слава Україні! Смерть ворогам!Авто групи зв'язку🎯 Ціль: 286 000₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3yvhgghhPU💳Номер картки банки4874 1000 2515 1062https://www.privat24.ua/send/jb7azPayPal: [email protected]
СБУ вразила важливу перекачувальну станцію рф, яка забезпечує пальним московський регіонВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання, фахівці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію (ЛВДС) «Второво» у Володимирській області рф.Станція є важливим вузлом у системі магістральних нафтопродуктопроводів та перекачує сировину (переважно дизельне пальне) з нафтопереробних заводів центральної частини рф до експортних портів і внутрішніх споживачів. Вона забезпечує паливом великі нафтобази навколо Москви та аеропорти Шереметьєво, Домодєдово і Внуково.Внаслідок успішної атаки безпілотників СБУ на обʼєкті спалахнула масштабна пожежа площею 800 м².На відміну від ворога, який цілеспрямовано атакує цивільну інфраструктуру та мирних людей, Україна завдає точних ударів виключно по військових і стратегічних цілях, пов’язаних із забезпеченням російської агресії. Служба безпеки продовжує системно виконувати завдання Президента України щодо зменшення військового та економічного потенціалу рф, який працює на ведення війни проти нашої держави. «СБУ вже готує нові спецоперації. Інтенсивність ударів України по території росії лише зростатиме. Наші далекобійні санкції працюватимуть і надалі», - заявив очільник Служби безпеки України Євгеній Хмара.
Друзі, пише ваш друг, знайомий, колишній колега і уже тривалий час військовий.Я не часто прошу про допомогу. Чесно — не люблю цього. Ми звикли більше робити, ніж говорити. Але зараз мушу.Ми відповідаємо за налагодження зв'язку на першій лінії, що дає змогу ефективно управляти боєм та давати відсіч ворогу. Нашому підрозділу потрібне авто для виконання бойових завдань. Не “для зручності”. Не “на всякий випадок”. Воно нам потрібно, щоб працювати і щоб вижити.У 2026 році війна стала іншою. FPV літають швидше, ніж встигаєш подумати. Кожен виїзд — це ризик. І дуже часто саме швидкість рятує життя.Авто для нас — це:- можливість швидко заїхати і так само швидко виїхати;- проїхати там, де проїхати надзвичайно складно;- підвіз обладнання;шанс не залишитися під відкритим небом, коли починається “полювання”.Ми не здаємося. Ми тримаємося. Але без транспорту руки зв’язані.Я прошу вас допомогти нам закрити цей збір. Кожна гривня — це частина машини, яка завтра може вивезти когось із нас живим. Навіть невеликий донат має значення. А якщо не маєте змоги підтримати фінансово — просто поширте цей допис.Ми тут, щоб ви могли жити своїм життям.Допоможіть нам мати можливість повернутися до своїх.Необхідна сума для покупки та обслуговування надійного авто - 286 000 грн. Щотижня буду звітувати щодо просування збору.Дякую кожному, хто поруч.Тримаємо стрій.Слава Україні! Смерть ворогам!Авто групи зв'язку🎯 Ціль: 286 000₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3yvhgghhPU💳Номер картки банки4874 1000 2515 1062https://www.privat24.ua/send/jb7azPayPal: [email protected]
Друзі, пише ваш друг, знайомий, колишній колега і уже тривалий час військовий.Я не часто прошу про допомогу. Чесно — не люблю цього. Ми звикли більше робити, ніж говорити. Але зараз мушу.Ми відповідаємо за налагодження зв'язку на першій лінії, що дає змогу ефективно управляти боєм та давати відсіч ворогу. Нашому підрозділу потрібне авто для виконання бойових завдань. Не “для зручності”. Не “на всякий випадок”. Воно нам потрібно, щоб працювати і щоб вижити.У 2026 році війна стала іншою. FPV літають швидше, ніж встигаєш подумати. Кожен виїзд — це ризик. І дуже часто саме швидкість рятує життя.Авто для нас — це:- можливість швидко заїхати і так само швидко виїхати;- проїхати там, де проїхати надзвичайно складно;- підвіз обладнання;шанс не залишитися під відкритим небом, коли починається “полювання”.Ми не здаємося. Ми тримаємося. Але без транспорту руки зв’язані.Я прошу вас допомогти нам закрити цей збір. Кожна гривня — це частина машини, яка завтра може вивезти когось із нас живим. Навіть невеликий донат має значення. А якщо не маєте змоги підтримати фінансово — просто поширте цей допис.Ми тут, щоб ви могли жити своїм життям.Допоможіть нам мати можливість повернутися до своїх.Необхідна сума для покупки та обслуговування надійного авто - 286 000 грн. Щотижня буду звітувати щодо просування збору.Дякую кожному, хто поруч.Тримаємо стрій.Слава Україні! Смерть ворогам!Авто групи зв'язку🎯 Ціль: 286 000₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3yvhgghhPU💳Номер картки банки4874 1000 2515 1062https://www.privat24.ua/send/jb7azPayPal: [email protected]
⚔️ Степногірськ під контролем: воїни спецпідрозділу ГУР МО України “Артан” продовжують зачистку міста Ексклюзивні кадри інтенсивної бойової роботи штурмовиків спецпідрозділу ГУР МО України “Артан” у Степногірську на Запорізькому фронті. Під час операції, що відбулася у щільній координації із суміжними підрозділами, спецпризначенці воєнної розвідки провели серію активних наступальних дій з метою витіснити російських окупантів з міста та стабілізувати ситуацію у населеному пункті. Техніку, на якій групи спецпризначенців ГУР заїжджали на штурм позицій загарбників, спробував атакувати ворожий FPV-“ждун”, але був холоднокровно знищений.  👉 У результаті боїв у складних міських умовах сили російських окупантів вибиті з укріплених позицій, ключові локації у Степногірську перейшли під контроль Сил безпеки та оборони України.  “Штурмові дії проводилися злагоджено, з використанням аеророзвідки і точкового вогневого ураження. Кожен будинок перевірено на наявність “сюрпризів” та залишків живої сили окупанта. Ми не виключаємо, що противник продовжить спроби знову заходити в місто, втім ― готові до цього”, ― розповів командир “Артану” Віктор Торкотюк.  Бойова робота триває! Спецпідрозділ ГУР МО України “Артан”.Знаємо. Знаходимо. Знищуємо. Слава Україні 🇺🇦ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter  🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Птахи СБС: сторожовий корабель, ЗРК «Тор», вузол стратегічного звязку ЧФ ВМФ рф, командні пункти та лігва, потяг з горючкою, телекомунікаційні вежі…Різнобарвʼя цілей зашкалює, нарощуємо. Протягом ночей 16 та 17 травня у оперативній глибині Птахами СБС нанесено 186 вогневих уражень по 46 військовим цілям та обʼєктам у болітах та у ТОТ Крим, Донецької, Запорізької, Луганської обл.🔥Прикордонний сторожовий корабель проєкту 10410, н. п. Каспійськ, Дагестан, рф (1 ОЦ СБС)🔥ЗРК "Тор-М2", н. п. Західне, Луганська обл. (9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра")🔥Вузол стратегічного захищеного зв'язку чф вмф рф, н. п. Мирний, АР Крим (1 ОЦ СБС)🔥Потяг з ПММ, н. п. Федорівка, Донецька обл (9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра")🔥Портові крани, м. Бердянськ, Запорізька обл (1 ОЦ СБС)🔥Збори керівного складу 2 сапб 91 сапп рф, м. Шахтарськ, Донецька обл (1 ОЦ СБС)🔥Командний пункт 9 омсбр 51 А рф, м. Покровськ, Донецька обл (413 ОП СБС "Рейд") 🔥Пункт управління БпЛА та склад МТЗ ворога, н. п. Селидове, Донецька обл (412 ОБр СБС "NEMESIS")🔥Командний пункт 103 мсп 150 мсд 8 А рф, н. п. Бунге, Донецька обл. (414 ОБр СБС "Птахи Мадяра", угруповання СБС ГВ БАС "Фенікс" ДПСУ")🔥Телекомунікаційні вежі, Запорізька обл (414 ОБр СБС "Птахи Мадяра")За координації новоствореного Центру глибинного ураження Сил безпілотних систем.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦17.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Час грає проти нас. Реальність видозмінюється, стираються колективні спогади, накладаються один на один. Запам'ятовується те, що закарбувалося в чиїйсь пам'яті з більшою емоцією. Та ніщо не може стерти наші з вами спогади про день, коли колони російської техніки просто заїхали в покинуті міста Півдня та залишилися там по цей час! Ніщо не може стерти пам'ять про вбитих, ні в чому невинних українців, які просто любили свою Батьківщину та захищали сім'ї! Ніщо не зможе стати пов'язкою на наших кривавих ранах, які кровоточать увесь цей час, поки наші домівки та життя окуповані ворогом!Було холодно і гучно. Невідомість та почуття покинутості стискали в плечах, німіли ноги і руки. Відбувалося перезавантаження свідомості. Ми всі проживали ранок не із свого життя, із чужого, яке згодом стало частиною нашої буденності. Ми злилися в одне ціле з неминучою буденністю під назвою окупація. І ніхто з нас не бажав того! І ніхто з нас не прийняв того! Кожен тепер існує в скляних будинках на руїнах українського мирного життя. Час грає проти нас. З часом люди починають знецінювати переживання інших людей. З часом суспільство починає забувати, хто насправді в нас ворог, називаючи ворогами своїх же людей. З часом біль втрати окупованих територій стихає, набуває більш тихої форми та згасає - в чужій свідомості. З часом біль від окупованих територій стає все сильнішою в свідомості тих, хто залишився там, в окупації та тих, хто туди більше ніколи не зможе потрапити. Парадокс. Якщо від початку на це було розраховане кимось, напевно що ворогом, то він, можливо, досяг певної цілі і декому стало все одно. Відкрийте очі! Окупація поруч. Сьогодні ми, завтра - ви! Якщо нічого не змінити, звісно. Людей та території треба звільняти. В оборонці війну не виграти. Час грає проти нас. #admin
Жителі окупованого лівобережжя Херсонщини та окупованої території Запорізької області, особливо жителі тих окупованих населених пунктів, які не є стратегічними з політичної точки зору, де відсутня ЗАЕС, де відсутнє будь-що, за що об'єктивно можна боротися першочергово, вони не винні, що їхні населені пункти розміщені саме так і що вони народилися та проживають саме там! В жодному разі не можна віддавати росії хоч щось, бо навіть маючи гарантії безпеки (які ніхоя не значать на фоні великих грошей), путін прийде за всіма іншими! Чечню знищили, людей повбивали, забрали території і світ закрив очі на це все. Грузія. Тепер Україна. І все сходить йому з рук. США прогнулися перед росією і намагається прогнути нас. Не можна так! Бо це люди, це доля українського народу!Ми (всі, хто працює з людьми з ТОТ) боремось, стільки років, працюємо, там багато наших людей, які не зламалися в окупації! Не можна їх залишити сам на сам! Вже це зробили, коли ворог окупував наші землі, деякі за добу навіть. Люди тоді залишилися сам на сам з ворогом! Потім - коли забрали всі виплати в жителів ТОТ, написавши, що всі витрати на себе бере країна - окупант. Люди залишилися сам на сам. Не визнавати юридично і боротися всім чим можна, за людей, за території, це різні речі! Боротьба не словами, не законами (закони тут безсилі), а силою! Людям на окупованих потрібна віра, яку в них поступово відбирають! Людям в окупації та тим, хто покинув все і виїхав з окупації, потрібні дії! Ніколи не повірю, що за стільки років, ми не маємо планів В, С, ....! Ми не могли не думати за будь-який сценарій. Але сценарій, де ми залишаємо щось росії - це по факту, наша капітуляція. ___Люди на ТОТ, бережіть себе! #admin
Відповідно до Конституції України, президент є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності. Під час війни він повинен не визнавати жодної окупації, забезпечувати єдність суспільства, діяти в межах Конституції. Він не має права торгувати територіями, повинен активно працювати над їхньою деокупацією як військово, так і політично. Президент України повинен робити все задля притягнення росії до відповідальності. Президент України повинен забезпечувати збереження всіх прав громадян України для людей, які знаходяться в окупації, не допускати рішень, що суперечать волі українського народу. Президент України, згідно із міжнародним та українським правом, повинен доносити до всіх людей думку, що люди в окупації - це громадяни України, а не "зрадники за замовчуванням". Повинен публічно захищати їхні права, не перекладати на них відповідальність за окупацію. Людям на ТОТ потрібно забезпечувати всі соціальні гарантії,спрощені процедури документів, реінтеграцію після деокупації. Президент України повинен чітко відрізняти людей в окупації, які виживають від колаборантів, які свідомо та добровільно співпрацюють із окупантами (є факти). Референдуми не можуть бути ініційовані у воєнний час, бо неможливо забезпечити вільне волевиявлення, тим паче на окупованих територіях. Будь-який референдум в окупації не має юридичної сили. А всеукраїнський референдум не можливий без жителів ТОТ. Президент не може передавати території, визнавати їх втрату, ухвалювати будь-які рішення, які суперечать Конституції України. Наші території закріплені в нашій Конституції. І за них треба боротися щосили! Бережіть себе. Віримо у краще#admin
Тимчасово окуповане життя. Це ж все тимчасово. Тимчасово місяць, рік, два. Чотири. П'ятий. Почався травень. Тимчасовий травень. Такий самий травень з окупованим життям.- Не переживай. Тримайся. Це ж все тимчасово. От-от вже. Весною, влітку, восени.- Взимку?- Ні, ну що ти! Вже навесні. -------- Привіт, як ти? А ми щойно повернулися, так добре провели час із сім'єю, така погода чудова була. Як справи? Та що з тобою там? Ну трошки потерпи! Вже ж ну може влітку. Та точно восени. Тримайся. Тимчасово. Все буде добре. Зиму пережити, а там і весна. Ти головне тримайся. ---------- Ти як? ---------- Мовчиш? ---------Пишу тобі вже третій місяць, читаєш і не відповідаєш. Не розумію тебе, чого мовчиш? ---------- Привіт! ---------- Я тобі більше не писатиму, ви там всі змінилися!Буває, люди просто перестають реагувати, відповідати, вірити. Люди не змінюються, вони просто вигорають. Окупація знищує людей. *Хочеться підтримати всіх українців, які знаходяться на окупованих територіях та тих, хто виїхав. #admin