Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Звільнення Лівобережжя Херсонщини
Додано 06 січ 2025

Звільнення Лівобережжя Херсонщини

@free_khersonregion
Кількість підписників: 14 694
Фото: 8,210
Відео: 7,240
Посилання: 1,370
Опис:
Нас ненавидять кацапи і зрадойоби Надати інфо по ворогу: @Khersonregion_bot @Rus_ni_peace_da_bot Оплачувана робота на ТОТ @Khersonregion_bot Події звільнення. Канал не є офіційним джерелом інформації. Ми - дещо більше😏

👥 Кількість підписників

14 694
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +266

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 048
Середній/День:: 4,240
Середній/Тиждень:: 6,016
ERR: 34.35%

📊 Кількість повідомлень на день

5.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 3
Середнє за день: 5.1

Історія змін лого

Історія змін назви

Звільнення Лівобережжя Херсонщини 2025-03-18
Звільнення Лівобережжя Херсонщини та Запорізької області. Крим. 2025-03-16
Звільнення Лівобережжя Херсонщини Каховка, Скадовськ, Олешки, Чаплинка, Гола Пристань, Новотроїцьке, Джанкой, Генічеськ, Крим 2025-01-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

Тему заморозки по лінії фронту просувають і допускають власники медіа джерел саме ті, хто не мають нічого спільного із поняттям втрати. Ці люди бажають закінчення війни будь-якою ціною, навіть ціною життів українців, які знаходяться багато років в окупації. Особливо неприємним є той факт, що деякі особи пишуть подібне з міст, які також були окуповані. Ці люди роблять пости, втягуючи населення у ту реальність, в якій живуть самі, проте ця реальність лише їхня. Для людей, на чию землю прийшли росіяни, заморозка по лінії фронту значить смерть. Можливо смерть не для всіх фізична, але всередині ці люди стануть мертві. Дім, це не дах та стіни, це дещо більше, про що деякі не задумуються, поки мають це все. Заморозити по лінії фронту, це те саме, що зрадити. Це віддати. Це прогнутися та виконати умови ворога. Цікаво, чи насправді піде на це наш Президент. Так, ми чуємо його заяви, що Україна не віддає свої території. Але при цьому допускають зупинення по поточній ЛБЗ та звільнення дипломатією. Як я вже писав не раз, дипломатія працює тільки для тих, хто має сильну сторону. З рф згодом знімуть санкції, вона окріпне. І так території і залишаться на сотні років під рф. Всім, хто просуває і підтримує тему заморозки і ніяким чином не намагається медійно захейтити цю тему та підтримати своїх земляків в окупації, бажаю відчути згодом це все на собі. Але тоді світ зміниться і нікому вас не буде жаль. Всім небайдужим, всім, хто щось робить для наших людей, велика подяка! Таких людей багато. А та меншість, яка по шию влізла у своє ж багно, всі вони бажають лише медійності, не більше. *Нагадую, всю інформацію по ворогу на окупованих територіях Херсонської, Запорізької областей та Криму писати на наш інфо-ресурс @Khersonregion_bot#admin
Сьогодні День народження у Президента України. Від імені жителів окупованих територій, бажаю Вам мудрості, яка бачить далі за протоколи й формули та рішень, що повертають території та наших людей додому. Люди чекають. Довго чекають. Ми всі віримо, що справжня сила — це вміння знайти хід, після якого свобода перестає бути обіцянкою і знову стає реальністю. Нехай у потрібний момент Ви зробите саме той крок, який наблизить день нашого звільнення.Звичайних людей не видно в зведеннях і важко вписати в дипломатичні формули. Але всі ми впродовж років війни є частиною ланки, яка бореться, виживає, знищує ворога. І це не пусті слова, це правда, про яку можна казати в голос. Та не зараз. Подальше життя людей в окупації повністю залежить від ваших рішень, ухвалених без права на помилку!Бажаємо Вам мудрості, що вміє мовчати і діяти непомітно. Бажаємо обрати не красиву чи вигідну з матеріального боку формулу, а той хід, після якого зникає потреба пояснювати, чому люди досі не вдома і чому на українських землях - окупанти. Людей, які одного дня вже ввійшли в історію, запам'ятовують за гідні вчинки та за результат! Ви вже в історії. Результат побачимо. Віримо у те, що ви дійсно гідний Президент найкращих людей найкращої країни. #admin
🫡З Днем Служби зовнішньої розвідки України! 24 січня в Україні відзначають День Служби зовнішньої розвідки ― професійне свято фахівців, що належать до одного з ключових центрів стратегічного мислення у системі національної безпеки держави. Вітаємо побратимів ― військовослужбовців та співробітників СЗР України!🛡Під час жорстких випробувань у системі глобальної безпеки, зокрема ― злочинної війни росії проти України, яка триває на полях битв, у сферах інформації, технологій та міжнародних відносин, СЗР стала важливим чинником стійкості нашої держави. Завчасно виявлені загрози, здобуття критично важливих відомостей, яка лягають в основу ухвалення рішень держави, спрямованих на збереження життя та зміцнення обороноздатності України ― повсякденна робота великої, технологічної, відданої українській нації команди. 🤝Дякуємо за службу! Бажаємо здоровʼя, наснаги й здобутків на благо України!Продовжуємо зміцнювати суб’єктність та вплив України у час війни за свободу. Правда на нашому боці! Omnia Vincit Veritas!Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Якщо на цей момент росія ставить нам якісь умови на переговорах, значить ми не достатньо їх розїбали. Значить треба працювати ще більше і використовувати інші методи. Пора зрозуміти, якщо план А не працює стільки років, то можливо пора використати план Б, С..? Помітили, як впливає холод та відсутність світла на думки людей? Постає питання, чому ж саме такі методи використовує рф у 2026 році? Коли типу в нас "остання миля" у переговорному процесі? Чому цього не відбувалося в 2022, 2023, 2024 роках? Що змінилося? рф стала сильнішою чи ми слабкішими? Якщо на нас всіх можна вплинути відсутністю світла та комфортних умов життя, то пропоную вдуматись, в яких умовах стільки років перебувають військові на фронті або люди у прифронтових містах! Олешки без світла роками, Херсон обстрілюється десятки разів на день. І таких прикладів дуже багато. І всі ці люди не зламалися. То чому ж деякі вважають, що відсутність світла, це найбільша проблема у їхньому житті? Єдине і очевидне те, що росія блефує, показуючи свої уявні перемоги, по факту, перемог в них давно нема. А нам потрібно зараз щось, що б спонтанно розвалило всі стереотипи про потужну російську імперію.#admin
⚡️Начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Олег Іващенко здійснив робочу поїздку на Запорізький фронт Під час спільної наради із командувачем Угруповання військ на напрямку та командирами відповідних військових частин обговорили актуальне становище на полі бою, проаналізували плани та наміри противника. Визначили шляхи поглиблення взаємодії та координації усіх складових Сил оборони України, зокрема щодо посилення усіх видів розвідки. ▪️Важливі акценти в розмові ― збільшення об’ємів постачань новітніх технічних засобів розвідки та питання підготовки розвідників відповідно до вимог сучасної війни. Олег Іващенко заслухав доповіді командирів військових частин ГУР МО України, залучених до бойових дій на Запорізькому фронті. Керівник воєнної розвідки України висловив вдячність воїнам Департаменту активних дій та “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України за щоденну збройну боротьбу за свободу і гідність української нації. “Дякую за щоденну роботу. Доля України сьогодні залежить від нашої стійкості та професіоналізму. Наголошую, що наші підрозділи повинні діяти на упередження ― саме тому так важливо здобувати та володіти якісною розвідувальною інформацією. Окрема вдячність спецпризначенцям ГУР — за стабільне поповнення обмінного фонду та зразкове дотримання норм Міжнародного гуманітарного права. Продовжуємо боротьбу”, ― сказав Олег Іващенко. Під час зустрічі з керівництвом Запорізької обласної військової адміністрації обговорили пріоритети для подальшої взаємодії заради зміцнення українських оборонців та ефективної відсічі російським загарбникам. ⚔️Збройна боротьба триває! Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
24 лютого 2022 року прекрасні люди, найкращі люди, залишилися сам на сам із російською ордою. Люди виходили на мітинги, люди йшли із голими руками на озброєних російських військових. Люди лягали під колеса бронетехніки, щоб її зупинити. Люди збиралися на площах із прапорами і плакатами. Та їх не чули. По людям стріляли, людей забирали на підвали, до людей вривалися у двері та забирали у невідомому напрямку. Діалогу не було, був лише монолог. Монолог росіян зі зброєю.За людей боролися люди. Не влада. Усі ці роки окупації ми не чуємо Мелітополь, Каховка, Скадовськ чи Генічеськ. Якщо чуємо Запорізька область, то це обов'язково про АЕС, якщо чуємо Херсонська область, то це не про лівобережжя. Якщо щось про території, то це Донбас, точніше територія, що підконтрольна Україні. Якщо Крим, то лише тому, що це питання знаходиться на усіх можливих форумах світової спільноти. Чому так? За людей на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, окупованих із 24.02.2022 і по теперішній час, завжди боролися і продовжують це робити звичайні люди.Україна, в особі керівництва, повинна все зробити, щоб повернути своїх людей та свої території! Люди занадто довго живуть під тиском окупаційного режиму. Це не справедливо по відношенню до всіх, хто прокинувся тоді вже у зовсім іншому світі. Російського міру не має бути в світі наших людей, на українській землі!Безмежна вдячність тим, хто ризикуючи, допомагав і можливо, за причин безпеки, перестав це робити. Безмежна вдячність тим, хто продовжує допомагати. Пам'ятаємо кожну людину, яку втратили, хто віддав життя за свій дім та людей. Розділяємо біль кожної людини, яка виїхала та згодом втратила когось із рідних в окупації. Розділяємо біль кожної людини, хто втратив когось із рідних у цій війні. Ворог не безсмертний. Боремося за наших людей! Долучайтеся. Всю інформацію по окупаційним військам на ТОТ писати сюди @Khersonregion_bot
СБУ затримала у Києві колаборантку, яка впроваджувала «освітні стандарти» рф у тимчасово окупованому КримуКонтррозвідка Служби безпеки затримала у Києві ще одну посадовицю-колаборантку. Нею виявилась очільниця захопленої школи у тимчасово окупованій Ялті, яка запроваджувала у цьому закладі «освітні стандарти» рф.Окрім цього, зловмисниця нав’язувала учням та їхнім батькам кремлівську пропаганду, зокрема героїзувала рашистів та виправдовувала їхні злочини проти України.Співробітники СБУ затримали фігурантку, коли вона прибула у столицю нашої держави, щоб відвідати родичів.Як встановило розслідування, фігурантка в’їхала в Україну через треті країни і невдовзі за таким же маршрутом планувала повернутися до Криму для продовження роботи на окупаційну адміністрацію рф.За матеріалами справи, колаборантка пішла на співпрацю з ворогом ще у 2014 році після захоплення українського півострова. Тоді жінка була директором одного із загальноосвітніх закладів освіти у Ялті й фактично одразу підтримала рашистів.За це окупанти доручили їй керувати місцевою школою, щоб «переформатувати» навчально-виховний процес за «стандартами» кремля.Для цього фігурантка регулярно проводила агітаційно-масові заходи, під час яких нав’язувала школярам та їхнім батькам «тези» московської пропаганди.На так званих «лінійках» колаборантка популяризувала кремлівський режим і виступала за його поширення.Затримання фігурантки відбулося в її орендованій квартирі у Києві. При обшуку в неї виявлено російські паспорти і смартфони із доказами співпраці з ворогом.Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за ч. 3 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).Зловмисниця перебуває під вартою, їй загрожує тюремне ув’язнення.Комплексні заходи проводили спільно зі слідчими СБУ в АР Крим за процесуального керівництва Прокуратури АР Крим та міста Севастополя.
Читаю заяви пана Андрющенка і просто бракує слів від обурення! У мене складається стійке враження, що це не аналітика, а якась прихована реклама життя в окупації. Як можна тиражувати тези про те, що там нібито "краще", ніж у вільних українських містах? Це звучить як прямий натяк: "Дивіться, при Путіні жити легше, ніж в Україні". Це ж чиста маніпуляція, яка деморалізує людей і фактично підігрує ворожій пропаганді, намагаючись переконати нас, що прихід Росії — це "добро" і "добробут". Але давайте спустимося з небес на землю. Мої батьки зараз перебувають там, на тимчасово окупованій території. І я на власні очі бачу цю "красу": у них немає доступу ні до елементарної нормальної медицини, ні до якісних продуктів. Там немає нічого, що вкладається в поняття нормального людського життя. Це не життя, а виживання в інформаційному та фізичному вакуумі. Замість того, щоб розповідати казки про "солодке" життя під гнітом, краще б чесно говорили про той жах і безправ’я, в якому опинилися наші люди. Соромно за такі порівняння!
Те, що на думку ворога мало тривати три дні, триває 1418 днів. ВВ тривала 1418 днів. Хтось вкладає у підрахунок днів повномасштабки символізм, хтось - рахує дні, в котрих народ наш не бачить сонця, не відчуває свободи, нічого, окрім жаги помсти та здобуття справедливості. Хтось рівно стільки не бачив батьків, хтось - своїх дітей, хтось рівно стільки оплакує загиблих рідних чи знайомих, хтось - допомагає фронту. Рівно стільки наші військові стоять на захисті країни, а люди в окупації збилися із підрахунку днів, бо ці дні тягнуться всі, як один, той самий. За ці дні кожен із нас пройшов перевірку, зробив висновки та продовжує боротися далі. Наша країна стоїть, попри біль, розчарування. І дуже важливо для кожного з нас мати підтримку. Та бути для когось підтримкою. Не втрачайте в собі те, що у купі допомагає всім нам нищити ворога. Мужність та героїзм нашого народу викликає у інших захоплення та подив, на що здатен наш народ у цій кривавій боротьбі. Будьте єдні. Бережіть в собі людяність та здатність до співчуття. Не втрачайте себе. Дякую кожному, хто продовжує бути з нами. Дякую за допомогу тим, хто ризикуючи життям, допомагає. Бережіть себе. #admin
Андрющенко, керівник центру вивчення окупації нещодавно заявив у своєму інтерв'ю, що пенсіонерів на окупованих територіях потрібно лишити їхньої законно заробленої української пенсії. Також цей некомпетентний у питаннях окупації чоловік заявив, що життя у Львові або Києві, або в будь-якому іншому місті України набагато складніше, ніж життя в окупованому Маріуполі, Мелітополі чи Бердянську. Пропонуємо ознайомитися із матеріалом, стосовно окупації, наведеному у відео. Також хочеться додати, якщо пан Андрющенко дійсно вважає, що життя на ТОТ простіше, ніж на підконтрольній, то запрошуємо його пожити в окупації хоча б пів року. Ці життя абсолютно різні, ці умови не можливо порівняти, тим паче робити заяви на кшталт тих, які зробив цей чоловік із дивною посадою "керівник центру вивчення окупації". Все сказане ним в інтерв'ю не має нічого спільного із правдою. Це лише його непопулярна думка, яку, нажаль, він, як медійна особа, транслює в інформаційне поле, підігруючи окупантам та розколюючи українське суспільство. _Хочу підтримати всіх наших людей, які до сих пір знаходяться на окупованих територіях, в себе вдома, на своїй українській землі! Ви сильні, ваш спротив повинен бути оцінений належним чином. Ніхто не має права ображати українців на ТОТ!#admin Звільнення лівобережжя Херсонщини