Наша стратегічна мета – сталий та рівномірний розвиток закладів освіти нашого району.Ми намагаємося приділяти увагу всім закладам освіти. Але, незважаючи на те, що ресурси, які залучає наш район, є одними з найбільших серед усіх районів столиці, їх, на жаль, усе одно недостатньо, щоб одномоментно покращити всі заклади освіти.Сьогодні ми заїхали до компактного, але дуже приємного закладу – Початкової школи №244, до директорки Людмили Мусієнко.Подивилися укриття, в якому нещодавно завершилися ремонтні роботи. Воно також облаштоване за принципом підземної школи – для проведення повноцінних уроків навіть під час тривоги, у різних приміщеннях для кожного класу.Також у сховищі вже найближчим часом буде встановлено електропідйомник для маломобільних людей.Обов’язково під час найближчого коригування бюджету, будемо закладати ресурси на ремонт фасаду цього закладу. Також розуміємо, що є потреба в огорожі.Дякую директорці закладу, всьому колективу та активній батьківській громаді, які підтримують педагогів.Впевнений, що цього року заклад пройде суттєву трансформацію, як і багато інших у нашому районі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Вчора в нашому районі відбулося урочисте нагородження найкращих спортсменів Оболонського району за підсумками 2025 року.Ця подія, як і більшість наших заходів, пройшла у чудовій атмосфері та теплому спілкуванні.Попри всі складні виклики, через які проходить наша країна, спорт залишається у фокусі нашої уваги. Щороку ми організовуємо десятки змагань, підтримуємо молодих спортсменів та продовжуємо розвивати спортивну інфраструктуру району.Пишаюся тим, що серед оболонців є така велика кількість спортсменів всеукраїнського та світового рівня.Дякую тренерам та керівництву наших спортивних шкіл за вашу відданість справі та за те, що вкладаєте душу в наших спортсменів. Окрема подяка батькам, які підтримують дітей і привчають підростаюче покоління до занять спортом.Нагороди отримали:Іван БілостоцькийЕміль БовсуновськийМихайло БорсукКирило БуйденкоДар’я ВивілокВікторія ВоропаєваМихайло ВойтовичТимур ГолубАнна ГоляченкоСтаніслав ГорбенкоМикола ГрабовськийМарія ДацюкСергій ЄльцовЄлизавета ЄрмоленкоВероніка ЗеничДіана КанусОлександр КвіткоМихайло КвіткоТимофій КічаЄвгеній КондратенкоВероніка КотенкоКатерина МаковейМарія МастероваКарина МегаєваЄлизавета МурзаОлександр НепогодьєвВікторія ОлійникНіка ПавлюченкоГліб ПанченкоМикола ПаробецьДаніїл ПархоменкоЛілія ПетренкоВероніка ПотапенкоДенис П’ятницькийВероніка РоманецьУляна РубашкаНікіта СавченкоДіана СамойлюкБогдан СапакАліса СапоноваВалерія СергєєваДаніїл СоболевськийМарія СозонтоваГеоргій СтукаловКирило СухинаНікіта ТатаринМикита ТураєвМатвій ФоростюкДарина ЧуйкоВалерія ШандренкоБогдана ШестопалькоДар’я БідаКірена КузьменкоЛідія НарійчукАнастасія НікітенкоХристина ПеревезійВікторія ПерепелицяКіра ХижнякІгор РоманенкоДмитро КовальовПишаємося нашими спортсменами та бажаємо нових перемог!Більше фото з нагородження за ПОСИЛАННЯМ .Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні відбувся наш традиційний публічний громадський звіт за минулий рік.Хочу зазначити, що ми – єдина інституція в місті Києві, яка проводить справжній відкритий, заздалегідь анонсований публічний звіт. І так відбувається з 2022 року.Це, безумовно, звіт не лише мій особистий, а й усієї нашої команди.Дякую всім, хто сьогодні прийшов. На звіті було чимало людей. Захід відбувався в окремо розташованому сховищі Початкової школи «Перша Ластівка» за адресою: вулиця Героїв полку Азов, 30-А.Були присутні представники різних громадських організацій, мешканці району, представники нашого ДФТГ, депутат Київради, усе керівництво районного управління поліції та працівники адміністрації, більшість із яких є мешканцями Оболонського району.Анонс заходу було оприлюднено за тиждень. Вхід для всіх був абсолютно вільним.Наприкінці звіту кожен мав можливість поставити запитання – і цією можливістю скористалися багато присутніх.Зараз не буду детально зупинятися на змісті звіту, але для всіх охочих ознайомитися – залишаю ПОСИЛАННЯ на презентацію або ви маєте можливість переглянути запис прямої трансляції.Я переконаний, що влада має бути справді відкритою до суспільства – незалежно від ситуації в державі. А місцева влада – тим більше.Закликаю всіх до подальшої співпраці, адже ми максимально уважно ставимося до побажань і болючих питань нашої громади.Раді почути будь-які ідеї, зауваження та конструктивну критику.Найзручніший спосіб – записатися на особистий прийом за номером 050 268 03 24 або звернутися на гарячу лінію: 066 356 35 20.Також намагаємося реагувати на всі коментарі. На жаль, не завжди це вдається робити в режимі 24/7.На цей рік також заплановано багато проєктів, про реалізацію яких будемо обов’язково інформувати.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Вчора провели засідання Ради з питань безбар’єрності, на якому підбили підсумки роботи за 2025 рік.Загалом за рік реалізовано:• наповнено Мапу доступності – станом на сьогодні до неї внесено 713 об’єктів Оболонського району;• облаштовано вхідні групи зі встановленням пандусів у 14 житлових будинках;• приведено до безбар’єрних стандартів приміщення Управління соціальної та ветеранської політики;• розпочато облаштування укриттів у закладах освіти з безбар’єрним доступом;• облаштовано три безбар’єрні маршрути: до скверу «Пуща-Водиця», до ЦНАП за адресою вул. Левка Лук’яненка, 16 та до ЦНАП за адресою вул. Озерна, 18-А;• облаштовано 30 наземних пішохідних переходів із пониженим бортовим каменем;• облаштовано 6 паркомісць для людей з інвалідністю біля адмін будівель району;• приведено субвебсторінку Оболонської РДА у відповідність до стандартів «простої мови».Продовжуємо тримати цю сферу на постійному контролі. Окремо проговорили з ШЕУ питання стійкості тактильного покриття. Домовилися, що після покращення погодних умов перевіримо його цілісність.На засіданні були також представники бізнесу, які презентували свої інклюзивні рішення. Зокрема, ТРЦ Dream та KredoBank. Щира подяка за небайдужість і соціальну відповідальність у питаннях доступності.Затвердили плани на поточний рік. Уже заплановано 17 адрес, за якими буде облаштовано пандуси.Також плануємо провести засідання Ради з питань ветеранів, військових та їхніх родин для планування проєктів у сфері безбар’єрного середовища для ветеранів.Запрошуємо всіх охочих долучитися до засідання. Якщо ви людина з інвалідністю, забезпечимо трансфер і супровід для участі.Якщо маєте адреси, на які потрібно звернути увагу, обов’язково пишіть – ми виїдемо на місце.Для комунікації звертайтеся за номером: 050 268 03 24.Дякую всім членам Ради безбарʼєрності, зокрема нашим активним там професійним експертам в інклюзивній сфері - Вероніці Безлер та Артему Прощенко.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні в Оболонському районі, а саме в чудовому Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка, відбулася важлива стратегічна нарада з питань освіти.Під час зустрічі обговорили результати роботи за минулий рік, а також визначили стратегічні плани на наступний. Нарада проходила під керівництвом профільного заступника голови КМДА Валентина Мондриївського та директора Департаменту освіти і науки Олени Григорівни Фіданян.Окрему увагу приділили питанням енергоефективності та енергетичної стійкості закладів освіти.Я неодноразово наголошую, що головний пріоритет нашої роботи – це залучення додаткових ресурсів та їх максимально ефективне використання. І ці пріоритети чітко відображаються в результатах.Наш район посідає друге місце в місті Києві за обсягом інвестицій у розвиток освітнього простору в розрахунку на одну дитину. Також маємо один із найкращих показників щодо енергетичної стійкості закладів освіти.Приємно, що під час наради було відзначено і нашу команду. Начальник Управління освіти Оболонського району Олександр Царіков отримав заслужену нагороду від Департаменту освіти і науки за результати роботи.З детальними результатами можна ознайомитися на фото до цього допису.Загалом бюджет розвитку оболонської освіти є другим за розміром у місті Києві – як за обсягом залучених коштів, так і за кількістю реалізованих проєктів.Водночас маємо і свої недопрацювання. Зокрема, минулого року ми недостатньо якісно працювали з державними субвенціями. Цього року обов’язково посилимо роботу і в цьому напрямку.Окремо зупинилися на питаннях енергетичної стійкості. Планується нарощування потужностей генераторів, реалізація кількох проєктів з енергоефективності, а також передбачимо в бюджеті кошти на встановлення сонячних панелей.Також будемо активно працювати над залученням позабюджетного фінансування для підсилення енергетичної стійкості нашого району.Дякую всім, хто взяв участь у нараді. Було обговорено багато важливих та практичних питань.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
24 лютого — це день, у який справді важко підібрати слова.Одна з найтяжчих, найтрагічніших і водночас найважливіших дат в історії нашої держави та в історії російсько-української війни.Саме на цю дату, сьогодні ми відкрили третю чергу алеї наших Героїв, провели пам’ятний захід і спільну молитву за полеглих захисників і захисниць.На заході були присутні багато родин наших Героїв, військовослужбовці — не лише з Оболонського району, а й з інших районів столиці, зокрема з ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району».Також прийшли наші друзі, які долучилися як до створення алеї, так і до процесів меморіалізації на загальнодержавному рівні.Я вдячний кожному, хто сьогодні прийшов. Наші Герої заслуговують на те, щоб ми їх пам’ятали. Ми всі маємо пам’ятати, завдяки кому наша країна вистояла, а столиця змогла відбити ворога.Спілкуючись із людьми, які заплатили таку ціну за нашу державу, щоразу замислюєшся: масштаб горя, яке принесла нам велика війна, людському розуму важко осягнути.Тому сьогодні, у загальнонаціональний день молитви, згадайте кожного, хто віддав своє життя за Україну.Дякую за проникливі виступи нашим друзям: «Русину» з Третього армійського корпусу, Олегу Дурмасенку, Ксенії Шиян та Миколі Ковтуненку.Окрема подяка дітям наших музичних закладів за прекрасне виконання Державного Гімну України, а також співаку SUROV — за щире виконання пісні «Внебодим».Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
У квітні–травні 2026 року вперше в місті Києві відбудеться Громадська асамблея і буде вона проходити саме у Оболонському районі. Тема: Підтримка ветеранів, ветеранок та їхніх родин за підтримки проєкту Конгресу Ради Європи «Зміцнення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України».Громадська Асамблея - це сучасний інструмент деліберативної демократії, коли випадково відібрані громадяни разом обговорюють найважливіші питання розвитку громади та напрацьовують спільні пропозиції. Тут важлива думка кожного - незалежно від віку, професії чи життєвого досвіду.Це реальна можливість для мешканців особисто вплинути на рішення щодо комплексної підтримки тих, хто захищав і захищає нашу країну. Із зареєстрованих учасників шляхом жеребкування буде сформовано групу з 45 осіб. Крім того для кожного відібраного учасника, Рада Європи підготувала грошову винагороду за участь в проєкті.Реєстрація триває до 12 березня 2026 року. Долучайтеся – за ПОСИЛАННЯМ, або звертайтеся за адресою: вул. Левка Лук’яненка, 16, каб. 313, тел. 426-49-49.Дякуємо Конгресу Ради Європи за підтримку! Для нас завжди надзвичайно важливо залучення громади до прийняття будь-яких рішень, які перебувають в нашій компетенції!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Шановні друзі!Продовжуємо знайомити вас із новими проєктами у сфері безпеки нашого району. Цього разу завітали до укриття Ліцею №239.За останній рік у закладі відбулося чимало позитивних змін. Окрім оновленого фасаду, в закладі зʼявилось нове сучасне сховище площею 440 м², розраховане на 440 дітей. Також у школі функціонує раніше облаштоване укриття площею 350 м² із місткістю 350 дітей. Тобто навчальний заклад має потужний і продуманий безпековий простір для абсолютно всіх учнів, які в ньому навчаються.Окремо хочу відзначити директорку школи — Оксану Кучугура-Кучеренко. Молода, енергійна, але вже досвідчена керівниця активно розвиває заклад, реалізує цікаві проєкти, у тому числі міжнародні, та залучає інвестиції. Впевнений, що найближчим часом школа зможе представити ще більше результатів своєї системної роботи.Особливу атмосферу укриття створюють художні розписи на стінах. Їх авторка — талановита художниця Альона, яка оформлює сховища та фасади й в інших наших закладах. Стиль кожного простору визначається директоркою спільно з батьківським колективом — у взаємодії та з урахуванням побажань. Завдяки цьому кожне укриття має свій характер і є максимально комфортним та привітним для дітей.Переконаний, що такі безпекові простори служитимуть й після завершення війни – як місце для гурткової роботи, заходів та розвитку дітей.Дякую всім, хто долучений до реалізації цих проєктів.Наш район традиційно утримує лідерство як за кількістю реалізованих проєктів у сфері безпеки, так і за впровадженням інновацій. Ми прагнемо, щоб кожне наступне сховище та укриття було кращим, сучаснішим і таким, у якому справді хотілося б перебувати.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Оболонський район продовжує нарощувати ресурси для проходження та стримування різних надзвичайних ситуацій.Зокрема, сьогодні завдяки нашій подрузі та депутатці КМР Ганні Свириденко, Федору Шандору – Надзвичайному і Повноважному Послу України в Угорщині, а також представникам Благодійного фонду Direct Aid For Ukraine, ми отримали 400 теплих ковдр, генератор і 30 спальників, а також домовилися про подальшу співпрацю.Ковдри передали на опорні пункти незламності, а також Управлінню соціальної та ветеранської політики, працівники якого виїжджають на місця прильотів. Оскільки такі події часто відбуваються вночі, теплі ковдри – це ресурс, який завжди необхідний для обігріву постраждалих та тих, хто долучається до ліквідації наслідків.Поспілкувалися з нашими угорськими друзями та окреслили подальші напрямки співпраці.Також показали роботу одного з наших опорних пунктів у ліцеї №245. Дякую нашій подрузі, директорці ліцею Вікторії Садовніченко, за прекрасну організацію роботи закладу та пункту незламності.Окремо від себе презентували нашим партнерам книги про Оболонський район як пам’ятний подарунок – як символ вдячності та частинку історії нашої громади.Маємо чітко сформований план підвищення енергетичної стійкості нашого району, зокрема всіх підпорядкованих нам галузей.Про деталі повідомлю згодом. Окремо зазначу, що з 2022 року енергетична стійкість, зокрема в закладах освіти, є одним із наших ключових пріоритетів.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Шановні оболонці!Продовжуючи роботу над подоланням наслідків енергетичної кризи, ми проводимо ґрунтовний аналіз її причин, а також визначаємо заходи, необхідні для підвищення стійкості енергосистеми саме нашого району.На моє переконання, енергетична криза складається з чотирьох елементів:ураження генерації та, як наслідок, її дефіцит;ураження систем транспортування електроенергії;аварії на підстанціях ДТЕК і кабельних мережах під час перепадів напруги;четвертий елемент — будинкові мережі та електрощитові.За останній місяць в інформаційному просторі з’явилося чимало «експертів» із роздумами щодо перших двох елементів енергетичної стійкості. Я принципово не вступаю в ці дискусії, адже не є енергетиком, і ці питання навіть не міського рівня. Спекулювати на цьому я не планую.Натомість зі свого боку хочу максимально вплинути на ті елементи, на які справді можу і маю вплив.Щодо роботи з електрощитовими в будинках — ми працюємо системно й найближчим часом повідомимо про результати. Впевнений, що місто виділить необхідні ресурси для посилення цього напрямку.Окремо хочу повідомити про взаємодію з ДТЕК. Я вдячний енергетикам та керівнику ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» за постійну реакцію на наші звернення. Водночас переконаний, що постійне «латання дір» негативно впливає на довгострокову енергетичну стійкість району.На сьогодні існує домовленість з ДТЕК про проведення капітальних ремонтів на найбільш проблемних підстанціях, а також на об’єктах кабельної інфраструктури.Ми зі свого боку проаналізували та систематизували значний масив даних щодо проблемних локацій. Але щоб не упустити щось важливе, прошу вас допомогти нам зібрати додаткову інформацію — пишіть у коментарях адреси найбільш проблемних будинків із коротким описом ситуації.Окремо прошу звернути увагу голів ЖБК, ОСББ та приватних керуючих компаній, а також усіх, хто самостійно передавав заявки до ДТЕК. Поділіться з нами інформацією про проблемні локації — або в коментарях під цим дописом, або за номером приймальні 0502680324.Увага! Мешканці проспекту Володимира Івасюка, 26, 28, 30, 32, а також вулиці Прирічної, 1 та 1-А — звернення щодо вашої вже «легендарної» ТП-4617 підготовлено та направлено до ДТЕК і, звісно, буде продубльовано в загальній інформації по нашому району.Робота триває.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook