Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,390 26-02-15 13:56
Сьогодні разом із моїм давнім другом та чудовим адвокатом Дмитром Сирком передали допомогу нашим друзям зі спецпідрозділу Головного управління розвідки — РДК, а саме заступнику командира підрозділу Василю Кірющенко.Це підрозділ, який виконує надзвичайно важливі та складні завдання. Один із перших, хто переніс війну на територію ворога, хто діє рішуче, професійно та з глибоким розумінням своєї місії.Це дуже ідеологічний підрозділ, з яким наша адміністрація і я особисто маємо давні дружні та ділові стосунки і постійно їх підтримуємо в різних напрямках.Через специфіку їхньої роботи та рівень секретності ми далеко не все можемо показати й розповісти.Але ці хлопці безумовно заслуговують на увагу та вдячність. Вони доводять усьому світові, що боротьба за свободу — це спільна справа людей різних національностей і переконань. Вони проливають кров за нашу незалежність і за перемогу України.Думаю, кожен із нас пам’ятає нещодавню спецоперацію з імітації ліквідації їхнього командира, за яку навіть держава-ворог сплатила кошти, що також були спрямовані на розвиток наших сил оборони. Саме цей підрозділ реалізував цю операцію.Дякую вам за силу, відвагу та віру.Будемо й надалі обов’язково вам допомагати!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,120 26-02-13 13:20
За останні роки генератори стали стратегічним ресурсом для всієї нашої країни. Ми продовжуємо системно нарощувати їхню кількість, потужність та якість — як за рахунок бюджетних коштів, так і за рахунок співпраці з донорами та волонтерами.Сьогодні зранку разом із керівницею нашого відділу культури Ольгою Бондарчук та нашою подругою і засновницею ГО «Почайна» Анабелою Моріною ми відвідали наших друзів — неймовірно надихаючих людей із Греко-католицької церкви. Обговорили подальшу стратегічну співпрацю та отримали від них чергову суттєву допомогу.Зокрема, передано потужний генератор на 157 кВт, який забезпечить живлення ліцею № 16.Раніше спільними зусиллями вже вдалося забезпечити генератором бібліотеку на Почайні. Також досягнуто домовленості про передачу потужного генератора для школи № 210.Ми послідовно працюємо над тим, щоб якомога більше закладів були забезпечені дійсно потужними генераторами. Зокрема, такими генераторами вже оснащено опорні пункти незламності.Висловлюю щиру подяку Греко-католицькій церкві. Ваша робота на благо країни справді надихає.Окрема подяка БФ «Ukrainian Sisters», які минулого тижня передали 12 генераторів для пунктів незламності, що також будуть задіяні у разі настання надзвичайних ситуацій.Продовжуємо нарощувати енергетичну стійкість у межах тих ресурсів і можливостей, які має районна адміністрація. Переконаний, що нам вдасться досягти підтримки Київської міської ради щодо виділення додаткового фінансування для подальшого оновлення електрощитових у житлових будинках.Наприкінці хочу одразу відповісти на упереджені зауваження про те, що цим потрібно було займатися раніше.Ми займаємося цим питанням із 2022 року! Наш парк генераторів, інверторів та інших джерел альтернативного живлення, які забезпечують роботу закладів освіти, а також деяких ІТП і ЦТП, є одним із найбільших у порівнянні з іншими районами.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 22,200 26-02-12 16:06
Сьогодні Оболонь прощалась з Героєм на Щиті!6 лютого 2026 року, виконуючи бойове завдання на Сумщині, обірвалося життя капітана Володимира Горбача – Захисника, батька, чоловіка, сина. Людини з великої літери.Володимир народився 23 червня 1980 року в селі Острів.Позивний – Каспер.Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 2001 році, здобувши освіту за напрямом «Геологія» та кваліфікацію бакалавра з геофізики.У 2005 році одружився.У 2006 році народилася донька Іванна.Він був основою і силою своєї родини – люблячим чоловіком і батьком, турботливим сином. Для дружини Світлани – Всесвітом. Для доньки – найвищим авторитетом і прикладом. Навчив її їздити на велосипеді, рибалити, стріляти, передавав усе власним прикладом.З перших днів повномасштабного вторгнення у 2022 році власним коштом евакуйовував людей з Мощуна, Ірпеня, Горенки та Пущі, рятуючи життя під обстрілами.21 лютого 2023 року був зарахований до 15 мобільного прикордонного загону у званні лейтенанта.З 9 березня 2023 року — начальник відділення снайперів.У квітні 2023 року отримав звання старшшого лейтенанта.2 грудня 2025 року — капітан.З січня 2026 року — начальник третього відділу прикордонної служби четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування 15 мобільного прикордонного загону.Служив у Вовчанську, Куп’янську, Бахмуті, на Харківщині, Чернігівщині та Сумщині.17 вересня 2024 року нагороджений нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону».Прикордонники — це ті, хто першими прийняли бій на початку повномасштабної війни. Вони стримали ворога тоді й стримують його зараз. Володимир був серед них.Світла пам’ять Герою.Щирі співчуття родині та побратимам.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,900 26-02-10 15:09
Днями відвідав чудовий захід, організований моїми друзями – ветеранами війни, а також донедавна членами команди КМВА. Йдеться про презентацію першого етапу дослідницької програми «Проєкт країни» – масштабного соціологічного дослідження «Мирна угода: загрози та виклики», присвяченого аналізу ключових настроїв і очікувань українського суспільства на початку 2026 року.Захід був організований засновником Think Ukraine, військовим та першим командиром 78-го полку ДШВ – Артемом Гаріповим.Це був справді сильний захід, на якому зібралися видатні люди, що присвятили своє життя боротьбі за Україну. Окрім глибоких дискусій про майбутнє нашої держави, відбувся невеликий, але дуже продуманий благодійний аукціон, під час якого збирали кошти на AZOV.ONE. Було представлено дійсно круті лоти, і в мене спонтанно виникло бажання придбати один із них та передати його родині загиблого Героя з Оболоні – Олександра Гряника.Гряник Олександр Сергійович – воїн полку «Азов», людина з видатною біографією патріота України, воїна та справжнього Героя нашого часу.Наприкінці березня 2022 року він добровільно взяв участь у спецоперації ГУР, полетівши у складі десанту на допомогу побратимам до вже заблокованого Маріуполя. Мужньо бився з ворогом під час запеклих міських боїв.Після прориву на «Азовсталь», попри нестачу зброї, ліків і їжі, разом із побратимами Олександр тримав оборону комбінату. Він героїчно загинув 8 травня 2022 року, захищаючи незалежність України.Сьогодні з великим задоволенням зустрівся з його батьком Сергієм і передав йому подарунок, придбаний на цьому заході.У відповідь, зовсім несподівано для мене, він подарував мені картину, створену за фотографією, зробленою на GoPro його сином у ті історичні дні, коли Олександр вирушав на спецоперацію.Такі події надихають на подальшу роботу та змушують замислюватися над багатьма важливими процесами.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,770 26-02-09 11:25
Дорогі оболонці!Продовжується ліквідація наслідків енергетичної кризи.На сьогодні близько 90% скарг пов’язані з локальними аваріями на електричних мережах, проблемами по фазах, а також маємо чимало звернень щодо нерівномірного розподілу годин подачі світла між будинками.Тому хочу дати кілька важливих пояснень.По-перше.Ми постійно на звʼязку, бачимо всі звернення та передаємо їх у роботу. Якщо не встигаємо відповісти кожній людині в чатах чи на Facebook, знайте: всі проблемні адреси нам відомі й перебувають у роботі.Прохання: для зручності моніторингу пишіть звернення саме під цим дописом.По-друге.Часто чуємо зауваження, що складно додзвонитися на гарячу лінію. Повідомляю: за останній місяць гаряча лінія прийняла понад 20 000 дзвінків. Переважна більшість звернень опрацьована та вирішена.Для кращої комунікації прошу обирати одну відповідальну особу від будинку, яка звертається від імені мешканців. Таким людям я без проблем надаю свій особистий номер телефону і відповідаю 24/7.Поясню, чому це ефективніше. Коли з одного будинку одночасно телефонують 30–40 осіб, перевантажується телефонія, і ви змушені чекати в черзі, поки сусіди залишать заявки. Масовість дзвінків не впливає на швидкість чи пріоритетність виконання робіт.По-третє.Хочу чітко пояснити: на черговість та розподіл подачі електроенергії між різними будинками Оболонська РДА не впливає. Скарги щодо «несправедливого» включення або виключення будинків технічно не належать до наших повноважень.По-четверте.Після відновлення електропостачання або чергової енергетичної кризи внаслідок ворожих обстрілів обовʼязково вимикайте всі електроприлади з розеток. Це допоможе уникнути локальних аварій під час перезапуску системи у вашому будинку.Також звертаю увагу, що на швидкість ліквідації аварій, на жаль, негативно впливає нестача ремонтних бригад.Станом на зараз, за нашою інформацією, в Оболонському районі близько 50 локальних аварій, які потребують виїзду ДТЕК та електриків обслуговуючих дільниць.Я постійно на прямому звʼязку з керівництвом ДТЕК і наполягаю на збільшенні кількості аварійних бригад у нашому районі та столиці загалом.Також наголошую, що я готовий особисто виїжджати на кризові будинки та разом із мешканцями розбиратися в проблемах, як це роблю регулярно.Дякую за розуміння, терпіння та взаємодію.Зв'язок з нами на номерами гарячої лінії: 066 356 3520 та 044 333 6102Працюємо далі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 4,080 26-02-06 13:49
Продовжуючи долати наслідки енергетичної кризи та аналізуючи інформацію, яку ми отримуємо після вивчення всіх локальних аварій, ми розуміємо: необхідно максимально укріплювати та капітально відновлювати постраждалі електрощитові, а також ту частину електромереж, яка знаходиться в будинках і не є власністю ДТЕК.Саме тому протягом останніх кількох тижнів я за кожної нагоди – як перед вищим керівництвом міста, так і перед нашими колегами з КМР – наголошував на цій нагальній потребі. З даною позицією також погоджуються усі мої колеги з інших районів!За останні два дні я взяв участь у двох робочих групах, де, зокрема, розглядалося й це питання.Хочу щиро подякувати депутатам Київської міської ради від усіх фракцій за максимально конструктивну та проактивну позицію у вирішенні цієї проблеми.Вже поставлено завдання всім районам сформувати адресні переліки додаткових потреб для проведення капітальних ремонтів електрощитових. Наш район, відповідно, сьогодні також направив свій перелік потреб.Переконаний, що найближчим часом КМР виділить необхідні ресурси, що дозволить не лише замінити пошкоджені електрощитові, а й капітально оновити ті, які перебувають у групі ризику.Окремо хочу зазначити, що впродовж останніх років ми завжди закладали значний ресурс на цей напрямок та регулярно додатково зверталися за фінансуванням для оновлення електрощитових, яке, на жаль, не завжди вдавалося отримати.Обов’язково триматиму оболонців у курсі щодо цього надважливого питання. Депутатам – подяка за оперативну реакцію.Чекаємо на гарні новини!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 4,950 26-02-03 16:19
Енергетична стійкість міста залежить від багатьох факторів, зокрема й від відповідальної позиції самих співвласників багатоквартирних будинків.Місто Київ має значну кількість програм підтримки ОСББ, ЖБК та інших форм управління.Важливо, без зайвого популізму, розуміти, що здебільшого досить складно, а іноді й неможливо юридично правильно використати державні кошти у 100% розмірі на придбання генераторів та створення енергетичної незалежності для об’єктів приватної власності, до яких належать і багатоквартирні будинки незалежно від форми управління.Це чудово розуміють наші друзі з Асоціації ОСББ та ЖБК Оболонського району. Згідно з їхньою інформацією, майже 80% будинків, які є членами асоціації, взяли участь у різних програмах енергонезалежності.Хочу запевнити, що наша адміністрація забезпечує допомогу за всіма програмами, які реалізуються через районні адміністрації.Зокрема, сьогодні заїхали поспілкуватися до наших друзів з ОСББ "Б15", яке управляє будинком на вул. Гулака, 4 та поспілкувались з Христиною Повшик голова правління ОСББ, керуючою справами ОСББ Ілоною Приходько, а також головою Асоціації ОСББ та ЖБК Оболонського району Олександром Запорожцем. У будинку встановлені генератор, інвертор та додаткові незалежні джерела живлення, придбані саме в межах програм, які пропонує місто.Це значно підвищує енергетичну стійкість будинку.У місті Києві функціонують такі програми: 1. Конкурс енергоефективних проєктів «70/30%» для ОСББ та ЖБК (детально — за посиланням). 2. Часткове відшкодування вартості незалежних джерел енергії (генератори, сонячні станції, інвертори тощо) (детально — за посиланням). 3. Капітальні ремонти. Співфінансування капітальних ремонтів у багатоквартирних будинках (детально — за посиланням). 4. Фонд модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва (револьверний фонд) (детально — за посиланням).Держава пропонує такі програми: 1. Програма кредитування для фізичних осіб на придбання генерувальних установок з альтернативних джерел енергії:— кредит під 0%— до 480 тис. грн— до 10 років— банки-партнери: «ПриватБанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Сенс Банк», банк «Глобус». 2. «Доступні кредити 5-7-9» на сонячні панелі, інвертори, системи зберігання електроенергії та інше допоміжне обладнання:— 7% річних для ОСББ та ЖБК— до 5 млн грн— до 5 років— 46 банків-партнерів.3. «Доступні кредити 5-7-9» на газотурбінні, газопоршневі чи біогазові генерувальні установки:— до 150 млн грн— до 10 років.4. Пільгове кредитування на реалізацію проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури:— перший рік: 13,5% або UIRD3M + 0,5%— далі: плаваюча ставка, але не більше UIRD12M + 3%— до 25 млн євро— до 5–7 років— 19 банків-партнерів.5. Урядова програма СвітлоДім (детально — за посиланням)Детальніше про державні програми — за посиланням.Також ви можете отримати додаткову консультацію в Асоціації ОСББ та ЖБК Оболонського району за номером: 066 543 11 08 або за номером моєї приймальні 050 268 03 24.Вже бачимо, що енергетична криза стимулювала велику кількість будинків долучатися до цих програм та створювати ОСББ.Сподіваємось, що цей допис допоможе багатьом будинкам стати енергонезалежними!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,970 26-02-02 16:02
Поки триває ліквідація наслідків масованих обстрілів, а також великого енергетичного збою, що стався в суботу по всій країні, ми продовжуємо перезапускати систему та підтримувати її в життєздатному стані. На жаль, це зовсім не просто, адже комунальники та енергетики працюють фактично на межі своїх фізичних можливостей.Враховуючи складні погодні умови, а також стратегічну невизначеність у сфері енергетики, наш район продовжує нарощувати мережу пунктів незламності.У результаті державно-приватного партнерства в районі з’явилися три додаткові пункти незламності, організовані Райффайзен Банком Аваль. Вони вже користуються значною популярністю, надають широкий перелік послуг: там можна зігрітися, підзарядити гаджети, випити чаю та поспілкуватися.Важливо: ці пункти є дружніми до домашніх улюбленців, про що зазначено безпосередньо на наметах.Щиро дякуємо Райффайзен Банку Аваль за розгортання цих локацій у нашому районі. Якщо проходите повз — можете зайти, підзарядитися та зігрітися.📍 Адреси нових пунктів незламності: • проспект Володимира Івасюка, 24 • вулиця Олександра Архипенка, 2/12 • проспект Дмитра Павличка, 3/4Я чудово розумію, що комфорт у власних домівках є набагато важливішим. Але відповідально заявляю: у нинішніх надзвичайно складних умовах ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше забезпечити повернення належних параметрів опалення та максимально стабільного електропостачання у ваших оселях.Нагадуємо, що тримати з нами зв’язок найкраще через номери гарячої лінії: 066 356 3520 та 044 333 6102.Також звертаємо увагу: на сьогодні параметри теплоносія по всьому місту, на жаль, не відповідають рівню, який гарантує комфортну температуру проживання. Водночас енергетики працюють щоденно, щоб стабілізувати подачу теплоносія.Так само ДТЕК задіяний у постійній ліквідації локальних аварій. Зі свого боку ми долучили додаткові бригади до робіт у Києві для пришвидшення усунення пошкоджень та забезпечили їм проживання в столиці на цей важкий для усіх період.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 28,800 26-01-31 19:16
Шановні оболонці, бачимо всі ваші повідомлення щодо відсутності теплопостачання.Хочу зазначити, що кожне звернення бачу. Водночас важливо розуміти: до 23:00 ми маємо вийти на стабільні параметри подачі з боку Київтеплоенерго, після чого процес відновлення тепла піде значно швидше, але на його пришвидшення ми аж ніяк не впливаємо.Також варто враховувати, що в багатьох будинках після ранкової зупинки подачі тепла система завоздушилась. По всьому району працюють майстри, які спускають повітря зі стояків та внутрішніх мереж.Наразі відновлення відбувається не так швидко, як хотілося б, через нестабільність системи та складні погодні умови.Дуже прошу вашого розуміння та терпіння. Немає жодної людини серед комунальних служб, яка зараз не працює. Уже третій тиждень підряд усі задіяні фахівці працюють без вихідних і продовжують роботу навіть у ці години.Пам’ятаймо, хто наш спільний ворог і через кого ми змушені проходити ці випробування. Запевняю вас: ситуація контрольована й дійсно стає кращою з кожною годиною.Продовжуємо працювати.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,060 26-01-30 14:21
Пост-подяка оболонцям.За час енергетичної кризи в столиці, яка, на жаль, не оминула і наш район та вже триває понад три тижні, моя команда і я особисто перебуваємо на постійному зв’язку з величезною кількістю людей.Проблемних питань було дуже багато: відключення опалення, відсутність електропостачання, великі локальні аварії, а іноді – просто нерозуміння того, що відбувається.Для стабілізації ситуації безперервно працюють сотні енергетиків і комунальників – за що їм окрема щира подяка.Але сьогодні хочу подякувати саме мешканцям Оболонського району. Усім, з ким спілкувався особисто, до кого виїжджав на локації, хто приходив на прийом і хто телефонував на гарячу лінію.Понад 90% звернень були у повному конструктиві та з розумінням того, хто наш ворог і в якій спільній біді ми всі опинилися.Оболонці проявили справжню мужність, громадянську мудрість та згуртованість перед спільним викликом.У нас не було перекриттів доріг чи безглуздих звинувачень одне одного – була спільна робота на результат.За це вам щиро дякую і закликаю продовжувати в тому ж дусі. Якщо маєте питання – звертайтесь, пишіть, у тому числі під цим дописом.Також нагадую: працює гаряча лінія за номерами: 066 356 35 20 та 044 334 61 02.Великі системні локації тримаю на особистому контролі. За необхідності готовий виїхати особисто або прийняти людей.Переконаний, що, спостерігаючи за тим, як тримається Оболонь, ворог розуміє: холодом він не зможе зламати наше суспільство зсередини. І можете не сумніватися – саме в цьому була його мета.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook