Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Сьогодні в Оболонському районі, а саме в чудовому Київському столичном...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 920 Охват/переглядів 2026-02-25 14:26 Повідомлення №4463
Сьогодні в Оболонському районі, а саме в чудовому Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка, відбулася важлива стратегічна нарада з питань освіти.Під час зустрічі обговорили результати роботи за минулий рік, а також визначили стратегічні плани на наступний. Нарада проходила під керівництвом профільного заступника голови КМДА Валентина Мондриївського та директора Департаменту освіти і науки Олени Григорівни Фіданян.Окрему увагу приділили питанням енергоефективності та енергетичної стійкості закладів освіти.Я неодноразово наголошую, що головний пріоритет нашої роботи – це залучення додаткових ресурсів та їх максимально ефективне використання. І ці пріоритети чітко відображаються в результатах.Наш район посідає друге місце в місті Києві за обсягом інвестицій у розвиток освітнього простору в розрахунку на одну дитину. Також маємо один із найкращих показників щодо енергетичної стійкості закладів освіти.Приємно, що під час наради було відзначено і нашу команду. Начальник Управління освіти Оболонського району Олександр Царіков отримав заслужену нагороду від Департаменту освіти і науки за результати роботи.З детальними результатами можна ознайомитися на фото до цього допису.Загалом бюджет розвитку оболонської освіти є другим за розміром у місті Києві – як за обсягом залучених коштів, так і за кількістю реалізованих проєктів.Водночас маємо і свої недопрацювання. Зокрема, минулого року ми недостатньо якісно працювали з державними субвенціями. Цього року обов’язково посилимо роботу і в цьому напрямку.Окремо зупинилися на питаннях енергетичної стійкості. Планується нарощування потужностей генераторів, реалізація кількох проєктів з енергоефективності, а також передбачимо в бюджеті кошти на встановлення сонячних панелей.Також будемо активно працювати над залученням позабюджетного фінансування для підсилення енергетичної стійкості нашого району.Дякую всім, хто взяв участь у нараді. Було обговорено багато важливих та практичних питань.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook