Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | У квітні–травні 2026 року вперше в місті Києві відбудеться Громадська ...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 820 Охват/переглядів 2026-02-23 15:38 Повідомлення №4441
У квітні–травні 2026 року вперше в місті Києві відбудеться Громадська асамблея і буде вона проходити саме у Оболонському районі. Тема: Підтримка ветеранів, ветеранок та їхніх родин за підтримки проєкту Конгресу Ради Європи «Зміцнення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України».Громадська Асамблея - це сучасний інструмент деліберативної демократії, коли випадково відібрані громадяни разом обговорюють найважливіші питання розвитку громади та напрацьовують спільні пропозиції. Тут важлива думка кожного - незалежно від віку, професії чи життєвого досвіду.Це реальна можливість для мешканців особисто вплинути на рішення щодо комплексної підтримки тих, хто захищав і захищає нашу країну. Із зареєстрованих учасників шляхом жеребкування буде сформовано групу з 45 осіб. Крім того для кожного відібраного учасника, Рада Європи підготувала грошову винагороду за участь в проєкті.Реєстрація триває до 12 березня 2026 року. Долучайтеся – за ПОСИЛАННЯМ, або звертайтеся за адресою: вул. Левка Лук’яненка, 16, каб. 313, тел. 426-49-49.Дякуємо Конгресу Ради Європи за підтримку! Для нас завжди надзвичайно важливо залучення громади до прийняття будь-яких рішень, які перебувають в нашій компетенції!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook