Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,100 24-07-16 15:58
Шановні мешканці Оболонського району, враховуючи важливість ситуації, що виникла з будинком по вулиці Олександра Архипенка, 5-а, а також те, що такі випадки непоодинокі як в місті, так і в країні, хочемо надати деякі роз'яснення, як для мешканців самого будинку, так і для мешканців району та міста в цілому!Щодо проблем із газопостачанням - просимо вас враховувати, що відсутність газопостачання по будинку викликано пожежею на дев'ятому поверсі в будинку. Відповідно газова служба, зобов'язана відключити будинок від газопостачання та здійснити всебічну перевірку кожної квартири будь-яких можливих витоків.Це питання безпеки та життя усіх мешканців будинку. Станом на сьогодні перевірено вентиляційні канали житлового будинку складений акт та направлено в газову службу. Завтра представники газової служби перевірять мережу газопостачання на предмет витоків, прохання мешканців бути дома (компетенція АТ «Київгаз»).Щодо перебоїв зі світлом - аварійні ситуації з даним будинком полягають у перегорянні запобіжника на трансформаторній підстанції ДТЕК. Тобто, після включення електроенергії в будинку максимально збільшується споживання, що спричиняє аварійне відключення запобіжників, автоматичних вимикачів. Чому так відбувається? При забудові житлового будинку відділена потужність на квартиру три кВт, у зв'язку з чим було встановлено систему захисту та комутації в трансформаторній підстанції, головний розподільний щит та поверхових щитах, відповідного номіналу розраховану на проєктну потужність. Мешканці квартири обладнали свої приміщення енергомісткими електроприладами. У зв'язку з чим вони переобладнали свої мережі та самостійно встановили завищеного номіналу автоматичні вимикачі, що спричинило виходу з ладу обладнання захисту в головному розподільчому щиту житлового будинку та ТП ДТЕК. Тобто, проблема полягає не в тому, що щитова будинку не витримує та дає збій, а саме спрацьовує система захисту в ТП ДТЕК, щоб запобігти перегоранню трансформатора в ТП.Відповідні заявки, які свідчать про те, що ми від імені Керуючої компанії робимо на ДТЕК запити про усунення аварії, докладаємо! На жаль через те, що такі ситуації виникають дуже часто, ДТЕК закриває заявки та вказують, що відсутність світла спричинено віяловими відключеннями. За період вихідних днів працівниками Керуючої компанії було надано заявок понад 50 на відсутність напруги від ТП до житлового будинку, фото заявок прикріплюю в коментарях. Також в ці вихідні, силами Керуючої компанії будо проведено часткову заміну електромереж. На цьому тижні також заплановані ремонтні роботи з підвищення рівня безпеки по даному будинку. Хочемо також зауважити, що таких будинків де відбувається таке перенавантаження підстанцій, тільки по Оболонському району - 50. Відповідно по місту Києву їх декілька сотень!Це загально міська та в цілому загальнодержавна проблема, яку можна вирішити лише свідомим та розумним споживанням! І звісно, що ситуація покращиться, коли збільшиться рівень енергогенерації! Варто розуміти, адміністрація району немає на балансі жодних об'єктів енергетики та немає можливості впливати на їх роботу, заміну або ремонт.Сьогодні українська енергетика перебуває в кризі, аналогів якої не було у світовій історії!Просимо розуміти, адже саме через це ми стикаємось з такими проблемами як сталась у даному будинку.
👁 1,600 24-07-14 18:26
Третій рік поспіль українці відзначають 15 липня - День Української Державності🇺🇦За традицією, разом з київською активісткою Анабеллою Моріною, напередодні ми проводимо на Оболоні чудове свято на всім відомій локації, на озері Йорданське. Як і всі попередні роки, свято наповнене великою кількістю активностей та розваг, як для дорослих, так і для малечі. І попри сильну спеку, усі були в гарному настрої та брали участь в усіх розвагах.Наша державність - це саме та цінність за яку бореться вся країна сьогодні. Культура, мова, традиції, та найголовніше наш народ - це все українська державність, яка відкриває двері для розвитку та будівництва світлого майбутнього цілої країни!Щасливий та вдячний нашим Захисникам за можливість відзначати таке важливе для сьогодення свято, під мирним Київським небом!Дякую Анабеллі, Відділу культури Оболонського району, Дитячій школі мистецтв 5 та усім бібліотекам нашого району за організацію святкування! Минулого року ми також проводили разом велике святкування за участю Джері Хейл та Хору імені Григорія Верьовки, посилання на минулорічний допис.Радію, що маємо неабияку єдність та спільну любов до українських традицій та цінностей!