Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,800 24-10-23 15:10
Наша Оболонська культура за цей рік зазнала значних змін, за що окрема подяка Ользі Бондарчук, а також всьому колективу відділу культури та керівникам мистецьких шкіл та бібліотек нашого району! В цей понеділок була важлива подія, а саме, офіційне перейменування Дитячої школи мистецтв №5, якій присвоєно ім’я Героя України, українського хормейстера та диригента Льва Венедиктова.На заході були присутні поважні гості з Національної опери України, дружба з якими почалася давно, але саме цього літа, 23 серпня, було підписано безстроковий меморандум про співпрацю між Оперою та Відділом Культури.Щиро дякую нашим гостям, що завітали до нас та надали змогу учням нашої школи мистецтв розділити сцену з артистами світового рівня.Впевнений, що такі події дуже надихають наших молодих митців!У свою чергу, команда Оболонського району за допомогою депутатів КМР приділяє увагу розвитку культури, в першу чергу, звісно, з урахуванням пріоритетів воєнного стану. Маємо значні плани розвитку культури на наступний рік!Дякую за чудову подію та дуже гарну концертну програму!
👁 1,700 24-10-19 12:21
Вчора відбувся фінал спортивно-військової гри «Патріот», в якій брали участь 12 команд, що на дві команди більше ніж тогоріч. Серед учасників були наші заклади освіти:1. Ліцей «Оболонь»;2. Школа № 216;3. Ліцей № 104 імені О. Ольжича;4. Ліцей № 9 «Гармонія»;5. Ліцей № 8;6. Школа № 226;7. Ліцей № 245;8. Ліцей № 157;9. Ліцей № 285;10. Ліцей № 168;11. Школа № 232;12. Школа № 210;Радий був нагородити наших переможців, зокрема:І-місце Школа № 216ІІ- місце Ліцей № 104 імені О. ОльжичаІІІ- місце Школа № 232 та Ліцей № 245Щиро дякую за організацію нашому Відділу молоді і спорту на чолі з Олександром Образцовим, який вже другий рік поспіль організовує такі змагання та надихає наших дітей на участь у них!Всім учасникам я вдячний за участь, дуже круто спостерігати, як у нашому районі розвивається культура довійськової підготовки. Щиро дякую усім інструкторам та усім хто допоміг організувати цей захід, зокрема Булигіну Артуру Олександровичу Віце-президент ГО «Альфа Селф Дефенс».Добре, що цього річ команд було ще більше, вітаю переможців та радий бачити, що Школа № 216 отримала І-місце. Адже директором цього закладу, є один з найспортивніших лідерів освіти, спортивна форма якого викликає захоплення навіть у мене! Також, учасники команди та в цілому сам заклад, доклали дійсно велику кількість зусиль в проведення довійськової підготовки та я впевнений, що зовсім скоро, цей заклад стане спортивно-військовим ліцеєм дуже високого рівня!Окремо відмічу наших друзів з ДФТГ Легіон Оболонь, які готують нашу молодь та проводять дійсно велику кількість цікавих та надзвичайно корисних військово-патріотичних занять разом з нашим крутим Управлінням освіти!Впевнений, що наступного року цей захід буде ще масштабніше та ми посилимо у нашому району напрямок військового вишколу для молоді!
👁 1,000 24-10-18 11:43
Якщо чесно не люблю дописи про наради та зустрічі. Завжди намагаюсь писати про конкретний результат роботи.Але сьогодні я хочу розказати про важливу зустріч і в чомусь визнати й своє особисте недопрацювання та закликати до більш активної співпраці з нами!Всі ми знаємо, що сфера ЖКГ у столиці має деякі системні проблеми, що викликано рядом об’єктивних та суб’єктивних причин!Для їх подолання потрібна спільна робота співвласників, всіх відповідних структур міста та організацій, що займаються обслуговуванням житлового фонду, в незалежності від форми власності!Сьогодні, ми з головами Оболонських ОСББ та ЖБК обговорили спільне планування бюджету на наступний рік, в розрізі програм співфінансування.Моя особиста мета це забезпечити виділення фінансування, звісно за допомогою депутатів КМР, на всі проєкти співфінансування для будинків, які бажають взяти участь у них та мають правильно оформлені документи!У мене велике прохання, до всіх голосів ОСББ, ЖБК, а також мешканців інших будинків, які хочуть взяти участь. Звертайтесь до нас, готуйте документи відповідно до законодавства та вимог міста та давайте покращувати разом стан вашого житла!Запевняю вас, що єдиний реальний механізм проведення капітальних ремонтів житлового фонду є саме програма співфінансування!Все інше це обман та популізм!Ми зі свого боку готові надавати будь-яку методологічну допомогу під час підготовки документів, шукати джерела фінансування та забезпечувати прозоре та якісне виконання робіт!Також будемо раді в індивідуальному порядку обговорювати усі питання сфери ЖКГ, які в тому числі було озвучено на сьогоднішній нараді! Сподіваюсь на співпрацю та готовий до відкритих зустрічей та діалогів!Контакти для зв'язку або запису на зустріч: 050 268 03 24 (дзвінки або повідомлення в telegram).
👁 1,700 24-10-11 14:16
Сьогодні в Оболонському районі відбувся фінал футбольного турніру серед закладів освіти нашого району — «КУБОК ГОЛОВИ - 2024»!Хочу відзначити наших крутих фіналістів, які зайняли призові місця в нашому турнірі у справді запеклій боротьбі:І місце — Ліцей № 9 «Гармонія»;ІІ місце — Ліцей № 8;ІІІ місце — Ліцей № 240 «Соціум»;IV місце — Ліцей № 194 «Перспектива».Щиро дякую всім закладам, які взяли участь! Мені справді було приємно спостерігати, з яким азартом відбувався весь турнір!Бажаю кожному не втрачати бажання бути переможцем та рухатися до своєї мети впевнено, попри будь-які обставини!Дякую всім за старання, час і сили, які ви вклали в цей турнір, він би не відбувся насамперед без спортивної молоді нашого району! Велика повага та вдячність батькам і вчителям, які надихають, навчають та вкладають у дітей найкращі якості! Ще раз переконуюся, що Оболонь — спортивна та багата на талановиту молодь!Також, не було б цього заходу і без нашої спортивної команди району — це наш Відділ молоді та спорту на чолі з крутим керівником і спортсменом Олександром Образцовим, а також усім керівним та тренерським складом Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Зміна». Ви круті, і дякуючи вашим професійним навичкам, ми можемо в районі розвивати спортивні напрямки навіть у ці складні часи!Також до нас завітали гості, для яких футбол — це частина їхнього життя! Зокрема, зірка українського футболу Владислав Вікторович Ващук та перший віцепрезидент Української асоціації футболу — Павло Бойчук! Дякую за щирі побажання нашим дітям та круті призи!Дякую всім за організацію, впевнений, що саме зараз такі заходи є необхідними не лише для дітей, але й для дорослих!Дякуючи Збройним Силам України, ми маємо можливість проводити подібні заходи в нашому відносно мирному Києві! Адже головною метою турніру було надати можливість нашій молоді відволіктися від важких реалій сьогодення!
👁 1,600 24-10-06 08:31
Сьогодні вся Україна відзначає день особливого роду військ, а сама День територіальної оборони!Як дуже влучно сказав мій товариш, а паралельно головний сержант 244 батальйону Куницький Євген, що ТрО - це найбільш вмотивований рід військ!Саме в ТрО, громадяни здебільше й пішли добровольцями з 24 лютого 2022 року. Люди розуміючи ризик падіння країни, ризикнули та пожертвувати усім, для того, щоб країна вистояла!На сьогоднішній день ТрО проводить бойові дії на найважчих ділянках фронту!Хочу закликати всіх громадян підтримувати сили ТрО, адже вони є в тому числі й прив’язкою до тих територій з яких вони вийшли в ті перші дні, навіть якщо врахувати, що на тих територіях вони вже не проводять бойові дії.Хочу подякувати усім учасники ТрО! Наша держава може пишатися вами й ми перед вами в неоплатному боргу! Щасливий мати серед вас багато товаришів різних ланків, від піхотинців до командирів бригад та навіть командування Сил ТрО України!З професійним святом вас друзі, ми поруч з вами та будемо допомагати допоки триватиме боротьба за мир та справедливість!Окремі привітання нашим Оболонським 129 та 244 батальйонам ТрО! Район щиро пишається вами та на завжди вдячний за захист!Слава Захисникам, які віддали своє життя за нашу Батьківщину та вдячність та шана всім, хто в цю хвилину виборює Свободу України!Назавжди пам‘ятаємо також нашого великого друга, патріота та неймовірну людину, яка багато зробила в тому числі й для Оболонського району Баранова Віталія Анатолійовича - командира 206-го окремого батальйону територіальної оборони!
👁 1,300 24-10-05 09:54
Дуже символічно, що 3 жовтня день народження був не тільки у мене, але й у провідного закладу освіти не тільки Оболонського району, алей всієї столиці.Попри щільний графік, який у мене був цього дня, я не міг не привітати особисто всю велику родину Ліцею 157, оскільки я знаю, бачу та відчуваю скільки сил весь колектив Ліцею, як педагогічний, так і батьківський, вкладають в його розвиток!Щиро хочу подякувати директорці закладу - Тетяні Миколаївні Єрмак, яка невпинно впроваджує та реалізує цікаві заходи, ідеї та прагне постійного розвитку!Діти, які вчаться в даному закладі, мають неабияку можливість наповнювати себе найкращими спогадами про цей чудовий період, брати участь у крутих активностях та вже зараз готувати себе до опанування цікавих та важливих професій, які вони обирають для свого подальшого життя!Важливо знати, що Ліцей 157 реалізує проєкти не тільки районного значення, але й проводить загальнодержавні заходи якими надихається вся країна. Крім того, заклад дуже активно допомагає нашому війську! На святі, також були присутні й інші представники нашої зіркової освітньої родини, випускники закладу та військовослужбовці 244 батальйону ТРО Оболонського району.Я щиро дякую за запрошення на таке чудове свято, де відчувалось з якою щирістю та душею ви готувались до нього!Вітаю цей заклад з річницею та бажаю подальшого розвитку вам! Впевнений, що попереду  у вас ще велика кількість цікавих змін та проєктів!Зі щирою любов‘ю до вас!
👁 1,100 24-10-04 12:52
У столиці триває підготовка до проходження осінньо-зимового періоду.Тож, сьогодні мною особисто була перевірена готовність техніки, яка застосовується, як під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пов'язані з воєнним станом, так і під час ліквідації наслідків природних явищ в осінньо-зимовий період.Всі засоби та техніка, що на балансі Керуючої компанії та ШЕУ - перебувають у стані готовності до застосування, та навіть зараз в разі настання будь-яких екстремальних ситуацій, вони готові до роботи.Усіх екстрені служби району забезпечені системами Starlink та раціями, що забезпечать безперебійний зв'язок в разі блекауту.Додатково в районі підготовлені та готові до розгортання усі 102 пункти незламності, які забезпечені альтернативними джерелами живлення, засобами освітлення, а також резервами питної та технічної води. Також нагадую, що в нашому районі функціонує цілодобова гаряча лінія, за якою в разі настання надзвичайної ситуації, населення може звертатись для уточнення будь-якої інформації - 0663563520 та 0443346102.Додатково залишаю корисні посилання:Пункти НезламностіУкриття
👁 1,700 24-10-02 09:23
Вчора біля стели - пам'яті 129-го окремого батальйону територіальної оборони міста Києва 112 бригади, відбулось вшанування бійців цього підрозділу! 129-й батальйон - це перший батальйон ТРО, який було створено на Оболоні та саме до них 24 та 25 лютого 2022 року стояли величезні черги з людей бажаючих захищати нашу країну!Святкування та вшанування були наповнені, на жаль, нотками суму, адже більша частина підрозділу зараз на лінії боєзіткнення, де на превеликий жаль, зазнає втрат. Ми разом з тією частиною керівництва батальйону, які вчора були в Києві, нагородили діючих військових, а також вручили посмертні нагороди родинам полеглих Героїв та передали нагороди близьким там рідним безвісно відсутніх воїнів.В такі моменти ще глибше розумієш, що немає слів, які можуть описати біль втрати рідної людини на війні.Окремо хочу сказати, що ми маємо давні дружні відносини зі 129 батальйоном, в них класний колектив, який наповнений приємними людьми та щирими патріотами України!Ми намагаємось регулярно приділяти їм увагу, в тому числі й організовувати поїздки до них для передачі допомоги.Закликаємо всіх оболонців не забувати про перший Оболонський батальйон ТРО, адже це - ваші сусіди та друзі, які зараз боронять нашу державу і саме завдяки їм Київ живе, відносно, мирним життям!
👁 763 24-08-15 07:40
Друзі, сьогодні хочу розповісти про військового, який вартий нашої з вами уваги - Дмитра Лісного з позивним «Лєший». Він є командиром 1-ї штурмової роти 244 батальйону 112 бригади ТрО. Що таке війна Дмитро знає з 2015 року. Він отримав тяжке поранення під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку: коли потрібно було зайняти позиції, почався обстріл зі ствольної артилерії, внаслідок чого йому розтрощило ногу від стопи й до коліна. Вже зараз Дмитро переніс декілька тяжких операцій, однак, на жаль, досі не може ступати на ногу. Єдина можливість повернутись до війська, а Дмитро не покидає цю думку, оскільки на фронті також перебуває і його дружина, - це зробити операцію в Німеччині, яка коштує 30 000 євро. Вкрай рідко, та тільки у виключних випадках я прошу допомоги! Розумію, що всім зараз надзвичайно складно, але це саме та ситуація, коли допомога дійсно потрібна! Прошу усіх своїх друзів та підписників підтримати збір коштів на операцію, що допоможе поставити Дмитра на ноги! Особисто я вже також доєднався до збору коштів! Я знаю Дмитра особисто, та, без перебільшення, кажу, що це боєць, який живе лише думкою про захист нашої Батьківщини! Залишаю посилання на збір. Впевнений, що разом ми зможемо допомогти Дмитру, адже і зараз, і після закінчення війни, він заслуговує на щасливе та здорове життя!
👁 37,000 24-08-13 10:32
Друзі, сьогодні в межах свого проєкту «Антипопуліст» хочу розповісти про одну з форм місцевої демократії, а саме - про органи самоорганізації населення. В цьому відео я розповів про переваги такої спільноти та порядок створення цього органу. Окремо хочу зазначити й про підтримку ОСН з боку міста, а саме те, що їх діяльність частково фінансується за рахунок міського бюджету згідно Міської програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2024 рр.». Зокрема, програмою передбачено середні витрати на фінансування одного ОСН міста Києва на 2024 рік у розмірі 354,0 тис. грн. На разі, місто може покривати витрати ОСН на оренду приміщення, комунальні платежі, зв’язок, заробітну плату голови, секретаря та бухгалтера. Програма містить також положення про фінансування ОСН в частині здійснення капітальних видатків – витрат на ремонт приміщень, придбання оргтехніки, тощо. Проте, на період дії воєнного стану, на жаль, фінансування капітальних видатків ОСН не здійснюється. Тобто, для участі в житті громади через ОСН, місто створило достатні умови, зокрема, через покриття частини витрат на матеріально-технічне забезпечення. Окрім цього, кілька слів хочеться зазначити про безпосередню участь ОСН у покращенні життєдіяльності міста шляхом залучення коштів місцевого бюджету на розвиток території діяльності ОСН через міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. Згідно встановленого порядку, для проведення конкурсу розпорядженням КМДА створюється комісія, на розгляд якої виключно ОСН можуть подавати проєкти та програми за такими напрямками, як благоустрій, підтримка освіти та виховання, озеленення території, розвиток спортивної інфраструктури, тощо. Детальна інформація, у разі оголошення конкурсу, розміщується на офіційних інтернет-ресурсах міста Києва. Тож, місто надає можливості як впливати на благоустрій, представляти інтереси своєї громади, так і надає підтримку матеріально-технічного характеру для цього! Якщо ви має бажання впроваджувати зміни на території де проживаєте та хочете відстоювати інтереси своєї громади, користуйтесь можливістю це реалізувати та не бійтесь бути частиною змін на краще вже сьогодні! Також, якщо у вас є ідеї щодо тематики наступних випусків, залишайте свої думки в коментарях.Для перегляду на YouTube