Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,400 24-08-10 10:45
На цьому тижні до нас завітав легендарний боєць, який сьогодні є заступником командира 3-ї окремої штурмової бригади, що нерозривно пов'язана з Оболонським районом - Максим Жорін. Щиро скажу, було надзвичайно приємно та цікаво поспілкуватись та зрозуміти, що багато в чому наші думки та бачення подій сьогодення збігаються. Багато для кого, і не лише в Україні, 3 ОШБр - приклад нової української армії як ідеологічно, так і за результатами, які бійці цього легендарного підрозділу показують на полі бою. Було дуже приємно почути теплі слова про наших активних оболонців та друзів, а нині бійців 3 ОШБр, голову Громадської ради при Оболонській РДА Віктора Чесака та члена Громадської ради та проактивного жителя нашого району Михайла Шейду. За час повномасштабного вторгнення нашою командою в кооперації з 3 ОШБр було реалізовано багато спільних проєктів. Ми намагаємось постійно підтримувати цей підрозділ! Дякую Максиму, що завітав до нас, завжди раді бути корисними! Рекомендую усім підписатись на телеграм канал Максима Жоріна, де можна отримати багато цікавої інформації та поглядів на тему війни та України! Всім оболонцям також хочу нагадати, що в нашому районі на базі 3 ОШБр проходить військовий вишкіл для школярів, який проводить Громадська організація “Центурія".Кому цікаво взяти участь, звертайтесь за номером моєї приймальні - 050 268 03 24 в телеграмі. Також, найближчим часом будемо проводити великий благодійний захід на підтримку 3 ОШБр, та зовсім скоро його проанонсуємо! Це буде дуже цікаво та круто!
👁 1,400 24-08-09 14:38
На цьому тижні ми вшановували пам'ять наших полеглих Героїв Оболонського району. Один з них - це Горницький Олексій Юрійович з позивним «Оболонь», розвідник 2-го розвідувального відділення розвідувального взводу 63-ї Механізованої Бригади.Герой у свої 23 роки добровільно став на захист України з перших днів повномасштабного вторгнення та ціною свого життя захищав рідну Батьківщину.Олексій брав участь на найгарячіших напрямках та пройшов звільнення Херсону.Його життя обірвалось під час виконання бойових завдань в місті Бахмут, де внаслідок  ворожого мінометного обстрілу він отримав поранення несумісні з життям.Тепер на будинку де проживав Олексій за адресою вулиця Героїв Дніпра, 38-Д, встановлена меморіальна пам'ятка на честь Героя. Я закликаю усіх, проходячи повз даного будинку, вшановуйте його пам'ять та підіймайте очі аби побачити його фотографію на дошці. Ці Захисники віддали найцінніше, що вони мали - їх життя. Вони дійсно заслуговують на вічну пам'ять та пошану!Також, я хочу звернутись до усіх оболонців, хто втратив в цій війні своїх близьких, ви завжди можете звернутись до нас і ми допоможемо гідно вшанувати пам'ять рідної вам людини та залучимо кошти для створення меморіалу! Нагадую, що при Оболонській РДА працює Рада з питань військових, ветеранів та їх родин, куди ви завжди можете звернутись за порадою, підтримкою або допомогою! Контакти для зв'язку за посиланням в коментарях.Слава Захисникам та Захисницям України!
👁 1,500 24-08-08 16:37
Сьогодні мене запросили на чудовий захід, а саме на презентацію результатів культурно-мистецького проєкту «ДІМ: Дитяча інклюзивна медіастудія. Місце сили».Для того щоб цей захід відбувся на такому високому рівні, була залучена велика кількість унікальних людей з добрим серцем та гострим розумом!Головна ідейна натхненниця проєкту — Діна Ібрагімова, яка значну частину свого життя присвячує дітям з особливими потребами та яка організувала в Оболонському районі простір, що об’єднав дітей з інвалідністю різних нозологічних форм захворювання, дітей, які фізично та ментально постраждали внаслідок війни Росії проти України, зокрема дітей-переселенців, дітей, що пережили окупацію, дітей з родин Захисників і Захисниць України та дітей із сімей загиблих українських воїнів.Завдяки цьому проєкту діти спробували себе в ролі телеведучих, радіоведучих, тележурналістів, блогерів, аніматорів, акторів, операторів, фотографів, художників, сценаристів, митців. Вони також проводили безліч тематичних зустрічей з людьми цікавих професій, зокрема з Героями України — Віталієм Литвином та Іллею Жеведем, які надихали дітей своїм прикладом і, у свою чергу, отримали від дітей теплі емоції. Я особисто був щиро вражений їхніми виступами, дякую, що знайшли час і надихнули як наших діток, так і всіх присутніх на заході!Загалом у проєкті взяли участь близько 120 дітей з 35 населених пунктів України, зокрема з Лиману, Маріуполя, Бахмута, Каховки, Нікополя, Бердянська, Сєвєродонецька, Лисичанська, Херсона, Іванкова, Димера, Харкова, Запоріжжя.Активну допомогу в реалізації проєкту надав Відділ культури Оболонського району, зокрема керівниця відділу Ольга Бондарчук. Пишаюся тим, що в Оболонському районі є така велика та дружня родина, яка опікується дітьми з особливими потребами та дає їм можливість розкривати свої унікальні таланти.Я отримав величезне задоволення від цього заходу, багато позитивних емоцій та натхнення для подальшої роботи.Щира подяка організаторам проєкту — Громадському дитячому інтернет-телебаченню і радіо «Веселка ТБ», Українському культурному фонду та конкурсній програмі «Культура без бар’єрів».
👁 1,500 24-08-07 12:23
Сьогодні відбулася важлива подія для нашої освітянської родини — призначення нового директора Спеціалізованої школи №16. Впевнений, що більшість директорів шкіл знають, наскільки серйозно я ставлюся до цієї посади, адже вважаю її надважливою для розвитку суспільства в цілому.Тому до призначення директорів на вакантні посади ми підходимо максимально серйозно. Ми намагаємося неупереджено пропонувати цю посаду найкращим кандидатам.Головні критерії успішного кандидата на посаду директора навчального закладу такі:- професійність;- лідерські якості;- потенціал для росту;- щира любов до дітей.Особисте знайомство чи особиста прихильність серед цих критеріїв відсутні.Саме за такими критеріями за останні декілька років нашою командою були рекомендовані наступні директори навчальних закладів: Поляков Євген Ігорович — директор Ліцею «Оболонь», Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович — директор Спеціалізованої школи №216, Карпенко Людмила Геннадіївна — директорка Ліцею №214, Димань Ірина Вікторівна — директорка Школи І-ІІІ ступенів №256.Я впевнений, що всі з захопленням спостерігають за новим життям цих шкіл, і переконаний, що саме таким критеріям відповідає новий директор Спеціалізованої школи №16 — Максим Борисович Хрищенюк.Вірю, що під його керівництвом потужна Школа №16, яка має багаті традиції, сильний освітній та батьківський колектив, отримає новий імпульс для стрімкого розвитку.Дякую Департаменту освіти і науки міста Києва та його директорці Олені Григорівні Фіданян за те, що прийняли нашу рекомендацію і також високо оцінили потенціал нового директора.Прошу весь наш потужний директорський колектив підтримати нового колегу порадою, а іноді просто добрим словом. Впевнений, що він гідно інтегрується у ваш колектив.Бажаю розквіту Спеціалізованій школі №16! Впевнений, що її найкращі часи ще попереду!
👁 1,600 24-08-06 15:12
Ми продовжуємо вшановувати пам'ять наших Героїв! Сьогодні, на честь бійця Окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» Романа Антонюка, разом із його сім'єю та друзями, ми відкрили меморіальну дошку на будинку, де проживав Роман.Кілька місяців тому на честь Романа було відкрито шкільний музей «Незламна Україна» на базі Ліцею №157, де навчався Герой. Концептуальним центром експозиції музею є особисті речі випускника ліцею Романа Антонюка. Щиро дякую директорці Ліцею 157 Єрмак Тетяні Миколаївні за підтримку родини Романа та вшанування його пам‘яті.Хочу сказати, що Роман є Захисником, який увійшов у цикл історичних та дуже трагічних подій для України. Його життя обірвалося 8 травня 2022 року під час перебування в одному з бункерів заводу Азовсталь.Роман зустрів повномасштабне вторгнення в героїчному Маріуполі — місті, яке увійшло в світову історію як символ Незламності, де разом із побратимами боронив цілісність і суверенітет України. На жаль, більшість його побратимів досі перебуває в полоні або залишилися назавжди в українському місті Маріуполь.Сьогодні у Романа залишилася родина та чудова дружина Євгенія, яка зберігає пам'ять про свого чоловіка, є активною мешканкою Оболоні та членом Ради з питань військових і ветеранів, їхніх родин та членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України. Хочу закликати всіх, хто проходитиме повз Оболонський проспект, 10, не забути підняти очі на дошку пам'яті Романа та віддати шану йому та тисячам інших Героїв.Ми маємо завжди пам'ятати Героїв та бути підтримкою їх родинам!Слава Героям України!
👁 1,600 24-08-03 11:13
Враховуючи, що це мій особистий канал, де я в тому числі спілкуюсь зі своїми друзями, хочу іноді ділитись рекомендаціями цікавих книжок та ютуб каналів.Нещодавно дочитав книгу Валерія Маркуса «Сліди на дорозі», яку однозначно усім рекомендую до прочитання!Раджу сприймати її не тільки, як художній твір, а і як безпосередню розповідь учасника історичних подій, які впливають на наше сьогодення!Попри те, що книга написана непрофесійним письменником, вона читається дуже легко та підіймає ряд складних питань, не всі з яких навіть варто озвучувати в мережі.Читаючи цю книжку після повномасштабного вторгнення, ти насправді глибоко розумієш чому важливо говорить, що війна в нашій країні триває понад 10 років.Сумно, що значна частина суспільства, цього не розуміла.Впевнений, що усвідомлення цієї війни, як чергової сторінки багатовікового конфлікту, чергової та точно не останньої, має змінити свідомість нашого суспільства та зробити його більш дорослим!Сподіваюсь, що ми всі будемо більше розуміти  людей зі справжнім націоналістичним світоглядом, а їх в свою чергу буде ставати все більше.Буду радий якщо ви поділитеся зі мною своїми рекомендаціями, щодо книжок які ви прочитали за останній час та, які вважаєте такими, що варто прочитати кожному.
👁 1,600 24-08-01 15:55
Сьогодні провели засідання комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Оболонського району за перше півріччя 2024 року. Комісія складається з представників профільних Департаментів КМДА, а також Департаментів фінансів, комунальної власності, внутрішнього фінансового контролю та аудиту, економіки та інвестицій, а також представників апарату КМДА. Тож, заслухали фінансові звіти наступних підприємств нашого району:- Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1»;- Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2»;- Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр»;- Комунальне підприємство «Шкільне харчування»;- Комунальне підприємство «Дитячий кінотеатр «Кадр»;- Комунальне підприємство «Оболонь-Інвестбуд»;- Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м.Києва»;В цілому, попри деякі робочі зауваження до наших медичних закладів, комісія визнала їх роботу та виконання фінансового плану - задовільними.Щодо нашого оновленого Дитячого кінотеатру «Кадр»,хочу зазначити, що маємо на цьому підприємстві нового, молодого та енергійного директора - Назарова Олексія Анатолійовича, результати роботи якого комісія зможе вже оцінити під час наступного засідання. Однак, станом на сьогодні, виконання плану на перше півріччя 2024 року комісія вважає досить хорошим.Щодо КП  «Шкільне харчування» та  «Оболонь-Інвестбуд», то, у зв'язку зі складною ситуацією на даних підприємства, що призвела до недовиконання фінансового плану за перше півріччя, комісією було прийнято рішення провести остаточне оцінювання роботи в кінці 2024 року.Окремо хочу сказати про результати роботи нашої Керуючої компанії - дане підприємство має одні з найкращих фінансових показників за перші 6 місяців поточного року на рівні усіх районів міста Києва!Всупереч складній ситуації в цілому серед Керуючих компаній міста через неринкові тарифи на комунальні послуги, які не змінювались впродовж десятиріччя, та попри збільшення тарифів на електропостачання та загальну інфляцію, наш район показав дуже достойні результати!Щиро дякую усім за плідну роботу! в цілому, засідання комісії пройшло з хорошими для Оболонського району результатами!Залишаю посилання на запис засідання комісії.
👁 1,400 24-07-31 16:44
Провели щотижневий об‘їзд закладами освіти, де тривають ремонтні роботи з підготовки до нового навчального року. Відвідали Школу №219, директором якої є Логачов Сергій Сергійович, де в цьому році за ініціативи начальника Відділу культури Ольги Бондарчук було розширено освітній простір, а саме - створено додаткові, нові та комфортні музичні класи, в яких будуть проходити заняття Дитячої музичної школи №37.Керівницею Музичної школи №37 є активна, молода та дуже творча Яна Шиян, дякую усім за роботу та креативний підхід до організації освітнього процесу!Такий проєкт плануємо також реалізувати й в чудовому Ліцеї №245 «Гелікон» директоркою якого є наша хороша подруга та супер активна керівниця - Садовніченко Вікторія Іванівна.Далі заїхали до Початкової школи «Турбота», директоркою якої є Супрун Наталія Олександрівна та де вже завершена повна термомодернізація будівлі, що значно утеплить стіни школи, створить комфортні умови для навчання дітей, а також, у випадку зимового блекауту, зможе слугувати хорошим Пунктом Незламності для мешканців району.Крім того, в закладі реалізується капітальний ремонт укриття, який буде завершено вже до кінця 2024 року.Наступний заклад - Школа №170, де ми мали честь привітати з 71-річчям найстаршого директора школи нашого району Заболотного Віктора Павловича.В цьому році в даному закладі проводимо капітальний ремонт інженерних мереж та термомодернізацію будівлі. Варто зазначити, що в школі облаштовано велике укриття місткістю 330 осіб одночасно.Тож, роботи активно тривають та всі заклади готуються до початку нового навчального року.Дякую всім за роботу та окремо дякую директорам за активну участь в житті ваших закладів.
👁 2,000 24-07-27 12:31
Відвідав на фронті наших Захисників з 244 та 129 Оболонських батальйонів 112 бригади ТРО, де передали чергову допомогу.По дорозі заїхали також до наших друзів з 3-ї окремої штурмової бригади. Окремо радий був бачити мого хорошого друга Михайла Шейду та голову Громадської ради при Оболонській РДА Віктора Чесака, які зараз боронять ворога на Харківському напрямку, пожартували з друзями, що провели в Ізюмі позачергове засідання Громадської ради Оболонського району. Передали воїнам декілька старлінків та інше обладнання, яке вони потребують. Вирішили, що наступна моя поїздка на Схід буде організована для допомоги 3-й окремій штурмовій бригаді, де сьогодні воює велика кількість оболонців та наших друзів.Далі ми вирушили до наших друзів з 244 та 129 батальйонів, на Донецький напрямок, яким передали 100 FPV дронів, РЕБ та зарядні станції. Тож, закликаю усіх не забувати про допомогу нашим Захисникам та Захисницям, а також нагадую про великий важливий збір на потреби 244 Оболонського батальйону ТРО для купівлі автоматизованого дистанційно-керованого комплексу Шабля!Окремо буду просити наших оболонських активних підприємців, долучитися до цього важливого збору!Щиро дякую усім хто долучається, не забувайте підтримувати наших Героїв!Було приємно бачити, що наш приїзд викликав щирі емоції, я щасливий бути корисним нашому війську та буду підтримувати кожного з Вас шановні воїни стільки, скільки це буде необхідно!
👁 1,500 24-07-25 15:41
Сьогодні провели об'їзд закладами освіти, де проходять ремонтні роботи з підготовки до нового навчального року.Перш за все, перевірили одну з перлин нашого району на відкриття якої чекає весь Оболонський район - це Спеціалізована ДЮСШ Олімпійського резерву з футболу «Зміна».Реконструкція даного закладу почалась ще до повномасштабного вторгнення, і вже сьогодні завершена майже на 100%. Усі відвідувачі та вихованці «Зміна» будуть забезпечені новим та надійним укриттям, комфортними умовами для занять спортом та навіть Пунктом Незламності на випадок блекауту. Вже до кінця наступного місяця ми проведемо там перший футбольний матч, яким урочисто відкриємо двері оновленого закладу для усіх оболонців.Далі ми заїхали до закладу, де реалізується новий цікавий проєкт - капітальне будівництво нового протирадіаційного укриття подвійного призначення в Початковій школі «Перша Ластівка». Додатково, після будівництва, над укриттям буде облаштовано нову спортивну зону. Крім захисних властивостей, дане укриття також буде виконувати функцію додаткового освітнього простору, що зможе вмістити в себе понад 150 осіб.Наступний заклад це - Школа №256, де вже як рік призначено нову директорку -  Димань Ірину Вікторівну. Хочу від себе зазначити, що дійсно бачимо позитивні зміни у даному закладі. Щиро дякую Ірині Вікторівні за активність та розвиток школи!Станом на сьогодні в школі провели ремонтні роботи в навчальних класах та приміщеннях загального користування, а також облаштували додаткове укриття, яке збільшило загальну місткість до 250 осіб одночасно. Окремо директоркою ініційовано проєкт зі створення нового освітнього простору в будівлі закладу для проведення освітніх конференцій, круглих столів, дебатів та інших цікавих заходів.Останній заклад до якого завітали, це -  ЗДО № 527. Загалом, по нашому району зараз реалізується облаштування 7-ми укриттів саме в закладах дошкільної освіти. ЗДО № 527 є не виключенням, та укриття у даному закладі реалізуються вже за новими стандартами та вимогами ДБН. Такі укриття буде оснащено проточно-витяжною вентиляцією, яка додатково також здійснює й функцію опалення приміщення в холодний період, облаштовано пожежною сигналізацією та автоматичним генератором, що вже підключено до мережі самого укриття. Місткість такого укриття складатиме 150 осіб одночасно, що допоможе забезпечити повноцінну роботу закладу.Дякую усім за роботу!Дуже приємно бачити, як змінюються наші освітні заклади, та особливо важливо відзначити, як керівники закладів та весь колектив освітньої команди нашого району переймаються та докладають величезні зусилля для того, аби навчальний процес був на найвищому рівні!