Джерело
Кирило Фесик | Вчора відбувся фінал спортивно-військової гри «Патріот», в якій брали ...
1 700 Охват/переглядів
2024-10-19 12:21
Повідомлення №1849
Вчора відбувся фінал спортивно-військової гри «Патріот», в якій брали участь 12 команд, що на дві команди більше ніж тогоріч. Серед учасників були наші заклади освіти:1. Ліцей «Оболонь»;2. Школа № 216;3. Ліцей № 104 імені О. Ольжича;4. Ліцей № 9 «Гармонія»;5. Ліцей № 8;6. Школа № 226;7. Ліцей № 245;8. Ліцей № 157;9. Ліцей № 285;10. Ліцей № 168;11. Школа № 232;12. Школа № 210;Радий був нагородити наших переможців, зокрема:І-місце Школа № 216ІІ- місце Ліцей № 104 імені О. ОльжичаІІІ- місце Школа № 232 та Ліцей № 245Щиро дякую за організацію нашому Відділу молоді і спорту на чолі з Олександром Образцовим, який вже другий рік поспіль організовує такі змагання та надихає наших дітей на участь у них!Всім учасникам я вдячний за участь, дуже круто спостерігати, як у нашому районі розвивається культура довійськової підготовки. Щиро дякую усім інструкторам та усім хто допоміг організувати цей захід, зокрема Булигіну Артуру Олександровичу Віце-президент ГО «Альфа Селф Дефенс».Добре, що цього річ команд було ще більше, вітаю переможців та радий бачити, що Школа № 216 отримала І-місце. Адже директором цього закладу, є один з найспортивніших лідерів освіти, спортивна форма якого викликає захоплення навіть у мене! Також, учасники команди та в цілому сам заклад, доклали дійсно велику кількість зусиль в проведення довійськової підготовки та я впевнений, що зовсім скоро, цей заклад стане спортивно-військовим ліцеєм дуже високого рівня!Окремо відмічу наших друзів з ДФТГ Легіон Оболонь, які готують нашу молодь та проводять дійсно велику кількість цікавих та надзвичайно корисних військово-патріотичних занять разом з нашим крутим Управлінням освіти!Впевнений, що наступного року цей захід буде ще масштабніше та ми посилимо у нашому району напрямок військового вишколу для молоді!