Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Ми продовжуємо вшановувати пам'ять наших Героїв! Сьогодні, на честь бі...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 600 Охват/переглядів 2024-08-06 15:12 Повідомлення №1553
Ми продовжуємо вшановувати пам'ять наших Героїв! Сьогодні, на честь бійця Окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» Романа Антонюка, разом із його сім'єю та друзями, ми відкрили меморіальну дошку на будинку, де проживав Роман.Кілька місяців тому на честь Романа було відкрито шкільний музей «Незламна Україна» на базі Ліцею №157, де навчався Герой. Концептуальним центром експозиції музею є особисті речі випускника ліцею Романа Антонюка. Щиро дякую директорці Ліцею 157 Єрмак Тетяні Миколаївні за підтримку родини Романа та вшанування його пам‘яті.Хочу сказати, що Роман є Захисником, який увійшов у цикл історичних та дуже трагічних подій для України. Його життя обірвалося 8 травня 2022 року під час перебування в одному з бункерів заводу Азовсталь.Роман зустрів повномасштабне вторгнення в героїчному Маріуполі — місті, яке увійшло в світову історію як символ Незламності, де разом із побратимами боронив цілісність і суверенітет України. На жаль, більшість його побратимів досі перебуває в полоні або залишилися назавжди в українському місті Маріуполь.Сьогодні у Романа залишилася родина та чудова дружина Євгенія, яка зберігає пам'ять про свого чоловіка, є активною мешканкою Оболоні та членом Ради з питань військових і ветеранів, їхніх родин та членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України. Хочу закликати всіх, хто проходитиме повз Оболонський проспект, 10, не забути підняти очі на дошку пам'яті Романа та віддати шану йому та тисячам інших Героїв.Ми маємо завжди пам'ятати Героїв та бути підтримкою їх родинам!Слава Героям України!