Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Вчора в ефірі каналу Новини LIVE мав змогу детальніше розповісти про п...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 770 Охват/переглядів 2026-03-19 10:18 Повідомлення №4616
Вчора в ефірі каналу Новини LIVE мав змогу детальніше розповісти про план стійкості, підготовку до зими та роботу району після енергетичної кризи.Дякую телеканалу за можливість донести позицію. Разом зі мною в дискусії був Олексій Кучеренко – у багатьох питаннях наші погляди співпадають.Не будучи вузькопрофільним енергетиком, не беруся коментувати глобальні процеси – цим займаються фахівці, які працюють 24/7. Натомість ми зосереджені на конкретній роботі в районі.Йдеться про:– комунікацію та підтримку будинкових громад;– взаємодію в межах міських програм;– допомогу в реалізації державної програми «Світлодім».Активність мешканців суттєво зросла – і це дуже хороший сигнал. Закликаю всіх продовжувати в тому ж дусі.Окремо: вже подано запит на фінансування в розмірі 129 млн грн. Впевнений, Київрада підтримає це рішення – воно суттєво посилить енергетичну стійкість району.Також активно працюємо з ДТЕК щодо ремонту локальної інфраструктури і кабельних ліній. Саме їхній стан часто був причиною відсутності електропостачання навіть тоді, коли генерація вже відновлювалась.Паралельно посилюємо команду, оптимізуємо внутрішні процес та вдосконалюємо роботу гарячої лінії.Вона особливо показала свою важливість під час енергокризи.Переконаний: наступної зими столиця буде значно сильнішою – завдяки координації всіх рівнів влади.І головне – кожен має відповідати за свою ділянку роботи та робити максимум, щоб вона була виконана на 100%.Якщо, хтось має додаткові пропозиції, щодо підготовки району до наступної зими, пишіть в коментарях або приходьте до нас на зустріч.Готуємось до зими разом. Дякую.Посилання на повний випуск залишаю за ПОСИЛАННЯМ .Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook