1 березня до мене звернулися мешканці Оболоні, які проживають на вулиці Петра Панча (зокрема, будинки №11, 11-А, 11-Б, 9, 7, 4, 2).Проблема полягає в тому, що під час будівництва ЖК «Поляріс» забудовник планує продовжити дорогу фактично під вікнами вже існуючих будинків.Я одразу відреагував на звернення та взяв участь у зустрічі із забудовником і мешканцями. На жаль, конструктивного діалогу не вийшло – представник забудовника поводився некоректно.Ми домовилися діяти виключно в правовому полі, аби уникнути будь-яких маніпуляцій чи звинувачень.Разом із мешканцями узгодили подальшу спільну роботу та взаємодію з іншими державними органами.Наразі вже зареєстрована відповідна петиція. Її ініціював активіст та наш друг Олександр Кучерявий, який також був присутній на першій зустрічі та продовжує комунікацію з мешканцями.Мова йде про заборону будівництва дороги під вікнами житлових будинків у межах ЖК «Поляріс».За нашою інформацією, належних документів на будівництво цієї дороги немає. Ми вважаємо, що такі дії можуть порушувати права та інтереси мешканців.Водночас важливо зазначити: ні я, ні мешканці не виступаємо проти добудови ЖК у межах законних дозволів. Правову оцінку яким мають надавати компетентні органи.Що стосується заїзду – навколо є достатня кількість альтернативних проїзних шляхів, які не створюватимуть дискомфорту для людей.Тому повідомляю про цю петицію та особисто долучаюся до її підтримки.Якщо ви поділяєте позицію, що будівництво дороги під вікнами житлових будинків є неприпустимим і не може відбуватися всупереч волі мешканців – прошу підтримати.✅ Підписати петицію можна в один клік у додатку Київ Цифровий за ПОСИЛАННЯМ ☑️ Або на сайті петицій Київради за ПОСИЛАННЯМ Якщо маєте інші думки, буду радий їх почитати.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Вчора в ефірі каналу Новини LIVE мав змогу детальніше розповісти про план стійкості, підготовку до зими та роботу району після енергетичної кризи.Дякую телеканалу за можливість донести позицію. Разом зі мною в дискусії був Олексій Кучеренко – у багатьох питаннях наші погляди співпадають.Не будучи вузькопрофільним енергетиком, не беруся коментувати глобальні процеси – цим займаються фахівці, які працюють 24/7. Натомість ми зосереджені на конкретній роботі в районі.Йдеться про:– комунікацію та підтримку будинкових громад;– взаємодію в межах міських програм;– допомогу в реалізації державної програми «Світлодім».Активність мешканців суттєво зросла – і це дуже хороший сигнал. Закликаю всіх продовжувати в тому ж дусі.Окремо: вже подано запит на фінансування в розмірі 129 млн грн. Впевнений, Київрада підтримає це рішення – воно суттєво посилить енергетичну стійкість району.Також активно працюємо з ДТЕК щодо ремонту локальної інфраструктури і кабельних ліній. Саме їхній стан часто був причиною відсутності електропостачання навіть тоді, коли генерація вже відновлювалась.Паралельно посилюємо команду, оптимізуємо внутрішні процес та вдосконалюємо роботу гарячої лінії.Вона особливо показала свою важливість під час енергокризи.Переконаний: наступної зими столиця буде значно сильнішою – завдяки координації всіх рівнів влади.І головне – кожен має відповідати за свою ділянку роботи та робити максимум, щоб вона була виконана на 100%.Якщо, хтось має додаткові пропозиції, щодо підготовки району до наступної зими, пишіть в коментарях або приходьте до нас на зустріч.Готуємось до зими разом. Дякую.Посилання на повний випуск залишаю за ПОСИЛАННЯМ .Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Вчора в Оболонському районі відбувся об’єднаний спортивно-патріотичний захід – першість Національної академії СБУ з функціонального багатоборства (кросфіт) та виконання геройського комплексу «Банка», присвяченого пам’яті Героя України, полковника ЦСО «А» СБУ Олександра Вдовиченка.Захід організовано ДУ «Агенція масового спорту України» під керівництвом нашого друга Андрія Ребрини за підтримки Міністерства молоді та спорту України.На заході були присутні поважні гості, зокрема заступник Міністра молоді та спорту Сергій Тимофєєв, заступник начальника КМВА Андрій Ткачов, ректор Національної академії Служби безпеки України Андрій Черняк.Враховуючи, що питання меморіалізації в нашому районі перебуває під моєю особистою увагою і є для мене надзвичайно важливим, щиро радий, що такі події відбуваються. Адже пам’ять про Героїв може жити не лише у вигляді монументів, меморіальних дошок чи алеї пам’яті, а й у нематеріальній формі – через іменні турніри, спортивні випробування та подібні заходи.Участь у заході взяли військові з різних підрозділів, курсанти, а також усі присутні мали змогу ознайомитися з вражаючою біографією Героя Олександра Вдовиченка.Подвиги таких людей змінюють кожного з нас. І пам’ять про них беззаперечно заслуговує на збереження та гідну шану.Дякую всім, хто долучився до організації заходу. Окремо приємно було отримати подяку від ДУ «Агенція масового спорту України» за постійну співпрацю.Будемо раді до подальшої співпраці – не лише на Оболоні, а й у масштабах всієї столиці.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні в нашій адміністрації відбулося вже традиційне привітання нашого чудового ДФТГ «Легіон Оболонь».На сьогодні це один із найбільших добровольчих формувань територіальної громади, яке об’єднує добровольців з абсолютно різних районів міста.Підрозділ виконує важливі для столиці функції: оборону об’єктів критичної інфраструктури, допомогу у забезпеченні громадського порядку, коли в цьому є необхідність, навчання цивільних основам національного спротиву, участь у стабілізації ситуації після обстрілів, а також роботу в мобільних вогневих групах.На сьогодні ДФТГ «Легіон Оболонь» є першим добровольчим формуванням, яке має у своєму складі мобільні вогневі групи з дронами-перехоплювачами.Серед добровольців чимало демобілізованих ветеранів, працівників критичної інфраструктури, освітян, зокрема директорів шкіл, а також багато дівчат і людей, які за віком або станом здоров’я не підлягають призову.Я пишаюся тим, що «Легіон Оболонь» взяв свій початок саме в нашому районі, і одна з його основних баз також знаходиться тут.Переконаний, що цей підрозділ збережеться ще на довгі роки, адже Київ у сучасних реаліях потребує таких людей.Дякую всім добровольцям і командному складу за завзятість та любов до нашої країни.Більше фото з нагородження за посиланням за ПОСИЛАННЯМ .Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні в нашому районі відбувся яскравий та емоційний спортивний захід – Кубок голови з брейкінгуПриємно бачити, як у нашому районі гармонійно розвивається багато спортивних напрямків. І без перебільшення можна сказати, що феноменальних успіхів у популяризації брейкінгу та розвитку цього спортивного напрямку досягли хлопці зі школи танців ALL STARS Dance — Євген та Олександр Секирини.Вони переїхали до нас із Харкова і створили унікальний клуб, який разом з нами організовує численні змагання, виховує майбутніх чемпіонів та активно розвиває спортивний брейкінг.ALL STARS Dance – це завжди неймовірна атмосфера: енергійна музика, талановиті діти, щасливі батьки, які пишаються досягненнями своїх дітей, і чудовий педагогічний колектив.Окрема подяка Гаріку Корогодському та ТРЦ Dream, які дали можливість розмістити цей чудовий клуб і підтримують його розвиток.Бажаю хлопцям і надалі тільки розвиватися, масштабувати цей потужний спортивний напрямок і популяризувати спортивний брейкінг не лише в нашому районі, а й у всьому місті та в Україні.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні в Україні відзначаємо День українського добровольця.Без перебільшення можна сказати, що саме українські добровольці стали одними з тих, хто зупинив ворога на підступах до Києва у перші дні повномасштабного вторгнення. Саме завдяки їхній відвазі та готовності стати на захист держави плани ворога щодо швидкої окупації нашої країни були зруйновані.Ще з 2014 року добровольці першими стали на захист України, коли наша держава опинилася перед серйозним викликом. І сьогодні традиція добровольчого руху залишається важливою частиною нашої національної сили. Значна частина сучасної української армії – це люди, які свого часу прийшли захищати Батьківщину за покликом серця.В Оболонському районі також багато добровольців. Частина з них сьогодні служить у лавах Збройних Сил України та інших підрозділах сил оборони. Інші – за станом здоров’я, віком або після повернення з фронту з пораненнями – продовжують службу у складі нашого добровольчого формування територіальної громади, Легіон «Оболонь», який був створений у перші дні повномасштабного вторгнення.Щиро дякую кожному добровольцю за мужність, відданість та готовність у найскладніші моменти стати на захист своєї держави.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні Оболонь провела в останню путь Героя – сержанта 53-ї окремої механізованої бригади імені Володимира Мономаха Ігоря Геннадійовича Копанєва.Ігор Копанєв народився 24 червня 1972 року у місті Лисичанськ Луганської області. Це була його рідна земля, де минули дитинство, юність і формування його характеру.Ігор Геннадійович був чесною, відповідальною та принциповою людиною. Свій професійний шлях він пов’язав із правоохоронними органами. Багато років працював дільничним офіцером міліції у Лисичанську.Через вторгнення російських окупантів та окупацію рідного міста Ігорю разом із родиною довелося залишити свій дім і переїхати до Києва.Передусім Ігор був люблячим чоловіком, турботливим батьком, сином і братом. Для своєї родини він був опорою, підтримкою та великою любов’ю. У нього залишилися дружина, донька, мама та сестра.Ігор любив життя, любив природу, цінував прості та щирі моменти – тишу, спокій і тепло родини. Він був людиною світлої душі, умів дружити, допомагати і завжди бути поруч.29 квітня 2024 року Ігор Геннадійович був призваний на військову службу під час мобілізації та став до лав Збройних Сил України. Він свідомо став на захист нашої держави, нашої свободи і майбутнього.На жаль, 26 лютого 2026 року, виконуючи бойове завдання, Ігор Копанєв загинув поблизу населеного пункту Стародубівка Краматорського району Донецької області. Він віддав найдорожче – своє життя – за Україну, за мир і свободу нашого народу.Немає слів, які здатні втамувати втрату для рідних і близьких. Але ми знаємо: подвиг Ігоря не буде забутий.Його ім’я житиме у пам’яті родини, у вдячності людей, у пам’яті нашого району і всієї України. Воно житиме у свободі, за яку він віддав своє життя.Низький уклін Герою.Вічна пам’ять Ігорю Копанєву.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні Оболонський район провів на щиті свого Захисника – Олексія Миколайовича Симоненка.Олексій народився 25 квітня 1975 року в Києві і все своє життя був пов’язаний із рідним містом та районом. Тут минули його дитинство та юність. Він навчався у школі №216, а згодом здобув вищу освіту у Київському політехнічному інституті. Його знали як розумну, порядну та відповідальну людину, яка завжди серйозно ставилася до своєї справи.У мирному житті Олексій працював у банківській сфері. Свого часу він працював у банку «Хрещатик», у Міністерстві фінансів, а також у ТАС Банку. Але з початком важких випробувань для нашої держави він не залишився осторонь і став до лав захисників України.Олексій Миколайович проходив службу стрільцем-помічником гранатометника 2 штурмового відділення 1 штурмового взводу 8 штурмової роти 3 штурмового батальйону 5 окремої штурмової Київської бригади.24 червня 2025 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області, у Краматорському районі поблизу села Ступочки, Олексій загинув, віддавши своє життя за Україну, її свободу та майбутнє.Сьогодні разом із рідними, близькими та побратимами ми схилили голови у скорботі, проводжаючи нашого Героя в останню путь. Біль цієї втрати неможливо виміряти словами, але пам’ять про Олексія назавжди залишиться з нами.Вічна пам’ять і слава Герою.Низький уклін за подвиг і захист України.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Нагадуємо мешканцям Оболонського району про можливість зареєструватисядля участі у Громадській асамблеї, яка вперше в місті Києві відбудеться саме у нашому районі.У квітні–травні 2026 року проходитиме Громадська асамблея на тему підтримки ветеранів, ветеранок та їхніх родин у межах проєкту Конгресу Ради Європи «Зміцнення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України».Це справді унікальний проєкт залучення громади до міського управління та потенційних реформ.Це можливість для мешканців безпосередньо долучитися до обговорення важливих питань громади та запропонувати власні рішення щодо підтримки тих, хто захищав і захищає нашу країну.Серед усіх зареєстрованих учасників шляхом жеребкування буде відібрано 45 людей, які братимуть участь у роботі асамблеї. Для кожного відібраного учасника передбачена винагорода – 3000 грн від Ради Європи.Реєстрація триває до 12 березня 2026 року.Зареєструватися можна за ПОСИЛАННЯМ або звернутися за адресою:вул. Левка Лук’яненка, 16, каб. 313тел. 426-49-49Дякуємо Конгресу Ради Європи за підтримку та допомогу у розвитку участі громади в прийнятті рішень.Також дякую усім, хто вже зареєструвався!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні Оболонь провела в останню путь Захисника – Ковальова Олександра Вікторовича.Олександр Вікторович народився 2 лютого 1975 року у місті Торез (нині – Чистякове) Донецької області.Олександр Вікторович працював майстром, начальником виробничої дільниці, згодом – головним інженером підприємства. Його знали як відповідального, принципового та надійного фахівця.У липні 2024 року він був мобілізований до лав Збройних Сил України та зарахований до особового складу механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А1815.4 жовтня 2024 року під час бойового зіткнення з противником солдат Олександр Ковальов зник безвісти в районі населеного пункту Богоявленка Волноваського району Донецької області. Через активні штурмові дії ворога пошук не вдалося організувати одразу. І лише цього року Захисника вдалося ідентифікувати.Так склалася доля, що Олександр загинув на землі, яка дала йому життя – на рідній Донеччині.У нього залишилися дружина та донька, які були сенсом його життя. Саме заради них, заради своєї родини та Батьківщини він став до лав Збройних Сил України.Рідні, друзі та колеги згадують Олександра як людину, яка завжди була поруч у складні моменти, підтримувала і допомагала. Він був турботливим чоловіком і батьком, надійним другом, справжнім патріотом своєї держави.Світла пам’ять Герою.Щирі співчуття родині та близьким.Памʼять про Ковальова Олександра Вікторовича назавжди залишиться в наших серцях.Цінуємо і пам’ятаємо подвиг кожного Захисника України!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook