Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,300 25-06-24 16:22
Сьогодні ми вручили 11 посмертних нагород родинам полеглих Захисників України з Оболонського району.Це одна з найвідповідальніших і найважчих місій, подякувати тим, чия втрата ніколи не буде заповнена. Кожна нагорода - це не просто державне визнання, а знак нашої безмежної вдячності та вічної памʼяті про Героїв, які віддали своє життя за Україну.Ми глибоко переконані, що кожне ім’я має бути знане, кожна історія збережена, а кожна родина відчувати підтримку і повагу.Ми говоримо про тих, хто жив поряд, навчався в наших школах, а потім став на захист країни.Це не просто вручення нагород. Це щире вшанування. Це ще один крок до збереження памʼяті, яку ми зобовʼязані передавати далі наступним поколінням.На День Незалежності України ми плануємо відкрити другу чергу Алеї Памʼяті Героїв Оболонського району. Дуже прошу родини наших Героїв, які ще не подали документи, зробити це найближчим часом. Ми щиро прагнемо, щоб ім’я кожного Героя було гідно вшановано.Двері Оболонської адміністрації завжди відкриті для родин наших загиблих Героїв.Схиляємо голови перед кожною родиною. Дякуємо за синів, братів, чоловіків, батьків, які не дали зламати нашу країну. Вони назавжди залишаються з нами у серцях, у пам’яті, в мирі, за який віддали життя.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,500 25-06-23 13:48
Одним з головних пріоритетів нашої команди залишається системне розширення та покращення безпекового простору Оболонського району.З моменту призначення Тимура Ткаченка начальником КМВА, ця сфера перебуває під постійним контролем та розвивається у тісній координації районів та військової адміністрації міста. У нас склалася ефективна взаємодія ще з часів, коли Тимур Ткаченко працював профільним заступником Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.Завдяки злагодженій роботі, нам вдалося досягти одного з найвищих показників не лише в Києві, а й по Україні. З 2022 року ми відремонтували та збільшили фонд захисних споруд на 188 об’єктів.Також саме Оболонський район став одним із перших у столиці, де запроваджено електронну систему доступу до укриттів для запобігання вандалізму та проблем з допуском, яка проявляє себе дуже ефективно. Ми першими в місті реалізували капітальне будівництво окремостоячих сховищ, зокрема в дошкільному навчальному закладі Перша Ластівка, де роботи вже завершені на 100% та в НВК Ластівка, де роботи вже на фінальному етапі виконання.Сьогодні особисто перевірили хід робіт на трьох нових укриттях у житлових будинках району, а також у двох закладах загальної середньої освіти, які вже 1 вересня зустрінуть дітей з розширеним, безпечним і комфортним укриттям.Окремо хочу відзначити ключові проєкти 2025 року, які вже в роботі.Капітальне будівництво окремостоячого укриття з додатковими прибудовами в Школі №18. Це довгоочікуваний проєкт для усього мікрорайону Водогон. Понад три роки цей проєкт залишався в підпорядкуванні Департаменту освіти і науки КМДА, і тільки цьогоріч, після тривалої роботи, нам передали контроль над даним проєктом до сфери управління району і ми вибороли фінансування з міського бюджету для будівництва безпечного простору у даному закладі!Будівництво нового укриття біля Ліцею №157. Це один із найбільш амбітних і важливих проєктів для одного з найсильніших навчальних закладів міста. Він значно посилить безпековий і освітній простір.Капітальне міжсадкове укриття для трьох дошкільних закладів — ДНЗ №190, №135 та №531. Це дасть можливість якісно покращити захист дітей у цілому мікрорайоні.Ми не втрачаємо жодного дня, щоб не працювати у цьому напрямку.Якщо ви маєте пропозиції, ідеї або зауваження щодо покращення безпекового простору району — звертайтесь. Кожна ідея нам цікава.В цілому на 2025 рік передбачено реалізацію ще 40 безпекових обʼєктів.Нагадую, що в Оболонському районі вже третій рік поспіль діє цілодобова багатоканальна телефонія для екстрених повідомлень та звернень щодо роботи укриттів чи загроз безпеці:066 356 35 20044 334 61 02Працюємо далі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,800 25-06-22 09:43
Оболонський район продовжує очищати свої вулиці від покинутих та знищених автомобілів.З моменту ухвалення відповідного рішення Радою оборони міста Києва, тільки в межах нашого району було вивезено 56 автомобілів. Ще 41 авто прибрали самі власники після отримання нашого офіційного звернення, а 9 транспортних засобів було приведено до належного стану власниками.Це питання роками залишалося без системного вирішення. Я особисто спостерігав за цією проблемою ще з моменту початку роботи в адміністрації. Вдячний Тимуру Ткаченко, який після вступу на посаду взявся за це питання і дав йому необхідний імпульс та затвердив системне рішення.Пишаюся, що мав безпосередню участь у розробці рішення разом з Олександром Ковтуновим. Дякую команді відділу благоустрою та керівнику Сергію Ліпашову за щоденну важливу роботу. Дякую також Центру організації дорожнього руху за підтримку та взаємодію.Європейська столиця з найбільшим бюджетом у країні не може залишатись захаращеною такими авто. Ми продовжуємо цю роботу.У разі наявності інформації про покинуті автомобілі в Оболонському районі, просимо звертатися за номером: 050 268 03 24.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,800 25-06-20 13:32
Київська міська рада нарешті проголосувала за зміни до бюджету.Ці зміни ми очікували ще з кінця березня. Головне завдання кожного керівника адміністрації — щоденна робота над залученням ресурсів для району, пошук фінансування з усіх можливих джерел і ефективна реалізація проєктів, на які виділено бюджетні кошти.Ми доклали максимум зусиль, щоб Оболонський район отримав якомога більше додаткового ресурсу. У результаті наш район отримав другий за обсягом бюджет серед усіх районів міста.Дякую всім депутатам, які підтримали рішення та проголосували на користь району.Загальну структуру бюджету можна переглянути в інфографіці. Нижче відповідаю на кілька поширених питань, які часто виникають у коментарях під дописами про бюджет. 1. Чому в бюджеті немає ремонту мого під’їзду, ліфта чи будинку?Згідно з чинним законодавством, власниками багатоквартирних будинків є мешканці. Капітальні ремонти в таких будинках проводяться виключно в межах програм співфінансування. Усі запити мешканців, які виявили бажання брати участь у таких програмах, були задоволені в повному обсязі. 2. Чому в бюджеті майже відсутні капітальні ремонти міжквартальних проїздів?Цього року, за ініціативою окремих депутатів, головним розпорядником коштів на ці види робіт визначено Департамент будівництва та житлового забезпечення, який підпорядкований КМДА. Саме йому передано фінансування і затверджено перелік адрес, у тому числі в Оболонському районі. Станом на сьогодні реалізація цих проєктів не розпочата. Звернення щодо цього питання слід адресувати до відповідальних міських структур, які не пов’язані з Оболонським районом. Сподіваюся, що у наступному році ситуація не повториться. 3. Чому в бюджеті Оболонської адміністрації немає закупівель дронів, пікапів або ППО?Оболонська РДА, як головний розпорядник бюджетних коштів, не має повноважень фінансувати такі напрямки. Закупівлі для підрозділів оборони здійснюються через Департамент муніципальної безпеки КМДА та програму «Захисник столиці».Цього року ми реалізовуємо значну кількість проєктів. Перед їх поданням до бюджету ми проводили консультації з представниками освітніх закладів, батьківськими активми та мешканцями.Усі проєкти перебувають під моїм особистим контролем. Якщо маєте запитання, пропозиції або зауваження щодо реалізації конкретного проєкту — звертайтесь. Готовий поспілкуватися особисто або разом виїхати на об’єкт.Посилання на повну редакцію бюджету розміщено за ПОСИЛАННЯМ .Всіх запрошую до ознайомлення.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,700 25-06-19 16:16
Сьогодні ми відкрили меморіальну дошку на фасаді Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Оболонського району на честь Захисниці України — Ірини Андріївни Новік.Ірина Андріївна народилася 10 березня 1977 року в місті Хорол Полтавської області. Після закінчення місцевої школи навчалася в Полтавському медичному інституті. Своє життя вона присвятила медицині — з 2002 року працювала сімейною лікаркою в КНП «ЦПМСД №2» Оболонського району. Пацієнти та колеги згадують її як чуйного, відданого та надзвичайно щирого фахівця, яка завжди знаходила потрібні слова й допомагала навіть у найскладніших ситуаціях.Ірина врятувала не одне життя і до повномасштабного вторгнення, і безліч життів нашим захисникам — уже на фронті. З перших днів великої війни вона вступила до лав Збройних Сил України. Служила лікарем у шпиталі під Кремінною, згодом стала начальницею медичної служби цього шпиталю. Але її небайдужа душа не дозволяла залишатися осторонь — вона просилася допомагати безпосередньо на стабілізаційних пунктах на передовій.Капітан медичної служби, начальниця медичної служби 244 батальйону 112 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Ірина Новік загинула 17 квітня 2024 року в місті Костянтинівка, Донецької області.За свій героїзм Ірина Андріївна нагороджена Орденом «За мужність» III ступеня, знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України та медаллю «Честь. Слава. Держава».Сьогодні на будівлі, де вона щодня зустрічала пацієнтів, з’явилася дошка пам’яті. Щоб і далі нагадувати: вона — була. Вона — допомагала. Вона — захищала.На відкритті дошки також були присутні її побратим з нашого дружнього Оболонського 244 батальйону, а також командир 112 бригади Владислав Косенко.Щиро дякую всім побратимам Ірини, які виступили з надзвичайно чуйними та зворушливими промовами.Вічна шана, пам’ять і вдячність Героїні — Ірині Андріївні Новік.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,600 25-06-18 15:29
Сьогодні в Києві – День жалоби. І я переконаний: ця дата має бути вшанована на постійній основі.18 червня — день, який навіки закарбувався в історії 7 зведеної роти 129 батальйону 112 бригади ТрО і в цілому всієї територіальної оборони України.Цього дня 86 військовослужбовців тероборони міста Києва, прикомандированих до 34 батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади, вирушили на своє перше бойове завдання — утримати стратегічну трасу Р66.Реальність виявилась жорстокою: важкі бої, оточення та відсутність підкріпленняУ тому пеклі 10 українських воїнів залишились до кінця. Вони не відступили. Вони трималися — мужньо, самовіддано, до останнього подиху.У червні 2022 року більше 100 військових зникли безвісти.Декого вдалося повернути з полону. Але багато хто досі не знайдений.Дякуємо кожному, хто боронив Луганщину.Дякуємо тим, хто живий.Схиляємо голови перед загиблими.І не перестаємо шукати зниклих.Завдяки наполегливій роботі, вдалося повернути додому 8 із 10 полеглих Героїв — з честю, пошаною, гідністю.Сьогодні ми відкрили меморіальні дошки двом воїнам, які служили у складі 129 батальйону 112 бригади ТрО. Олег Кирилюк — справжній син Оболоні.Народжений 16 лютого 1993 року, він навчався у школі №210, згодом — в Академії адвокатури України. У 2013 році — учасник Революції Гідності. У 2022 році добровольцем приєднався до лав тероборони.Загинув 18 червня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Тошківка, Луганської області.Олег був мужнім, цілеспрямованим, глибоко освіченим. Позивний «Боб»— за любов до музики. Але найголовніше — він був людиною честі.Вдячність його матері — Людмилі Кирилюк, яка виховала трьох синів-захисників.Також, сьогодні ми відкрили дошку на фасаді будинку Героя - Анатолія Анатолійовича Кольцова, позивний «Краб».Він народився 22 липня 1972 року в Києві. У перші дні повномасштабної війни пішов до ТрО Оболоні, де служив стрільцем.Проходив вишкіл, навчався, писав рапорти — хотів бути там, де найважче. І таки потрапив на передову.Героїчно загинув 18 червня 2023 року на околицях села Іванівське Бахмутського району.Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).Щиро дякую матері та дружині Героя за зворушливу промову та памʼять яку ви зберігаєте!Обидва Герої — приклад незламності, сили духу та справжнього українського характеру.Сьогодні з нами були рідні, побратими, друзі. Було багато сліз, обіймів, спогадів. Але головне — була вдячність.Вдячність за життя, яке ми маємо, завдяки тим, хто віддав своє.Пам’ять про кожного з них — наш обов’язок.Їхні імена мають жити в наших діях, у нашій державі, яку вони боронили.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,200 25-06-17 13:59
Провели виїзну нараду щодо ліквідації наслідків російської атаки з очільниками районів Києва.Сьогодні був один із найбільш страшних ударів по столиці. Його важкі наслідки зараз усуваємо в кількох районах.Маємо усвідомлювати, що подібні ситуації під час війни з таким підлим ворогом — неминучі. Тому ми зобовʼязані впроваджувати нові підходи до реагування.Кожен район Києва має бути готовим миттєво діяти: надавати допомогу людям, усувати наслідки обстрілів, виділяти ресурси сусіднім, постраждалим районам тощо. Усі алгоритми дій мають бути скоординованими та відпрацьованими до автоматизму. Посадовці та комунальники — постійно повинні тренуватися. Так, це важливо!Кожен керівник району – залучається до процесу особисто. Місця потенційних гуманітарних штабів — визначені завчасно, адаптовані під розгортання. Із запасами. Має бути постійна координація з Київводоканалом, Київгазом. Під час атак важливо не допускати витоків та аварій. Це - частина заходів безпеки.Саме цим питанням була присвячена наша нарада.На місцях зараз рятувальники ДСНС працюють безперервно. Пріоритет — витягти людей з-під завалів.Дякую всім головам РДА, які підставляють плече. Всім, хто надає техніку і людей, хто стоїть пліч-о-пліч. Ми — на місці. Продовжуємо працювати.
👁 1,700 25-06-15 14:35
Якими б не були важкі часи — спортивні традиції на Оболоні тривають. Саме тому вже 11-й рік поспіль проходить традиційний турнір з футболу «Кубок пам’яті Георгія Наврозіді».Цей турнір започаткований на честь талановитого тренера та майстра спорту Георгія Наврозіді, який багато років свого життя присвятив розвитку дитячого футболу в нашому районі. Цьогоріч у змаганнях беруть участь 70 команд, понад 1100 юних спортсменів із різних куточків України — Києва, Білої Церкви, Броварів, Вишгорода, Житомира, Чернігова, Вінниці.Я особливо радий, що цьогоріч турнір проходить на стадіоні «Зміна» — оновленому минулого року. Відтоді тут не минає й дня без футболу: діти, дорослі, тренування, турніри — інфраструктура працює на повну.Цього року маємо амбітні плани щодо подальшого розвитку футбольної інфраструктури — не лише на цей рік, а й на майбутні роки. Будемо обов’язково повідомляти про нові проєкти.Щиро дякую тренерам, батькам і всім, хто вкладає час і душу в спортивне виховання дітей. Саме такі традиції формують сильне і згуртоване покоління.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,700 25-06-14 11:15
Останні кілька днів, моя стрічка у Facebook буквально наповнена усміхненими, трохи втомленими, але неймовірно гордими обличчями директорів наших освітніх закладів.І я розумію чому. Вчора для тисяч молодих українців був важливий день — випускний для учнів 9-х класів.Хочу щиро привітати всіх батьків, чиї діти досягли цієї важливої позначки. Привітати самих випускників — із завершенням великого етапу шкільного життя. І, звісно ж, подякувати педагогам і керівництву шкіл — саме завдяки вам ці діти мають ґрунт під ногами та амбітні погляди в майбутнє.Вчора мав за честь привітати учнів Ліцею №214, які святкували випускний у будівлі нашої адміністрації. Це дійсно особлива школа — після зміни керівництва два роки тому заклад буквально зажив новим життям. Наразі там активно тривають роботи з покращення матеріально-технічної бази.Хочу побажати всім випускникам впевненості, щасливого майбутнього, нових досягнень. І головне — живіть, працюйте і вірте в нашу країну.Я зі свого боку зроблю все, щоб коли ви повернетеся до шкіл після канікул — ви побачили суттєві зміни: безпечніші укриття, комфортніші класи, більш гідні умови. Бо саме для вас ми щодня працюємо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,400 25-06-13 15:30
Вчора відбулось чергове засідання Комітету безбар’єрності Оболонського району. Воно стало по-справжньому змістовним та конструктивним.Комітет оновив свій керівний склад. Відтепер я маю честь очолювати його особисто. Заступницею стала Вероніка Безлер — фахівчиня з величезним досвідом у сфері інклюзії. Секретарем обрали Артема Прощенка, активного члена громадської організації Доступно.ЮА.Ми погодили план роботи на друге півріччя. Ознайомитись з ним можна за ПОСИЛАННЯМ. Також прозвітували про всі пандуси, облаштовані торік — детальний звіт також опубліковано за ПОСИЛАННЯМ.Ці об’єкти вже активно використовуються людьми з інвалідністю. Але якщо є зауваження або пропозиції — ми відкриті до діалогу, кожне звернення буде розглянуте.Окремо зупинились на цьогорічних проєктах. Планується облаштування пандусів за такими адресами:Бережанська, 16-А; Івасюка, 13-А, 27-А, 9-А; Героїв Дніпра, 9, 77; Зої Гайдай, 2-А; Левка Лукʼяненка, 18, 19; Рокосовського, 6; Архипенка, 3-А; Північна, 10, 2/58; Петра Панча, 11; Полярна, 8-Е; Прирічна, 17, 35; Івашкевича, 8-А; Оболонський проспект, 28, 40.Також узгодили проведення тренінгів для працівників адміністрації та учнів наших шкіл, аби формувати культуру поваги та розуміння безбар’єрності з дитинства.Ще одним важливим рішенням стало регулярне обстеження адмінбудівель району — раз на два тижні. Запрошую всіх охочих долучитись до цієї ініціативи.А як завершимо облаштування маршруту біля нашої адміністрації — разом з Артемом перевіримо його зручність у реальних умовах, проїхавшись на кріслі колісному.Працюємо далі — крок за кроком до району без бар’єрів.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook