Джерело
Кирило Фесик | Останнім часом отримав низку звернень від мешканців щодо стану міжшкіл...
1 400 Охват/переглядів
2025-06-25 13:38
Повідомлення №2971
Останнім часом отримав низку звернень від мешканців щодо стану міжшкільного стадіону між Ліцеями 214 та 225, який десятки років перебуває в занедбаному стані. Поспілкувавшись із заявницею, домовились спільно працювати над вирішенням цієї проблеми. Вчора провели велику зустріч з батьками та директорами шкіл.Ще задовго до мого призначення був розроблений проєкт, який передбачав будівництво льодової арени, басейну та великої кількості додаткових об’єктів. Його вартість була надто великою, а реалізація силами району майже неможливою. Фінансування на нього роками не виділялось, і, чесно кажучи, реальної боротьби за цей проєкт також не велось.Після спілкування з батьками вирішили розробити новий проєкт, який буде значно простішим у реалізації та у кілька разів дешевшим. Йдеться про облаштування якісного футбольного поля та інфраструктури, яка дійсно потрібна дітям і мешканцям нашого району.Домовилися, що вже цього року розробляємо проєкт, а наступного починаємо реалізацію. Усі кроки узгоджуватимемо разом з батьками та керівництвом закладів.Також під час зустрічі обговорили з батьками 225 школи питання розширення укриття. Це питання взяли на контроль. Будемо діяти за аналогією зі школою навпроти, де до початку навчального року буде завершено розширення укриття.Буду вдячний за вашу думку щодо проєкту. Відповідне опитування під цим дописом.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook