Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Хочу поділитися кількома думками про публічну комунікацію.Від самого п...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 700 Охват/переглядів 2025-06-27 10:06 Повідомлення №2992
Хочу поділитися кількома думками про публічну комунікацію.Від самого початку своєї каденції я визначив один із головних пріоритетів — відкритість до спільноти Оболонців. Це постійний контакт, можливість кожного звернутися, поставити запитання, отримати відповідь, дізнатися про хід справ у районі чи про роботу моєї команди.Я обрав формат максимальної прозорості. Вже кілька років активно веду сторінки у Facebook, Instagram та Telegram. Моя особиста фейсбук-сторінка перетнула позначку у 10 000 підписників і щомісяця збирає від пів мільйона до мільйона переглядів.Без жодної платної реклами чи ботів, лише завдяки вашій активності та довірі.Щиро дякую кожному, хто читає, коментує, надсилає свої думки та питання. Ваш зворотний зв’язок — це безцінне джерело інформації, яке допомагає нам діяти точніше.Я завжди намагаюся відповідати особисто на всі звернення, особливо якщо у критиці є бодай зерно раціональності. Баню вкрай рідко, але залишаю за собою таке право, якщо порушуються межі адекватності.Ще одним підтвердженням нашої відкритості є публічна діяльність моєї помічниці - керівника приймальні Яни Михайленко. До неї також можна звертатися з ідеями чи запитами. Вона завжди на зв’язку з мешканцями.Оскільки наші комунікації завжди відбуваються у форматі відкритого діалогу, сьогодні я також маю запитання до вас.Які проблеми в Оболонському районі ви вважаєте найбільш актуальними сьогодні? І головне, якщо маєте ідеї, як їх вирішити, обов’язково напишіть у коментарях. Бажано конкретно і практично без загальних фраз на кшталт «відремонтуйте все» чи «завершіть війну».Всі, хто працював з нами, знають: жодне ключове рішення ми не приймаємо без урахування думки громади. Тому запускаю відповідне голосування під цим дописом, запрошую долучитись!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook