Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,400 25-06-12 12:31
Сьогодні здійснили черговий робочий об’їзд закладами освіти району. Перевіряли рух та якість робіт, обговорювали плани, реагували на зауваження.ЗДО №613— тривають роботи з термомодернізації та облаштування укриття. Впевнені, що саме такі напрямки — енергоефективність і безпека — є сьогодні ключовими. На місці зустрілися з батьками та директоркою, з якими ще з часів реконструкції будинку після обстрілу підтримуємо тісний контакт. Разом працюємо над розвитком району і в інших напрямах.Початкова школа №244 — провели конструктивну розмову з директором і головою батьківського комітету, яка під попереднім постом про обʼїзд закладами висловила зауваження. Дякуємо за активну позицію! Усі питання взято в роботу: планується будівництво нового укриття, розширення безпекового простору, приведення до ладу огорожі, яка наразі в критичному стані.Ліцей №245 «Гелікон» — тут, як завжди, енергійна директорка Вікторія Іванівна та потужна команда. Цього року для закладу передбачено масштабні оновлення — і зовнішні, і внутрішні. Паркан, приміщення, укриття — усе в роботі. Вірю, що з початку нового навчального року діти просто не впізнають свою школу!Загалом традиційно працюємо над покращенням освітнього середовища влітку: модернізуємо приміщення, оновлюємо простори, розширюємо систему безпеки.Важлива новина: депутати на минулій сесії проголосували за бюджет, який включає в себе велику кількість важливих проєктів для району. Як тільки документ буде підписано — обов’язково зроблю окремий допис із деталями.Працюємо далі. Об’їзди проводитимемо щотижня. Якщо хочете, щоб ми завітали до вашого закладу — пишіть. У нас немає «обраних», ми їздимо всюди, перевіряємо все і плануємо системно.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 16,900 25-06-10 16:51
Сьогодні Оболонь прощалася з Героєм. І в незалежності від того, яка була ніч або день, я намагаюсь ніколи не пропускати заходи повʼязані з вшануванням наших Героїв!І кожен, хто стояв поруч під час церемонії прощання, на мить забув про важку ніч та про втому. Бо коли бачиш рідних, побратимів, дітей, які втратили найдорожчу людину — розумієш: усе пошкоджене можна відновити, але втрачене життя — вже ніколи.Ми проводжали в останню путьстаршого лейтенанта морської піхоти Бабака Максима Геннадійовича,позивний «Марс» — заступника командира 2 роти 2 батальйону 35-ї окремої бригади морської піхоти.Максим народився 13 лютого 1991 року в Донецьку. З 2015 року служив у Патрульній поліції, з 2020 — командував ротою Бориспільського батальйону. У 2021 році отримав звання капітана.У жовтні 2022 року добровільно мобілізувався до лав ЗСУ. Після навчання в Одеській військовій академії став командиром взводу морської піхоти.У 2023 році, під Марʼїнкою, отримав важке поранення — вибухова травма руки. Попри численні операції, повернувся на фронт.Разом з побратимами утримував лівий берег Дніпра в районі села Кринки на Херсонщині.За бойові заслуги нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.У січні 2024 року — підвищений до звання старшого лейтенанта, в серпні став заступником командира роти.Загинув 10 листопада 2024 року під час бойового завдання біля села Іллінка, що на Донеччині.Коли почався артобстріл, наказав побратимам ховатись у БМП, а сам завершив мінування дороги. Вибух застав його в момент посадки до машини. Максим отримав смертельні поранення. Всі інші вижили.Тривалий час вважався зниклим безвісти. Лише 28 березня 2025 року, під час обміну тіл загиблих, його тіло повернули додому.Сьогодні під час прощання Оболонь завмерла та віддала честь Герою! На прощанні було дуже багато людей, а саме друзів, рідних, побратимів, знайомих із різних сфер життя Героя!Ми будемо пам’ятати та зберігати пам’ять кожного хто став на захист нашої Батьківщини та не дамо жодного шансу ворогу стерти нашу справжню історію вільної та Незалежної України !Світла пам’ять кожному хто подарував нам цей світлий день та чисте небо, ціною свого життя!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 22,600 25-06-09 14:15
Сьогодні ми вшанували пам’ять Святослава Варення — воїна з позивним «Свят». Людини з активною громадянською позицією, учасника двох українських революцій, волонтера, а з початком великої війни — ще й добровольця, який став до зброї у перші дні.Святослав командував штурмовим взводом батальйону «Карпатська Січ». Захищав Київ, воював на Донбасі та Харківщині. Загинув 9 червня 2024 року в районі села Вільшана. Похований на Алеї Слави Лісового кладовища.На його честь відкрито меморіальну дошку на будинку де проживав Герой — як нагадування про мужність і жертовність.Нещодавно ми також відкрили дошку ще одному нашому захиснику — Руслану Лещенку, позивний «Лєший». Народився й виріс в Оболонському районі. Слюсар, працівник заводів «Маяк» та «Київський мотоциклетний». А з 2022 року — боєць 54 ОМБр імені гетьмана Івана Мазепи. Загинув 30 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.Для мене честь бути особисто присутнім на таких церемоніях та віддавати шану нашим Захисникам. Зроблю все аби пам’ятать про кожного Героя була гідно вшанована!Сьогодні в високих кабінетах КМДА, почув думку, що так як робить Оболонь в питаннях меморіалізації, так робити не потрібно. Маючи на увазі, що в нашому районі забагато місць пам’яті та меморіальних дошок, які псують зовнішній вигляд району.Я з цим категорично не згоден. Бо наша країна сьогодні нерозривно пов’язана з війною і з болем. І кожен, кого ця війна не торкнулася напряму, все одно має усвідомлювати — ці Герої загинули і за нього теж.Кожен Герой має право на індивідуальне вшанування — з іменем, з обличчям, з історією. І бажано — за участі перших осіб у своїй громаді.Наші меморіальні місця — це вже частина міського простору. Люди там зупиняються, несуть квіти, читають імена. Родини загиблих приходять туди не лише на річниці, а щодня — як до місця сили. І це теж спосіб жити далі. За років великої війни не почув жодної скарги на цю тему!Мені важлива ваша думка з цього приводу. Під дописом невелике опитування. Буду вдячний за участь.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,200 25-06-08 11:58
Минулого тижня ми провели особливу подію — велике дитяче свято, організоване спільно з Київською міською військовою адміністрацією за ініціативною Тимура Ткаченка.Це був по-справжньому чудовий день для малечі. Понад 1000 дітей з усіх районів столиці стали учасниками яскравого заходу з конкурсами, іграми, подарунками та щирими емоціями.До організації долучилися наші колеги з Дарницького району під керівництвом нашого друга голови Дарницької РДА Олександра Ковтунова, а друзі зі Святошинської адміністрації завітали підтримати подію. Разом ми створили свято, яке діти точно запам’ятають надовго.Окрема подяка нашим постійним друзям та партнерам із Blockbuster Mall — завдяки їхній підтримці ми вже не вперше реалізовуємо масштабні заходи у нашому районі.Хочу також подякувати нашому відділу культури на чолі з Ольгою Бондарчук, які виступали цього разу справжніми кризис-менеджерами та, як завжди організували захід на найвищому рівні! Попри напружений тиждень і постійні тривоги, ми завжди намагаємося знаходити час, щоб дарувати дітям світлі моменти, відчуття радості й турботи.На святі був присутній заступник начальника КМВА Ігор Рева — який також активно долучався до організації, дякуємо за підтримку та увагу до наймолодших мешканців міста.Діти заслуговують на щасливе дитинство, навіть у найскладніші часи. І ми продовжимо робити все можливе, аби дарувати їм тепло, турботу і надію.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,200 25-06-07 13:55
Сьогодні на Оболоні відбувся традиційний футбольний турнір «Кубок голови району». У ньому взяли участь команди всіх державних установ нашого району — поліції, ДСНС, управління освіти, Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, а також ветерани футболу та тренерський склад СДЮСШ з футболу «Зміна».Цей турнір — більше ніж змагання. Це символ єдності, взаємопідтримки та здорової спортивної конкуренції між структурами, які щодня працюють задля безпеки, розвитку та комфорту нашого району. Традиція турніру живе вже понад п’ятнадцять років, і щоразу вона підтверджує: Оболонь має сильну спортивну культуру, яка об’єднує людей незалежно від професій чи посад.Щасливий бачити, як у нашому районі не просто зберігаються, а й розвиваються спортивні традиції. Особливо приємно, що в такий непростий час ми знаходимо можливості для подібних подій, що надихають і додають енергії.Цьогоріч перемогу здобула команда районного управління поліції, друге місце посіла команда ДСНС, а третє — футбольна школа «Зміна». Вітаємо призерів і дякуємо всім учасникам за запеклу гру, гідну поваги!Щиро дякую всім, хто долучився до організації турніру, а особливо — лідеру нашої спортивної спільноти, начальнику відділу молоді та спорту Олександру Образцову за відданість, ініціативність і системну роботу, завдяки якій Оболонь справді залишається активним і згуртованим районом.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,300 25-06-05 15:26
Сьогодні провели об’їзд освітніми закладами в яких тривають капітальні та поточні ремонти. Початок літніх канікул — це період, коли ми маємо максимально ефективно використати час для покращення матеріально-технічної бази шкіл і садочків, щоб діти повернулися восени у ще кращі умови.Першим об’єктом був ліцей №252 імені Василя Симоненка. Тут тривають одразу два важливі проєкти — облаштування другого укриття та оновлення приміщень. Колектив закладу — це приклад злагодженої командної роботи та стійкості. Вони завжди активно долучаються до всіх проєктів та розвивають патріотичне виховання своїх учнів! Щиро дякую директорці Олені Преподобній за роботу та крутий згуртований колектив!У ліцеї №256 «Смарт» проводиться ремонт приміщень, починаючи з вхідної групи та охоплює велику частину закладу. Дякуючи директорці Ірині Димань та всьому колективу, заклад має хороший темп розвитку та чудовий і сучасний педагогічний склад! Ліцей «Оболонь»— ще один важливий пункт об’їзду. Тут ремонтуються приміщення та місця загального користування. Особливо приємно, що колектив не лише працює над якістю освіти, а й має креативний настрій — саме танець директора Євгена Полякова на останньому дзвонику зібрав більше двох мільйонів переглядів. Це показує, наскільки емоційним, щирим і згуртованим є цей заклад.ЗДО №685 — дитячий садок, де зараз триває капітальний ремонт укриття і оновлення приміщень. Колектив садочка — це тепла й турботлива команда, яка створює комфортний простір для наймолодших мешканців району. Щиро дякую директорці Людмилі Гаврилюк за чудову атмосферу та злагоджену роботу!Хочу зазначити, що всі проєкти від видів робіт до фінального їх виконання, обовʼязково узгоджується з кожним директором закладу!Окремо хочу подякувати Управлінню освіти Оболонського району — за системну роботу, стратегічне планування і вміння реагувати на виклики. Завдяки спільній роботі район уже кілька років поспіль залишається серед лідерів столиці за обсягами залучених коштів у сферу освіти та кількості реалізованих проєктів!Сподіваємося, що найближчим часом депутати всеж таки зберуться Київради зберуться й ухвалять рішення про розподіл бюджетних залишків з минулого року. У такому випадку наш район отримає необхідний ресурс, на який ми дуже чекаємо, та який допоможе нам реалізувати якомога більше крутих проєктів!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,200 25-06-03 16:48
Нещодавно на Оболоні з’явився ще один простір сили — було відкрито оновлений сквер біля частини ДСНС, поряд із пам’ятником героям-рятівникам Чорнобильської АЕС.Це місце має особливе значення. Тут розташована одна з найбільших пожежно-рятувальних частин країни. Саме звідси виїжджають ті, хто рятує життя, ліквідовує наслідки катастроф, надає допомогу не лише в нашому районі, а й по всьому Києву та області. Це справжні Герої без зброї.Відтепер у них є простір, де можна перепочити. І водночас — це локація, повз яку щодня проходять і проїжджають тисячі оболонців. Тепер вона виглядає гідно.Сквер створено фактично з мінімальним використанням коштів міського бюджету. Розуміючи військові пріоритети, у план капітального розвитку району він не входив.Усі квіти, дерева та кущі — вирощені й висаджені працівниками нашого Управління зелених насаджень, а реалізацію проєкту забезпечено фактично за обігові кошти підприємства. Їх любов до району — це не просто слова, а щоденна, кропітка і дуже віддана праця.Щира подяка всім, хто долучився до реалізації цього проєкту. Особливо — Ковальчук Марії Олексіївні, багаторічній керівниці КП УЗН Оболонського району, людині, яка вкладає душу та великі зусилля, аби оболонці щодня мали змогу милуватися гарними зеленими композиціями, що прикрашають наш район.Переконаний, що наші друзі з ДСНС Оболонського району, а також з громадської організації «Фонд інвалідів Чорнобиля» оцінять цю локацію, проходячи повз неї дорогою на роботу або виїжджаючи на чергове завдання.Вірю, що цей простір ще довго буде служити місцем сили й відпочинку — і для тих, хто рятує життя, і для всіх мешканців району.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,400 25-06-02 12:45
Вчора у нас відбулася подія, яка має значення не лише для Оболоні, а й для всієї освітньої екосистеми України.Відбувся відкритий пікнік з нагоди розширення Київської школи економіки та відкриття нового кампусу. Більшість оболонців вже знає, що зовсім нещодавно KSE придбали територію гольф-клубу, яка буде перетворена на сучасний освітній простір найвищого рівня.Захід пройшов у теплій і водночас професійній атмосфері. Це була гарна можливість познайомитися, обмінятися ідеями та налагодити співпрацю. Рівень події підкреслювали гості найвищого рівня — посол США в Україні - Джулі Девіс , Міністр освіти і науки України - Оксен Лісовий, Міністр фінансів України - Марченко Сергій, а також президент KSE та колишній Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Тимофій Милованов.Ми вже мали знайомство з керівництвом KSE, зокрема з директором школи Михайлом Шнайдером. Вивчили їхню освітню екосистему та будемо раді спільній співпраці.Особливо хочу відзначити їхній екологічний підхід до розвитку, високі стандарти освіти та щире бажання бути добрими сусідами всім оболонцям. Впевнений, що спільно реалізуємо багато корисних ініціатив для району, зокрема у сфері освіти.Такі інституції мають стратегічне значення для розвитку нашої держави — і ми раді бути поруч на цьому шляху.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,500 25-06-01 12:23
Цього тижня в нашому закладі «Я + Сімʼя» відбулась традиційна вистава, присвячена Дню захисту дітей. Через події останніх років цей теплий захід довго не проводився, і саме тому його повернення стало особливо зворушливим. Цьогорічна вистава відбулася у стінах нашого чудового закладу «Сфера» — і, без перебільшення, була дуже насиченою, глибокою та емоційною. Вона не залишила байдужим жодного глядача.Для мене особисто розвиток інфраструктури для дітей з особливими освітніми потребами є важливим викликом і пріоритетом.І садочок «Я + Сім’я» — це приклад того, як має виглядати простір для таких дітей: гармонійний, професійний, щирий і наповнений любов’ю та турботою!Хочу повідомити, що вже з наступного навчального року заклад зустрічатиме своїх вихованців у повністю оновленій, відремонтованій будівлі, яка виділена виключно під потреби та розвиток цього закладу, яка розміщена в центрі Оболоні, на локації з хорошою транспортною інфраструктурою. І я щиро переконаний — «Я + Сім’я» стане найкращим закладом для дітей з особливими потребами не лише в Києві, а й в усій Україні. Адже попереду — ще низка важливих стратегічних вкладень, які ми плануємо втілити для подальшого розвитку закладу.Окремо дякую директору та його дружині — людям, які присвятили своє життя служінню тим, хто потребує найбільшої уваги та турботи. Для мене це особлива, глибоко особиста справа.Дякую, всім батькам за те, що вірите в своїх діток та вкладаєте в них сили, час та свою любов!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,700 25-05-31 08:58
Цього тижня на фасаді школи №298 ми відкрили меморіальну дошку на честь Героя — Артема Дробязка.Попри дощову погоду, ми зібралися, щоб віддати шану людині, яка віддала життя за Україну. І символічно — під час звучання пісні «Українське сонце зійде», яку обрала мама Артема, дощ припинився і небо прояснилось. Наче сама природа вшанувала памʼять Героя.Артем Олександрович Дробязко народився 29 травня 1991 року в Києві та виріс в Оболонському районі. Саме тут, у стінах школи №298, він здобув перші знання та виховання, які стали основою його сильного, яскравого характеру.У липні 2023 року Артем став на захист України. Пройшов підготовку у Великій Британії, перекваліфікувався на бойового медика та виконував завдання в складі Десантно-штурмових військ.5 жовтня 2023 року, під час виконання бойового завдання в Мар’їнці Донецької області, рятуючи побратимів, загинув від смертельного поранення.Ми завжди будемо пам’ятати Артема як Героя, справжнього сина України, мужнього медика і світлу людину.Його ім’я — назавжди в пам’яті Оболоні та нашої країни.Його подвиг — назавжди в серцях тих, хто знав і шанував його.Школа №298 вже вдруге вшановує своїх випускників, які загинули, захищаючи Україну. В закладі дійсно високий рівень патріотичного виховання, який тут закладається з перших років навчання.Пам’ять про Героїв тут зберігають не лише в камені, а й у серцях учнів, педагогів та громади.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook