Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Провели виїзну нараду щодо ліквідації наслідків російської атаки з очі...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 200 Охват/переглядів 2025-06-17 13:59 Повідомлення №2925
Провели виїзну нараду щодо ліквідації наслідків російської атаки з очільниками районів Києва.Сьогодні був один із найбільш страшних ударів по столиці. Його важкі наслідки зараз усуваємо в кількох районах.Маємо усвідомлювати, що подібні ситуації під час війни з таким підлим ворогом — неминучі. Тому ми зобовʼязані впроваджувати нові підходи до реагування.Кожен район Києва має бути готовим миттєво діяти: надавати допомогу людям, усувати наслідки обстрілів, виділяти ресурси сусіднім, постраждалим районам тощо. Усі алгоритми дій мають бути скоординованими та відпрацьованими до автоматизму. Посадовці та комунальники — постійно повинні тренуватися. Так, це важливо!Кожен керівник району – залучається до процесу особисто. Місця потенційних гуманітарних штабів — визначені завчасно, адаптовані під розгортання. Із запасами. Має бути постійна координація з Київводоканалом, Київгазом. Під час атак важливо не допускати витоків та аварій. Це - частина заходів безпеки.Саме цим питанням була присвячена наша нарада.На місцях зараз рятувальники ДСНС працюють безперервно. Пріоритет — витягти людей з-під завалів.Дякую всім головам РДА, які підставляють плече. Всім, хто надає техніку і людей, хто стоїть пліч-о-пліч. Ми — на місці. Продовжуємо працювати.