Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Кількість підписників: 2 429
Фото: 2,580
Відео: 1,020
Посилання: 947
Опис:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ

👥 Кількість підписників

2 429
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: +19

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 251
Середній/День:: 1,570
Середній/Тиждень:: 1,099
ERR: 51.5%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 2.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Цікава історія….Враховуючи резонанс щодо Київського міського ТЦК та СП (Київ) Зрошувальна, 17а, ДВРЗ. Нагадаю: Блогерка та ведуча Раміна Есхакзай оприлюднила фото з розподільчого центру на ДВРЗ, де мобілізовані перебувають в антисанітарних умовах. Як член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки звернувся до міністерства оборони надати розʼяснення. Але судячи з відповіді:Наказом начальника Київського міського територіального центрукомплектування та соціальної підтримки від 13.09.2025 № 158/ОД з 15.09.2025 “Про розосередження особового складу та організацію роботи Київського міського збірного пункту” до окремого розпорядження призупинено дію наказу начальника Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 24.03.2025 № 45 “Про утворення Київського міського збірного пункту для формування військових команд (зведених військових команд) та їх відправлення до військових частин (установ) за межі містаКиєва”. Наказ про утворення призупинили. Тобто я так розумію, Київський міський збірний пункт, розосередили🤔Поїду таки перевірю, своїми очима…
Зранку мене розбудив телефонний дзвінок. Якісь шахраї які телефонували з номеру  +380 (73) 582 82 45 почала розповідати про безкоштовну юридичну консультацію. Пізніше коли вже я переглядав #Facebook побачив що практично більша частина адвокатів активізувала свої сторінки, активізувала телеграм канали, пропонуючи громадянам України свої послуги посилаючись на те, що знову якась зрада що тепер відстрочки не працюють, а щось працює, ну я так зрозумів намагається заплутати громадян України для того щоб Громадянин України прийшов до них за консультацію. Шановні громадяни України. 👉 По-перше завжди намагайтесь самі читати первинні джерела. ✍️ https://zakon.rada.gov.ua/go/1364-2025-%D0%BF✍️ https://reserveplus.mod.gov.ua/poriadok-oformlennia-vidstrochky/👉 По-друге ніколи не читайте сумнівні інформаційні канали, а тим паче якісь сумнівні телефонні дзвінки шахраїв. Тепер давайте розбиратись. Суспільство вимагало реформ у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, та боротьбу з корупцією. Тому Міністерство оборони України разом з Міністерство цифрової трансформації України намагаються максимально все оцифрувати. Всі відстрочки які перелічені в законі про мобілізацію вони так і зберігаються! ❗️Тобто жодних законодавчих змін у ці норми не вносилось. Практично всі категорії які причини за 2-м посиланням так або інакше знаходяться у цифрових реєстрах різноманітних державних установ. Ну наприклад людина з інвалідністю, або наприклад багатодітний батько, ті ж самі студенти. Раніше кожна 3 місяця потрібно було приходити до центрів комплектування та приносити довідку щоб це все підтвердити. Бо не було взаємодії між реєстрами, а міністерство оборони звісно не мало доступу до реєстрів інших державних установ. Діти зростають, студенти закінчують навчання і так далі і про це звісно центрі комплектування не знали. Зараз все спростилось. Якщо ви є у цьому реєстрі вам вже не потрібно нікуди йти, системи працюють між собою самі підтягнуть цю інформацію в ваш особистий кабінет . Так я не виключаю що можуть бути якісь технічні збої, або наприклад якась інформація буде чомусь не відповідати і тоді дійсно прийдеться один раз прийти до ЦНАП з заявою яка додається в постанові щоб підтвердити що у вас все добре. Звертаю увагу! Цяж постанова вносить зміни, правила перетин державного кордону. Дозволяється, військовозобов’язаним, які не підлягають мобілізації (згідно зі ст. 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»), якщо в них є дійсний електронний військовий документ або відмітка в Єдиному державному реєстрі призовників. Уточнюються строки розгляду заяв, порядок реєстрації, внесення даних до реєстру та повідомлення заявників. Рішення про відстрочку або відмову фіксується в Єдиному реєстрі і відображається в електронному кабінеті. Передбачено можливість автоматичного продовження відстрочки, якщо мобілізація продовжується.Окремо звертаю увагу що це не стосується питань бронювання. Це і так вже врегульовано і працює через платформу дія. Сама постанова модернізує систему військового обліку, оформлення відстрочок і перетину кордону, переводячи більшість процесів у цифровий формат. 
Нагадаю з чого все починалось.У ЗМІ поширюється інформація щодо інциденту який стався в селі Сасів, Львівської області. https://www.youtube.com/watch?v=GZ0XTYEYNQ8«Жителі села Сасів на Львівщині б'ють на сполох. Прикутий до ліжка через важку хворобу односельчанин Йосиф Маліцький залишився зачененим сам в хаті, бо його єдиного сина мобілізували.18 вересня 44-річний Володимир Маліцький пішов в Золочівське РТЦК і звідти вже не повернувся. За версією старости села, чоловік вчасно не встигпродовжити відстрочку від мобілізації через затримку із видачею довідки проотримання державної допомоги на догляд за особою з першою групою інвалідності. Затримка, мовляв, сталась через реорганізацію управліннясоціального захисту, коли з 1 липня адміністрування соціальних виплат перейшло від структур Мінсоцполітики до Пенсійного фонду.»Звернувся з запитом на міністра оборони, акцентував увагу що Володимир Маліцький кожних три місяці продовжував відстрочку, в нього були офіційні документи, які підтверджували, що він опікується особою з першою групою інвалідності. Проте працівники ТЦКвідмовилися розглянути документи на продовження відстрочки.Сьогодні отримав відповідь. В подальшому, в порядку реалізації положень статті 26 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, 11.10.2025 громадянин Маліцький В.Й. наказом командира військової частини А3211 від 11.10.2025 № 298 звільнений з військової служби через сімейні обставини."
Документ встановлює єдиний механізм організації та проведення навчань із кібергігієни для всіх категорій посадовців державного сектору від членів Кабінету Міністрів і народних депутатів до державних службовців, військовослужбовців і працівників державних підприємств. 👉 Основні положенняІнструктажі й тренінги проводяться протягом усього періоду служби чи роботи, з метою закріплення знань і навичок кібербезпеки. • Зміст навчань визначається кожним органом влади чи підприємством самостійно, з урахуванням реальних і потенційних кіберзагроз та вимог Держспецзв’язку. • Проводять навчання уповноважені фахівці з кіберзахисту або відповідальні особи в органах влади й місцевого самоврядування. • До проведення можуть залучатися основні суб’єкти національної системи кібербезпеки, а також приватні компанії на договірних засадах.👉 ПеріодичністьІнструктажі та тренінги проводяться: при призначенні на посаду — протягом одного місяця; щорічно; після серйозного кіберінциденту протягом місяця; за потреби, згідно з оцінкою ризиків.У військових частинах порядок і періодичність визначає Головнокомандувач ЗСУ.Відповідальність за організацію навчань несе керівник органу чи підприємства. Держспецзв’язку здійснює перевірку звітної інформації та враховує результати під час оцінювання стану кіберзахисту. Підсумок:Порядок формує системний підхід до навчання посадовців правилам кібергігієни, забезпечує контроль з боку керівництва та Держспецзв’язку, і спрямований на посилення стійкості державних структур до кіберзагроз.
Отримав звернення від представників засобів масової інформації та громадських організацій щодо кількості громадян віком 18–22 років, які перетнули державний кордон України після внесення Кабінетом Міністрів відповідних змін до постанови.На мій погляд єдине де можна було взяти таку статистику це прикордонна служба. Але нажаль система прикордонної служби яка фіксує перетин кордону громадянами України не збирає інформацію про її вік. В принципі це і не потрібно для них, тому що їх завдання не вести статистику по віку, а перевіряти відповідність документам для перетину кордону. Таким чином, технічні можливості інформаційно-комунікаційної системи прикордонного контролю, яка використовується для фіксації відповідних персональних даних осіб, які перетинають державний кордон, не передбачають автоматизованого формування знеособленої статистичної інформації за такими ознаками як громадянство, стать, вік, напрямок перетину державного кордону.З урахуванням зазначеного повідомляємо про відсутність в розпорядженні Адміністрації Держприкордонслужби запитуваної інформації щодо кількості перетинів державного кордону України чоловіками віком від 18 до 22 років після 26 серпня 2025 року Я поцікавився у прикордонників досвідом їх колег з інших країн. Наскільки я для себе зрозумів жодна прикордонна служба інших країн не збирає цю інформацію (про вік громадян) які перетинають кордон. Це робиться еміграційною службою. Але я думаю з рахуванням сучасних викликів які є в нашій країні варто таку інформацію почати аналізувати та збирати.
UPD Оновлю. Дійсно така людина існує, вірніше існувала. Дійсно її не стало, ведеться слідство, відкрита кримінальна справа. Виплило два нюанси. 1. Чому діти не були в обрізі записаними на батька. 2. Чому мовчать про епілептичну хворобу. Не забаром обласний ТЦК дасть більш розширену відповідь. До уваги громадськості. З ранку мені надіслали це посилання, з проханням втрутитись та покарати невинних. https://www.instagram.com/p/DPWVg0OCE9-/?igsh=ZGZ4YW04YTRreDloМоже в мене вже, проф.деформація, але я для себе там помітив наступні речі: 🤔 Мені здається, що це емоційна маніпуляція, з елементами вірусних закликів. Чому? 📌 Станом на зараз у публічному просторі немає підтверджених новин про смерть людини з таким ім’ям у Сокалі внаслідок дій ТЦК.Але можливо я помиляюсь. 📌Дівчина заявляє про факт смерті через ТЦК без жодного доказу. 📌 Авторка використовує наративи шоку та страху:«Гематоми, перелом черепа, крововилив» + «не впізнав мене», + «більше немає», це залякування емоцією, що притуплює критичне мислення.«Може статись з вашим чоловіком/сином», навмисне персоналізує загрозу.Але більше всього мене збентежило збирання коштів на адвоката 10 тис грн. А такі адвокати є? UPD: Поки писав, зайшов глянув на банку, вже збільшили до 40 тисяч і зібрали практично всю суму. Стало ще цікавіше. Багато питань є до самих аккаунтів в інсті та ФБ. Вони ну прям дуже стерильні, яб назвав сплячі, які застосовують, щоб дати первинну новину. ФБhttps://www.facebook.com/share/1K1Rn89d3U/?mibextid=wwXIfrПонад одна тисяча репостів при кількості 54 «друга». Так буває? Звісно я вже звернувся до Львівського обласного, звіт буде пізніше. Але якщо хтось знає особисто цю дівчину, напишіть мені в особисті в ФБ. 👉 І не забувайте про критичне мислення! 👉 У сучасних технологіях вкрай важко зрозуміти, де правда, а де маніпуляція. 👉 Не репостити емоційно, лише після перевірки.👉 Шукати підтвердження у ЗМІ, базах судових справ, лікарнях, офіційних відповідях.👉 Запитати в автора публікації: Хто його представляє юридично? Які документи є? Чи подавали вони заяву в поліцію або прокуратуру?Слава Україні.
Сьогодні разом з великою делегацією від нашої області перебуваємо на Харківщині. Приїхали до наших воїнів, щоб особисто підтримати, передати необхідну техніку й обладнання, показати: Київщина — завжди пліч-о-пліч із фронтом.Разом із народними депутатами Андрієм Мотовиловцем, Ольгою Василевською-Смаглюк, Сергієм Буніним та Олександром Федієнком, а також з в.о голови Київської обласної ради Ярославом Добрянським ми відвідали наших захисників. У цій поїздці нас об’єднали Білоцерківська, Броварська, Бориспільська, Білогородська, Зазимська, Гірська та Миронівська громади.Передусім завітали до славетної 72-ї окремої механізованої бригади Чорних Запорожців. Це бригада, яка з перших днів війни тримає найгарячіші напрямки і є символом незламності. Для підсилення їхніх можливостей ми передали 16 пікапів Toyota Hilux та 350 FPV-дронів.Окремо підтримали й бійців поліції Київщини — спецпідрозділ «Корд», які нині виконують бойові завдання на харківському напрямку. За їхнім запитом передано дрони різних моделей, системи радіоелектронної боротьби, наземні станції керування дронами та інше обладнання, без якого сьогодні неможливо ефективно діяти на передовій. Це не просто обладнання й техніка — це життя, врятовані завдяки сучасним дронам і засобам РЕБ, це додаткова мобільність для наших підрозділів, це впевненість, що тил завжди підтримає фронт.Кожна поїздка на передову — це ще одне підтвердження: Київщина єдина й згуртована. Громади, регіональна влада, народні депутати — усі ми разом працюємо, аби наші захисники й захисниця мали все необхідне для перемоги.Наш фронт і наш тил — це одне ціле. Разом боремося, разом вистоїмо і разом переможемо! 🇺🇦@Mykola_Kalashnyk
Сьогодні разом із народними депутатами України Олександром Федієнком та Миколою Бабенком передали громадам Київщини 10 нових шкільних автобусів, спеціально обладнаних для дітей з особливими освітніми потребами.Ці автобуси отримали Тетіївська, Сквирська, Калинівська (Броварський район), Броварська, Вишгородська, Бучанська, Чабанівська, Гатненська, Боярська, Томашівська громади.Для Київщини це ще один важливий крок у розвитку освітньої інфраструктури. Ми системно оновлюємо автопарк шкільних автобусів, аби діти щодня мали безпечний та комфортний транспорт до навчальних закладів. Нині 429 автобусів забезпечують підвезення учнів із понад 700 населених пунктів області, і ця кількість постійно зростає.Важливо, що нові автобуси — інклюзивні. Це наша принципова позиція: кожна дитина має рівні можливості здобувати освіту.У цьому році завдяки державній субвенції у понад 180 мільйонів гривень та додатковому співфінансування громад у розмірі близько 100 мільйонів гривень вдалося придбати 74 сучасні автобуси.Уже зовсім скоро громади Київщини отримають чергові 6 нових автобусів.Дякую всім, хто долучається до спільної справи. Нехай ці автобуси щодня дарують дітям комфорт і впевненість у тому, що їхня громада та держава про них дбають.@Mykola_Kalashnyk
Бачу колега вирішила трошки зробити Hate на тому що сьогодні по факту заблокувала та зірвала роботу комітету національної безпеки.Відверто кажучи я думав такого навіть в кіно не буває. Будь-які комедійні серіали жанру трагедія відпочивають. Сьогодні повинен був відбутись закритий комітет, куди запросили міністра, заступників, для того щоб у закритому форматі дізнатись інформацію. Але як то кажуть не чекай біди вона сама приходить. На засідання комітету вирішила до єднатись наша колижанка вже не по фракції. Згідно діючого законодавства члени комітету зобов’язані своїм голосуванням визначитись щодо допуску такого народного депутату на засідання закритого комітету. Але пані Мар’яна просто прийшла сіла і сказала що звідси нікуди не піде от такий собі депутатський булінг 🤦🏻‍♂️ Члени комітету практично одноголосно проголосували за те щоб не допускати цього народного депутата до засідання закритого комітету. Саме через те що, вже були приклади витоку інформації. І тут відбувається 2-й акт цієї трагедії, вірніше траго комедії. Пані Мар’яна сказала що мені байдуже що ви там собі голосували я все одно залишусь у закритій кімнаті і нікуди звідти не піду. Патова ситуація, Засідати депутати не можуть, бо тоді вони порушують діючи законодавство. Силою звісно ніхто не захотів просити колегу залишити режимне приміщення. Поки колеги намагалися достукатись до колижанки, в коридорі сумував міністр та його зами. В кінці кінців прийняли рішення засідання закритого комітету скасувати, провести засідання відкритого комітету але на якому нажаль депутати не дізнаються інформацію яка є таємна або цілком таємно. Я аналізуючи цю ситуацію зрозумів що по факту будь-якийу народний депутат може заблокувати роботу комітету от такими вчинками. Не знаю які це курс театрального мистецтва, але рівень акторства колежанки, цинізму і маніпуляції потім зашкалив:)
Два дні, прогнозів від світових лідерів, щодо війни в Україні… ✍️ Війна в Україні не завершиться дипломатичним шляхом. Вона завершиться на полі бою, переможе той, хто матиме технологічну перевагу.✍️ путін бреше, він просто тягнуть час.Цей меседж говорили практично всі виступаючі. ✍️ Польща обурена брехнею представника росії в ООН: не може бути такого, щоб їхні “Шахеди” залетіли в польський повітряний простір, це якась помилка. ✍️ Ми не можемо розраховувати на швидке членство України в НАТО. Тому потрібно зміцнювати українську армію, як гарантію безпеки не лише для України, а й для ЄС.✍️ Усі готові надати своїх військових для підтримки України, але це слід робити колективно, з урахуванням участі США, бажано одночасно.✍️ Повага до міжнародного права — на рівні кордонів України 1991 року.✍️ Українці повинні зрозуміти, що гарантії від НАТО це добре, але варто насамперед покладатися на власні сили.завдяки українським дронам. Це призведе до ще глибшої економічної кризи в росії. Дякую за запрошення та організацію цікавого івенту. Yalta European Strategyhttps://www.facebook.com/share/p/1BGd4N68te/?mibextid=wwXIfr