Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Кількість підписників: 2 429
Фото: 2,580
Відео: 1,020
Посилання: 947
Опис:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Джерело

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Шановні громадяни, якщо хтось не знає хочу поінформувати що 16 листоп...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
2 790 Охват/переглядів 2025-11-16 13:26 Повідомлення №3841
Шановні громадяни, якщо хтось не знає хочу поінформувати що 16 листопада ми відзначаємо День працівників радіо, телебачення та звʼязку.Це саме ті люди яких ви ніколи не бачити ніколи не помічаєте і можливо ніколи про них не дізнаєтесь, але це саме ті люди без яких у вас не працював би інтернет, не було-б телебачення, не було будь-якого зв’язку. Тому сьогодні ми говоримо про всіх, хто забезпечує, мобільний та фіксований звʼязок, інтернет, поштові відправлення, усе, що єднає нас. Дякуємо тисячам технікам, інженерам, листоношам, мобільним бригадамам, усім, хто на передовій і в тилу забезпечує надійний зв’язок.Саме ця фахівці, тримають зв’язок країни, коли світ змінюється щосекунди.Сама їм ви телефонуйте коли у вас можливо зникає інтернет, або телебачення, через те що росіяни руйнують нашу інфраструктуру, і замість того щоб подякувати ви починаєте питати де мій інтернет, де мій YouTube, де мій діскорд, або з криками за що я плачу вам гроші, (приблизно як кількість великого лате на день):) Замість того, щоб подякувати. Сьогодні шановні громадяни у вас є така можливість зателефонувати на технічну підтримку, або вашим друзям якщо вони є зв’язківцями, і просто сказати людською мовою, дякую тобі за те що я маю доступ до інформації.А хлопцям та дівчатам які працюють в сегменті звʼязку, я бажаю надійних партнерів, впевненості, берегти себе, не ризикувати особливо військовим, або тим хто працює на прифронтових територіях, і звісно щоб нічого не ламалось:)Країна тримає зв’язок завдяки ВАМ!