Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Кількість підписників: 2 429
Фото: 2,590
Відео: 1,020
Посилання: 947
Опис:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ

👥 Кількість підписників

2 429
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: +19

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 256
Середній/День:: 1,570
Середній/Тиждень:: 1,109
ERR: 51.71%

📊 Кількість повідомлень на день

2.2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 2.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

В рамках роботи профільного комітету періодично відвідуємо різні центри комплектування.Намагаючись знайти хто ще з працюючих не воював, як того вимагає суспільство. Деяким ТЦК я взагалі раджу зробити день відкритих дверей для громад, щоб громадяни цієї громади на власні очі переконалась хто там працює. Звісно отримую як від працівників (цивільні), так і від військовослужбовців які служать, працюють в центрах комплектування, питання щодо підвищення заробітної платні. У деяких центрах комплектування спробував посидіти поруч з працівником який веде прийом громадян, військовозобов’язаних. Я начебто стресо стійкий, але вистачило мене хвилин на 40 у деяких випадках година. Особливо мене зворушив випадок коли молоденький військовослужбовець наскільки я пам’ятаю сержант, встає виходить в іншу кімнату, я йду за ним, там його починає трусити, бо він не розуміє чому він людина з інвалідністю, який пройшов війну переконує тих хто відверто йому хамив. Які висновки я зробив.📌 Все ж таки для роботи в центрах комплектування потрібно готувати людей. Популізм з реформами, коли туди перекидають звичайних військових (людей з інвалідністю) які добре вміють/вміли воювати, але нажаль не завжди вміють працювати з людьми. Це був хибний крок.📌 Але якщо ми хочемо мати ефективні центрі комплектування, які не будуть згадуватись у корупції, нам потрібно їм забезпечити ринкову заробітну платню на рівні НАБУ, ДБР, прокуратури, тощо. Тоді ми будемо говорити про рівність, та справедливість. Але нажаль поки, МО немає на це грошей. І це замкнуте коло та причинно наслідкові зв’язки. Ми робимо величезні зарплати для тих хто бореться з корупціонерами, але при цьому створюємо умови для того щоб ці корупціонери з’являлись.❗️❗️ До уваги тих хто посилається на мене. Прошу залишати посилання, та не перекручувати.
Кабінет міністрів ухвалив порядок з автоматизації видачі повісток.https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1062-2025-%D0%BF#TextЩо змінюється?1. Друк повісток централізується.Тепер їх можуть друкувати не тільки ТЦК, але і МО, обласні ТЦК, та далі за текстом "державні поліграфічні підприємства (які мають стратегічне значення)".2. запускається механізм обміну інформацією між різноманітними реестрами, які можуть впливати на відповідну процедуру.Тобто всі данні беруться з реєстрів ВС, а не з паперових носіїв.3. Це наче було, але здається додали інших операторів. Офіційним оператором стає «Укрпошта» (або інший призначений поштовий оператор). Повістки тепер можуть надсилатися рекомендованим листом, а не лише вручатися особисто представниками ТЦК.Для цього ТЦК та МО повинні укласти відповідні договори з Укрпоштою.Відверто кажучи, у мене питання звідки у ТЦК гроші на такі замовлення...Про взаємодію реєстрів вже написав, тобто тепер реестр ВС, буде бачити про ВС всю відповідну інформацію, з різноманітних реєстрів, для автоматичної генерації повісток.Я для себе це розумію так.Наприклад МО формує з реєстру перелік повісток, та маючи контракт з Укрпоштою їх розсилає.Ну або те саме робить держпідприємства-поліграфісти.Пояснюю ще для юристів що змінилось. Раніше також повісти надсилались рекомендованим листом, АЛЕ, раніше це вважалось як ДОПОМІЖНИЙ механізм. Тому, адвокати в судах, часто у юридичних спорах доводили, що людина «не отримала» листа (не забрала з пошти, відмовилася, тощо). Тепер, закріплено, що лист через пошту = офіційне вручення (юридично зняли сірі зони).Тобто запроваджено, чіткий законодавчий механізм, який дає можливість робити масові розсилки й унеможливлює уникнення вручення через пошту.❗️📌Прошу залишати посилання на мою інформацію, та не трактувати на власний розсуд!
🏠 Втратили доступ до свого майна на тимчасово окупованій території? Тепер ви можете подати заяву до Міжнародного реєстру збитків, щоб зафіксувати свои збитки.Категорія А3.6 стосується саме тих випадків, коли:❗️житло або нежитлове приміщення залишилось на окупованій території;❗️ви не маєте можливості користуватися майном чи отримувати від нього дохід;❗️власність зареєстрована на вас або членів вашої родини.📌 Фіксація ваших збитків сьогодні — це крок до відновлення справедливості в майбутньому. Подані заяви стануть підґрунтям для компенсацій у майбутньому.Як подати заяву:1️⃣ На потрілі “Дія” перейдіть до розділу Реєстру збитків.2️⃣ Авторизуйтеся через Дія.Підпис або інший КЕП.3️⃣ Створіть нову заяву та оберіть категорію А3.6 — «Втрата доступу до майна».4️⃣ Заповніть інформацію про своє майно:• адреса та тип нерухомості;• кадастровий номер (якщо є);• дата, з якої немає доступу.5️⃣ Додайте документи, які підтверджують право власності:• витяг із ДРРП;• договір купівлі-продажу;• свідоцтво про спадщину тощо.6️⃣ Перевірте та підпишіть заяву за допомогою КЕП.7️⃣ Надішліть заяву та збережіть підтвердження.💡Порада: якщо у вас немає всіх документів, то подайте заяву все одно. Головне зафіксувати факт втрати доступу.Якщо у вас виникли труднощі або є питання, звертайтеся доУповноваженого Верховної Ради України з прав людини:📍 за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008;📩  на електронну пошту: [email protected];📞 за номерами телефонів: 0 800 501 720, 044 299 74 08.❗️Якщо ви перебуваєте на ТОТ - телефонуйте або пишіть у WhatsApp, Viber чи Telegram: 093 406 80 17❗️
Парламент проголосував за законопроект #ЗП13335Перше читання ЗА - 283 Важливий Законопроект для ОПК, який дозволяє на 45 днів бронювати працівникам ОПК для проходження відповідних процедур постановки на облік в ТЦК. Законопроектом пропонується встановити, що при укладенні трудового договору з підприємством, установою, організацією, які в установленому Кабінетом Міністрів України порядку визначені критично важливими для функціонування економіки в особливий період, усфері оборонно-промислового комплексу, строк випробування при прийнятті на роботу, не може перевищувати 45 календарних днів для будь-якої категорії працівників. На вказаний строк зазначені підприємства мають право укладати трудовий договір з працівником, у якого відсутній або оформлений неналежним чином військово-обліковий документ чи/та він не стоїть на обліку у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, органах СБУ, відповідних підрозділах розвідувальних органів. Однак якщо такий працівник протягом строку випробування не привів свої військово-обліковідокументи у відповідність до вимог чинного законодавства він може бути звільнений з роботи з ініціативи роботодавця.Мова йде про тих людей, які зараз в тіні (не перебувають на обліку, або знаходяться в розшуку, тощо), але є фахівцями та готові працювати на оборонних підприємствах. Зараз надаємо їм такий шанс, долучитись до розбудови військового потенціалу. Один шанс!
Журналісти намагаються знайти зраду у ЗП13452, який орієнтований на на жорсткішу дисципліну й невідворотність покарання у війську під час війни.https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/56717На мій погляд, журналістам треба питати не депутатів, а саме ГШ ЗСУ, або безпосередньо командирів бойових підрозділів.Я точно не відкрию таємницю, щодо зловживання різними напоями військовими, особливо в тилових частинах, або умисне пошкодження техніки, щоб не виконувати завдання.В кожному такому випадку, треба об'єктивно проводити дізнавання. Нагадаю ключові моменти Законопроекту.👉АдмінвідповідальністьУ воєнний час не діє “малозначність” для військових адмінпорушень;Строк притягнення – до 1 року;Військова служба правопорядку отримує більше повноважень (зупинка, перевірка, огляд на сп’яніння водіїв військової техніки);Обов’язкова відеофіксація огляду на алкоголь/наркотики.👉 Кримінальна відповідальністьНепокора наказу (ст. 402 КК) – більше неможливо уникнути покарання через умовне засудження чи пом’якшення;Пошкодження чи знищення військового майна (ст. 412 КК) – карається суворіше, шкода рахується від 1000 до 3000 н.м.д.г.;Службова недбалість військових посадових осіб (ст. 425 КК) – підвищено відповідальність за завдані збитки.❗️Звертаю увагу, що по ЗП комітетом нац. безпеки, поки не проводились слухання з залученням вищого керівництва ГШ ЗСУ.На мій погляд прийняття цього ЗП, мають як позитивні так і негативні сторони.невідворотність покарання, посилена роль ВСП, чіткі сигнали для військових, що відмова від наказу чи недбалість матиме реальні наслідки.☑️ занадто жорсткі покарання без урахування обставин можуть демотивувати, особливо якщо система військової юстиції не буде справедливою, можливі зловживання з боку командирів або ВСП.✍️ Дисципліна формується не лише страхом покарання, а й мотивацією, довірою до командування.
❗️Роз’яснення щодо умов перетину державного кордону жінками-депутатками місцевих рад У продовження виконання доручення Президента України сьогодні Уряд схвалив розроблену МВС постанову про можливість перетину державного кордону жінками-депутатками місцевих рад під час воєнного стану.Депутат місцевої (сільської, селищної, міської, районної у містах, районної , обласної) ради – це неоплачувана діяльність. Тож законодавство не забороняє працювати на інших роботах, зокрема тих, що не повʼязані з органами місцевого самоврядування. Наприклад, депутатка місцевої ради може бути вчителькою чи лікаркою. В такому випадку вона може перетинати кордон. Але якщо депутатка працює в органах місцевого самоврядування та, відповідно, отримує зарплату з місцевого бюджету – то виїзд за кордон, як і раніше, можливий виключно у межах службового відрядження. Також, згідно із ухваленою постановою, органи місцевого самоврядування у триденний строк мають подати до Державної прикордонної служби України оновлені списки списки осіб, які визначені у пункті 2-14 Урядової постанови № 57. У подальшому, під час кадрових змін, така інформація має подаватися до ДПСУ не пізніше наступного дня після прийняття відповідного рішення.
Дорогою до хлопців, не зміг собі відмовити в задоволенні передивитись виставу, за участю моїх двох улюблених хейтерів. Ну принаймі, відчувається позитив, у зменшенні мату. Бо у мене інколи було відчуття, що у нас з громадянами можна спілкуватись суто через мат. Так так, режисерська політика, такий напрямок каналу, розумію. Тепер по суті. 1. Дякую за запрошення пане Нікіта. Але знову ви збрехали:) 2. Ваша брехня полягає у тому, що ви згадали що я когось хотів кудись відправити, у бік курщини (я до речі там був багато разів) Як ви самі кажете, за базар треба відповідати. Тому або факти, або вибачення коли я до вас прийду в студію. 3. Зробіть собі десь зарубку, що пан Федієнко, може когось кудись посилати виключно піндарів. І навіть таких як ви, я не можу послати🤷‍♂️ Я так розумію мова може йти про це відео. https://t.me/fediienko_oleksandr/3401Але і тут попрацюйте з режисерами🙏 Як тільки знайдете там те що я так саме казав, можу навіть мандат скласти:)) За контент дякую, як то кажуть, енергійно, молодіжно, креативно, трошки брехливо, але власник так бачить, розумію. Ставлю лайк 🤡
Журналісти вже написала мені купу питань. Звісно я як і всі громадяни України намагався спостерігати за перебігом цих подій. Хоча відверто мало в що вірив. Максимально аналізуючи саме світові ЗМІ, спробую стисло викласти цитатами про що пишуть. 📢 "Коли ти перестанеш вбивати цивільних?" закричав журналіст. путін, виглядаючи так, ніби не чув, тиран посміхнувся і вказав на небо.📢 Інший репортер запитав: "Чому Трамп повинен довіряти вам?" Путін проігнорував питання. Стара, класична схема повної неповаги росії до всього світу. 📌 Трамп спростував заяву путіна про угоду, сказавши: «Ніякої угоди не було». Він натякнув, що домовленості можливі, але не без згоди України. 📌Трамп відмітив, що “територіальний обмін” може обговорюватися, але рішення за Україною.https://www.thesun.co.uk/news/36316345/donald-trump-vladimir-putin-alaska-talks/📌 Трамп зауважив про можливість нових переговорів з путіним, і у тріа з участю Зеленського. 🤔 Переговори в Алясці схожий на спектакль із символізмом, але без конкретних результатів.👉 Жодної угоди про припинення вогню чи вирішення конфлікту не досягнуто.Хтось напише відсутність поганої угоди це теж добре. Я думаю тут не про угоди. Думаю тут про те як себе продемонструвала країна яка зветься Сполучені Штати Америки, вкладаючи червону доріжку перед вбивцею.❗️УвагаШановні блогери, прошу зберігати посилання на мою сторінку.❗️ Не трактувати на власний розсуд мій текст.
Не живіть ілюзіями, та надіями на перемовини….Територіальні поступки в обмін на мир є абсолютно неприйнятними. З точки зору Конституції України, так,міжнародного права та політичних реалій. Українське законодавство не передбачає жодних механізмів для відмови від суверенітету над частиною своєї території. Подібний крок створить небезпечний прецедент, який загрожує не лише національній безпеці, але й глобальному правопорядку.З міжнародно-правової точки зору мова навіть не про територіальну цілісність України, мова про збереження основ світової безпеки. Якщо дозволити агресору силою захопити та легалізувати частину чужої території, це може стати прикладом для інших диктаторських режимів. Наслідком буде розхитування всієї системи міжнародної безпеки, заснованої на папері, на повазі до суверенітету та невід’ємності кордонів.Це питання також глибоко моральної проблеми. Погодитись на анексію частини українських земель означало б не лише легітимізувати насильство, а й зрадити принципи, за які бореться не тільки Україна, а й увесь цивілізований світ. Наші з вами військові.Чи зупиниться російський режим на окупованих територіях? Звісно ні, його стратегія значно ширша. Може, хтось ще цього не бачить? Але росія не полишила намірів знищити українську державність як таку, підпорядкувати Україну. Подальшого впливу та анексії і Європи.Навіть якби світ гіпотетично визнав анексію в Україні, це не задовольнило б російського диктатора. Його мета не лише контроль над територією, а повна дестабілізація України зсередини, подальший розкол трансатлантичної єдності, послаблення європейської солідарності.Разом із тим, розумію, що українське суспільство, яке понад три роки живе у стані війни, шукає надії на мир. Цієї надії чекають і наші військові на фронті, хто щодня ризикує життям заради спокою та свободи. Але ми маємо чесно усвідомити: допоки росія дотримується своєї стратегії війни й руйнування, жодного реального мирного процесу бути не може.Так, надію потрібно мати, але водночас не можна плекати ілюзій. У вбивць і шулерів немає щирих намірів миру. Вони використовують розмови про “перемовини” як частину війни. Не задля припинення агресії, а для дезорієнтації, розколу й підготовки до нових атак.Поступки агресору сьогодні, це відкриття воріт для нових вторгнень завтра. Якщо Україна покаже слабину, росія почне шукати подібні слабкі місця в країнах НАТО. Чому б, наприклад, не спробувати дестабілізувати прикордонні з білоруссю держави тим самим сценарієм, який був застосований проти України?Нехай не буде ілюзій: режим у Мінську вже озвучує потрібні для цього сигнали. Сам Лукашенко нещодавно заявив, що російські війська “повертались до місць постійної дислокації через Україну”. Це пряма вказівка на можливу готовність знову надати територію білорусі для агресії.Таким чином, “мир в обмін на території”, це не компроміс, а капітуляція.Це шлях не до завершення війни, а до її розширення. І не лише для України, а для всього європейського простору…
До парламенту кабмін вніс ЗП про внесення змін до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України щодо забезпечення гарантій захисту та прав військовослужбовців, які повідомили про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції"Цим ЗП пропонується розширити можливість військовослужбовців, використовуючи різноманітні канали інформування, інформувати без наслідків для себе, щодо корупції в ЗСУ безпосередньо, антикорупційні органи. Нормами діючого Дисциплінарного статуту Збройних Сил України таке право військовослужбовців обмежено правом подання заяви чи скарги до посадових осіб, органів військового управління, органів управління Служби правопорядку, органів, які провадять досудове слідство та інших державних органів лише у разі: прийняття незаконних рішень, дій (бездіяльності) стосовно них командирами (начальниками) або іншими військовослужбовцями, порушення їх прав, законних інтересів та свобод, а також незаконного покладення на них обов’язків або незаконного притягнення до відповідальності. Як я це бачу… Вирішив військовослужбовець піти в СЗЧ за змовою з командиром. Тепер такий військовослужбовець повинен проінформувати (стати викривачем) щодо того, що командир бере хабар, щоб прикрити його СЗЧ. Прикладів звісно може бути безліч, це і переводи, і за посади, тощо. Проєктом Закону пропонується закріплення права військовослужбовців з числа викривачів, вільного обрання каналів повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”.