Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 📰ДомівкаNews🐈🦉
Додано 06 гру 2025

📰ДомівкаNews🐈🦉

@domivkaLviv
Кількість підписників: 1 389
Фото: 1,720
Відео: 898
Посилання: 313
Опис:
Привіт! Ми-центр порятунку тварин «Домівка врятованих тварин» 🐮Займаємось порятунком тварин вже понад 6 років. 🦊Під нашою опікою близько 1500 тварин: лисиці, коні, птахи, коти, собаки та багато інших . 🐣Чат Бот : https://t.me/HORA_Ukraine_bot

👥 Кількість підписників

1 389
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

510
Середній/День:: 561
Середній/Тиждень:: 545
ERR: 36.72%

📊 Кількість повідомлень на день

1.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 634 26-02-03 11:54
Ми це зробили. Збір на апарат УЗД ЗАКРИТО 🤩🤩Ще від початку зими ми крок за кроком збирали таку немалу суму і за цей час разом з вами змогли назбирати половину. Кожен донат, кожне поширення поступово наближали нас до цієї мети.Це той момент, коли хочеться просто зупинитись і сказати велике ДЯКУЮ! Кожному і кожній, хто долучився всіма можливими способами: донатами, лайками, поширеннями, добрими словами, вірою в нас і в цю справу. Навіть найменша дія була важливою і стала частиною великого результату!Зокрема хочемо щиро подякувати @gurzufdefence. Ми зовсім не очікували і це досі важко усвідомити, але ви просто взяли й закрили іншу половину суми збору 😱 Для нас це насправді про відповідальність. Про розуміння, наскільки такі речі завжди критично важливі. Дякуємо вам за довіру і за врятовані життя наших хвостиків!Завдяки вам усім у нас тепер є можливість швидше діагностувати, вчасно допомагати і не втрачати тих, кого ще можна врятувати.Найближчим часом ми придбаємо апарат УЗД, щоб якомога швидше почати з ним працювати. Обов’язково все покажемо, розповімо і відзвітуємо.Цей апарат – шанс. І він з’явився завдяки вам!
👁 596 26-02-01 15:46
Вчора у Домівці був день птахів 🪶Зранку до нас потрапив канюк. Малий настільки замерз, що вже не міг злетіти. Просто сидів на землі в парку і майже не рухався… На щастя, у нього не виявилося травм чи переломів. Канюк просто сильно переохолодився і виснажився. Тож зараз він у теплі та спокої, відновлюється під нашим наглядом.А потім до нас привезли сіру сову. Лише уявіть: люди везли її аж з Волинської області. Бідолаху збило авто і тепер в неї зламане крило, яке доведеться ампутувати. Це означає, що вона вже ніколи не полетить, і не повернеться в дику природу. Але тепер у неї є ми – і після одужання, вона лишиться жити в Домівці з нашими іншими совами. Зараз сова в кисневому боксі готується до важкої операції. А ми тримаємо за неї кулачки і вкотре звертаємося до вас із закликом. Будь ласка, будьте уважними.Дивіться під ноги. Дивіться по сторонах. Гальмуйте на дорогах. І якщо бачите тварину чи птаха, якому потрібна допомога, не проходьте повз. Іноді одне ваше рішення може врятувати чиєсь життя 🙏🏻
👁 714 26-01-31 18:14
Цей світ не стає жорстокішим, він давно таким є.Жорстокість до тварин існувала завжди і тягнеться роками, поколіннями та звичками, які передаються як норма і рідко ставляться під сумнів.Усі ці жахи не з'явилися вчора і не зникнуть завтра, вони живуть у фестивалях, де знущання над кіньми називають традицією, у зооагресії в містах і селах, де вдарити тварину бо «не слухається» вважається допустимим, тримати все життя на прив’язі, бо так робили завжди.Це не окремі випадки і не поодинокі історії. Це довгий ланцюг людських рішень, байдужості та мовчання, які десятиліттями залишалися без осуду і відповідальності.Сьогодні новим є не саме зло, а те, що суспільство поступово починає його помічати, називати речі своїми іменами і не погоджуватися з тим, що раніше здавалося незмінним.Ми все частіше говоримо про відповідальне ставлення до тварин, обираємо екохутро та екошкіру, підтримуємо соціальні розголоси, допомагаємо безпритульним і відмовляємося мовчати там, де мовчання означає згоду.І хоча це не може не тішити, правда залишається простою і складною водночас: поруч із добром стоїть зло. І нічого не відбуваються без щоденного вибору.Кожен із нас вирішує бути на стороні звички чи змін, байдужості чи відповідальності, відстороненого спостереження чи дії.Домівка існує не тому, що світ став гіршим, а тому, що він змінюється повільно, і поки ці зміни тривають, хтось має бути поруч із тими, хто сам за себе постояти не може.Тому ми просимо стояти разом із нами та долучитись до нашої щоденнеї роботи будь-яким доступним способом. Поширювати дописи, підтримувати актуальні збори, розповідати про нас іншим і долучатися до волонтерства, адже саме з таких простих дій формується краще майбутнє ❤️‍🩹Підтримати нас 👇🏻4149629373997915 приват банкhttps://www.privat24.ua/send/2rnah5375414127340015 моно банкhttps://send.monobank.ua/jar/[email protected] PayPal
👁 682 26-01-30 15:52
У Домівці живуть сірі та вухаті сови, кожна з яких має власну історію 🦉Ми дуже любимо цих птахів і одна з них навіть зображена на нашому логотипі, тож завжди виступаємо за те, щоб дикий птах жив у дикій природі, а не поруч із людиною... Та все ж часто отримуємо запитання: чому цих сов не можна випустити, чому вони сидять у вольєрах!? Реальність така, що не кожен птах після травм або втручання людини може повернутися до життя в природі. За зовнішньою тишею наших сов ховаються важкі наслідки контакту з людьми та містом. Хтось зіткнувся з автомобілем і зазнав складних переломів, хтось врізався в дроти або вікна і втратив здатність літати, а хтось ледь уникнув рук браконьєрів. Деякі потрапили до нас ще зовсім маленькими совенятами, які без допомоги людини просто не мали шансів вижити.Усі ці травми та обставини мають спільний наслідок. Вони вже не зможуть вижити у дикій природі. Саме тому наш центр став для них постійним домом, де є безпека, догляд, лікування і спокій, які так потребні після пережитого 💛
👁 713 26-01-27 16:50
Наомі - особлива дівчинка з важким минулим 💔До нас кішку принесли небайдужі люди з дачного масиву. Вони не змогли пройти повз, бо було очевидно: самій їй не вижити. Ми не знаємо, що саме сталося з Наомі, але точно щось дуже страшне. Внаслідок пережитої травми в неї не працюють задні лапки. Вона не може самостійно ходити в туалет і тому потребує постійного, уважного догляду, який вимагає часу, терпіння і великої відповідальності.Однак навіть попри це, вона лишається дуже спокійною та ніжною кицею. В її поведінці немає страху чи агресії. Наомі довіряє людям, тягнеться до рук й уважно дивиться в очі, ніби намагається сказати, що їй просто хочеться бути поруч і відчувати тепло.У Домівці ми забезпечуємо її всім необхідним: щоденним доглядом, комфортними умовами, увагою і безпекою. Нам важливо, щоб вона жила без болю, без стресу і без самотності, навіть якщо її шлях буде складнішим, ніж у більшості.Ми розуміємо, що шанс знайти для Наомі новий дім невеликий. Такі історії часто залишаються без продовження. Але десь глибоко всередині все одно живе мрія, що знайдеться людина з великим серцем, яка зможе побачити в Наомі не її діагноз, а живу, ніжну душу, що заслуговує на домашній затишок і любов так само, як і всі інші 🏠
👁 575 26-01-26 20:05
Близько двох місяців тому до нас звернулись з проханням про перетримку цілого приватного звіринця із Запорізького напрямку.Це була приватна колекція тварин, яку потрібно було вивезти якомога далі від фронту. Проте власники всіляко відмовлялися виїжджати та передавати тварин будь-кому. Але у той момент, вони отримали відмову від нас, адже просто перетримувати чиюсь примху, це не наше. А зараз, власники нарешті зрозуміли, що дітись нікуди з тою кількістю тварин, а виїзжати потрібно. І цього разу звернулись з проханням прийняти на постійно і утримувати цих тварин. Тож зараз у нас велике поповнення:альпаки, лами, вівці святого Якова, карликові вівці, чорні лебеді, кучеряві гуси, мунжаки, тасманські гуси, валлійські вівці, камерунські кози, рацькі вівці, кенгуру валлабі та велика шпороносна черепаха вагою 60 кг.Наразі всі вони адаптуються, звикають до нового місця та просто мають спокій.До речі, вже зовсім скоро всіх цих тварин можна буде знайти в нашому застосунку📱 «Домівка врятованих тварин»
👁 524 26-01-23 11:23
Була собі стара, закинута хата. І, на жаль, дуже зручна для тих, хто вирішили позбутися відповідальності. Саме туди почали регулярно підкидати котів і кошенят.Недалеко від цього місця живе жінка, яка не змогла пройти повз. Вона годувала, шукала їм домівки, стерилізувала тих, кого вдавалося зловити. Але коли люди побачили, що тварин рятують, підкидань стало ще більше. Сил і можливостей у неї просто не вистачало, тому вона звернулася до нас.Останніх трьох кошенят жінка закрила в тій самій хаті, щоб уберегти хоча б від вулиці. Та навіть так – надворі лютий мороз, холодне приміщення і постійна небезпека від інших тварин. Залишати їх там, звісно, було неможливо.Зараз вони вже в Домівці, у теплі, оброблені та оглянуті. Після карантину й стерилізації дівчата будуть шукати нові родини.Дякуємо жінці за небайдужість. І вкотре просимо всіх: будьте уважними до тварин поруч, стерилізуйте своїх улюбленців і не перекладайте відповідальність на чужі плечі, адже як би сумно це не звучало – не всім щастить вижити..
👁 636 26-01-20 09:42
Хворий пес сидів на ланцюгу в такий мороз без їжі, води та будь-якої надії на допомогу…Ми забрали його в Домівку. Оглянули, вакцинували, обробили від паразитів.Він страшенно худий і виснажений до кісток. Усе тіло вкрите кірочками, шкіра лущиться, місцями аж до відкритих ран...Його шерсть брудна, збита в ковтуни, а ланцюг, який ми зняли з нього, важив більше ніж півтора кілограма. Для його кістлявого тіла це величезне навантаження… Він був настільки брудний, що страшно навіть уявити, скільки часу пес прожив, прикутий до нього. Охороняючи щось, що, очевидно, було важливішим за його життя.Тепер цей хлопчик під нашою опікою. Ми дали йому тепле місце для сну, смачну їжу і чисту воду – речі, яких у нього, схоже, ніколи не було. А також вже розпочали лікування й робимо все можливе, щоб полегшити його стан.Нам досі стискається серце від думки, як він виживав у таких умовах. Але принаймні зараз у нього зʼявився шанс на життя без ланцюга, у якому він буде не «охоронцем», а просто собакою, якого люблять ❤️‍🩹
👁 608 26-01-17 11:19
Це історія одного виклику, в якому сплелися біль, тривога, виснаження і дуже важлива, справжня відповідальність, яку не завжди легко побачити з першого погляду.До нас звернулася жінка, яка живе в місті, в іншій області, і довгий час намагалася тримати під контролем ситуацію в селі, де залишався її батько разом із чотирма козами та собакою, за яких він відповідав усе своє життя.Коли батько тяжко захворів, стало очевидно, що він уже фізично не може доглядати ні за собою, ні за тваринами, а з кожним днем стан лише погіршувався, і, на жаль, з цього стану він так і не вийшов... 😔Поки була можливість, жінка намагалась бодай частково закрити всі потреби, а коли це стало неможливо, то просила сусіда навідуватися і допомагати настільки, наскільки він міг, хоча ми всі розуміємо, що чужі тварини й чужа відповідальність дуже рідко означають належний догляд, навіть якщо немає злого умислу, бо у всіх своє життя.Умови, в яких жили тварини, були важкими, а собаку сусід прив’язав у хаті не тому, що це нормально, а тому що просто не знав, як інакше втримати ситуацію під контролем.Це не виправдання і не спроба прикрасити реальність, але це пояснення того, як виглядають наслідки хвороби й відсутності сил у людей, які залишаються з проблемою сам на сам.Найважливіше в цій історії те, що людина не відвернулася і не зробила вигляд, що «якось воно буде», а вчасно звернулася по допомогу. Бо розуміла, що тільки так тварини не постраждають.Ми зі свого боку зробили максимум із того, що могли зробити: зібралися, поїхали, побачили все на власні очі і забрали тварин 🐐Сьогодні кози й собака у безпеці. Вони нагодовані, оглянуті і більше не залишаються із бідою, яка просто стала сильнішою за людські можливості.Цей випадок не про поганих чи хороших, а про складні життєві обставини, у яких єдине правильне рішення – це вчасно попросити про допомогу і дати шанс тим, хто повністю від тебе залежить ❤️P.S. Маємо стільки тварин, що вже не вистачає фантазії придумувати імена. Пишіть свої варіанти як назвати кіз в коментарі👇🏻☺️
👁 511 26-01-14 18:53
‼️‼️ОБЕРЕЖНО ЧУТЛИВІ КАДРИ Маємо наразі такий апдейт по мамі і цуциках.Зробили рентген для Мухи (мами). Попередньо у неї не пухлина, а сильний абсцес, повна щока гною, яка тільки збільшується… Також гнійні рани невідомого походження по тілу, травма хвоста😣Цуцики. Хлопчик Топік і дівчинка Джулька. Припускаємо, що коли мама вилизувала їх, то занесла ту ж інфекцію, тож у Топіка по всьому тілу гнійні утворення, а у Джульки вони скупчені поки що в одній зоні… Їм усім зараз дуже боляче і важко. Муха живе з постійним запаленням і болем, а цуцики, такі малі, замість спокійного дитинства змушені терпіти гнійні рани, дискомфорт і страх. Вони не розуміють, що з ними відбувається, не можуть поскаржитись чи попросити допомоги 😰 лише мовчки зносять біль, але ми вже робимо все, щоб це виправити..Тож ми продовжуємо попри все лікувати їх і дякуємо, що підтримуєте нас і залишаєтесь поруч 🙏🏻Допомогти 👇🏻4149629373997915 приват банкhttps://www.privat24.ua/send/2rnah5375414127340015 моно банкhttps://send.monobank.ua/jar/[email protected] PayPal