Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 📰ДомівкаNews🐈🦉
Додано 06 гру 2025

📰ДомівкаNews🐈🦉

@domivkaLviv
Кількість підписників: 1 389
Фото: 1,720
Відео: 898
Посилання: 313
Опис:
Привіт! Ми-центр порятунку тварин «Домівка врятованих тварин» 🐮Займаємось порятунком тварин вже понад 6 років. 🦊Під нашою опікою близько 1500 тварин: лисиці, коні, птахи, коти, собаки та багато інших . 🐣Чат Бот : https://t.me/HORA_Ukraine_bot

👥 Кількість підписників

1 389
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

510
Середній/День:: 561
Середній/Тиждень:: 545
ERR: 36.72%

📊 Кількість повідомлень на день

1.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 482 26-04-11 20:57
Ви не уявляєте цього відчуття🥵😖😫Бачити, як тварина корчиться від болю і захлинається кров’ю…Вийшли з клініки а руки досі трясуться В такий день, в місті, серед людей!!!Збити маленького, крихкого песика і просто поїхати далі.Забрали ми його в шоковому стані, він хропів, корчився від болю, і жодної реакції😭😭😭💔В клініці зробили УЗД, рентген, набрали аналізи. В нього падає температура, сильний набряк легень і черепно-мозкова травма.Зараз він у стаціонарі. Тепло тримають штучно, бо температура падає, крапельниці, знеболення і заспокійливе… все, щоб він просто дотягнув до того ранку…Він у дуже складному стані, бо ми не бачимо картини на 100% зараз, чи є наприклад крововиливи, які вирішальні…💔💔💔Якщо він доживе до ранку, попереду буде важке і дороге лікування, і ми самі цього не витягнемо, тому дуже просимо вас про підтримку, бо зараз у нього є тільки ми і той шанс, який він ще якось тримає.4149629373997915 приват банкhttps://www.privat24.ua/send/2rnah5375414127340015 моно банкhttps://send.monobank.ua/jar/[email protected] PayPal
👁 441 26-04-11 14:20
Ми не знаємо, скільки він пробув на трасі, скільки днів чи ночей він провів серед шуму машин, холоду і постійного страху…Його помітив військовий, який просто не зміг пройти повз, хтось інший, можливо, відвернув би погляд, але він зупинився і звернувся до нас по допомогу. Так Ернест потрапив у Домівку.Він у дуже важкому стані: сильно зневоднений, виснажений, худий, брудний, весь у кліщах. У нього погані зуби, закислі очі і брудні вуха, і весь його вигляд свідчить про довге життя без належної турботи, без дому і без людини поруч 💔І водночас, попри все це, він дуже ніжний кіт, який тягнеться до людей і досі вірить, що його не скривдять.Ми вже почали стабілізувати його, обережно відновлюємо сили і хоч розуміємо, що попереду ще багато роботи, та тепер Ернест не сам і ми зробимо все, щоб він нарешті дізнався, що таке спокій, тепло і життя без постійного голоду та страху.Але, народ, лікування, обстеження і відновлення потребують великих ресурсів, і без вашої підтримки нам ніяк 🙏🏻4149629373997915 приват банкhttps://www.privat24.ua/send/2rnah5375414127340015 моно банкhttps://send.monobank.ua/jar/[email protected] PayPal
👁 468 26-04-10 13:15
Вона цілий день ходила містом у пошуках допомоги, зупинялась біля людей, вдивлялась у них і ніби чекала, що хтось нарешті помітить її не як випадкову собаку на вулиці, а як істоту, якій боляче і страшно.Про неї писали, її фотографували, люди поширювали оголошення, але за весь цей час не знайшлося жодного, хто б прийшов і забрав її з цього стану.Її тіло говорить саме за себе: майже повністю гола спина, вкрита кірками від хвороби, довгі занедбані кігті, повна відсутність зубів, виснаження і сильне переохолодження, через яке вона безупинно тремтіла. І попри все це вона не ховалась, не тікала, а навпаки йшла до людей, просилась на руки, бо схоже, це був її єдиний шанс вижити.У цій історії найбільше болить навіть не її фізичний стан, а те, що вона була серед людей і залишалась непоміченою, ніби її страждання можна було просто обійти і піти далі...Зараз вона вже у нас, і ми починаємо обстеження, щоб зрозуміти, що саме з нею відбувається, яка це хвороба, в якому стані її організм і чи є шанс повернути їй хоча б базове відчуття безпеки і нормального життя.Це ще раз нагадує, що жоден розмір собаки, жодна порода і жодна поведінка не можуть захистити від того, щоб опинитись покинутим...😓Допомогти нам 👇🏻4149629373997915 приват банкhttps://www.privat24.ua/send/2rnah5375414127340015 моно банкhttps://send.monobank.ua/jar/[email protected] PayPal
👁 463 26-04-09 14:17
Попередньо що відомо з кліники про рудого котика Гарбузика ‼️Насправді його стан критичний 🥺 І ми не знаємо чи витримає він чи ні 😓У нього пошкодження спинного мозку, це і є причина того, що він не може повноцінно ходити....Також некроз пеніса, атонія сечового міхура (тобто він сам не пісяє), давня незагоєна рана від невідомого проколу 😖, стерті до крові лапки, не виключені інфекційні захворювання від паразитів... Багато змін внутрішніх органів від вуличного життя..І це тільки те, що ми можемо сказати без результатів аналізів і рентгену 😭 Тому продовжуємо дослідження і сподіваємося врятувати це маленьке серце, яке мурчить і повільно кліпає до людини попри весь той жах, що з ним відбувається 🥺Друзі, дуже просимо про підтримку Гарбузика, адже він лишився на стаціонарі в клініці, ви самі знаєте які то рахунки 😓 Але які б не були ці рахунки - його життя цінніше 🙏🏻👇🏻4149629373997915 приват банкhttps://www.privat24.ua/send/2rnah5375414127340015 моно банкhttps://send.monobank.ua/jar/[email protected] PayPal
👁 500 26-04-07 07:51
Його збила машина.Але найважче в цій історії навіть не його стан, хоча він зараз критичний, а те, що Руді не був безпритульним. У нього був нашийник, а значить десь є людина, яка називала його своїм собакою, але в якийсь момент просто відпустила «погуляти».На той самий самовигул, який досі багато хто сприймає як щось нормальне. Бо здається, що пес знає дорогу, що він обережний, що нічого не станеться, що він же завжди повертається…Ми їхали на цей виклик і дорогою бачили десятки інших собак, які так само бігали вздовж дороги, виходили на проїжджу частину, губилися серед машин, і в якийсь момент зловили себе на думці, що кожен із них може опинитися на місці Руді, це просто питання часу.Собака не розуміє, що таке швидкість автомобіля, не вміє оцінювати ризики і не може захистити себе від цього світу. Він просто довіряє і йде туди, куди його відпустили, і вся відповідальність у цей момент повністю лежить на людині.Зараз Руді в клініці у важкому стані з черепно-мозковою травмою, зі зламаним тазом і хвостом, у ступорі, і лікарі роблять усе можливе, щоб витягнути його з цього всього і не допустити найгіршого розвитку подій.І дуже хочеться, щоб цей випадок був не просто ще однією сумною історією, а моментом, після якого хтось таки задумається і перестане відпускати свого песика «просто побігати».Бо любов – це не про свободу без меж, а про безпеку і відповідальність!А ми зараз дуже просимо підтримати Руді, тому що попереду в нього довге лікування та боротьба за життя, і без вашої допомоги нам не впоратися..🙏🏻4149629373997915 приват банкhttps://www.privat24.ua/send/2rnah5375414127340015 моно банкhttps://send.monobank.ua/jar/[email protected] PayPal
👁 467 26-04-06 07:35
Ми самі це робимо 🫤Люди люблять називати тварин шкідниками. Неприємними, зайвими, такими, що лізуть не туди і псують їхню життєву ідилію.Але якщо прибрати всі красиві слова - це ми ті, хто реально шкодить.Вчора ми їхали рятувати черепаху з озера. Вона заплуталась у рибальській жилці. Тонка, майже невидима нитка так перетиснула їй шию і лапки, що вона б загинула без допомоги. Кожна спроба вибратись для неї тільки сильніше затягувала цю петлю 😭Вона б померла повільно і в муках, бо хтось залишив після себе сміття.. А врятувало її тільки те, що люди вчасно звернулись.Але скільки таких, до яких ніхто не доїжджає?Людина приходить до води, рибалить, відпочиває і просто залишає після себе жилку, пляшку, пакет та і все поспіль. І то ж не лише про воду. Ліси, поля, узбіччя і будь-які інші місця, де згодом утворюються цілі стихійні звалища...І це потім врізається в шию живої істоти, затягується на лапах та лежить у воді місяцями і стає пасткою.Ми не говоримо зараз про те, як влаштований світ і як усе погано в системі, на глобальному рівні...Ми говоримо про нас. Про кожного, хто залишає після себе хоч щось.Бо починається все не з океанів.Починається з однієї кинутої жилки чи обгортки.І зараз виглядає так, що тварини просто намагаються вижити в тому, що ми після себе лишаємо.І часто не встигають.
👁 516 26-04-04 11:37
Борис 🥹🦡Ми забрали його у критичному стані: він не підводився, майже не рухався і просто лежав, важко дихаючи…Якщо чесно, у перші дні ми майже не давали йому шансів на одужання. Бо іноді навіть роблячи все можливе, не можеш бути впевненим, чи цього вистачить..Попри це, ми продовжували. День за днем, тиждень за тижнем: обстеження, лікування, крапельниці та постійний догляд. І от, зараз Борис нарешті знову стоїть на лапках ❤️‍🩹😭Так, поки що невпевнено і недовго, але це вже величезний крок уперед, особливо якщо згадати, що ще зовсім недавно він не міг навіть піднятися.Попереду в нього ще довгий шлях відновлення, і він точно не буде легким, але тепер у цьому шляху є найважливіше – шанс, за який можна триматися.Ми дуже вдячні кожному, хто поруч із нами в цій історії, хто підтримує, допомагає і дає можливість не зупинятися, тому що саме завдяки вам у Бориса з’являються ці маленькі, але такі важливі перемоги 🙏🏻4149629373997915 приват банкhttps://www.privat24.ua/send/2rnah5375414127340015 моно банкhttps://send.monobank.ua/jar/[email protected] PayPal
👁 592 26-04-03 10:24
Є речі, які чомусь досі здаються нормальними тільки тому, що до них звикли.. Хоча якби ми частіше дивились на них збоку, з інших кутів - вони виглядали б жахливо.. несправедливо і неприродно...Подумайте, ви ж не даруєте людині людину на день народження.. Не обираєте друга комусь у подарунок. Не загортаєте чиюсь долю в обгортку і не вирішуєте за когось, з ким йому тепер жити.Бо ж якщо людина хоче друга - вона знайомиться, цікавиться, проводить час перш ніж обоє погодяться, що ось - ми тепер друзі!Ми ж інтуїтивно розуміємо, що жива істота - це не предмет для передачі з рук у руки.Але з тваринами чомусь ця межа досі розмивається.Їх досі можуть дарувати. Як сюрприз, жест чи щось миле, що має викликати емоцію в моменті. Ніби це не життя, а елемент святкової сцени в якомусь фільмі, де експлуатовують тварин як декорації, а режисер, мабуть, ще й проти вакцинації і стерилізації 🤨Але ж і це ще не все.. Є ще одна, не менш гірка правда.. те, як люди самі ж створили ієрархію ЦІННОСТІ. Ніби справжній друг - це тільки породиста тварина. Ніби любов, характер і відданість мають обов'язково мати якийсь сертифікат походження і коштувати грошей.Але ж.. що не так з іншими??Що не так із собаками, які вже втратили дім, але все одно знаходять у собі сили довіряти знову? Хіба це не є якраз ознака безумовної любові, ознака справжнього майбутнього друга? Чим вони гірші?У центрах і притулках є різні.. Спокійні, активні, молоді, дорослі, маленькі, великі, пухнасті і не дуже. Ті, хто буде лежати поруч і цього буде достатньо. І ті, хто стане твоїм темпом, твоєю енергією та рухом 💔І вони не чекають, щоб їх підвищили до статусу друга. Вони вже такими є. Питання тільки в тому, чи хтось це просто хоча б побачить?Тварина не має ставати подарунком, щоб її полюбили. І не має бути породистою, щоб її помітили.Справжній друг не той, кого подарували чи купили за списком характеристик. І не той, хто виглядає «ідеально»....Це той, кого одного дня обираєш ти, а він обирає тебе... І ви не покинете одне одного попри всі можливі складнощі в житті ❤️‍🩹
👁 581 26-04-01 15:55
Друзі, у нас є одна дуже важлива потреба, без якої нормальне життя в Домівці просто неможливе.«Кліносан» - це основа чистоти там, де живуть сотні тварин. Це дезінфекція вольєрів, підлоги, поверхонь і всіх зон, де щодня перебувають тварини. Його використовують для того, щоб знищувати бактерії та інфекції, які в умовах великої кількості тварин можуть дуже швидко поширюватися.Саме завдяки регулярній обробці ми можемо зменшувати ризики хвороб і підтримувати базову безпеку для тварин, які часто потрапляють до нас у складному стані.Зараз «Кліносан» у нас повністю закінчився...😓Нам запропонували взяти одразу 2 тонни. Це вигідно і дозволить закрити потребу на 4 місяці. Але сума становить 60 000 грн, і для нас зараз це відчутне навантаження.Тому ми дуже просимо вас долучитися до збору. Кожен внесок, навіть невеликий, - це вклад у чистоту, безпеку і здоров’я наших тварин.Будь ласка, давайте разом закриємо цю потребу 🙏🏻🎯Ціль: 60 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/7vnkHFfbHn💳Номер картки банки4874 1000 2566 0088
👁 640 26-04-01 10:35
❗️НАРОД, маємо дуже важливе оголошення, про яке нам тяжко казати ❗️Ми вирішили змінити формат нашої роботи....Найближчим часом ми поступово припинимо ведення цієї сторінки та інших соцмереж і перейдемо на інший формат - без постійної публічної комунікації тут..Вся основна діяльність залишиться, але тепер вона буде зосереджена в одному місці - на нашій Монобазі...Ми більше не будемо регулярно публікувати історії, пояснення, звернення і нагадування в Інстаграмі, Фейсбуці чи Тіктоці... Не будемо щодня показувати нових тварин, їхні стани, лікування і шлях. Таким чином з нами залишаться лише ті, хто дійсно зацікавлені...Бо ми довго думали над тим, скільки сенсу в тому, що ми пишемо одне й те саме знову і знову. Про відповідальність. Про те, що тварини не подарунок. Про те, що їх не можна викидати... І ми зрозуміли, що це найкраще рішення. Так з нами залишаться тільки ті, хто реально зацікавлений в тому що ми робимо..Бо чесно деколи здається, що все що ми кажемо тут просто губиться..І в якийсь момент виникає відчуття, що говорити про це публічно недостатньо.Тому ми вирішили залишити тільки те, що справді має значення - саму допомогу.Без постійних пояснень і спроб достукатись до кожного в інтернеті..Уся інформація, оновлення і можливість допомогти тепер будуть доступні на монобазі: base.monobank.ua/6HGHvGnYhDHrHXТому шукайте нас там.Ми будемо робити свою роботу далі.. Просто показуватимемо її інакше і в іншому місці.❗️З 1 квітням, друзі 😄Працюємо як і раніше, нікуди не зникаємо. Як ми вас можемо «кинути» - без вас ж НІЯК 🫶А на монобазу, до речі, можете підписатися 😉base.monobank.ua/6HGHvGnYhDHrHXІ окремо дякуємо Майору з тг-каналу «РАКЕТНА неБЕЗПЕКА» за ідею 🙌