Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CHORNOBROVA KAROOKA
Додано 06 гру 2025

CHORNOBROVA KAROOKA

@chornobrova_karo_oka
Кількість підписників: 9 702
Фото: 1,920
Відео: 72
Посилання: 714
Опис:
🫦самопроголошена амбасадорка любовних ліній 🌚агресивна маркетологиня, коли йдеться про улюблені книжки 🌿господарка безпечного місця для книголюбок Співпраця: @pirozhulenka Вішлист: https://wshl.st/qomvbv

👥 Кількість підписників

9 702
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: +55
Середній/Місяць:: +152

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 689
Середній/День:: 1,430
Середній/Тиждень:: 1,713
ERR: 17.41%

📊 Кількість повідомлень на день

4.5
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 4.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,460 26-04-13 10:18
Безсмертний вогонь - Аннетт МаріМоя оцінка: ★★★★★Я на початку третьої частини: все так сумно і безнадійно-приречено — цікаво, як герої дійдуть до щасливого фіналу. Ну щасливий фінал же буде, правда? БУДЕ? 😱Я, коли дочитала третю частину: шо ж тут скажеш, коли воно канєшно🚬🗿Мені в цій книжці сподобалось все:📖 Емі — наполеглива, рішуча і смілива, але в той же час дуже добра, ніжна і мʼяка. Її готовність взяти на себе відповідальність, навіть якщо ціна виявиться занадто високою, не може не викликати повагу. Як на мене, з усіх героїв саме вона виросла найбільше. ♥️ Шіро — один з найтрагічніших персонажів у цій трилогії, навіть попри те, що він зухвалий, милий та смішний. Він знає, що не створений для щасливих фіналів, але все одно продовжує боротися. І я вже мовчу про те, що до нього я ніколи не цікавилась кіцуне *стікер з мавпою, яка чухається*любовна лінія Це кохання, яке настільки чіпляє саме тому, що воно трапилось тоді, коли ні Емі, ні Шіро не були до нього готовими — вони знайшли одне одного в момент, коли світ навколо починає руйнуватися. І вони не рятують одне одного від проблем, вони просто не дозволяють одне одному залишитися наодинці з ними.Між Емі і Шіро так багато хімії, від якої хочеться пищати, і так багато моментів вразливості та ніжності, від яких хочеться плакати. Дуже люблю їхню пару. 🐦‍⬛️ дружба Звʼязок Емі та Юмея — це один з найкращих прикладів дружби в літературі особисто для мене. Я б могла спостерігати за їхніми взаємодіями вічно. Та і загалом стосунки Емі, Шіро та Юмея — в саме серденько. японська міфологія В третій частині авторка ще більше уваги приділяє саме світоустрою — зʼявляється ще більше богів та йокаїв, які стають активними учасниками подій, межа між людським і надприродним світом стає дедалі тоншою, а від того, як детально описані ритуали, храми та стародавні легенди, зʼявляється відчуття, що все це справжнє. тема долі та свободи Мені дуже сподобалось, що у світі, де доля здається чимось заздалегідь визначеним, залишається місце для вибору. І хоч іноді цей вибір не змінює фіналу історії, він змінює те, ким ти стаєш, ідучи до цього кінця. 🕯 фінал Я буду чесною — фінал не став для мене несподіванкою, але сльози все одно стікали по сраці. Тобто ти знаєш, що за цих умов без жертв не обійдеться, але все одно сидиш над книжкою і така: «можна, будь ласка, не треба?».Це просто прекрасна трилогія про дівчину, яка нарешті перестає бути посудиною і стає тією людиною, якою колись навіть не могла б себе уявити, про кохання, яке не полегшує вибір, а робить його болючішим, про справжню дружбу, про пошук свого місця і призначення, і про кінець, який насправді — лише початок. Наполегливо раджу прочитати🩷Видавництво: 🌟 Небо#безсмертний_вогонь_аннетт_марі#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,540 26-04-09 08:57
Безрозсудна - Лорен РобертсМоя оцінка: ★★★★☆Що мені сподобалось?🌷любовна лінія Якось так, на мою думку, і має виглядати фентезі з тропом «від ворогів до закоханих». Тут є і вимушена близькість, і мисливець та втікачка, і slow burn, і дуже складні емоції: злість, недовіра, образа, бажання знову довіряти, ніжність, прагнення захищати та біль від того, що іноді самих лише почуттів замало, щоб бути разом. В цій книжці щирі нічні розмови та моменти, коли вороги змушені об'єднатись, щоб вижити, працюють однаково добре. І хоча тієї фірмової хімії, яка була між героями в першій частині, тут менше (з огляду на сюжет), все одно дуже цікаво спостерігати за їхніми стосунками. КайМені сподобалось, що в цій частині він трошки виріс як персонаж. Всі його уявлення про нього самого, про його родину, про королівство і систему, яку так оберігав його батько, потроху руйнуються, і йому доводиться стикатись з наслідками своїх дій та питанням: «що мені робити далі?». І його вибір — один з найболючіших, але найцікавіших аспектів у всій серії. 🗡Пейден Вона втомлена, поранена, переслідувана, розчавлена зрадою і абсолютно не впевнена, чи варто взагалі продовжувати боротьбу. І мені сподобалось те, що вона лишається колючою, недовірливою, а часом і жорсткою, бо це правильно — якби після того, що їй довелось пережити, вона поводилась як чемна, мудра жінка з внутрішньою рівновагою, я б їй просто не повірила. Якщо чесно, мені навіть хотілось більше її емоцій — більше ненависті, більше моментів, де вона дратується, зривається і мислить хаотично. І мені хотілось більше напруги між нею і Каєм, бо часом мені здавалось, що вона занадто легко піддається почуттям до нього, не звертаючи увагу на те, що він робив і що досить робить. Що не дуже сподобалось?Те, що загалом ця частина серії фактично не впливає на сюжет в цілому. Дивіться: якби хтось вирішив прочитати першу частину, а потім одразу захотів почати третю і попросив мене розповісти, що ж такого було в другій, що обовʼязково потрібно знати, я б вмістила все важливе в один абзац тексту, навіть в два речення, якщо подумати. Більшість подій, які відбувались, в «Безрозсудній» були циклічними і здебільшого спрямовані на те, щоб показати динаміку стосунків в любовній лінії.І, як на мене, повторів було забагато, бо в другій половині книжки я вже трохи стомилась від того, що вони штрикають і звʼязують / заковують одне одного, кудись біжать, по черзі або разом потрапляють в полон, рятуються, розмовляють, «вдають», погрожують зброєю, зраджують довіру і так по колу. Тобто динаміки було багато, але вона по суті не впливала на основні сюжетні лінії. Я ставлю цій книжці 7/10 — я очікувала від неї більшого, бо перша мені прям дуже сильно сподобалось, але загалом непогане продовження серії. Сподіваюсь, третя частина буде краща.П.С. Нагадую, що з промокодом chornobrova можна отримати знижку 20%.#безрозсудна_лорен_робертс#відгуки_chornobrova_karooka
👁 4,770 26-04-09 06:06
На сайті РМ розпочалась квітнева акція — тридцять книжок різних жанрів зі знижкою -25%.Книжки, на які я раджу звернути увагу🙂:Фентезі:Гнів і світанок перша частина однойменної дилогії. Це фентезійний ретелінг «Тисячі й однієї ночі», в якому на нас чекають заборонене кохання, магічне прокляття, політичні інтриги та вороги, які стають закоханими. Ми полюємо на пломінь перша частина дилогії «Піски Арабії», натхненної стародавнім арабським світом, з тропами «від ворогів до закоханих», «вимушена близькість», «пошук магічного артефакту» та «віднайдена родина». Зачарована річка перша частина дилогії «Елементалі Кадансу», в якій на вас чекають острів, населений духами, політичні інтриги, шотландський фольклор, таємничі зникнення та одразу дві любовні лінії.Остання оповідка квіткової нареченої одиночне фентезі з похмурою казковою атмосферою, готичним маєтком, який має власний розум, ненадійним оповідачем та темною таємницею, яка може все зруйнувати.Романтична проза: Він перша частина дилогії «Він» і моя улюблена квірна історія ever. Тренувальний табір для хокеїстів, літня атмосфера, вимушена близькість, таємна закоханість та пробудження бісексуальності. Готова перечитати ще раз.Угода смішний та водночас зворушливий хокейний роман про коледж, фальшиві стосунки та хлопця, який ніколи не планував закохуватись, але закохується перший. Одного разу в Римі затишна та чуттєваісторія про маленьке містечко, вимушену близькість, віднайдену родину та буркотуна і сонечко, які настільки відрізняються одне від одного, що починають притягуватись. Привіт, незнайомко — кумедна та тепла історія, в якій все насправді зовсім не так, як здається. Жінка зі сліпотою на обличчя, двоє чоловіків, з якими в неї все дуже складно, і лише одне справжнє кохання, яке змусить вас безконтрольно дриґати ніжками.Гостросюжетна проза Апґрейд — захопливий технотрилер про генетичні експерименти. Погана матиромантичний трилер про маленьке містечко, другий шанс, таємниці минулого та серійного вбивцю. Це єдина книжка в цьому списку, яку я ще не читала, але і анотація, і тропи виглядають цікаво, тому я б її собі хотіла.❗️Акція діє з 8 до 19 квітня включно, а розсилка акційних замовлень розпочнеться з 14 квітня#підбірка_книжок
👁 4,370 26-04-07 06:45
Донька короля піратів - Тріша ЛевенселлерМоя оцінка: ★★★★☆Вам сподобається, якщо:⛵️ ви любите сильних та зухвалих героїньАлоса саме така — капітанка піратського корабля, яка чудово володіє зброєю, прораховує все на декілька ходів наперед і зберігає одну дуже цікаву таємницю, яка зробила для мене всю книжку вартою того, щоб її читати. Ця дівчина дотепна, харизматична, хитра і нахабна, вона не соромиться вдаватись до маніпуляцій, якщо це допомагає їй перемогти. Але при цьому вона не ідеальна — в неї є слабкості, сумніви і дуже складні стосунки з батьком, який виховував її як ідеальну зброю і якому вона з усіх сил намагається догодити. Чи виникала в мене періодично думка, що Алоса занадто вправна, сильна та непереможна? Так. Можливо, місцями, вона написана не дуже реалістично (навіть як для фентезі), але загалом це не зробило книжку гіршою для мене. 🌹 ворогів, які стають закоханими Тут на вас чекають словесні дуелі, фізичні протистояння, заборонені почуття і складні вибори між тим, чого хочеться, і тим, що здається правильним. Головна напруга створюються саме тому, що між героями є спортивний азарт — вони постійно грають в гру «хто кого перехитрує». І хоч любовна лінія тут і відчувається дуже янґ-янґ едалтною, мені було цікаво спостерігати за тим, як між Алосою та Райденом зароджуються почуття. морські пригоди Піратські екіпажі, пошук стародавньої мапи, таємничі острови, морські битви, легенди про сирен та дуже багато пригод. Історія дуже динамічна за рахунок того, що постійно щось відбувається. Вам точно не буде коли нудьгувати, а невеличкий обсяг (288 сторінок) дозволяє прочитати книжку за вечір.📖 простий світоустрійЯкщо ви любите складну світобудову з десятками політичних сил, хитросплетеними інтригами та глибокою міфологією — ця книжка може здатись вам дещо поверховою, бо буде хотітись більше деталей. Але якщо ви хочете цікаву атмосферну історію, не перевантажену великою кількістю морських термінів, магічних деталей та політичних альянсів, то вам сподобається. Вона дає базове розуміння світу, але не змушує ламати голову над тим, як же там все влаштовано. Це чудовий варіант, коли хочеться просто відпочити за читанням. Я проковтнула цю книжку менш ніж за добу і тепер сиджу чекаю другу частину🐸Видавництво: 🌟 РМ#донька_короля_піратів_тріша_левенселлер#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,630 26-04-05 09:59
Тобі боляче? - Х. Д. КарлтонМоя оцінка: ★★★★☆Що мені сподобалось? сюжет, атмосфера та трилерно-горорна складова Це не класичний дарк, це така собі суміш психологічного трилера, горору і темного еротичного любовного роману. Тут є шторм, старий маяк посеред океану і підозрілий доглядач, який зберігає занадто багато секретів. А ще тут є двоє людей, які зламані настільки, що використовують жорстокість як спосіб стати ближчими.Моментами читати було справді моторошно. І дуже цікаво.❤️ СоєрЯ люблю морально сірих героїнь. Так, Соєр бреше, краде, маніпулює і втікає від відповідальності. І так, вона жінка, яка випадково опинилася поруч із небезпечним чоловіком. Але: вона і сама небезпечна. Вона рішуча, смілива, винахідлива і завжди робить все, що повинна зробити, щоб вижити. Соєр — людина, яка давно перестала вірити, що безпека взагалі існує, тому замість довіри обирає втечу, а замість відкритості — напад. І саме тому, коли вона нарешті дозволяє собі наважитись бути вразливою, за цим неймовірно цікаво спостерігати, адже ставки справді високі.🦈ЕнцоВін — не мій тип (очевидно), але мені сподобалось те, що він не просто увесь такий небезпечний, хижий і сексуально заряджений (ну це все є, але ми зараз не про те), а те, що більшу частину книжки я не була до кінця впевнена, де саме закінчується його привабливість і починається небезпека. Це додавало ще один бал до трилерності — я не могла видихнути і сказати «ну от, в них тут буде кохання-зітхання, хай любляться», я періодично переживала, чи не виявиться він лиходієм в історії Соєр. Але навіть попри це я мушу зазначити, що в багатьох моментах він був справді краш-краш — з нормальними уявленнями про життя, з турботою, любовʼю і вчинками, які дуже багато значать (не буду спойлерити, але, якщо подумати, то далеко не всі чоловіки зробили б те, що він зробив для Соєр). 🔥 любовна лінія Не варто чекати, що цекнижка про здорові стосунки, які проходять через темні обставини. Тут багато ненависті, потягу, контролю, травм і перших крихітних кроків у бік довіри. Це книжка про двох маніпуляторів, які ніколи не мали нормальної близькості і не знають, як вона має виглядати. Вони настільки звикли жити через біль, страх, сарказм та провокацію, щов якийсь момент виникає думка, що можливо, біль — єдина форма близькості, на яку вони здатні. Але саме тому Енцо і Соєр вгамовують шторм і розпалюють вогонь одне одного. Їхні стосунки конкретно для них — це просто ідеально.Що не дуже сподобалось?🔞 сцени 18+Частина з них — справді гарячі і добре написані, але більшість мені не зайшли, бо коли я читала, постійно хотілось діставати табличку з написом «крінж» («посміхнутись» і «напоїти» набули для мене нових значень, хоч я про це не просила 😳). І я рідко таке кажу, але сцен сексу було забагато, мене сюжет цікавив значно більше, ніж чергова дивна сцена 18+ (старію, мабуть). розвʼязка В мене дуже багато питань по трилерній складовій і фіналу, бо там все тримається на чесному слові. Якщо ви шукаєте прям сильну і логічну детективну конструкцію з бездоганною розвʼязкою, то тут, скоріше за все, розчаруєтесь. Загалом книжка мені на 7/10. В ній є об’ємні, добре написані герої кожен зі своїми травмами, непогана інтрига, моторошна атмосфера та цікаво розказана історія. Я прочитала ці 544 сторінки за два вечори🙂Тропи:від ворогів до закоханихвимушена близькістьінтрижка на одну нічвін ніколи не збирався закохуватисьсильна та зухвала героїня-злодійкаодне ліжко"доторкнись до неї, і я вб'ю тебе"буркотун і сонечкокохання та ненависть ходять поручпомста та спокута"ти належиш мені"чи все так, як здається?трагічне минуле та новий старттемна таємницябагато сцен 18+його та її povВидавництво: 🌟 Bookchef#тобі_боляче_х_д_карлтон#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,890 26-04-02 13:10
Зіткана з тіні - Дженніфер БенкауМоя оцінка: ★★★☆☆Сумно це казати, але мені не дуже сподобалось. Я поставила першій книжці 4 зірочки і покладала великі сподівання на завершення дилогії, але…🐸📖 Сюжетно тут є все, щоб зробити історію класною: королівство в небезпеці, цікаві види магії, жорстокий правитель, подорожі між світами, союзники, яким не можна довіряти, і трагічний кінець, якого герої прагнуть уникнути. Але воно все якось просто не спрацювало для мене.😔 З одного боку, Мейлін тут стає сміливішою, незалежнішою і бере на себе більше відповідальності. А з іншого боку — майже всі її вчинки нелогічні, непродумані і з легким присмаком інфантильності та безвідповідальності. Вона бісила мене більшу частину книжки.🌹 Любовна лінія теж не найкраща. І справа навіть не в тому, що маючи надійного, відважного, спокійного та закоханого в неї чоловіка поруч, головна героїня тяжіє до того, хто будує життя на брехні та ілюзіях (ну моральним травмам серцю не накажеш і все таке). Справа в тому, що в стосунках героїв багато драми, істерик і недомовок, а діалоги часто взагалі ні про що — реально, ці двоє такі загадкові, що коли вони намагалися про щось поговорити, я іноді навіть втрачала нитку розмови. Крім того, мені взагалі не ясно, звідки взялись почуття з третім учасником їхнього тріо, це просто звалилось як сніг на голову — без будь-яких передумов, логічного розвитку та адекватного продовження. Це треба було або прописати краще, або взагалі не сунути сюди ці недоплатонічні-недоромантичні почуття. 💀 Але моя головна претензія до цієї книжки полягає в тому, що вона, на мою думку, просто погано продумана і написана. Діалоги і внутрішні монологи іноді дуже пафосні і драматичні, а мотивація героїв слабка: коли я читала цю книжку, фраза, яку я найчастіше використовувала, коли ляскала палітуркою, — це «я не розумію». Спочатку я думала, що це я просто тупа, а потім моя подруга почала читати цю книжку разом зі мною, і тут вже було одне з двох: або ми обидві тупенькі, або в сюжеті багато дірок і ляпів. Мені досі не зрозуміло, чому герої робили якісь речі і, коли вже вони їх робили, то чому саме таким чином? А іноді здавалось, що бракує цілих шматків історії — я навіть поверталась до попередніх сторінок, бо думала, що щось пропустила, але ні, воно просто так написано. Фінал теж трохи розчарував. Коли я дочитала, моєю першою думкою було «оце й усе? все було заради цього?»😳Для мене ця книжка десь на 5 з 10, бо, попри всі мінуси, її реально дуже цікаво читати — сюжет буквально не дає видихнути: постійно з'являються якісь нові проблеми, нас успішно катають на емоційних гойдалках, а сюжетні повороти буває складно передбачити. І, чесно скажу: друга книжка відчувається темнішою та емоційно дорослішою. Тут світ стає складнішим, ставки — вищими, а сама історія — напруженішою й значно більш захопливою. Видавництво: 🌟 РМП.С. На сайті видавництва можна придбати комплект з двох книг зі знижкою 25% (тиць пальчиком).#зіткана_з_тіні_дженніфер_бенкау#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,730 26-04-01 06:26
Сестра ночі - Мара ВульфМоя оцінка: ★★★★☆Мені ця серія загалом трохи нагадує «Всі жінки — відьми», а конкретно ця частина часто змушувала мене думати ще й про «Двір мороку і гніву» та «Двір крил і руїн» (мінусів не бачу, якщо чесно). 💕 Третя книжка стала найбільш емоційною — я злилась, дратувалась, раділа, боялась, сумувала, сміялась, ревнувала (не треба мене засуджувати, ви б бачили, що там творилось), а коли дочитувала останні сторінки і хотіла поділитись з подругами враженнями, переходила на капслок і стікери з котами, які кричать🙂📖 Так, моментами книжка була досить затягнутою (особливо перша третина), а slow burn був такий slow, що я вже навіть не була певна, що герої взагалі будуть разом, але just hear me out: десь ближче до середини події почали набирати обертів, а останні сторінок сто я прочитала взагалі на одному подиху. Коротше, було дуже захопливо.Там був один нюанс, з приводу якого в мене є питання 🤔 (далі буде невеликий спойлер, тому розгортайте лише якщо вам це ок)буду чесною: в будь-якій книжці, в якій є якісь маніпуляції з часом (часові петлі, подорожі в часі чи навіть декілька складно написаних часових ліній) в мене зазвичай виникають питання, бо це те, що завжди змушує мій мозок працювати так, наче він — ноут з надто великою кількістю відкритих вкладок. І тут ця штука з поверненням назад у часі мені не дуже зайшла. 📚 Та і я в принципі не фанатка легенди про короля Артура, тож чим більше авторка вдавалась в деталі, тим більше я починала нудьгувати. Іноді дуже хотілось, щоб Камелоту, Артуру і Мерліну приділялось менше уваги і щоб нам натомість розказали більше про любовну лінію (про три любовні лінії, якщо бути точною), про батька сестер, про сили Аарванда (він там як шкатулочка з секретом — ніколи не знаєш, яку здібність він витягне наступною) і про сестер та їхній звʼязок, бо це буквально найкраща частина серії для мене, тож я хотіла побачити більше. Але я дуже задоволена фіналом і трилогією загалом. Для мене ця серія на тверді 4 зірочки, і я дуже хочу дочитати дві інші трилогії Мари Вульф, які вже почала😋П.С. Нагадую, що з промокодом chornobrova можна отримати знижку 20%.#сестра_ночі_мара_вульф#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,510 26-03-30 06:56
Не просто пісня про кохання - Джулі СотоМоя оцінка: ★★★★☆Чому варто читати?🩷 небанальна любовна лінія По-перше, це історія кохання двох талановитих музикантів, які змушені працювати разом, і нам показують не лише хімію, метеликів в животі й ураган емоцій, а й те, як герої бачать себе одне в одному, як справляються з заздрістю, амбіціями, що виходять з-під контролю, невпевненістю в собі та страхом не відповідати чужим очікуванням. По-друге, тут музика буквально є мовою, якою Ґвен і Алекс можуть сказати те, що не здатні сказати словами. Якимось чином авторці вдалось зробити так, що один короткий музичний момент розкриває більше, ніж декілька сторінок напруженого діалогу. Через музику герої сваряться, змагаються, зізнаються, намагаються зрозуміти та відчути одне одного, і стати ближчими. Між ними буквально все потріскує кожного разу, коли вони сперечаються про музику, грають разом або пишуть нову мелодію. Що підводить нас до наступного пункту 😈 🔞 сцени 18+Це було гаряче. І дуже чуттєво. Я не думала, що скрипка і віолончель можуть створювати таку сексуальну напругу (і так, це не дарк роман, ніхто нічого нікуди не сунув, не переживайте🙂). КсандерЯкщо вам подобаються чоловіки, написані Алі Гейзелвуд, то цей теж має сподобатись, від нього прям віє Адамом Карлсеном і Леві Вардом — такий самий високо-буркотливий, типу-не-закоханий, але милий, трохи соромʼязливий чоловік, який робить багато маленьких дрібничок, що відчуваються як по-справжньому великі жести.І мені дуже сподобалось, що авторка не зробила його ще одним клішованим харизматичним музикантом, якому начхати на всіх, крім себе. Вона показала його чоловіком, в якого під цією його самовпевненістю і легкістю ховається складний досвід: тиск індустрії, страх бути недостатнім та втратити себе, а також постійна боротьба між власними бажаннями та чужими очікуваннями. Коротше, він хороший. ҐвенЦе жінка, яка зробила себе сама. Вона багато працювала, важко боролась і звикла до того, що в тій сфері, яку вона обрала для себе, їй доводиться викладатись на 200%, щоб її вважали хоча б рівною. І я розуміла її страхи та невпевненості. Що може не сподобатись?💫 багато музики Мені як читачці, яка ніколи не займалась і не цікавилась музикою, було забагато музичного середовища і надто спеціалізованих деталей, які ні про що мені не говорять. Тема музики — це загалом не моє, а в цій книжці вона є дуже важливою складовою, яку в мене не вийшло оцінити в повному обсязі.😘 розрив у третьому акті Буду чесною, це саме те, через що я не поставила 5 зірочок, хоча протягом більшої половини книжки була дуже на це налаштована. Я не зрозуміла доцільність драми наприкінці — на мій погляд, можна було цілком обійтись без цього.Але книжка все одно десь на 8/10. І я б із задоволенням прочитала ще щось в цієї авторки.Видавництво: 🌟Vivat#не_просто_пісня_про_кохання_джулі_сото#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,730 26-03-25 13:04
Чуєте, сьогодні прям день, коли я тільки те і роблю, що приношу вам варіанти того, як купити книжки дешевше (мені за це не платять, ви просто мені подобаєтесь *стікер мавпи, яка чухається*)🩷В мене є для вас промокод від MEGOGO BOOKS🩷Як людина, яка щомісяця лишає там половину всіх ґрошів, розказую, як я скупляюсь: 🌺набираю книжок на 1000 гривень (зазвичай по акції, а якщо прям відчуваю себе такою багатою, шо пальці веєром, то і без акцій)🌺отримую безкоштовну доставку (від 599 гривень доставка НП безкоштовна)🌺отримую передплату MEGOPACK на місяць у подарунок (тато дивиться футбол, а я купую книжки зі знижкою 10% до закінчення терміну дії підписки).🔥 Якщо при оформленні замовлення на суму 800+ гривень використати промокод CHORNOBROVA (тиць пальчиком, щоб скопіювати), то можна отримати додаткові 100 гривень знижки на книжки БУДЬ-ЯКОГО видавництва.А тепер головне: цей промокод СУМУЄТЬСЯ з іншими знижками (наприклад, з вашою знижкою по підписці або з акціями - там зараз якраз мінус 20% на гостросюжетні історії від РМ) 😈В мене якраз через декілька днів закінчується підписка, тому я збиралась замовляти книжечки, щоб поновити її, а тут такий підгончик, і-хі-хі🙂
👁 1,620 26-03-25 11:29
«Не закохані» — це новий любовний роман від королеви STEM-історій Алі Гейзелвуд з тропами «від ворогів до коханців» і «вимушена близькість». Тут також є його та її POV та сцени 18+.Анотація: Вірні друзі, фінансова стабільність й успішна кар’єра біотехнологині в одному з найперспективніших стартапів у сфері харчових технологій — здобутий тяжкою працею світ Ру Зіберт прихильний до неї та здається незмінним. Аж раптом наспіває ворожe поглинання: Ілай Кіллґор і його бізнес-партнери звикли діставати бажане. Та Ілай жадає Ру — жінку, яка стоїть йому на думці, найсолодшу заказану грушку. Розриваючись між вірністю та нездоланним потягом, Ру й Ілай відкидають обережність разом із правилами лабораторії і зали засідань. Їхній зв’язок — таємний, без зобов’язань — урветься, щойно одна з компаній здобуде перемогу. Щоправда, амурні справи ризикованіші за бізнес. І тут грають по-справжньому. Можливо, ви будете скуплятись на сайті «Вівату» і захочете докинути цю книжку у свій кошик. 🪙 Тож ділюсь з вами промокодом, який дає 15% знижки на цю клубну книжку на сайті Вівату до 4 квітня.Промокод: lovebyali15 (діє лише на паперову версію книжки та не сумується з іншими знижками).А якщо ви хотіли б, щоб я потім принесла відгук, тицьніть, будь ласка, сердечко🙂#не_закохані_алі_гейзелвуд