Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CHORNOBROVA KAROOKA
Додано 06 гру 2025

CHORNOBROVA KAROOKA

@chornobrova_karo_oka
Кількість підписників: 9 702
Фото: 1,920
Відео: 72
Посилання: 714
Опис:
🫦самопроголошена амбасадорка любовних ліній 🌚агресивна маркетологиня, коли йдеться про улюблені книжки 🌿господарка безпечного місця для книголюбок Співпраця: @pirozhulenka Вішлист: https://wshl.st/qomvbv

👥 Кількість підписників

9 702
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: +55
Середній/Місяць:: +152

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 689
Середній/День:: 1,430
Середній/Тиждень:: 1,713
ERR: 17.41%

📊 Кількість повідомлень на день

4.5
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 4.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,000 26-05-11 08:12
Остання з олімпійців - Рік РіорданМоя оцінка: ★★★★★Це. Було. Прекрасно. 😏Я памʼятаю, як крутила носом, коли починала читати «Викрадача блискавок» — я тоді навіть подумати не могла, що ця серія стане однією з найулюбленіших. 💕 Пʼята частина була просто неймовірна — декілька разів хотілось заплакати (двічі я собі в цьому навіть не відмовила), безліч разів хотілось засміятись (цей Рік Ріордан і його гумор в найбільш непідходящих ситуаціях), а відірватись від читання взагалі було дуже складно (і це при тому, що майже вся книжка — це одна суцільна битва, що мало би набридати чи втомлювати, але ні, я буквально перегортала сторінки зі швидкістю світла). 📌 І це не було щось типу «тримайте круту фінальну битву добра проти зла». Це була історія про дітей, яких батьки-боги підводили майже все життя — і які все одно обрали боротись за них та за світ, що потребує порятунку.😼 Мені дуже сподобалось, що в цій частині і герої, і читачі все ж стикаються з дуже незручними питаннями та неприємними емоціями, яких нам всім благополучно вдавалось уникати у попередніх книжках. ▫️Чому боги настільки байдужі до своїх дітей і чи вдасться їм змінитись, якщо вони спробують? ▫️Чи справді боги зі своїми чварами, пихою, взаємною ненавистю та прагненням помсти кращі за титанів?▫️Що робити, коли почуваєшся настільки виснаженим та зломленим втратами, що зʼявляється спокуса припинити боротьбу? ▫️І як змусити себе продовжувати підніматись, коли вже несила?Емоційно це найсильніша книжка в серії — вже десь на моменті «Надія вмирає останньою. Біля домашнього вогнища» хотілось сісти в куточку і заплакати🥲📖 Крім того ця частина найсильніша і сюжетно. Автор так довго і вправно вибудовував конфлікт, вводив нових героїв та обережно зводив сюжетні лінії одна до одної лише для того, щоб ми отримали настільки масштабний фінал. Мені тут сподобалось абсолютно все: 🌺як обігрується роль «обраного»; 🌺як «лиходій» та «герой» можуть бути просто різними проявами однієї людини; 🌺як кохання може бути тим, що тримає тебе на плаву, навіть якщо ти ще сам не готовий визнати свої почуття; 🌺як родина, яку ти обираєш сам, завжди важливіша за кровні звʼязки; 🌺і як зрештою все завжди зводиться до вибору. Мені дуже-дуже сильно сподобалось — я з нетерпінням чекаю виходу інших серій про Персі та його друзів😊Видавництво: 🌟 РанокП.С. З промокодом chornobrova можна отримати -20% на цю та інші книжки видавництва «Ранок» (та Readberry).#остання_з_олімпійців_рік_ріордан#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,450 26-05-10 06:12
Незабаром відбудеться подія, на яку вам варто сходити😼💕 «Read&Meet» — це мікс вечора презентацій авторів і авторок та швидких побачень.Кожен автор чи авторка матимуть пʼять хвилин для того, щоб розповісти про себе і продемонструвати презентацію у довільній формі (показати свої книжки, розказати цікаві факти про письмо чи власний досвід, або ж поділитися мемами), а після цього учасники події матимуть можливість поспілкуватися з авторами 1 на 1 по пʼять хвилин, як на швидких побаченнях😍✏️Чому варто прийти?На події будуть присутні:🔸авторка роману в жанрі магічний реалізм «Сніжний Ізюм» Аліна Дихман🔸авторка трилогії в жанрі антиутопії «Мрії з піску» Ірина Кацімон🔸авторка антиутопії «Атраменти» Уляна Кривохатько🔸авторка психологічного трилеру «Зубри» Катерина Зіновʼєва🔸авторка містичної, історичної та детективної прози «Тінь за тобою» Лілія Черен🔸авторка романів пригодницької, містичної, романтичної та підліткової прози Олена Рижко.🔥Модераторка події — Олена Кузьміна. 📍 Де?м. Київ, вул. Левка Лук'яненка, 29 (біля метро Мінська), «Книгарня «Є» 📆 Коли?13 травня (середа), 19:00‼️ Потрібно обов'язково зареєструватись за цим посиланням (щоб організатори події могли знати приблизну кількість гостей, і всім вистачило часу поспілкуватися з авторками).Беріть з собою гарний настрій і приходьте 💕#дошка_оголошень
👁 1,680 26-05-08 06:32
У видавництві «Потяг» на передпродажу легкий та дотепний кримінальний трилер — «Пенсійний план» Сью Гінценберґс 😈Я додала цю книжку вбажанки, коли побачила її в добірці cozy mystery поряд з «Непроханими порадами для вбивць від Віри Вон» та «Клубом убивств по четвергах».Що робити, якщо шлюб набрид, грошей на пенсію не вистачає, а страховка чоловіка раптом починає виглядати як дуже непоганий фінансовий план? Якщо вірити відгукам на Goodeads, тут мають бути:cozy atmosphere, але з трупами (ні слова більше, візьміть мої гроші)літні персонажі, які разом творять дурниці чорний гумор«ситуація героїв не може стати ще гіршою» — і за 10 сторінок вона стаєдекілька POV та дуже динамічний сюжет. Анотація (тиць пальчиком, щоб розгорнути):Пем, Ненсі, Шалісу і Марлен об’єднують тридцять років дружби, мрія про безтурботну пенсію і… фінансові проблеми через невдах-чоловіків, які втратили всі їхні заощадження. Разом із грошима зі шлюбного життя непомітно випарувались любов, розуміння та пристрасть. Тож коли жінки дізнаються, що їхні благовірні мають страхові поліси на мільйон доларів, їм уже немає чого втрачати. Надихнувшись кримінальними трилерами та серіалами, подруги наймають кілера. От тільки їх уже хтось випередив. Виявляється, в чоловіків теж був власний пенсійний план на кілька мільйонів, у який втрутилися власниця казино та індійська мафія. І тепер не лише пенсія цих подружжів, але і їхні життя залежать від кілера-барбера, який любить собак більше, ніж людей. 🤩Очікується з друку наприкінці травня – на початку червня.🪙 Ознайомитись з уривком та ексклюзивно передзамовити книжку зі знижкою -15% можна тут ➡️book-ye.com.ua#дошка_оголошень
👁 1,630 26-05-07 11:59
Не достоту мертва - Голлі ДжексонМоя оцінка: ★★★★☆Це була найбільш емоційна книжка Голлі Джексон. Коли вам скажуть «беріть цей трилер, він зламає вам мозок», то, скоріше за все, промовчать про те, що в кінці вам доведеться вмитися сльозами (але це буде того варте 😕).Я буквально проковтнула ці 480 сторінок за два дні. Це було заплутано, захопливо, напружено, а мої теорії змінювали одна одну так часто, що в якийсь момент підозрювані в моїй голові почали заходити на друге коло😱Мені дуже подобається, що навіть коли це трилер, в якому багато уваги приділяється вкрай заплутаному розслідуванню, тут також йдеться про велику кількість речей, які викликають бажання сісти і порефлексувати. 🌺Це історія про 27-річну жінку, яка все своє свідоме життя прагнула щось довести, заслужити та вибороти, і яка відкладала все важливе на потім, аж поки в неї не залишилось лише декілька днів — знайти власного вбивцю. Ця книжка також про дорослішання, внутрішнє звільнення, жагу до життя і відчуття дому. Я б сказала, що після трилогії про Піппу ця історія — моя друга найулюбленіша в Голлі Джексон. 🩷І любовна лінія тут дуже мила і ненав'язлива (можливо, ви навіть разочок всплакнете, але це не точно🙂).До речі, це перша не янґ едалт книжка авторки, але в мене склалось враження, що нью едалт вдався не на 100%, бо хоч герої тут і доросліші, їхні проблеми, їхні взаємодії і їхня поведінка загалом були досить підлітковими — про те, що це майже 30-річні люди, я здебільшого згадувала лише тоді, коли в тексті йшлось про їхній вік.Другим (і останнім) недоліком книжки для мене була деяка нереалістичність завʼязки і те, як вона поєднувалась з подальшим розвитком подій (те, як Джет з такою важкою травмою голови вибігла з лікарні вже через два дні, а потім жила так, ніби вона — суміш Лари Крофт та Баффі-переможниці-вампірів, викликало в мене багато питань як в людини, яка хотіла здохнути ще тиждень після звичайного струсу мозку). Але загалом книжка мені сподобалась — це буквально те, що мені зараз було потрібно. Тверда вісімка. Сиджу сумненька і чекаю наступну книжку авторки🐸Видавництво: 🌟 READBERRYП.С. Нагадую, що з промокодом chornobrova можна отримати знижку 20%.#не_достоту_мертва_голлі_джексон#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,650 26-05-06 08:45
Книжечки від «Рідберрі» та «Ранку» показую🙂Не достоту мертва — новенький одиночний трилер від моєї улюбленої Голлі Джексон 😈27-річна Джет дивом виживає після замаху на своє життя і, виявивши, що наслідки нападу серйозніші, ніж вона сподівалась, розуміє, що в неї вкрай мало часу, аби знайти того, хто «вбив» її, навіть якщо вона ще не достоту мертва. Не ненавидь мене друга частина трилогії «Іскра богів» Мари Вульф — фентезійної янґ едалт серії на основі давньогрецької міфології, в якій на нас чекає продовження історії про кохання, яке межує з ненавистю (я дочекатись не могла виходу другої книжки 😐). Остання з олімпійцівпʼята частина серії «Персі Джексон і Олімпійці» Ріка Ріордана. Персі та увесь табір напівкровок готувалися до битви проти титанів, а тепер нарешті мають виступити на захист гори Олімп. Та чи стане їм сил зупинити самого володаря часу? Хто той самий герой з пророцтва? І чи не доведеться Персі пожертвувати життям? Скажу чесно, я сподіваюсь поставити цій книжці 5 зірочок і сказати, що вона стала найкращою прочитаною за травень (але я не упереджена, звісно 😊).*ці та інші книжечки «Ранку» та «Рідберрі» можна купити зі знижкою -20% з промокодом chornobrova
👁 1,630 26-05-05 07:30
Любця. Ми по тебе скоро приїдемо! - Наталія ОздемірМоя оцінка: ★★★☆☆На жаль, ця історія пройшла повз мене — з усіх книжок #про_війну ця зачепила мене чи не найменше.Хоча, коли я читала анотацію, я вже прям відчувала, як сльози стікають по сраці, бо ну камон — тут маленька дівчинка на початку повномасштабки опиняється в своєї майже незнайомої бабусі в Тернополі, в той час як батьки залишаються в окупованому Херсоні. Як людина, яка розйобується над кожною книжкою про нашу війну і яка ще дитиною втратила всіх бабусь і дідусів, я дивилась на цю книжку на сайті і думала: «ЇЇ НАПИСАЛИ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ МЕНЕ»🥲Але, на жаль, вона не викликала в мене майже жодних емоцій, і я в якийсь момент вже почала думати, що зі мною щось не так. Був один зворушливий момент, але на цьому і все. Перші сто сторінок я мучила майже три місяці — мені було нудно і прісно (далі стало краще). Так, я знаю, що це така собі cozy проза, сповнена ностальгії та затишних взаємодій бабусі та внучки, і що тут загалом не має бути стрімкого сюжету, який захоплює, але книжка ж повинна змушувати відчувати хоч щось🥲Крім того, я очікувала, що це буде повноцінна історія Софії та Любці, а по суті — це така собі збірка історій з життя мешканців одного підʼїзду. Але загалом книжка непогана (просто не моя). Вона про те, що варто жити тут і зараз. Про те, що сервізи можуть бути не лише для гостей чи на свято, а махрові рушники зі Стамбула — не на ефемерне «потім», яке ніколи не настає. Про рутину, яка дозволяє не провалитись в паніку, коли світ розвалюється на шматки. Про те, як діти вчать дорослих бачити життя по-іншому, і як дві самотні, майже незнайомі людини з різних поколінь, можуть знайти розраду та зцілення одне в одному. Про тиху жіночу силу, людяність, турботу і надію. Я б поставила десь 6-7 з 10.Видавництво: 🌟 Лабораторія#любця_наталія_оздемір#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,510 26-05-04 11:15
🌟 Це моя друга з пʼяти травневих книжок від РМ в рамках рубрики #видавництво_місяця Мій темний принц третя частина романтичної трилогії «Дорога темного принца» Л. Дж. Шен та Паркер С. Гантінґтон.Це дарк ретелінг «Сплячої красуні» з тропами «від ворогів до закоханих», «шлюб за домовленістю», «вимушена близькість», «другий шанс» та «амнезія».Анотація: Я не з тих, хто затягує жінок з амнезією в шлюб. Та, мабуть, усе трапляється вперше. Коли дівчина мрії падає просто мені в обійми, я мимоволі замислююся, що ще можна робити в такій позі. Вона тут. У моєму домі. Залежна від мене. І вважає, що ми були разом усі ті десять років, які насправді провели нарізно. Між мною і Браяр завжди було щось недосказане. Тепер настав час поставити крапку. Друга частина трилогії мені прям дуже сподобалась, тому від книжки про Оллі очікую багато (хоч би не розчаруватись, хоч би не розчаруватись🤞🏼).Чи було б вам цікаво прочитати таку історію?❤️так🌚можливо🗿ні💅🏼я вже #мій_темний_принц_л_дж_шен_паркер_с_гантінґтон
👁 1,510 26-05-03 08:06
Її осяйне прокляття - Елізабет ЛімМоя оцінка: ★★★★☆Книжка про Чаннарі сподобалась мені більше, ніж основна дилогія — навіть попри те, що я спочатку прочитала «Шість багряних журавлів» та «Обіцянку дракона», і вже знала, що саме має відбутися в приквелі, мені було дуже цікаво читати. Що мені сподобалось?🍃 світоустрій та атмосфера Сама історія дуже тепла, красива і казкова — тут є демони, відьми та дракони, магічні артефакти і старі пророцтва, подорожі морями і джунглями, а також міфи та легенди, які насправді значно реальніші, ніж можуть здатися на перший погляд. І хоч «Її осяйне прокляття» може виглядати як мила азійсько-міфологічна казка про прокляту дівчинку з обличчям змії, насправді це серйозна, а подекуди досить важка історія (в кінці я всплакнула, дуже вам дякую). Вона про те, наскільки краса насправді важлива, навіть якщо всі кажуть, що головне — не зовнішність, а те, що всередині. Про любов, сильнішу за страх. Про самопожертву, жорстокість, сором та складний вибір, до якого не можна підготуватись заздалегідь. 🗡 ЧанніМені сподобалось, що вона не ідеальна фентезійна героїня, яка завжди знає, як правильно, яка ніколи не сумнівається, не хоче піддатись спокусі чи все кинути і просто трошки пожити для себе. Вона подекуди зла, дещо жорстока, готова вбивати заради того, щоб вижити самій і врятувати тих, кого любить. Але при цьому ти максимально її розумієш, бо коли світ роками дивиться на тебе як на чудовисько, рано чи пізно ти починаєш думати, що справді ним є. 🦋 сестринство Хоч дрібка романтики тут і присутня, насправді це книжка не про кохання, а насамперед про двох сестер, готових на все одна заради одної. В стосунках Вани і Чанні стільки підтримки, тепла, любові та прийняття, що дуже хочеться сісти і поплакати у фіналі.Що може не сподобатись?🎀 Ця книжка емоційно досить важка — тут і біль, і приниження, і емоційно холодні батьки, схильні до насилля, і цькування, і втрати, і прокляття, яке розбиває серце, і краса як інструмент соціального відбору. Крім того, місцями оповідь може видатись занадто неспішною, і до цього варто бути готовими.Загалом історія Чанні дуже хороша, для мене вона десь на 8-9 з 10. Тепер думаю, що мені треба дилогія «Кров зірок»🥲Видавництво: 🌟 РМП.С. На сайті видавництва можна придбати комплект з трьох або п'яти книжок авторки зі знижкою 25%.#її_осяйне_прокляття_елізабет_лім#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,430 26-05-02 11:12
Були в мережі одночасно - Леся ЯцутаМоя оцінка: ★★★★☆Що мені сподобалось?🤩 гуморТут насправді дуже смішні та влучні жарти, від яких хочеться нестримно хихикати. Стиль написання дуже приємний, багато фразочок настільки кумедні і життєві, що хочеться виділяти їх і клеїти стікер чаєчки поруч (батьки Марка — то окрема тема, я сміялась, як дурна).💫 віртуальні знайомства & реальність Мені сподобалось, що авторка показала те, як легко створити ідеалізований інтернет-образ, який розвалиться при першій же зустрічі в реальному житті. Бо так буває. Бо завжди легше захоплюватись тим, що людина сама вирішить розказати та показати, а потім просто додумати деталі, які зроблять все ще кращим. А от пройти перевірку реальністю виходить, на жаль, не завжди. Ну і я загалом люблю історії з тропами «друзі по листуванню» та «прихована особистість», тому я просто кайфувала від того, як віртуальні та реальні взаємодії героїв переплітались, поки не завʼязалися у складний вузол. 🔞 сцени 18+Поки що це найбільш хотська книжка сучукрліту з усього, що я читала: по-перше, сцен 18+ тут одразу декілька, а по-друге, вони реально дуже гарячі, відверті і чуттєві. Та і загалом у стосунках героїв тілесність і сексуальність відіграють важливу роль — це той випадок, коли позначка «18+» на обкладинці намальована не випадково (заради Бога, та тут вся історія починається з того, що герої такі: гоу анонімно обмінюватись хтивками та порно-голосовими), коротше — мені прям зайшло, сильно.☕️ МаркНу така вже він солодка булка. І стосунки з батьками в нього прикольні, і зовнішність цікаво-неординарна, і уявлення про більшість речей адекватні, і ставлення до Іви дуже миле. Є в ньому щось таке, що до нього хочеться тягнутись (можливо, любов до мʼякеньких жіночих животиків, тяга до догоджання та похвали, чи однаково сильне прагнення жорстко трахнути і зварити гречаних супчик). Мені дуже сподобалось, що з одного боку, він милий, лагідний підкаблучник, а з іншого — це не робить його слабким, безініціативним чи жалюгідним, він підкорюється, але ніколи не втрачає контроль. В той же час Іва іноді ставилась до Марка так, що вони не здавались мені справді хорошою парою — часом я ловила себе на думці, що мені хочеться для нього тепліших та зрозуміліших стосунків. 🥲 Ставлення ж до Іви в мене неоднозначне. З одного боку — вона дуже сильна. Це жінка, яка звикла давати раду з усім сама, боїться зробити помилку, не вміє делегувати (бо думає, що так, як вона, не зробить більше ніхто), через що втомлюється і вигорає. З іншого боку — вона досить груба. Навіть не стримана, різка чи колюча, а саме груба. Іноді це трохи відштовхувало. А під кінець я почала її трохи недолюблювати. Що мені не сподобалось: 😘 багато недомовок в любовній лінії і фінал, який мене розчарував На половині книжки ця штука з «прихованою особистістю» розкрилась для обох учасників, а потім всі продовжували обирати грати в ігри, які нікуди їх не приведуть — замість того, щоб просто поговорити, як дорослі люди.Іва, до того ж, поводилась максимально неприємно — я розумію, що вона могла бути не готовою до трансформації стосунків з Марком в якийсь інший формат, але ігнорування, замовчування, гра в «холодно-гаряче» і не дуже здорова швидкість змін настрою особисто в мене викликали не дуже приємні емоції. От бувають ситуації, коли героїня боїться близькості і, сама того не бажаючи, вдається до вчинків, покликаних відштовхнути героя, бо їй так безпечніше. Іва ж просто не могла визначитись, чого вона хоче, і намагалась всидіти на всіх доступних стільцях.І як дуже логічний (в мене тут питань взагалі нема — конкретно ця ситуація між цими героями по-іншому вирішитись навряд чи могла б), але дуже бісячий наслідок, ми отримали такий фінал. Субʼєктивно: я таке не люблю, мені не сподобалось. Я хотіла, щоб десь сторінок за 50 до кінця історія звернула в інший бік і завершилась більш поступово та виважено — саме через це я не поставила 5 зірочок. Але для мене це все одно заслужені 8/10. Мені сподобалось.Видавництво: 🌟 VERBA Publishing#були_в_мережі_одночасно_леся_яцута#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,380 26-04-30 07:13
Там в РМ на днях вийде затишне одиночне фентезі, передпродаж якого я якось пропустила, але РМ такі: — добрий день, там виходить книжка, в якій є чарівний кіт 😈 і я така: — шо ж робить, пакуйте вісім штук, але бачить Бог, я не хотіла 🐈 Це має бути тепла історія про приховану магію, повільну мандрівку та провісницю, яка несподівано знаходить нову родину.Анотація:Тао — провісниця-іммігрантка, яка подорожує від селища до селища в товаристві вірного мула. Вона робить лише «дрібні» передбачення: чи випаде наступного тижня град, кого поцілує офіціантка, коли отелиться корова… З власного гіркого досвіду вона знає, що великі передбачення призводять до серйозних наслідків…Хоч зараз Тао живе самотою, однак це життя все одно краще за те, яке вона покинула. Проте чергове дрібне передбачення несподівано стає дечим більшим, коли майже перевихований злодій і колишній солдат-найманець залучають її до відчайдушних пошуків зниклої дитини. Невдовзі до них приєднується пекарка, яка прагне пригод, і — як же без цього? — трошки магічний кіт.Тао вирушає в нову подорож разом зі своїми супутниками з великими серцями. Та щойно між ними вибудовується крихка довіра, насуваються тіні минулого, і провісниця мусить вирішити, чи готова ризикнути всім, щоб зберегти родину, про яку вже й не мріяла. Передзамовлення триває до 5 травня включно.Давайте всі будем читати про чарівного кота, будь ласка😊