Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CHORNOBROVA KAROOKA
Додано 06 гру 2025

CHORNOBROVA KAROOKA

@chornobrova_karo_oka
Кількість підписників: 9 702
Фото: 1,920
Відео: 72
Посилання: 714
Опис:
🫦самопроголошена амбасадорка любовних ліній 🌚агресивна маркетологиня, коли йдеться про улюблені книжки 🌿господарка безпечного місця для книголюбок Співпраця: @pirozhulenka Вішлист: https://wshl.st/qomvbv

👥 Кількість підписників

9 702
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: +55
Середній/Місяць:: +152

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 689
Середній/День:: 1,430
Середній/Тиждень:: 1,713
ERR: 17.41%

📊 Кількість повідомлень на день

4.5
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 4.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,790 26-03-23 14:21
Пробувала почати її пару місяців тому, але тоді змогла подужати лише декілька сторінок, тож відклала до кращих часів. А сьогодні зранку сіла і бахнула 60 сторінок. Ввечері хочу дочитати хоча б до половини 😏Залишу вам анотацію — може, ви теж зацікавитесь. Афіни класичної доби. Трагічно гине талановитий юнак Трамах, учень платонівської Академії. Його наставник Діагор упевнений, що смерть не випадкова, і звертається по допомогу до відомого розгадника таємниць Геракла Понтора. Долаючи розбіжності щодо способу пізнання Істини, вони виявлять темний бік Афін. Які зловісні сили ховаються у їхніх закутках, і як глибоко сягає змова? Тим часом, сучасний перекладач давньогрецького твору дізнається про таємничу смерть свого попередника і починає власне розслідування. Яке ж послання йому приховує давній текст? Чи може він стати ключем до розгадки таємниці смерті Трамаха? Які ще секрети приховує Печера ідей?"Печера ідей" - це унікальне поєднання фантастики, детективної оповіді, історичного детективу та філософського дослідження. Це таємниця, трилер і пригода, яка захопить читачів, що люблять розгадувати загадки минулого. Цей роман, дія якого розгортається на тлі стародавніх Афін, ідеально підійде для тих, кого інтригують історичні таємниці та філософські загадки. Печера ідей вабить - наважишся увійти? #печера_ідей_хосе_карлос_сомоса
👁 1,730 26-03-23 08:34
Ренегати - Марісса МаєрМоя оцінка: ★★★★☆Що мені сподобалось?🎡 світоустрійУявіть собі світ, в якому після краху цивілізації до влади прийшли обдаровані герої — Ренегати. Вони відновили порядок, збудували нову систему, стали символом безпеки і справедливості, але для частини людей вони — не рятівники, а диктатори в костюмах супергероїв, адже якщо хтось здатний встановлювати правила для всіх інших, то чим він відрізняється від тирана?По суті в нас тут суміш антиутопії, фентезі та наукової фантастики з додаванням повільної романтичної лінії від ворогів до закоханих та дуже складного морального вибору головної героїні. Вся ця супергеройська складова дуже захопливо написана — від здібностей (наприклад, оживляти власні малюнки, перетворюватись на рій метеликів, занурювати в сон дотиком, перетворюватись на втілення страхів і так далі) до того, як в кожної окремо взятої людини ці здібності починають проявлятись. Це максимально не банально.🦹🏻 Нова О, наша дівчинка не намагається бути хорошою. І це дуже освіжає. Вона не з тих, хто прагне хаосу, влади чи руйнувань. Вона хоче помсти. І вона переконана, що світ, у якому кілька людей вирішують долю всіх інших, не може бути справедливим. В неї є чітка мотивація (навіть якщо Нові, можливо, не завадило б сісти і ще раз, вже дорослим поглядом, її переглянути), і хоч її сила не така ефектна, як в деяких інших обдарованих, вона компенсує це хорошою підготовкою і характером. Нова небезпечна, закрита, здатна на жорстокість, дуже переконлива у своїй відданості Анархістам і не поспішає ставати «кращою версією себе» просто тому, що опинилась в ситуації, коли довелось побачити, що ті, кого вона заприсяглася знищити — загалом непогані люди. Вона живе в постійному конфлікті: між тим, що відчуває, і тим, у що мусить вірити; між реальними людьми й ролями, які їм призначило її минуле. Коротше, я її люблю. 🦸🏽ЕдріанНу просто мила булочка. Він — син двох найвідоміших Ренегатів, хлопчик, який виріс з думкою, що супергерої — це моральний компас суспільства, і він щиро (але не фанатично) вірить у цю систему. Він боїться бути беззахисним (на малюванні далеко не заїдеш), тому завжди шукає способи стати сильнішим. Він той, хто не боїться ставити питання та шукати відповіді, і поступово починає бачити тріщини у світі, який він усе життя захищав.І знаєте, що мені особливо сподобалось? Що хоч він в нас типу «хороший хлопчик», він не виглядає наївним, дурним чи сліпим. Він просто вихований всередині іншої моральної системи. І саме через нього ми бачимо, що людина може щиро вірити в справедливість — і водночас бути частиною структури, яка когось зламала. 🩷любовна лінія Slow burn, в якому динаміка працює через контраст: вона вихована серед «лиходіїв», в він — серед героїв. Вона вважає систему лицемірною, а він вірить у її потенціал, вона — прагматична, він — ідеаліст, вона готова маніпулювати, а він намагається бути чесним. І от ці дві дуже різні людини починають працювати разом і довіряти одне одному, але між ними є багато маленьких таємниць і одна велика — та, що здатна зруйнувати все. І кожен їхній крок назустріч одне одному автоматично стає болючим, бо в цій близькості купа брехні. Що не дуже сподобалось? 🌼 темпЯ думаю, книжку можна умовно поділити на три частини: початок такий захопливий, що читається на одному подиху, серединка — відверто затягнута, мені місцями було нудно, остання третина — крута, насичена, з несподіваним сюжетним поворотом, який майже змусив мене викинути книжку у вікно. Я не можу сказати, що все, що було в отій другій третинці — зайве. Ні, там все потрібне, воно допомагає краще зрозуміти світоустрій, конфлікт і героїв, але мені все одно було не дуже цікаво, саме через це я і не поставила 5 зірочок — я читала ті ~200 сторінок з серединки 5 днів, а потім бахнула 200 останніх сторінок за раз.Для мене це тверда вісімка. І так, я б хотіла читати другу частину одразу, але вона ще не вийшла *плаче*Видавництво: 🌟 READBERRYП.С. Нагадую, що з промокодом chornobrova можна отримати знижку 20%.#ренегати_марісса_маєр#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,620 26-03-22 10:01
Битва в Лабіринті - Рік РіорданМоя оцінка: ★★★★★Мені дуже сподобалось😏Четверта частина значно серйозніша і похмуріша, ніж попередні три. Вся книжка — це передчуття великої катастрофи, таке собі затишшя перед бурею. Війна стає все ближчою, вороги стають сильнішими, союзники сумніваються у своєму виборі, а герої поступово усвідомлюють, що перемога не означає просто повернутися додому цілими. Тут є втрати, жертви і лабіринт — не просто місце, де на героїв чекають пригоди, а небезпечне творіння, яке повстало проти свого творця. 📚 В цій частині серії мені дуже сподобалась саме «міфологічна начинка»: емпуси і кемпе, авгієві стайні, острів Каліпсо, нитка Аріадни і лабіринт Дедала. Буду чесною, я була готова ставити 5 зірочок вже лише за те, як автор написав Дедала і його лабіринт, бо це змушує задуматися про те, що іноді найбільші винаходи людини можуть стати її прокляттям.І мені сподобалось, що Лабіринт тут працює на кількох рівнях. 🌺По-перше, це буквально нескінченний підземний світ, який постійно змінюється. 🌺А по-друге, це середовище, яке оголює все, що відбувається всередині героїв — кожен з них проходить через власний лабіринт страхів (страх пророцтва, страх втратити контроль, страх самотності, страх невдачі і так далі).💫 Окремо варто відзначити те, як в цій книжці ростуть персонажі і як розвиваються стосунки між ними. Зʼявляються перші симпатії та перші ревнощі, емоції стають все заплутанішими, а внутрішні конфлікти — гострішими. Герої сумніваються, втрачають контроль, обирають між обов’язком і почуттями, та вчаться приймати те, що не кожного можна врятувати.Я настільки залипла, що прочитала книжку за два рази. Поки що це, мабуть, моя найулюбленіша частина серії🤍Видавництво: 🌟 РанокП.С. З промокодом chornobrova можна отримати -20% на цю та інші книжки видавництва «Ранок» (та Readberry).#битва_в_лабіринті_рік_ріордан#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,740 26-03-20 07:03
Чуєте, давайте розквітати з весняним марафоном «ВЕСНОМРІЙ ЗНИЖОК» від Readeat 🌟Розказую:1️⃣ До 5-го квітня включно на сайті та в книгарнях Readeat діють знижки до 25% на велику кількість книжок. 2️⃣ На скріні вгорі — книжки з мого списку книжкомрій (навіть посилання лишила — я відкрита до нових книжок, над якими буду пищати, просто кажу *стікер з мавпою, яка чухається*).3️⃣ Наполегливо закликаю вас створити власний список книжкомрій на Readeat та поділитись посиланням в коментарях під цим дописом (ваш список має бути публічним або доступним за посиланням).Ми разом з Readeat здійснимо книжкомрію для одного з вас. 4️⃣ А ще — продовжуйте книжкомріяти та радувати тих, кого любите! Адже щотижня протягом дії акції котики Readeat рандомно обиратимуть трьох щасливчиків, які цього тижня дарували. Кожен переможець отримає брендований шопер Readeat та здійснення мрії з власного вішліста. Тож що більше даруєте – то вищі шанси і собі виграти подарунок навзаєм. І не забувайте, що для замовлень на суму від 495 грн діє надшвидка безкоштовна доставка 😈‼️ Залишити в коментарях ваш список книжкомрій можна до 12:00 понеділка (23 березня).#дошка_оголошень
👁 3,530 26-03-19 08:52
Нові книжечки від ВСЛ 🌟🔸У Марго фінансові проблеми - соціальний роман Руфі Торп про молоду жінку, яка опиняється перед жорсткою реальністю дорослого життя. Марго — донька офіціантки і колишнього професійного реслера, її батьки давно розлучені. Дівчина вступає до місцевого коледжу, влаштовується на роботу, проте її роман із викладачем англійської закінчується вагітністю, і це руйнує всі плани. Марго вирішує народити дитину, але навіть не уявляє, як їй буде складно: без диплома, без грошей, до того ж вона втрачає роботу і їй загрожує виселення з квартири. Отож де взяти гроші? Молода мама вирішує створити акаунт на OnlyFans і публікувати власний еротичний контент. Несподівано для себе Марго починає добре заробляти, стає популярною, але якою буде ціна такої слави і чи допоможе це розв’язати усі проблеми? 🔸 Кишеньковий довідник з патріархату - нонфік Майї Оппенгайм про системну нерівність, з якою стикаються жінки у різних сферах життя.Жінки в усьому світі й досі стикаються з системною нерівністю: вони частіше працюють у шкідливих і низькооплачуваних сферах, позбавлені підтримки та сприяння у вихованні дітей, подекуди не мають доступу до необхідних засобів гігієни, а кожна третя жінка зазнає фізичного або сексуального насильства, найчастіше з боку партнера. Та однаково безліч людей переконані, що сексизм і мізогінія уже викорінені й усюди запанувала рівність. Ця книжка пояснює, чому така впевненість хибна, і показує, як різні прояви патріархату пов’язані між собою. Я так бігла за цими книжками, ніби в мене не заплановані на березень ще три інші книжки🐈
👁 2,790 26-03-18 09:35
Від видавництва «ТАК» прийшов бокс по книжці «У його очах» української авторки Марі Даркблум. 💕 Тут лист від авторки, атмосферна свічка (вона прям дуже гарна, я вже поставила її на поличку з любовними романами), брендована шоколадка, чай в пробірці (пити я його, звичайно, не буду), аромасаше в прикольному мішечку, прикраса-троянда, закладинка-маска, стікери і книжка. «У його очах» — це одиночний нью едалт роман з рейтингом 18+. В тропах зазначено: шлюб проти волі, темна аристократія, між двома вогнями.Анотація: Туманна Англія. На околицях аристократичного Лондона стоїть старий розкішний маєток, де кожна стіна зберігає родинні таємниці, а кожен портрет — чиюсь провину. Асторія Ловфорд — молода жінка, на чиєму місці, здавалося б, мріє опинитися ледь не кожна. Її життя — втілення англійської мрії: впливовий батько, блискучі бали, родинний маєток та ідеальний шлюб, який гарантує статус і безпеку. Проте з кожним днем у її бездоганному світі з’являється нова тріщина: дивні збіги, плітки про родинне прокляття, марева та незнайомець у карнавальній масці, який навідується до неї в снах… Однак коли тіні зі сновидінь починають просочуватися в реальність, Асторія розуміє: з її родиною пов’язані не лише моторошні легенди. Кожна таємниця має ціну, і хтось уже готовий заплатити. Живучи серед брехні та розкоші, жінка має обрати: покірно грати в чужій виставі чи шукати істину, яка врешті знищить ідилію. І коли тіні тягтимуть у невідомість, Асторія матиме лише два варіанти: втекти… або подивитися їй прямо в очі. Бо іноді найстрашніше — це зустрітися поглядом з тим, хто знає тебе краще, ніж ти сама. Мені прям дуже подобається оформлення: обкладинка, золоте тиснення (я сорока-ворона, я люблю, щоб все блистіло), а книжки в мʼякій обкладинці з клапанами — це мій улюблений формат паперових книжок ever😏Хоч би всередині вона була така ж прекрасна, як зовні😨🌟@vydavnytstvotak, дякую.
👁 3,400 26-03-16 13:19
Проникнення зі зломом. Посібник для початківців - Ендрю Гантер МюррейМоя оцінка: ★★★★☆Я не думаю, що книжка, яка починається з того, що головний герой сидить у вʼязниці і розповідає про те, як він туди потрапив, може бути нецікавою🙂 За жанром це щось між пригодницьким романом, кримінальним романом, детективом, сатирою, трилером та комедією. В центрі сюжету — інтрузер Ел, який знайшов геніальний спосіб не платити за шалено дорогу лондонську оренду: він підбирає розкішні будинки, які належать дуже багатим людям, переконується, що власники будуть тривалий час відсутні, тихо проникає всередину, живе там, а потім так само тихо зникає. Він нічого не краде, нічого не ламає, не залишає жодних слідів своєї присутності і керується суворими правилами, які мають убезпечити його від арешту. Ця схема працювала роками, аж поки Ел разом із кількома новими знайомими не вломився в будинок, який виявився не таким порожнім, як вони думали. Власник будинку гине, і раптом маленька напівлегальна авантюра перетворюється на втечу від поліції, розслідування вбивства і боротьбу за власну свободу. Мені сподобалось, що книжка водночас смішна, напружена, трохи абсурдна, дуже заплутана і несподівано серйозна.З одного боку, вона розкриває досить складні теми, як от житлова криза і класова нерівність. А з іншого — тут є цинічно-саркастичний оповідач, сухий британський гумор і купа кримінально-абсурдних ситуацій, які змушують почуватись так, ніби дивишся фільм Ґая Річі. 📚 Детективна складова мені теж сподобалась — я не одразу відгадала, хто вбивця, який мотив і як все відбулось. Що може сподобатись не всім: Оскільки сюжет крутиться навколо ринку нерухомості, то в тексті багато уваги приділяється повʼязаним з цим питанням: шахрайським схемам, відмиванню грошей, маніпуляціям з нерухомістю, офшорній власності і так далі. Якщо ви не дуже любите глибоке занурення в тему, то вам місцями може бути нуднувато. Швидкий темп. Книжка читається дуже легко, бо тут досить короткі розділи, багато діалогів, сюжетні повороти не дають засумувати, а в другій частині історії ще й накльовується любовна лінія. Проте іноді сюжет може здаватись надто хаотичним. Коли починаються інтриги і змови, виникає відчуття, що відбувається занадто багато всього. І так, фінал здається не найбільш правдоподібним, але загалом мені сподобалось. Для мене це тверді 4 зірочки 😐Видавництво: 🌟ВСЛ#проникнення_зі_зломом_ендрю_гантер_мюррей#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,600 26-03-14 08:50
Темна буря - Аннетт МаріМоя оцінка: ★★★★★Я прочитала другу книжку з трьох і тепер щиро не розумію, чому в цієї трилогії лише 32 тисячі оцінок на Goodreads (сумарно).Вона прекрасна. І, на мою скромну думку, заслуговує більше уваги🐸«Темна буря» для мене так само на 5 зірочок, як і «Червона зима», хоч вона зовсім інша — темніша, гостріша, зі значно вищими ставками і більшою напругою між героями. Тут більше подій — подорожі, пошуки, битви, небезпеки. Ближче до кінця книжки виникала думка: «я розумію, що у вас цейтнот, але може ви присядете, випʼєте чаю, відпочинете, бо я вже втомилась, а це ж навіть не я постійно бігаю лісом і майже вмираю»😳Що мені найбільше сподобалось? Емі. В неї немає цього різкого переходу в безжальну асасинку, вона все ще ніжна, все ще вразлива, все ще тиха і дуже добра. Вона сумнівається, боїться, відчуває провину, подекуди тримається за старі уявлення, але вона може бути сміливою, впертою та безрозсудною. Вона вчиться не просто не боятися, вона вчиться дозволяти собі мати власні бажання, а для дівчини, яку з дитинства готували бути просто посудиною для богині, це вже майже революція. Шіро. Ну він моя солодка булка, нічого не знаю. Ще з першої книжки в ньому дуже привабливо поєднуються хитрість, сарказм, сміливість і щось дуже мʼяке під усім цим. А в другій частині його вже неможливо сприймати лише як чарівного лиса-спокусника. Його історія стає значно трагічнішою, тут набагато виразніше видно його самотність, його відчайдушну прив’язаність до Емі, і те, як він вперто балансує між свободою та небезпекою. Не можна не любити героя, який завойовує своєю легкістю та зухвалістю, але відчуває глибоко, любить сильно і майже не дозволяє собі вірити, що може щось отримати без втрати.Любовна лінія. Ще в першій частині я пищала майже на кожній їхній взаємодії, але тут між ними не напруга, а ціле емоційне лихо. Їхній звʼязок стає небезпечним, неможливим у межах їхнього світу і занадто справжнім, щоб вони і далі могли робити вигляд, ніби це просто тимчасова прив’язаність. Це почуття, які змінюють їх: Емі поруч із Шіро починає відчувати, що може хотіти жити, а Шіро поруч із Емі починає відчувати, що, може, він зрештою не повинен завжди бути сам. Другорядні персонажі. В цій частині їхня групка з трьох поповнюється новими йокаями. Іноді вони бісять, іноді веселять, але ніколи не залишають байдужими. Відчуття неминучості. Я читала всю другу частину з відчуттям того, що далі все буде ще болючіше, і це вже не зупинити. Я, чесно кажучи, не знаю, що має статись в третій частині, щоб зʼявився шанс на щасливий фінал, бо з того, що ми знаємо зараз, це дуже малоймовірно, і саме це викликає нестримне бажання переходити одразу до фіналу трилогії🐈Видавництво: 🌟 Небо#темна_буря_аннетт_марі#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,940 26-03-13 07:10
У видавництві «Потяг» на передпродажу нова книжка 😈«Готичне містечко» Емілі Карпентер — це атмосферний містичний детектив. 📚Уявіть: маленьке південне містечко пропонує новим жителям вікторіанські будинки (майже задарма) та гранти на відкриття власної справи. Звучить як шанс почати життя заново, правда? Тільки от незабаром зʼясовується, що місто дуже уважно обирає тих, кому дозволяє тут жити, і це ніколи не буває безкоштовно.До речі, AMC розробляє серіал за мотивами цієї історії🍿 Анотація (тиць пальчиком, щоб розгорнути):Колишня рестораторка Біллі Гоуп отримує електронний лист — справжній подарунок долі. Усього за сто доларів їй пропонують придбати розкішний будинок у Джуліані — невеликому містечку на Півдні, яке прагне відродити економіку після часів пандемії. Для Біллі це шанс нарешті вирватися з тісної квартири в Нью-Йорку і втекти від болючих спогадів та безробіття. Адже, крім житла, вона отримає грант на власну справу. Відкинувши сумніви і поставивши підпис під угодою, Біллі та її родина стають учасниками ініціативи «Джуліана». Мальовниче місто зустрічає їх у найкращих традиціях південної гостинності. Заклопотана відкриттям нового ресторану, Біллі спершу навіть не помічає тріщин на цій ідеальній картинці. Чому їм з донькою сняться ті самі жахіття, їхній домашній кіт перетворюється на дикого монстра, а коханий чоловік з кожним днем усе більше віддаляється від неї?.. І головне — яку ціну вона має заплатити за таку гостинність місцевим мешканцям і Лагідній Джуліані? 🤩Очікується з друку наприкінці березня.🪙 Ознайомитись з уривком та ексклюзивно передзамовити книжку зі знижкою -15% можна тут ➡️book-ye.com.ua#дошка_оголошень
👁 2,029 26-03-11 17:21
Я думала, «Лабораторія» надішле мені книжку, а вона надіслала ахуй коробку з подарунками😳Там дуже ґарний мішечок для книжки, свічка-дракон (яку я запалю тільки у випадку апокаліпсису), травʼяний чай (я випʼю і трошки заспокіюсь), а також листівка та закладинка до книжки, а, ну і сама книжка🙂«Навола» — епічне політичне фентезі про зради, інтриги, хіть і владу, з унікальною світобудовою і запальним сюжетом. Нам обіцяють:🔸складних персонажів🔸моральні дилеми🔸та історію дорослішання у мафіозній родині, сповненій жагою до грошей. На сайті вказано, що сподобається прихильникам: ▫️«Гри престолів» Джорджа Мартіна▫️«Шляху королів» Брендона Сандерсона▫️«Колеса часу» Роберта Джордана▫️«Дюни» Френка Герберта▫️а також романів Джо Аберкромбі, Ніла Шустермана і Фонди Лі. Тепер в мене питання, чому я не дивилась на цю книжку раніше, бо звучить як те, що мені б сподобалось🐈Анотація:Навола — безжальне місто-держава, де впливові родини торгують долями, а  гроші важливіші за мораль. Наймогутніші серед них ді Регулаї, влада яких охоплює континенти, купує міста і руйнує королівства. Вони не втручаються в політику. Вони просто володіють нею.Спадкоємець імперії Давіко ді Регулай невдовзі має взяти на себе кермо родинного бізнесу й приборкати зрадливе море навольської дипломатії. Але місто, що всіяне таємницями, фальшивими обличчями, реліквіями і голосами із минулого, включно з оком скам’янілого дракона — талісманом, що здавна охороняє їх дім, не збирається підкорятися. Напруга зростає. Доля Давіко тепер залежить не лише від сили і багатства, а й від того, хто стоїть поруч. Бо найстрашніші загрози не завжди мають обличчя ворога. Книжка — трошки цеглинка (672 сторінки), але, якщо Goodreads не набрехунькав, це одиночна історія, ну принаймні до жодної серії вона зараз не належить.Я зацікавилась вже на драконах, дякую 🙂П.С. «Лабораторія», дякую, ти — мій краш, цьомик в лобик 😊