Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CHORNOBROVA KAROOKA
Додано 06 гру 2025

CHORNOBROVA KAROOKA

@chornobrova_karo_oka
Кількість підписників: 9 702
Фото: 1,920
Відео: 72
Посилання: 714
Опис:
🫦самопроголошена амбасадорка любовних ліній 🌚агресивна маркетологиня, коли йдеться про улюблені книжки 🌿господарка безпечного місця для книголюбок Співпраця: @pirozhulenka Вішлист: https://wshl.st/qomvbv

👥 Кількість підписників

9 702
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: +55
Середній/Місяць:: +152

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 689
Середній/День:: 1,430
Середній/Тиждень:: 1,713
ERR: 17.41%

📊 Кількість повідомлень на день

4.5
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 4.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,670 26-05-28 10:48
Гірашки - Вікторія Климчук-ДлугачМоя оцінка: ★★★★☆Ця книжка вже декілька днів тримає мене в стані гірко-солодкої ностальгії. Я, звичайно, розуміла, що речі, які траплялись зі мною в дитинстві — це не унікальний людський досвід, але коли я читала «Гірашки» і бачила, як герої на сторінках робили точно те ж саме, що робила я, коли була малою, мені хотілось ляскати палітуркою і кричати: «Звідки ви це знаєте? Тоді ж ще навіть інтернету не було. Як ми всі, не змовляючись, робили одне і те ж?». 🍉 Авторка в таких деталях описала це підліткове літо 2000-го, що я іноді забувала, що все це насправді відбувається не зі мною. Халабуди, виклики пікової дами, крадені фрукти, страшилки перед вогнищем, Костиль з «Баффі» і «Сила трьох звільнить нас», поради про стосунки з Cosmo і «Попитка номер пять» (як людина, яка в дворовому складі віа гри була руденькою, я не плачу — просто мій прайм в очі попав 😕).Атмосфера в цій книжці — просто мільйон з десяти. В той же час сама історія дуже непроста — навіть не тому, що вона починається з похорону шістнадцятирічної дівчинки, а тому, що розповідає і про інший бік дитинства: про жорстокість, сором, провину, брехню та мовчання, і про дорослішання, яке відбувається занадто рано. Підлітки тут дуже добре прописані в дрібницях — як вони говорять, як брешуть, як жартують, як поводяться в компанії і намагаються «бути своїми».Вони — не ідеальні «янголятка», які веселяться і добре проводять час. Вони заздрять, вдаються до маніпуляцій, зляться, намагаються сподобатись, сваряться, а потім миряться, вчаться бути сексуальними та розуміти соціальні ролі, але ще толком не вміють справлятись ні з чим з цього. І буду чесною — я чекала тут детективну лінію, яка б мене захопила, але отримала не зовсім те, чого чекала. Смерть в сюжеті не перетворюється на загадку, яку треба розгадати. Тобто питання «хто винен?» важливе, але ще важливіше тут те, як трагедія руйнує динаміку між дітьми. Нам дали історію з акцентом не на розслідуванні, а на особистих переживаннях кожного з героїв. Що мені не дуже сподобалось? темп і обсяг Якщо ви чекаєтединамічного сюжету та/або драматичних поворотів, то це не ваш варіант. Тут більше уваги приділяється саме атмосфері, взаємодіям героїв та побутовим деталям, тому темп може здатись надто тягучим.І особисто для мене 504 сторінки — це забагато. Якось ввечері я закінчила читати на 304-тій сторінці і зловила себе на думці, що можна було б і завершувати. Але загалом мені сподобалось. Це дуже атмосферна, трохи болюча і подекуди енциклопедична книжка про дружбу, провину та дорослішання. Моя подруга, яка читала зі мною, навіть сказала, що «Гірашки» легко могла б вписатись в шкільну програму з української літератури, і я з цим абсолютно згодна🙂Видавництво: 🌟 Віхола#гірашки_вікторія_климчук_длугач#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,680 26-05-27 13:29
Дике кохання - Тея ҐуанзонМоя оцінка: ★★★☆☆Я не планувала читати «Дике кохання» зараз, але після того, як завершила книжку, що змусила мене нервувати і рвати на собі волосся, я дуже захотіла чогось теплого, милого і доброго. І історія про Ґвіневер та Оскара з усією її наївністю та подекуди дитячістю мені підійшла. Вже коли я купила цю книжку, то дізналась, що ця історія народилась як вигадана книжка усередині Critical Role, але як людина, яка ніколи не цікавилась Dungeons & Dragons (і усім, що з цим повʼязано), я, ну знаєте, поза контекстом.Для мене це просто прикольне роментезі про подорож, приховані здібності, пошук себе та двох незнайомців, які не повинні були закохуватись, але стали одне для одного найближчими людьми. 🤓 Загалом цю книжкуможна читати без знання лору, але іноді може виникати відчуття, що світ уже десь існує, просто ви не дуже в курсі (іноді в мене виникали питання, але мені було лінь шукати на них відповіді, тому я просто не звертала уваги). 👩 Ґвіневер дуже нагадувала мені Рапунцель (зовнішністю, манерою поведінки та стилем спілкування), ну для мене це плюс (Рапунцель я люблю). Мені дуже сподобалось, як мрійлива, добре вихована, подекуди відірвана від життя Гвін знайшла в собі сили обирати власний шлях, але при цьому не втратила своєї доброти, чарівності та людяності. 🗡 Оскар — замкнений, часто різкий, очевидно травмований, але дуже милий. В кінці він, звичайно, мене трохи вибісив (ні, вибачте, я не розумію доцільності тропу «розбити серце, аби врятувати» в такому грубому виконанні, я взагалі ці «для неї / для нього так буде краще» не схвалюю, а тут воно якось дуже по-орківськи вийшло). 🌹 Мені загалом сподобалась любовна лінія Ґвіневер та Оскара: спільна подорож та вимушена близькість, буркотун і сонечко, заборонене кохання, протилежності, які притягуються, пригоди, магія, небезпеки на кожному кроці, емоційна вразливість та можливість відкриватись одне одному і ставати ближчими. 📓 Але мені не дуже зайшло те, як саме ця було написано. Герої, їхні взаємодії, сама історія такі милі, трошки дитячі, подекуди навіть мультяшні, і це вже не для всіх. Але для мене тут більше питання було в тому, що сцени 18+ здавались зайвими — вони змінювали градус книжки, і це не завжди виглядало органічно. І (що дуже субʼєктивно) мені не сподобались самі сцени 18+ (всі ці квітки з росою і сталь під шовком — це не мій фетиш, навіть якщо в цьому і полягає фішка). Загалом книжка цікава, мила, приємна, але на три зірочки, не більше.Видавництво: 🌟 КСД#дике_кохання_тея_ґуанзон#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,720 26-05-24 14:53
Відмотай назад - Ліз ТомфордМоя оцінка: ★★★★☆Я очікувала, що пʼята книжка в серії сподобається мені найбільше, бо я обожнюю читати про те, як друзі дитинства стають першим коханням одне для одного, а додайте сюди ще гарячого хокеїста, віднайдену родину та «це завжди була ти», і ми вже на півдорозі до пʼяти зірочок 🙂Але щось якось з «Відмотай назад» в нас не дуже склалось. Давайте по пунктах.❤️ любовна лініяВ нас тут дві часові лінії: дитячі та підліткові роки героїв (знайомство, дружба, юнацька закоханість, яка переростає в кохання, перші справжні стосунки та розрив, після якого герої зникають з життя одне одного на шість років).Ця частина книжки мені сподобалась: це було мило, тепло, зворушливо, я вірила в героїв і в те, як розвиваються їхні стосунки.та теперішнє (в яке я не повірила ні на секунду). Я читала про дорослих Геллі та Ріо з постійною фоновою думкою «це не другий шанс, це намагання зробити вигляд, що перший шанс спрацював». Все виглядало так, ніби герої не закохані одне в одного тут і зараз — через шість років, коли вони отримали освіту та роботу, завели друзів, пройшли через скрутні часи та досягли успіхів. Це виглядало так, ніби вони закохані в ідею першого і єдиного справжнього кохання. Чи знають вони щось одне про одного зараз — якою людиною кожен з них є, що вони люблять, чим живуть, що робить їм боляче, а що дає сили прокидатись кожного ранку? Ні. Вони бачать одне в одному своїх 20-річних партнерів, які вже давно виросли. Заради Бога, за шість років можна стати абсолютно іншою людиною (повірте, я знаю, про що кажу), але ніхто з героїв не змінився — принаймні в очах свого любовного інтересу. Тому я не побачила між ними ні глибини, ні хімії, ні того, що вони приймають та справді кохають одне одного. Ілюзії? Так. Ностальгія? Так і ще раз так. Кохання? Серединка на половинку.💫 герої Ріо на початку взагалі не вражав, він був навіть трошки неврівноважений — запальний, подекуди грубий, недоречно ревнивий чи власницький (ти не бачив її 6 років і сподівався не бачити до кінця життя — то чому ти втрачаєш кляту голову від того, що хтось зве її «Гел», заради Бога? вона нічого тобі не винна, вона просто намагається вижити, чувак). Ну і навіть не будемо говорити про дисонанс між тим, яким Ріо був у попередніх книжках, і між тим, яким він був у своїй книжці — його наче підмінили (метаморфози Оллі з «Мого темного принца» навіть почали сприйматись нормально). Геллі мені сподобалась, претензій в мене до неї немає — в теперішньому вона поводилась адекватно. І хоч ці їхні інтриги-скандали-розслідування з причиною розставання 6 років тому трохи висмоктані з пальця, в мене тут, як не дивно, претензій до miscommunication тропу нема, бо обом героям було по 20, а на них звалилось багато проблем, з якими вони не змогли впоратись нормально — ну таке буває, я в 20 теж не була королевою раціональності.🤩 Мені сподобалось, що вже десь приблизно на половині книжки герої більш-менш розібрались з минулим і почали будувати нормальні стосунки без образ і недомовок (дякую, що не тягнули кота за це саме до кінця книжки). І от десь з цього моменту книжка почала бути цікавою, милою, гарячою і комфортною — ніяких драм, люди розмовляють словами через рот, «віднайдена родина» дуже радує, а головні герої беруть і вирішують проблеми, ставлячи одне одного на перше місце і не розриваючись між усім, що для них важливо. Я б поставила цій книжці десь 7/10, мабуть (хоча перші сторінок 200 я була впевнена, що це буде не більше трьох зірочок). З нетерпінням чекаю виходу українською книжки про дідуся Монті 😈Видавництво: 🌟 КСД#відмотай_назад_ліз_томфорд#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,800 26-05-22 13:06
Та просувають. Але тут більше проблема в тому, що нікому не відомі книжки нікому й не цікаві 🙂Я ж часто розповідаю про книжки, в яких від нуля до двадцяти оцінок на Goodreads (бо це новинка тільки-но з друкарні / дебютна або маловідома книжка українського автора чи авторки і так далі). З плюсів: мої підписники дізнаються про існування книжок, про які раніше могли нічого не чути. З мінусів: дописи по таких книжках зазвичай збирають мало охоплень, реакцій та коментарів. Коли я читаю якусь популярну книжку, яка вийшла в перекладі давно, але руки в мене дійшли тільки зараз, або книжку, яка зʼявилась українською нещодавно, але була дуже розхайплена в зарубіжному буктоці, то статистика взлітає у стратосферу. З останнього — дописи по «Підіграй мені» набрали по 1,5к переглядів за 12 годин, а також по 200-300 реакцій і по декілька десятків коментарів. Хокейні романчики Стефані Арчер і Ханни Ґрейс туди ж. Очевидно, що з точки зору статистики, популярні книжки виграють, тому я завжди намагають робити бутербродик з популярна-маловідома-популярна (думаю, що засунути між Джонні і Джонні, якщо ви розумієте 😈).#питання_відповіді
👁 1,550 26-05-19 11:09
За сіткою - Стефані АрчерМоя оцінка: ★★★☆☆Це було непогано, але вау-ефекту не відбулось — для мене це десь 6 з 10, але наступну частину серії читати я планую. Тут дуже багато всього, що я люблю:🌺дружба, яка переростає у щось більше;🌺вимушена близькість (спільне проживання);🌺він — буркотун, а вона — його сонечко;🌺давня таємна закоханість, яка перетворюється на справжнє кохання, коли герої зустрічаються вже в дорослому віці;🌺фальшиві стосунки (нехай це і не головний троп, але ті декілька розділів мене дуже порадували);🌺ніякого розриву у третьому акті (як і драм / непорозумінь / тупих вчинків — книжка дуже комфортна, а стосунки героїв — здорові);🌺хокейна команда, яка стає віднайденою родиною;🌺сцени 18+ (може, їх і забагато, але я рада за героїв — майже від щирого серця);🌺його та її pov (залізти чоловікові в голову, щоб дізнатись, що він закоханий просто по вуха? обожнюю);🌺зцілення душевних ран (герої допомагають одне одному ставати впевненішими, закривати старі історії і рухатись далі — ну такі вже бусінки).❤️ Загалом книжка дуже мила, добра, тепла і комфортна. Тут не було абсолютно нічого, що змушувало б нервувати чи відчувати тривожність — для когось вона може здатись нудною, але я отримала саме те, що хотіла. Але були дві речі, які мені не дуже зайшли: 🩲 У першій половині книжки самого сексу (сцен 18+) не було, а от думок / фантазій / розмов про нього було набридливо багато — прям з перших розділів. Іноді виникало враження, що герої взагалі більше ні про що не думають. А в другій половині книжки сцен 18+ було так багато, що я просто почала читати їх по діагоналі.❤️ Це було затягнуто. На 57% я вже була готова побачити декілька останніх розділів і епілог. 512 сторінок — це забагато для цієї історії: частину сцен можна було б сміливо викинути без шкоди для сюжету, деякі моменти виглядали занадто довгими (хотілось скоротити їх вдвічі), а деякі — такими, що повторюють один одного. Іноді виникало відчуття, що стосунки героїв нікуди не рухаються, вони просто ходять по колу і все. Я так глянула — наступна книжка в серії не коротша за цю😳, але ладно, сподіваюсь, що історія Рорі та Гейзел мене не розчарує.Видавництво: 🌟Vivat#за_сіткою_стефані_арчер#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,630 26-05-18 06:50
Онейромантка - Оро ХáссеМоя оцінка: ★★★★☆Що мені сподобалось?💚 ідеяУявіть собі жінку, здатну входити у сни інших людей і проживати моменти з їхнього життя: відчувати чужий страх, смуток чи щастя, проходити через чужі перемоги та поразки, навіть бачити чужі останні миті перед загибеллю і вмирати — ніби це насправді відбувається з нею.Цей дар — не стільки супер сила, як форма постійного виснаження, і вже незабаром наша головна героїня Міла втрачає межу між своїм і чужим та поступово перестає почуватися окремою від тих історій, у які занурюється.Я ніколи раніше не читала про онейромантію, тому для мене ця історія — щось нове (та я спочатку думала, що «онейромантка» — це авторський неологізм, заради Бога 😔). сетингПодії відбуваються в Україні (здебільшого — в селі на Рівненщині, ще трошки — в Києві) у декількох часових лініях:🔸1991-й рік (за декілька місяців до проголошення незалежності);🔸під час Другої світової війни;🔸та в різні часові проміжки з 1917-го по 1935-й.Мені сподобалось, що місце і час — це не просто декорації, на фоні яких щось відбувається. Тут історичні події відіграють важливу роль у сюжеті, настрої в суспільстві відчуваються у дрібницях, а якщо прибрати «де» і «коли», то історія просто розвалиться.🫱 стиль написанняДекілька pov та декілька часових ліній, пошук родинної реліквії, таємниці минулого, дивні сни, небезпечні люди — читати було дуже цікаво, а те, як авторка вміло вправляється зі словами, змушувало мене забувати про те, що це її дебютна книжка. Але водночас є те, що мені не дуже сподобалось. Майже протягом всієї книжки оповідь досить тягуча — повільна настільки, що подекуди починаєш ловити себе на думці, що сюжет ніби рухається, але відчуття прогресу майже немає. Тут більше про атмосферу, сни, психологічний стан Міли, внутрішню напругу і так далі. І для мене фінал став перевантаженим: забагато містики, забагато драматичних відкриттів; забагато магічного реалізму поверх уже існуючої історії.Виникло відчуття, ніби останні 15–20% роману намагаються компенсувати повільність усього, що було до цього. Для мене якби історія замість того, щоб піти в цей «надприродний» напрямок, більше заглибилась в детективну складову, вона б лише виграла, бо в кінці було так багато всього, що місцями це почало нагадувати fever dream (так само в мене було і з «Мертвою Вітою» — мабуть, коли містики стає забагато, це не зовсім моє).Але загалом книжка хороша, мені сподобалось.Видавництво: 🌟 РМ#онейромантка_оро_хассе#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,450 26-05-16 08:24
Пожирач людей - Ніккі Сент-КроуМоя оцінка: ★★★★☆Я прочитала цю книжку за день і отримала все, чого мені так не вистачило, коли я читала «Розпусних загублених хлопців» — ця серія в рази краща🤌🏻👑 Тут є цікавий (хоч і досить простий) світоустрій з політичними інтригами, а також захопливий сюжет, який змушує перегортати сторінки одна за одною — хочеться дізнаватись більше про острови, про відьом, про фейрі, про те, що відбувається з кожним з нашої трійки, і як герої вирішуватимуть ті проблеми, з якими їм довелось стикнутись. 📖 Короткі розділи, три pov, динамічний розвиток подій та кліфхенгер штовхають одразу брати до рук наступну частину трилогії (яка ще не вийшла, на жаль).✉️ Мені сподобалось, що стосунки Гака, Рока і Венді дуже органічні — до того, як я почала читати, я чомусь хвилювалась, що хтось з трьох героїв відчуватиметься тут зайвим, але ні — їхні почуття одне до одного такі різні, але їхній звʼязок — це буквально найкраща частина книжки. І сцени 18+ дуже гарячі (і не крінжові — ніколи не думала, що скажу таке після «Короля Неверленду», але ось ми тут). 🕯 Самі герої мені теж сподобались — ніхто мене не бісив, нікого не хотілось викинути з сюжету.Рок одночасно лякає і притягує, він спокійний, владний, трошки хижий, але при цьому виглядає емоційно найстабільнішим серед них усіх.Гак добрий та турботливий, хоч і звик вважати себе поганцем. В ньому поєднуються сила і вразливість, що робить його справді «живим».Венді відважна, але втомлена випробуваннями, які їй довелось пройти. Вона могутня, зухвала та незламна, але попри все боїться бути покинутою. ❤️ І ці троє так добре доповнюють одне одного — спостерігати, як змінюється динаміка між ними, неймовірно цікаво. Напруга, флірт, тяжіння, яке важко заперечувати, токсична межа між ненавистю та коханням, ревнощі та відчуття приналежності… якщо ви любите такий емоційний безлад, то тут вам все сподобається.Коротше, мені потрібна друга частина серії (ще на вчора, якщо чесно 😔).Видавництво: 🌟 Bookchef#пожирач_людей_ніккі_сент_кроу#відгуки_chornobrova_karooka
👁 3,250 26-05-15 11:26
Кишеньковий довідник з патріархату - Майя ОппенгаймМоя оцінка: ★★★★☆Це короткий, легко написаний, добре структурований та дуже фактологічно-статистичний довідник, який показує, як саме патріархальні структури впливають на життя жінок і чому тієї «рівності», про яку всі говорять, насправді немає.Тут розкриваються такі теми як:🌺аборти та стигматизація місячних;🌺домашнє насильство;🌺екстремальна мізогінія;🌺токсична маскулінність;🌺гендерний розрив в оплаті праці, сфері здоровʼя, системі кримінального правосуддя та в сексуальному задоволенні;🌺розлад харчової поведінки та тиск на образ тіла;🌺сексуальне насильство, сексуальні домагання та звинувачення жертви;🌺насильство «заради честі»;🌺кіберсексуальні злочини;🌺секс-робота та багато іншого. Скоріше за все, десь ближче до кінця (приблизно на розділі про грумінг та спільноти, в яких поширюють відверті фото й відео жінок, зокрема колишніх партнерок) вам стане недобре, але зі статистикою не посперечаєшся🥲Якщо ви вже прочитали не одну книжку про патріархат, фемінізм та права жінок, то скоріше за все, під час читання у васвиникатиме думка «так, я вже це знаю», але:▫️ по-перше, цей довідник допомагає структурувати і лаконічно скласти в систему все, що ви дізнались раніше;▫️а по-друге, як на мене, це ідеальна книжка для тих, хто лише починає цікавитись дослідженням системної нерівності — вона допоможе влитися в феміністичний нонфікшн, і ви зможете розібратись з основними поняттями, ознайомитись зі статистикою та головними досягненнями в кожній сфері. Це дуже зручний та зрозумілий довідник, і хоч за рахунок того, що авторка висвітлює велику кількість тем, тут не буде максимально глибокого розбору кожного блоку, але книжка дає базову інформацію, а також показує, як все повʼязане між собою. Наполегливо раджу💫Видавництво: 🌟ВСЛ#кишеньковий_довідник_з_патріархату_майя_оппенгайм#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,480 26-05-13 12:17
Сяяння Аврори - Емі Кауфман, Джей КрістоффМоя оцінка: ★★★★★ 🤍 Любов і є мета. Мені треба ще десь 2-3 тижні, щоб відійти від фіналу (точніше — від того, що всі сюжетні лінії буквально обриваються на найцікавішому 😕), але ділюсь враженнями одразу після прочитання. Тут було прекрасно просто все: стислий виклад подій першої частиниАвтори взяли і на семи сторінках розповіли все, що варто було б пригадати з першої книжки: короткий опис та характеристику героїв, основні визначення та ключові події. Я ще в житті не була така вдячна (я читала першу частину рівно рік тому, тому багато що встигла призабути). 👩🏼‍🚀 атмосфера та сюжет В першій частині я щиро полюбила цей «загін невдах» з його міжгалактичними проблемами, дотепним гумором, дрібкою пафосу та купою хаосу. І мені сподобалось, що в другій частині ставки ростуть, історія стає темнішою, персонажі стають ближчими, розкриваються, починають ламатись під тиском рішень, робити помилки і прагнути їх виправити. Герої проходять через випробування, які показують, що, можливо, їм і не вдасться надалі залишатись однією командою. І, трясця, я переживала за них протягом всіх цих 528 сторінок.Ця книжка просто не дозволяє розслабитися — події розвиваються швидко, історія часто різко змінює напрямок і розкидає героїв по різних точках галактики, масштаб конфлікту розростається, а сюжет рухається кількома паралельними лініями. Політичні інтриги, космічні погоні, особисті зради, відкриття, які перевертають уявлення про природу загрози — і чим далі, тим заплутаніше та напруженіше все стає. герої Я люблю кожного з них саме тому, що вони не ідеальні.▫️ Самотня генійка, яка давно вимкнула свої почуття, бо це було єдиним способом вижити та не зійти з розуму, але знову починає щось відчувати — до божевільного Загону 312, що став її родиною. ▫️ Холодний воїн, який зростав серед насилля, але обрав шлях любові, і який не перестає доводити всім, хто його знає, що він — не його минуле, він — те, що обирає для себе сам. ▫️ Незграбний технар, який вперше в житті почувається достатньо комфортно та безпечно, щоб по-справжньому відкритись.▫️ Відважний альфа, який завжди намагається чинити правильно, але починає розуміти, що ніколи не зможе врятувати всіх. ▫️ Легковажна дипломатка, яка добре розуміє, як працюють страх, маніпуляції і влада.▫️ Віддана пілотеса, з якою ніхто ніколи не зрівняється — ні у вправності, ні в доброті.▫️ І загублена колоністка, що розривається між власною людяністю, чужими очікуваннями і силою, яка може зробити її не рятівницею, а катастрофою.💕 любовні лінії Звʼязок між двома моїми улюбленцями стає все міцнішим (хоч і складнішим), а ще дві пари потихеньку формуються (в одних slow slow burn, в інших все тримається на моєму шиперстві). Мені подобається, що навіть коли галактика в небезпеці і все розвалюється буквально на очах, все одно лишається місце для кохання, взаємної турботи, ніжності та довіри. Що мені не дуже сподобалось, але загалом це нормально?💫 дуже швидкий темпІноді сюжет настільки насичений, що хочеться якусь невеличку паузу — просто щоб перевести дух і бігти далі. Це не критично, але декілька разів доводилось відкласти книжечку і піти заварити чаю, бо ця біганина трошки втомлювала.😔 той драматичний поворот в останній третині книжкиВідкрилась страшна таємниця (яка здавалась мені очевидною ще з першої книжки) і команда трохи overreacted, на мою скромну думку.Особисто я розумію героя, який нікому нічого не сказав. Чи був він в цьому правий? Ні. Чи було б мені на його місці страшно, що всі відреагують саме так, як вони і відреагували? 100%. Мені було сумно за всіх в цій ситуації.Але мені все одно дуже сподобалось — це заслужені 5 зірочок.Пішла сидіти і чекати заключну частину трилогії😕Видавництво: 🌟 РМП.С. На сайті видавництва можна придбати комплект з усіх книжок трилогії зі знижкою 25%.#сяяння_аврори_емі_кауфман_джей_крістофф#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,500 26-05-13 09:42
В червні в моєму клубі буде тиждень читання книжок Девні Перрі. З цієї нагоди принесла знижку на «Сплетені стежки»🙂 Це сучасний любовний роман для поціновувачів історій у ковбойському колориті (перша книжка в серії «Ранчо "Гейвен Рівер"»).Анотація: Знайомство з Вестом Гейвеном у вісім років. Покер у дев'ять. Паперові літачки в одинадцять. Поцілунок у шістнадцять. Розбите серце у двадцять три. Мине багато років, перш ніж Індія порушить власну обітницю й повернеться на ранчо, де все починалося. Не як гостя, а як нова власниця. Для Веста це буде єдиний спосіб урятувати родинну спадщину. Для них обох — шанс нарешті відпустити примари минулого й щиро попрощатися. Або закохатися знову. 🪙 Можливо, ви будете скуплятись на сайті «Вівату» і захочете докинути цю книжку у свій кошик. Тож ділюсь з вами промокодом, який дає 15% знижки на цю клубну книжку на сайті Вівату до 24 травня.Промокод: devneyperry15 (діє лише на паперову версію книжки та не сумується з іншими знижками).А якщо ви хотіли б, щоб я потім принесла відгук, тицьніть, будь ласка, сердечко🙂#сплетені_стежки_девні_перрі