Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці
Додано 14 лип 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Кількість підписників: 10 456
Фото: 1,940
Відео: 189
Посилання: 2,810
Опис:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV

👥 Кількість підписників

10 456
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: -26
Середній/Місяць:: -282

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 244
Середній/День:: 5,200
Середній/Тиждень:: 2,884
ERR: 31.03%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Вітаю!Сьогодні була в магазині Органік Фемелі на Рівненській.Заходжу туди дуже часто, майже кожного дня. І завжди звертаю увагу на те, наскільки непривітний і байдужий персонал. Та сьогоднішня ситуація мене просто вразила. Я купувала огірки, помідори і шматок кавуна. При розрахунку на касі мене трохи здивувала ціна, але я списала це на себе, бо я не перевірила ціну на кавун. Я розрахувалась картою і попросила в касира рахунок. Ще в магазині я дивлюсь на нього і бачу, що в рахунку замість кавуна пробитий банан. Звісно, я повертаюсь на касу і запитую чому так. Касир дивиться в мій рахунок і каже « А чого ви мені зразу не сказали шо вам задорого вийшло?» Я відповіла, що мене здивувала ціна, тому я попросила чек, щоб зрозуміти чому так. На що касир мені каже «Ну ви шо не могли мені раніше сказати? Як я це тепер маю вернути?» Я не почула жодного «вибачте» або «перепрошую». Різниця в ціні була близько 90 грн. Мені шкода, що працівники таких магазинів просто просирають репутацію магазину.Я не хотіла піднімати це питання так гучно, але в інсті магазину їм не можна написати в дірект(Анонімно, будь ласка#Organic_Family🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук✉️ Замовити рекламу
Анонімно.Доброго дня.А мені цей заклад подобається (Це на заклад Historia).Так як він від недавна працює хочу сказати що вони справляються,навіть дуже. Завжди щось доповнюється,змінюється,вдосконалюється. Коли не зайду то людей завжди там вистачає. Дизайн справді цікавий і гарний,страви смакують теж,пробувала вже більшу половину їхнього меню.Читаю що є відгуки не добрі за цей заклад,за помилки їхні,але цікаво чи хоч хтось про ці помилки сказав їм,бо більшість людей завжди говорить все супер все смачно,а потім виходячи з закладу обсирають їх. Якщо пройтися по всіх закладах в Чернівцях то скрізь є свої мінуси,є такі що виправляються,а є навпаки з кожним днем все гірше.Є місця коли ти приходиш у заклад,а тебе зустрічають ніби додом до них прийшли і щось хочемо від них. Тут навпаки завжди привітні всі,допоможуть з вибором страви,порекомендують. Завжди все свіже,що дуже важливо,гарна подача.Людям ніколи не вгодиш,запам'ятайте!Навіть якщо і ви заплануєте щось відкрити,знайте що знайдуться люди які саму маленьку вашу помилку,обісруть так що вам і не снилося. Не можна оцінювати заклад по чомусь одному. Ходіть туди те вам комфортно,ато пів життя їдять в чебуречній і їм все супер,а зайшли в ресторан і знайшли недовподоби дизайн. Тому скажу що заклад цей супер,і якщо комусь не подобаються млинці з криветками,то не їжте їх,ідідь додому і приготуйте щось інше що вам до вподоби!#Historia🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук