Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці
Додано 14 лип 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Кількість підписників: 10 456
Фото: 1,940
Відео: 189
Посилання: 2,810
Опис:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Джерело

Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго дня! Можна Анонімно! Зайшла в групу почитала відгуки про найкр...

Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
1 900 Охват/переглядів 2025-02-08 14:46 Повідомлення №2819
Доброго дня! Можна Анонімно! Зайшла в групу почитала відгуки про найкращих невропатологів ,натрапила по відгук на лікаря Доцюк Владислав - базис мед,вирішила і я до нього записатися на прийом,раз такі хороші відгуки. Мала результат мрт та очікувала ,що скаже лікар... візитом до нього взагалі не задоволена ,пояснює взагалі недоступно,і діагноз поставив зовсім не той ,що у висновку мрт,диск навіть не глянув ,пояснивши це ,що в них немає дисковода,смішно дуже... У разі погіршення стану дав рекомендацію:викликати швидку допомогу 🤔 За прийом оплатила 800 грн, це жах,адже лікар просто тягнув час запланованого по графіку мого візиту... На наступний день звернулася уже до іншого лікаря в клініку Angelholm До Костенюка Олега,лікар просто від Бога ,пояснив доступно,простими не медичними термінами,виписав лікування,так,так,саме лікування ,а не виклик швидкої..За прийом оплатила 600 грн. Тому Базис мед не рекомендую,там тільки респект дівчаткам на рецепції.Більше туди я звертатися не буду.🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук