Джерело
Відгуки про заклади. Чернівці | Добрий день!Відгук не про заклад харчування, а про мийку самообслугову...
3 900 Охват/переглядів
2025-01-29 12:05
Повідомлення №2760
Добрий день!Відгук не про заклад харчування, а про мийку самообслуговування WashTec на вул. В.Лесина 11 (навпроти Гостинного двору).Одразу напишу, що користуюсь цією мийкою лише тому, що поруч працюю і зручно помити швиденько машину коли є вільна годинка. З плюсів мийки:- загалом територія мийки досить велика і є куди від'їхати та довитирати машину або попити кави;- є картки, які можна поповнювати і не шукати щоразу готівку чи купюри потрібного номіналу, що також зручно;- є кафе; - магазин де також можна придбати всілякі дрібниці для авто.Але є деякі вагомі мінуси:- звичайна піна на цій мийці не вимиває навіть пил з машини, не говорячи вже про бруд після дощу чи снігу, потрібно або використовувати щітку, або ще раз наносити піну;- відносно недавно з'явилась рожева нано піна, яка працює, але тут є нюанс, коли ви обираєте нано піну, то якщо перед вами хтось мив машину звичайною піною, то з "пістолета" буде розбризкуватись біла піна десь так гривень на 15-16 і ви пів машини обробляєте білою піною, а пів машини рожевою, а платите як за рожеву. Очікування і реальність.Я зверталась до працівників мийки не раз з цим питанням, вони обгрунтовують це технічною причиною, хоча на інших мийках у подібній ситуації заміна звичайної на нано піну відбувається швидко, просила книгу скарг та пропозицій і її там немає, працівник записує щось у зошит, залишила свій номер телефону, може власники і відреагують. Я не скупа, але це обурює, тому що, як на мене це обман клієнтів. Мийка досить дорога у порівнянні з іншими, а якість відчутно нижча, всі знайомі котрі мили там машину хоч раз, більше туди не вертаються. Та й таке😁P.S. Поради мити машину у інших місцях, будь ласка, не давайте, бо це відгук.Можна не анонімно.#WashTec🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук