Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці
Додано 14 лип 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Кількість підписників: 10 456
Фото: 1,940
Відео: 189
Посилання: 2,810
Опис:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Джерело

Відгуки про заклади. Чернівці | Вітаю!Сьогодні була в магазині Органік Фемелі на Рівненській.Заходжу т...

Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
4 500 Охват/переглядів 2024-07-31 13:29 Повідомлення №1786
Вітаю!Сьогодні була в магазині Органік Фемелі на Рівненській.Заходжу туди дуже часто, майже кожного дня. І завжди звертаю увагу на те, наскільки непривітний і байдужий персонал. Та сьогоднішня ситуація мене просто вразила. Я купувала огірки, помідори і шматок кавуна. При розрахунку на касі мене трохи здивувала ціна, але я списала це на себе, бо я не перевірила ціну на кавун. Я розрахувалась картою і попросила в касира рахунок. Ще в магазині я дивлюсь на нього і бачу, що в рахунку замість кавуна пробитий банан. Звісно, я повертаюсь на касу і запитую чому так. Касир дивиться в мій рахунок і каже « А чого ви мені зразу не сказали шо вам задорого вийшло?» Я відповіла, що мене здивувала ціна, тому я попросила чек, щоб зрозуміти чому так. На що касир мені каже «Ну ви шо не могли мені раніше сказати? Як я це тепер маю вернути?» Я не почула жодного «вибачте» або «перепрошую». Різниця в ціні була близько 90 грн. Мені шкода, що працівники таких магазинів просто просирають репутацію магазину.Я не хотіла піднімати це питання так гучно, але в інсті магазину їм не можна написати в дірект(Анонімно, будь ласка#Organic_Family🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук✉️ Замовити рекламу