Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці
Додано 14 лип 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Кількість підписників: 10 456
Фото: 1,940
Відео: 189
Посилання: 2,810
Опис:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV

👥 Кількість підписників

10 456
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: -26
Середній/Місяць:: -282

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 244
Середній/День:: 5,200
Середній/Тиждень:: 2,884
ERR: 31.03%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Всім доброго дня! Хотів би написати відгук про мережу SmartZoo. Неймовірно шкода тварин та птахів які вимушені мерзнути в ці часи.. Продавці сидять без світла та тепла як і тварини.По деяким дівчатам видно,що холодно,але куртки не вдягають, таке враження ніби на одяг заборона є…( хоча генератор є, та його не вмикають)Бідні папужки тиснуться одні до одного, малоактивні… Не здивуюсь якщо хтось із тваринок і помирав вже…Дівчата на головній завжди відносяться «зверхньо» над тобою, немає приємного спілкування та консультації,таке враження що вони здатні лише «втюхувати» товар який не продається або має космічну ціну, а не допомогати. Більш приємна точка на Комарова. Там привітна та щира дівчина Соня, яка прислухається до твоїх потреб.Дуже важко розуміти, що в наш час хтось до себе в заклад пустить вуличну тварину погрітись, а хтось економить на своїх продавцях та своїх тваринах, щоб побільше покласти собі гроші в карман.Підприємці, якщо вам важко вивозити зараз, тримайте стабільність та не падайте лицем в бруд, не відкривайте нові точки, якщо ви не можете утримувати ті, які працюють вже давно. Подумайте про здоровʼя дівчат які працюють при таких умовах та бідних тваринок.Всім миру та розуміння🙏🏼Анонімно#SmartZoo🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
На вихідних відвідали Рожевий лаундж. Вибір стояв між Бла бла баром і Рожевим. Але в Бла бла барі мав грати діджей, і нас попередили, що буде голосно, то у вибір пав на Рожевий. З плюсів: гарний посуд, особливо склянки, фужери для вин. Хороший кальян, приємна дівчина-офіціанти, суші на 4-4,5, вітальний безкоштовний велком-дрінк. Дозволили затриматись в залі, допити коктейлі та дочекатись таксі.З мінусів: ми сіли за великим центральним столом посеред залу, коли відкривались вхідні двері дуже тягнуло холодом. Це я пишу для людей, які будуть обирати місце для бронювання. Періодично музику робили голосніше, так що ми кричали, щоб один одного почути, але на наше зауваження звук робили тихіше. Раджу попереджати про час очікування страв, особливо, якщо гості замовили і холодні і гарячі страви. Не думаю, що ще раз там опинюсь, зважаючи, що мені 34, а більшості гостей по 20років😂😂. Трохи дивно в такому оточенні, але заклад гарний, відвідайте.#Рожевий_лундж🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Можна не анонімноТрохи з запізненням,але дуже хочеться таки написати відгук на заклад ToffЯ забронювала столик на двох на 14 лютого в цьому ресторані(уточнюю це було 6 лютого,фото додаю)Мені любʼязно відповіли і забронювали за мною столикМи без ніяких лишніх думок ідемо з чоловіком на вечерю,приходимо,нас довго ніхто не може прийняти і ось десь через хв 5 підходить адміністратор і шукає нашу бронь,ну а її виявляється ніде не зафіксувалиКудись вона побігла і через 2 хв повертається і каже: « Ви переписувались в інстаграмі з нашим директором,а не зі мною,вам потім передзванювали штоби ви внеслі депазіт а у вас била какаято атмена і телефон не званіл»(дослівно)Звичайно,мені ніхто не дзвонив і блоку у мене на невідомі номери теж немає.Я показую в телефоні,що мені ніхто не дзвонив і попередньо в інстаграмі ніхто не попереджував за депозити.Відповідь адміністратора « Ви не внасілі депазіт паетаму ви атменяєтесь»Як ви зрозуміли,ми не отримали навіть вибачень.#Toff🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Анонімно будь ласка☺️Сьогодні з подругою завітали в нове кафе на Героїв Майдану на проти медичного коледжу «candy&coffee» спочатку планували просто випити кави та посидіти але потім все ж таки вирішили взяти щось перекусити. По скільки кава була смачною і до неї претензій немає то питання будуть тільки до вафлів, а саме вафля Цезар. В її склад входили помідори, копчена курка, сир (який був не зазначений в складі вафлів) та соус. Усі питання у нас саме до соусу та вафлів, вафлі на смак були сирі хоча й мали скоринку а соус на смак відавав такою річною рибою що склалось враження що просто їш сирого карася🫣 Для мене це було не дуже смачно але ок, я хоч змогла доїсти🥲 А ось подруга яка не переносить рибу на смак доїсти не змогла зовсім😭 Я не знаю що у них там за «соус» йде і де його взяти але брати вафлі цезар щиро не рекомендую🥹 В загалому кафе ок, кава смачна, вибір сиропів різноманітний, приміщення хоч і маленьке але чисте і затишне🫶🏻 Я сподіваюсь що соус все ж таки вони змінять і будуть і надалі розвиватися🥰#candy_coffee🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Добрий ранок рідко пишу відгуки про те сьогодні саме той день !Замовляла доставку піцу в #Don Gustavo на 18:00 вчора!О 17.53 зайшов в офіс курʼєр , що доставляє піцу і почав звернення на повишиних тонах та крикові, що це просто жах, до нас додзвонитися неможливо він 20 хвилин кружляє в цей час він мав бути зовсім в іншому місці!На те, що в країні воєнний стан вимикають світло і погано працює зв’язок винен в його очах клієнт! Піцу я замовляла на 18:00 і в нас ще 7 хвилин часу до нашої доставки чому нам доставили її на півгодини швидше? Наступне питання вона вже була зовсім холодна, що також неприємно!І остання вишенька - це те що курʼєр сказав, що піцу він приносити не має, я мала б кудись вийти і її забрати, проте щоб так зробити потрібно було поінформувати про це, Ну і звісно дав пораду змінити оператора бо це просто жах!Дуже шкода, що немає клієнту орієнтованості і те що кур’єр хам, Адже це негативно впливає на сервісі закладуАнонімно#Don_Gustavo 🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Таксі Bolt!Роки користуюсь, жодних проблем ні з мого,ні з їх боку.Але все колись буває вперше! Їхала з діагностичного центру,права рука після травми не працює.В додатку вказала адресу, розрахунок карта.Приїхав вчасно.Як тільки почали їхати одразу питання:-як я маю їхати на вашу Пирогова?- мабуть з Київської.-О,то там +1.5 км об'їзд,а сумма більша!-я вам доплачу готівкою -я не маю права брати готівку!Я вас довезу лише до тюрми,а там спускайтесь як хочете!Я пояснюю,що права рука і так травмована,вона зафіксована на пов'язці і це видно,я не можу спускатись по Нагірній.З таким успіхом я могла би і на маршрутці приїхати за 15 грн.Кажу йому:-То як ви бачили адресу, треба було не брати замовлення!Короче,сварився зі мною всю дорогу,звинуватив,що я не маю до нього поваги,він мені робить добре,а я така невдячна і всяке таке..Додому він мене таки довіз,не через Київську,а ще ближче, ніж з Соборної.Нерви витріпав,наче я їхала безкоштовно!#Bolt🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
АНОНІМНО Наприкінці осені замовили банкет для святкування хрещення в ресторації #Хата на вул. Руській. Замовляли заздалегідь, за місяць до свята. Склали меню, запитали, чи зможемо під час застілля щось дозамовити у разі чого, домовились за розміщення столів, все ок. По сумі замовлення вийшло так, що ми мали принести свої напої. У день святкування за 2 год. до застілля телефонує адміністратор і каже, що «щось не сходиться по сумі, чи не могли би ми сказати, що ми саме замовляли і в якій кількості». У цей момент ми вже в церкві, де відбувається обряд, і, звичайно ж, ці дзвінки нам не доречні. Меню, яке ми замовили, залишилось записане в блокноті в адміністратора, нам його додатково не скинули, а за місяць ми, замовники, не пам’ятаємо все. Зрештою, наша справа - зробити замовлення, а ресторану - підготувати стіл. Вирішити цей момент виходить не відразу, адже мені телефонує адміністратор, який приймав замовлення, а чоловіку в цей час дзвонить інший адмін, який в той день працює в закладі. Між собою вони ніби не спілкуються. Домовляємось, що нам на стіл докладуть ще якусь гарячу страву на їх вибір (спойлер: доклали тарілку соління, яке у нас ніхто не їсть). Прийшли в ресторацію. За наш стіл тим часом сідають якісь люди, не наші гості. Запитую адміністратора, яка стверджує, що це наші 😂 Бачу, що на столі не та вода і алкоголь, які ми привезли, але страви з нашого замовлення. Доказую, що тут щось наплутано. Далі адмін говорить, що наш стіл інший, де другі страви і алкоголь. За 30 хв розбираємось і чужих людей просять пересісти з нашого столу за свій, той інший. Кілька персональних тарілок, де люди почали їсти, нам замінюють, відпитий узвар і воду обіцяють поновити, але зрештою ніхто це не зробив (хоча в рахунок в кінці включили 😄). Наші гості в цей час стояли і просто чекали 😥За цілий вечір офіціант нам ні разу не приніс поновити води за столом, не завжди приходив, коли його викликали, не прибрав жодної використаної серветки чи пустої пляшки зі столу. Коли хотіли дозамовити страви в процесі, нам сказали «зараз це неможливо, нема світла». Ок. Дочекалися увімкнення світла, замовили дві порції дитячих вареників (так зазначено в меню), запитали в офіціанта, чи вони без спецій. Вареники з картоплею були звичайні, у начинці багато перцю. Трьохрічки відмовились їх їсти. Показали вареники офіціанту і попросили наступного разу казати, що є в складі, бо діти перець не їдять, на що почули «Що, там є перець?». Реакція - тільки здивування і заперечення офіціанта. Мабуть, через те ж відключення світла в закладі не працювали витяжки і увесь дим з мангалу йшов у зал. Всидіти були неможливо, дим виїдав очі. Але це вже питання організації роботи в умовах блекауту, хоча до загального враження від часу проведеного в ресторації воно теж додало свого. Столик для подарунків, який нам при замовлені сказали, що поставлять для зручності, так і не виділили. Рахунок оплатити ми просили кілька раз. Офіціант все не виносив його 😅 хоча в результаті ми залишили чайові і не влаштовували розборок. Враження було зіпсоване. З плюсів - гарний зал, смачна українська кухня. І те, що при повній посадці керуюча пішла на зустріч і дала змогу кілька разів погодувати маля, замінити підгузок у своєму кабінеті (те, що в закладі в наш час немає окремої кімнати, де це можна зробити - звичайно мінус, адже в один час з нами в закладі святкували ще 2 хрестин і теж були малючки). Повертатись на банкет у «Хату» точно більше не хочеться. Хіба завітаємо на вечерю, можливо, просто столики вони обслуговують краще.#Хата🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Вітаю. Бажаю залишити відгук про бакеру, але не про каву, а про взаємодію з компанією.Автор відгуку - antonchernivtsiПерший етап історії - я зробив жартівливе відео порівняння мальви і бакери, на що бакера згодом написала мені і попросила відео для своїх соц.мереж, на що я дав згоду. А згодом мені надсилають фото, що компанія винесла ідею відео на вулиці міста в цілях комерційної колаборації, на що згоди я не давав. Після цього я їм написав, запитавши чому взяли ідею без мого відома і чому не вказали автора ідеї.Другий етап цієї історії - це діалог з компанією, коли мені сказали “ой, а ми щось не подумали і т.п.”. Спочатку позиція компанії була “для вас це буде дуже великий плюс” - мається на увазі великий плюс, що мою ідею як маленького автора взяла така велика компанія, на що я відповів те, що в компанії люди не за плюсик в портфоліо працюють, а за кошти, тому я бажаю, щоб за мою ідею яку взяли без мого відома в комерційних цілях - заплатили. Спочатку мені відповіли “що це не входило в закладений бюджет, тому мені не зможуть заплатити”, потім через довгі діалоги мені сказали “ми вам дуже вдячні, вот вам сертифікати в наш заклад”, на що я відмовився, тому що наврядчи всі хто працюють, працюють за сертифікати. Ще згодом після довгого діалогу мені погодились заплатити, АЛЕ, лиш якщо я надам документи на ідею, але якось дивно виходить, щоб взяти ідею в комерційних цілях без відома автора - документи їх не цікавили, але коли їх попросили заплатити - піднялось це питання.І як висновок, компанія бакера має команду бездарних маркетологів, які не можуть самі щось придумати, а натомість беруть чужі ідеї для комерційних співпраць.Головний висновок цього відгуку - якщо Ви молодий автор, кріейтор, чи творець будь чого, і Вашою працею скористались без Вашого відому і в комерційних цілях (і не бажають з Вами ділитись прибутками) - не мовчіть про це, якщо Ви не відстоюватимете свою працю, її не відстоїть ніхто.Дякую🫶🏻🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Доброго вечора усім, хочу написати обʼєктивний відгук про Котокафе, яке нещодавно зʼявилось у нашому місті по вулиці Степана Бандери 6. Почну з плюсів: 1. Концепція закладу досить цікава, так як у Чернівцях немає нічого подібного. 2. Котики - це моя любов і бачити їх одразу в такій кількості, слідкувати за їх іграми та рухами дуже прикольно та захопливо.3. Дизайн закладу можу вважати другорядним плюсом, але не менш важливим. Світлі тони, комфортні меблі, зручності для головних персонажів забезпечені.А тепер перейдемо до найцікавішого і власне для чого я і пишу цей відгук - мінуси.1. Обслуговування. При вході замість привітного персоналу чуєш фразу: «Одягайте бахіли». Добре, це слушне зауваження, але це ніде не прописано, нам довелось шукати, де вони лежать, а потім нам інші відвідувачі показали, що бахіли лежать у пакеті на столі за яким вони сиділи. При вході ніхто не розказав про правила перебування (так на сторінці в інстаграмі це прописано, але не всі ним користуються і варто було б зробити паперовий варіант або розказати перед посадкою за столик). На зміні дві дівчинки, одна з яких займається розсадкою і приймає замовлення, а інша як ми зрозуміли готує каву та розігріває їжу. Нам сказали, що коли все буде готово, то нас покличуть, ми самі забирали замовлення, але іншим відвідувачам приносили страви за стіл. 2. Правила. Для усіх вони мали б бути однакові, але є нюанс. Вхід для дітей віком від 10 років це просто формальність. У нашій присутності було як мінімум два столики, за якими були батьки з дітьми до 10 років, які кричали, бігали по закладу і заважали оточуючим та головне - котикам. Ніхто не слідкує за тим як люди поводяться з котиками, люди їх беруть на руки, на землю падає їжа, яку доїдають котики, хоча в правилах прописано, що їм не можна їсти людську їжу. Ідея про створення закладу для всіх, хто цінує СПОКІЙ, ЗАТИШОК і КОМФОРТ не відповідає дійсності.3. Страви та напої. Меню є тільки на каву, а страви всі у готовому вигляді складені у холодильник, звідти напевно і потрібно було обирати, що ти хочеш спробувати. Глянули перед відвідуванням меню в інстаграмі, обрали ніби те, що сподобалось, але більшості позицій не було в наявності. Цікаво, що їли люди, які прийшли після 17:00. Кава, відверто кажучи, на 3/10 - не смачна, тут більше немає, що додати. Хотіли спробувати салати, їх не було, як альтернативу запропонували рол з креветкою, якого немає в меню, цін на страви теж не було. Ми обрали сендвіч з куркою та десерт наполеон. Все видали протягом 10-15 хв, але спробувавши страви ми були здивовані. Наполеон сухий та не зовсім свіжий, листя салату у сендвічі було коричневе. Чому не потурбуватись про наявність всіх позицій з меню у свіжому вигляді і розрахувати кількість порцій на день?4. Ціни. Для закладу з своєю фішкою досить нормальні, як на каву так і на страви, але знову ж таки якби все було смачно і прийнятно для кафе.5. Назва «кафе». Якщо ви вже позиціонуєте себе як кафе, то страви має готувати кухар після замовлення, а не просто витягати їх з пакетиків та гріти. Для кавʼярні це досить нормальна практика, АЛЕ ви ж не кавʼярня. 6. Нераціонально розміщені столики, занадто багато людей в закладі. Немає де розвернутись та справді почуватись комфортно. 7. Розміри закладу. Ми нарахували 7 котиків, для яких ніби є всі умови для відпочинку, але ті хто були там бачили, що місця дуже мало насправді, для такої кількості людей і тваринок. Немає зони в якій котики можуть сховатись від надмірної уваги.Загальне враження - негативне. Поділіться Вашими враженнями і чи було щось подібне у Вас?🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Вітаю, хочу поділитись досвідом відвідування клінікі "Вет Лайф" на Південно-Кільцевій, 2а. До цього часу мали досвід двох звернень7.11.25 у собаки почалась рвота і діарея. Подзвонили до клініки, щоб записатись на консультацію і за потреби на УЗД. Оскільки з 16 до 19 год.не мало бути світла, сказали приїздити якнайшвидше. Дівчина-лікар пропонувала зробити УЗД, але пояснила, що вона не вміє його читати, але продовжувала наполягати. Після відмови озвучила необхідність уколів вартістю "приблизно 200 гривень". Вдоста довго десь ходила поки пес не випорожнився і не вирвав у смотровій. На касі/рецепції чекав сюрприз і чек на 800 грн, а уколи вартували "приблизно 500 грн". Після логічного обурення клініка зробила знижку на 230 грн. Так ми витратили час, не зробивши УЗД, незрозуміло чому було зроблено дві ін'єкції від блювання за 17 и 450 грн з однаковим ефектом. Цікаво, що у висновку немає не підпису, ні печатки лікаря та навіть назви закладу. А в зборі анамнезу "дефекація та апетит в нормі". Це був наш останній візит, певно.#Вет_лайф🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами