Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці
Додано 14 лип 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Кількість підписників: 10 456
Фото: 1,940
Відео: 189
Посилання: 2,810
Опис:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Джерело

Відгуки про заклади. Чернівці | Відгук про «Країну мрій» в «Буковина молл»Якщо ви хочете гарне свято д...

Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 410 Охват/переглядів 2026-03-12 09:02 Повідомлення №4658
Відгук про «Країну мрій» в «Буковина молл»Якщо ви хочете гарне свято для вашої дитини,де ваші всі побажання візьмуть до уваги,тоді вам точно НЕ сюди!22.02 святкували день народження доньки, банкет замовили заздалегідь,склали меню і були впевнені,що все буде ок(за словами адміністратора), але не судилося… Перше,що розчарувало,це те,що офіціанта треба було вічно шукати,замовлене меню вона «забувала» виносити, натискаємо на кнопку,чекаємо і… нічого,данна пані стоїть на барній стійці і лялякає з іншими офіціантами,ок, йдемо на бар , беремо воду,розраховуємось одразу на барі. Проходить хвилин 20, біжить навіжена жіночка з претензіями, «чому ви берете на барі,ви маєте сказати мені?!» ,пояснюємо,що натискали кнопку,чекали, її не було, діти хотіли пити, в чому питання?!?!?Далі краще… принесли торт,той самий з короною,бантиками та блискітками, питаю офіціантку « ви знаєте як він оформляється? Бо блискітки корона і бантики кладуться перед самою подачею??» у відповідь « так ,звісно, ми кожного дня такий тортик маємо», думаю ну ок( перепитала 3 рази), в результаті ці бантики вона всі наліпила на одну сторону торту🤦‍♀️ а не по колу як має бути,але зіпсований торт це нічого в порівнянні з тим,як нам його винесли….Сам торт мав бути «сюрпризом» для дитини! Підходить офіціантка і питає «на яку годину торт?» я кажу на 18.40,буде добре??? Вона відповідає,що супер,якраз сцена буде вільна. У 18.40 ми збираємо дітей по залу і…. Нічого…Шукаю пані , питаю «де торт?» і тут «ой, а ви що вже хочете?» ну то для чого ти уточнюєш час????Йдемо знову до сцени,і в цей час на сцені вже інші діти граються з аніматорами, і офіціантка з тортом… сюрприз бляха на висоті… стоїмо,чекаємо ,дитина не розуміє чого чекаємо, момент втрачено, я питаю « довго ще?» а офіціантка « а я не знаю» і тут мене порвало…. Йду до адміністратора питаю «якого х???» і поки вони « вирішували» це питання половина наших гостей розбіглися гратися… збираємо дітей,стаємо на сцену ,робимо ці «радісні фото», розходимось….Тупо зіпсували свято! І якщо хтось напише типу «людей багато,офіціант не встигає….» я скажу так - я не прийшла туди безкоштовно, я заплатила кошти за банкет,за вхід,і за купу додаткових послуг,і за свої гроші я хочу обслуговування,а не зіпсований настрій дитини!#Країна_мрій🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами