Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Додано 14 лип 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Кількість підписників: 19 746
Фото: 18,200
Відео: 2,910
Посилання: 5,400
Опис:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.

👥 Кількість підписників

19 746
Середній/День:: -18
Середній/Тиждень:: -106
Середній/Місяць:: -387

👁️ Середній перегляд на повідомлення

11 808
Середній/День:: 8,370
Середній/Тиждень:: 12,393
ERR: 59.8%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Окупанти звели нову телевежу в БердянськуУ тимчасово окупованому Бердянську російська влада заявила про «майже завершене» будівництво нової телевежі. За офіційною версією, вона має забезпечити «покращення якості теле- та радіосигналу».💬Місце для об'єкта вибрано невипадково: на відміну від діючої телевежі, яка затиснута житловим масивом, нова вежа розташована на відкритій території при в'їзді до міста. Зведена з урахуванням геокліматичних особливостей місцевості, ця 100-метрова конструкція розрахована на тривалий термін служби – 50 років. На ній буде розміщено обладнання для трансляції трьох мультиплексів цифрового ефірного телебачення, а також апаратура для трансляції 16 радіостанцій, - заявляють загарбники.Окупанти подають проєкт як «гордість регіону» та «історичне досягнення», але за цими гучними словами приховується мета — встановлення контролю над інформаційним простором. Через нову вежу планується трансляція десятків російських телеканалів і радіостанцій, щоб стерти українську ідентичність.На відміну від інших обʼєктів, які тягнуться довгобудами вже декілька років, все що стосується зомбування рашисти роблять випереджаючи графіки.Всього на ТОТ Запорізької області планують побудувати чотири таких веж.
Бердянець відкрив центр реабілітації цивільних полоненихНа початку повномасштабного вторгнення Азат Азатян сам побував у російському полоніЗаклад почав роботу 30 серпня. Азат каже, що ідея відкрити центр прийшла до нього три роки тому, коли він вийшов з російського полону. Чоловік зрозумів, що держава не задовольняє потреби цивільних полонених. Зараз в центрі проходить реабілітацію вже сорок людей.«В основному реабілітація надається самими постраждалими, які мають фах у цьому напрямку: юридичний супровід, адвокація та різноманітні заходи на безоплатній основі. Не компенсується (робота центру – ред.) ні з місцевого бюджету, ні державою, ми на підтримці від наших донорів з Нідерландів. Але дуже сподіваємося, що з’являться нові донори, які будуть допомагати нам у цій справі та в розвитку в інших регіонах», – зауважив Азат. Бердянець не збирається зупинятися на одному закладі. Азат планує відкрити аналогічні центри в інших містах країни.«Ми вже працюємо над відкриттям інших центрів в Харківській області. Це саме Харкові, Куп’янську, Ізюмі, Балаклеї, Ніколаєві, Херсоні, Чернігові та Києві», – поділився чоловік. Азат наголосив, що в Україні зараз дуже велика потреба в підтримці цивільних полонених. Йдеться як про морально-психологічну й юридичну допомогу, так і фінансову.📍 Адреса центру:м. Запоріжжя,вул. Богдана Хмельницького, 23📞 Тел. для довідок:+380506454212
З окупованої території евакуювали чотирьох українських воїнів, які більше трьох років перебували на землі, підконтрольній ворогуКомандувач Військово-морських сил розповів, що уповноважена президента з питань захисту прав військовослужбовців отримала інформацію, що брат-близнюк щойно обміняного військовослужбовця корпусу морської піхоти ВМС під час ведення бойових дій на сході України у 2022 році, отримавши важке поранення — опинився в лікарні та завдяки небайдужим лікарям був прихований від російських силовиків.Згодом з’ясувалося, що разом із братом-близнюком в лікарні перебували ще троє військовослужбовців Національної гвардії, які змушені були переховуватися там протягом більше трьох років.В підсумку загін спеціальної розвідки ВМС "Янголи" евакуював морського піхотинця, трьох бійців НГУ та медичного працівника лікарні, який допомагав у переховуванні військовослужбовців. Операцію спланували та розділили на кілька етапів, з урахуванням нелегального становища усіх осіб, високою активністю ведення бойових дій, що ускладнювалося посиленими фільтраційними заходами з боку спецслужб рф.💬Наразі наші воїни у безпеці та нарешті з рідними. Відтак загін спеціальної розвідки ВМС "Янголи" врятували вже 88 людей та вкотре довели, що для українських воїнів немає нічого неможливого. Боремося за кожного, - заявив командувач Військово-морських сил Олексій Неїжпапа.
Чи варто йти шляхом оптимізації кількості військових адміністрацій для тимчасово окупованих територій?Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін у соцмережі Фейсбук розповів, що хоче обговорити питання оптимізації ВГА тимчасово окупованих міст.За його інформацією, наразі в Україні діє 207 військових адміністрацій населених пунктів (громад). З них майже 97% - це ТОТ, зона активних бойових дій та потенційно активних бойових дій. Сумарні бюджети громад з ТОТ, де впроваджені військові адміністрації, можуть складати до 5 млрд грн на рік. Для об'єктивності і щоб не шукали зради де її нема, додам, що майже половина цих коштів - це сфера освіти, а ще чверть - це соціалка, підтримка ЗСУ та ВПО. Тим не менш, видатки на апарати становлять біля 1 млрд грн. 💬У мене наразі немає рішення, але я хотів би почути позиції самих представників місцевого самоврядування, військових адміністрацій, експертного середовища, ВПО-спільноти, платників податків загалом. Варто чи ні розглядати можливість тимчасової оптимізації мереж військових адміністрацій ТОТ, залишаючи їх на рівні лише районних та обласних військових адміністрацій? Чи ця потенційна економія коштів вдарить по рівню комунікації держави із громадянами, як ВПО, так і проукраїнськими мешканцями, що змушені були лишитись на ТОТ, - пише Безгін.
«Показовий ремонт» катівні: фейковий омбудсмен Мирошниченко заявив, що в бердянській катівні впроваджують «російські стандарти»Фейковий «уповноважений з прав людини» Микола Мирошниченко показово відвідав захоплену рашистами колонію №77, де зараз триває ремонт.Раніше українські ЗМІ повідомляли, що ув’язнених, які перебували там на початку повномасштабного вторгнення, не евакуювали. Тому частину в’язнів окупанти вивезли до російських тюрем, а саму установу перетворили на одну з найжорстокіших катівень проти українців.Сьогодні ж рашисти намагаються «відбілити» колонію – фарбують стіни й показово хизуються «покращеними умовами». Мирошниченко заявив, що ситуація там «чудова».💬Сегодня посетил ИК-2. Реконструкция и ремонт идут полным ходом. Наши - Российские стандарты !! Европа отдыхает. Отбывающие наказание отметили в беседе, отменное питание, какое просто не сравнить с прежним, украинским режимом. Жалоб у осужденных нет, - зробив колаборант у соцмережах цинічну заяву.Цинічну, бо саме тут, за свідченнями колишніх в’язнів і правозахисників, українців катували електричним струмом, відрубували кінцівки та вбивали лише за їхню любов до України.Колонія №77 у тимчасово окупованій частині Запорізької області вже неодноразово фігурувала у звітах міжнародних правозахисних організацій як місце масових тортур та позасудових страт.Так виглядають справжні «російські стандарти» – за фасадом ремонту ховається жахлива правда.
У Запоріжжі всі служби задіяні на місці російського удару по житловій пʼятиповерхівці. На жаль, станом на зараз відомо про одну загиблу людину та десятки постраждалих, у тому числі й дітей. Знову звичайний житловий будинок. Також уночі працювали сили ППО та екстрені служби в інших регіонах. Від удару постраждали Волинська, Дніпровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Рівненська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області. Багато було пожеж, переважно постраждала цивільна інфраструктура: будинки, підприємства. Майже 540 дронів, 8 балістичних та 37 ракет інших типів запустили росіяни проти звичайного життя.Ми бачили реакцію світу на попередній обстріл. Але тепер, коли Росія знову показує, що на слова їй начхати, ми розраховуємо на реальні дії. Зрозуміло чітко, що час, відведений для підготовки зустрічі на рівні лідерів, Москва використала для підготовки нових масованих ударів. Єдиний спосіб знову відкрити вікно можливості для дипломатії – це жорсткі тарифи проти всіх, хто накачує російську армію грошима, та дієві санкції проти самої Москви – банківські та енергетичні. Ця війна не припиниться від політичних заяв – потрібні справжні кроки. Ми чекаємо на дії Америки, Європи і всього світу.
Бердянець на підпитку заявив про хибне мінування в Запоріжжі та отримав реальний строкПро це «Бердянськ сьогодні» стало відомо з рішення Хортицького районного суду міста Запоріжжя. 30.03.2025 приблизно о 01:08 годині бердянець, знаходячись за місцем свого мешкання, а саме в приміщенні квартири, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, діючи умисно, з метою поширення неправдивих відомостей, які утворюють обстановку загального страху, невпевненості та паніки в суспільстві, достовірно знаючи, що інформація, яку він збирається поширити є неправдивою, розуміючи, що таке повідомлення викличе обстановку страху у населення, вирішив повідомити на спеціальну лінію оператора «102» УАЗОР ГУНП в Запорізькій області про начебто замінування будівлі Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області, - сказано в рішенні суду.Обвинувачений в судовому засіданні вину в скоєнні даного кримінального правопорушення визнав повністю.Суд визнав бердянця винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.259 КК України, та призначити йому за цією статтею покарання у вигляді двох років позбавлення волі. А так як чоловік вчинив злочин у період іспитового строку за іншим рішенням суду, то сукупний вирок склав більше 5 років.
❗️Інформація про 1,7 мільйона загиблих та зниклих безвісти військових ЗСУ у війні проти росії — ФЕЙК. Підконтрольні кремлю пропагандистські ресурси поширюють заяви, нібито російські хакери зламали базу даних Генштабу ЗСУ й отримали інформацію про «1,7 мільйона загиблих та зниклих українських військових» за час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Насправді це абсолютно абсурдний фейк, оскільки Україна за роки незалежності ніколи не мала регулярної армії у 1,7 млн осіб. Станом на січень 2025 року, зі слів Президента України Володимира Зеленського, чисельність української армії становила 880 тисяч осіб. Також Президент України повідомляв, що втрати російських військовослужбовців втричі перевищують втрати українських воїнів. Згідно з даними Генштабу, станом на 20.08.2025 росіяни з 24.02.2022 року втратили 1 072 700 осіб вбитими та пораненими, що нівелює вигадані цифри ru-пропагандистів щодо втрат України. Мета цього фейку — деморалізувати українців, переконати світ у «виснаженості та неефективності Збройних Сил України» та послабити її міжнародну підтримку.🇺🇦 Центр протидії дезінформації
ФЕРМЕР З БЕРДЯНЩИНИ, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧУВАВ ОКУПАНТІВ, ОТРИМАВ ВИРОКТернопільський суд заочно дав 12 років фермеру з Юр’ївки за допомогу військам рф на Бердянщині та призначив повну конфіскацію майнаЯк дізнався «Бердянськ 24» з вироку Тернопільського міськрайонного суду, Сократа Параскєвова визнали винним за ч.1 ст.111-2 КК України та призначили 12 років позбавлення волі, 15 років заборони обіймати посади в органах влади, а також конфіскацію всього майна.Суд встановив, що у березні 2022 року фігурант надав військовим рф вантажний автомобіль ГАЗ‑САЗ 3507 з водієм для перевезення ящиків із боєкомплектом і стрілецькою зброєю, наметів, ліжок та харчів, допомагаючи окупантам облаштувати блокпост у центрі села. У березні–серпні 2022-го він за власний кошт возив воду (зокрема вантажівкою з металевою цистерною на 5 м³) на російські позиції в Зеленівці.Територію своїх підприємств у Юр’ївці (ПП «ПСП “Альфа‑2004”» і ПП «Сократ») обвинувачений надавав для дислокації підрозділів та прихованого зберігання техніки, а ремонтну майстерню — для ремонту військової техніки РФ силами працівників. У червні–липні 2022 року на базі «Альфи‑2004» розміщувався підрозділ з 4–5 військових із БТРом та щоглою з антеною протягом 10–12 днів; харчування забезпечували з кухні підприємства, також надавали готівку на продукти. Окремо для відпочинку та харчування особового складу росіян використовували приміщення магазину‑кафе, потреби в їжі й воді покривали за рахунок власника.У квітні 2023 року фігурант перереєстрував обидва підприємства за законодавством РФ і почав сплачувати податки до бюджету держави‑агресора, що суд розцінив як продовження пособництва окупації.Винуватість підтверджена показами свідків, портретною експертизою, а також спеціальними слідчими діями: під час контрольного дзвінка в Telegram (24 травня 2024 року) обвинувачений підтвердив допомогу збройним формуванням РФ. Провадження здійснювали за процедурою in absentia, оскільки фігурант перебуває на окупованій території та в суд не з’являвся.Окремо суд залишив у силі арешт значного переліку активів: коштів на рахунках у Raiffeisen Bank, земельних ділянок і нерухомості (в тому числі часток у дитячому оздоровчому закладі «Салют», квартир, складських і виробничих приміщень у Юр’ївці), автомобіля BMW 523i та зброї (АКМСМФ, «Форт‑12Р», ОПСКС).
Вчора в Бердянську стався вибух на підстанції, яка постачала енергію на ремонтну базу окупантівПро це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на джерела в розвідці.Ввечері у неділю, 3 серпня, стався вибух на електропідстанції, що забезпечує електроенергією промислові потужності колишнього заводу Бердянські жниварки.Після окупації міста російські військові перетворили цехи заводу на велику ремонтну базу для військової техніки, склад зброї та місце розміщення особового складу армії рф.Першими про потужний вибух повідомили місцеві мешканці у соцмережах. Пізніше очевидці поширили відео та інформацію про те, що з невідомих причин загорілася одна з підстанцій міста, що спричинило зникнення електроенергії на вулиці Північній та інших, розташованих поряд.Джерела зазначили, що внаслідок вибуху та подальшої пожежі на трансформаторах була виведена з ладу підстанція, що постачала енергію на підприємство, яке займається ремонтом російської військової техніки. Остаточні наслідки вибуху та розмір завданої шкоди наразі уточнюються.