Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Додано 14 лип 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Кількість підписників: 19 746
Фото: 18,200
Відео: 2,910
Посилання: 5,400
Опис:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.

👥 Кількість підписників

19 746
Середній/День:: -18
Середній/Тиждень:: -106
Середній/Місяць:: -387

👁️ Середній перегляд на повідомлення

11 808
Середній/День:: 8,370
Середній/Тиждень:: 12,393
ERR: 59.8%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

❗️Друзі, завершуємо наш великий збір на ремонт автівок для підрозділу нашого земляка - аерозвідника 204 бату терооборони. Треба добити вже його, тим паче, що залишилось зовсім трохи ~13000 з необхідних 200000 грн. Нагадаємо, що ремонту знову терміново потребують одразу три (і навіть трохи більше..) автівки, які зазнали значних пошкоджень під час виконання бойової роботи. Хлопці зараз літають на Запорізькому напрямку.Ми вже кілька разівдопомагалибійцям з ремонтом (тут звіт), але, на жаль, інтенсивність бойових дій за цей час тільки зросла і, майже, всі автівки зазнали чималих ушкоджень. За час збору, зібрано вже майже 90% від необхідної суми в 200 000 грн. Дві автівки вже відремонтовано, а суму банки було зменшено на 180 000 грн. Станом на сьогодні зібрали ~ 187 000 Залишилось зібрати ~ 13 000 грн. Розуміємо, що збори зараз йдуть дуже повільно, але кацап сам себе не вбʼє, хоча вони періодично і намагаються це робити, що і підтверджує нам наш козак, який вже неодноразово бачив самовипилювання рашистів на полі бою. Хлопці дякують всім, хто вже долучився до збору і будуть вдячні тим, хто планує долучитися донатом або репостом 🙏🙏🙏 Памʼятаємо - маленьких донатів не буває! Кожні 10, 20, 50 гривень допоможуть зібрати необхідну суму швидше, та продовжити виконувати бойові завдання на одному з найгарячіших напрямків фронту. Дякуємо наперед за допомогу і пам’ятаємо, що Бердянськ - це завжди Україна! На ремонт автомобілів для підрозділу аеророзвідників.🎯 Мета: 20 000 ₴🫙 Посилання на банку 👉 https://send.monobank.ua/jar/5oSJDeUv42🏦 Номер картки банки 👉4441 1111 2821 7639💸PayPal 👉 flyingeyes25gmail.com
Чергова успішна спецоперація СБУ: знищено ворожий ЗГРК «Панцир-С1» та три гелікоптериСлужба безпеки України завдала ще одного болючого удару окупантам. Цього разу в ніч з 27 на 28 червня дрони української спецслужби атакували військовий аеродром «Кіровське» у тимчасово окупованому Криму. Було нанесено вогневе ураження по місцям дислокації авіаційного компоненту, засобам протиповітряної оборони, складах зберігання боєприпасів, а також розвідувальних та ударних БпЛА ворога. Наявні дані свідчать про знищення багатоцільових та ударних гелікоптерів Мі-8, Мі-26 та Мі-28, а також самохідного зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С1». Протягом ночі на ворожому аеродромі відбувалась вторинна детонація.СБУ системно працює над зниженням спроможностей рф завдавати авіаційно-бомбових ударів по території України. Окупанти мають усвідомлювати, що їх дороговартісна військова техніка та боєприпаси не захищені ніде: ні на лінії бойового зіткнення, ні на тимчасово окупованих територіях, ні в глибокому тилу ворога.
🤬 У Бердянську окупанти встановили пам’ятник загиблим загарбникамУ тимчасово окупованому Бердянську з’явився пам’ятник військовослужбовцям російської армії, які загинули під час спроби утримати захоплену територію. Монумент присвячено солдатам 136-ої окремої гвардійської мотострілецької бригади — підрозділу зі складу 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу рф.📌 Бригада базується в місті Буйнакськ (Республіка Дагестан) та відома під кількома радянсько-російськими назвами: «Апшеронська Червонопрапорна», орденів Суворова, Кутузова та Богдана Хмельницького.На меморіалі, встановленому окупантами, розміщено напис:«Воинам-героям, павшим при освобождении исконных земель великой россии».Фраза на пам’ятнику відкрито транслює кремлівський міф про «історичні російські землі» та легалізує агресію під виглядом «визволення». Встановлення такого монумента — спроба закріпити окупацію в символічному просторі міста та знецінити українську ідентичність Бердянська.🇺🇦 Українці ж добре знають: загарбники не визволяли, а знищували — школи, лікарні, будинки та життя мирних людей. І пам’ять справжніх героїв буде жити не в камені окупантів, а в серцях українців.
Гауляйтер Бердянська визнав, що будівництво залізниці через Ліски — це лише черговий «прожект» на папері і реалізовувати його ніхто не плануєМешканці мікрорайону Ліски звернулися до нового гауляйтера окупованого Бердянська з протестом проти можливого будівництва залізниці до порту через їхню територію.У відповідь Ковганко заявив, що приводів для занепокоєння немає. За його словами, ідеї будівництва залізничної гілки через Ліски вже понад 80 років, але її так і не реалізували через надмірну вартість проєкту. І схоже рашисти не планують витрачав додаткові гроші на Бердянськ.💬Справді, на сьогодні Інститут просторового планування розглядає варіант прокладання залізниці в районі Лісок, однак остаточного рішення поки що не ухвалено. Йдеться лише про одну з проєктних ідей, - заявив гауляйтер.Ковганко фактично визнав, що усі ці гучні «програми розвитку» окупованого Бердянська, які презентують росіяни — не більше ніж порожні прожекти, які реалізовувати ніхто й не планує. Бо грошей немає. Все йде на війну та забаганки диктатора.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
🏫МОН затвердило нові правила дистанційки: що зміниться для дітей з окупованого БердянськаУкраїнські школи готуються до нових правил дистанційного навчання — Міністерство освіти і науки затвердило оновлені вимоги, які особливо важливі для дітей з тимчасово окупованих територій. Ці зміни стали частиною державної політики «Школа офлайн», яка має на меті забезпечити кожній дитині доступ до якісної освіти — незалежно від місця її перебування: у тилу, на фронті, на ТОТ чи за кордоном.Наказ набуде чинності після реєстрації у Мін’юсті, однак МОН вже починає комунікацію — аби школи, освітяни й батьки могли завчасно підготуватися.📌 Що змінюється:🔹 Кількість учнів у дистанційних класах: • Базово: не менше 20 учнів у класі. • Для окупованих і прифронтових територій, а також сіл: можна зменшити до 10 учнів. • Для інших регіонів — до 15 учнів.‼️ Важливо: це правило не стосується спецшкіл і спеціалізованих навчальних закладів.🔹 Можна працювати дистанційно навіть без повного набору класів.Якщо у школі відсутні до двох паралелей (наприклад, немає 7 класу) — вона все одно може функціонувати дистанційно.🔹 Українознавчий компонент — окремо.Діти, які перебувають за кордоном, можуть: • або навчатися повністю дистанційно в українській школі; • або поєднувати місцеву школу з українознавчим блоком — 5–8 годин на тиждень.🔹 Педагогічний патронаж для дітей на ТОТ.Це індивідуальне навчання, яке враховує і безпекову ситуацію, і потреби дитини. Навіть якщо школа не має відкритих класів, вона може працювати у форматі патронажу — з оплатою вчителю за навчання кожної конкретної дитини.🔹Окрім цього, якщо дитина перебуває на території, де тривають або можливі бойові дії, — вона може продовжувати навчання дистанційно у своїй школі, звідки виїхала. Їй не потрібно переводитися до іншого закладу для дистанційного навчання.Водночас, якщо є можливість відвідувати очне навчання за наявності укриття у школі, — це залишається пріоритетом для учнів.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
❗️❗️Зрадника та воєнного злочинця Михайла Грицая знищено в окупованому Бердянську 18 червня 2025 року в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області застрелили колаборанта, державного зрадника та воєнного злочинця Грицая Михайла Павловича.▪️Грицай родом з Полтавщини. Проживав у Бердянську. Очолював осередок партії “Соціалістична Україна”. Після поневолення міста у 2022 році добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками та отримав посаду в окупаційній адміністрації — був так званим т.в.о. міського голови та одночасно заступником з питань інфраструктури, ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу. Де-факто дерибанив державну власність в окупованому Бердянську в інтересах московитів. ▪️Причетний до воєнних злочинів — тероризував населення окупованого міста, видавав московитам проукраїнських громадян, брав участь в організації катівень на території Бердянська. Грицаю заочно повідомлено про підозру у кримінальному провадженні, відкритому 01.04.2022 року за частиною 2-ю статті 111-ї Кримінального кодексу України (державна зрада). ☠️ГУР МО України нагадує — за кожен вчинений проти українського народу воєнний злочин буде справедлива відплата.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Галіціна та її команда продовжують судитися з Бердянською МВАЯк повідомили в БМВА станом на зараз одразу троє ексчиновників Бердянської міської військової адміністрації перебувають у судових спорах із Бердянською адміністрацією.▪️Ексочільниця МВА Вікторія Галіцина подала апеляційну скаргу на рішення суду та продовжує вимагати виплатити їй додаткові 30 000 грн через те, що остаточний розрахунок при звільненні був затриманий на 12 днів. Нагадаємо, затримка була спричинена необхідністю оформлення доступу до казначейського рахунку. Перший суд відмовив Галіциній, наразі вона оскаржує це рішення.▪️Ексзаступник Галіциної Олександр Пасічник продовжує намагатися оскаржити призначення Миколи Матвієнка на посаду виконуючого обов’язки керівника БМВА. Пасічник позивається до Міністерства юстиції через те, що йому відмовили у задоволенні скарги на дії державного реєстратора, внаслідок яких було змінено відомості про керівника та додано інформацію про нового представника — Миколу Матвієнка. У цій справі БМВА проходить як третя особа. Раніше Запорізький окружний адміністративний суд став на бік Міністерства юстиції та відмовив Пасічнику. Втім, він подав апеляцію й продовжує доводити, що призначення в.о. керівника було незаконним, як і всі наступні кадрові рішення, ухвалені ним.Нагадаємо, Пасічник є одним з підозрюваних у справі щодо закупівлі дронів за кошти міського бюджету за завищеними цінами.▪️Ексзаступник міського голови часів Галіциної — Богдан Сушко — також подав апеляційну скаргу й вимагає виплатити йому з бюджету громади понад 500 тисяч гривень за час вимушеного прогулу після звільнення з посади директора КП «Центральний ринок». Ця давня справа вже чотири роки перебуває у судах. Ще перебуваючи на посаді заступника, Сушко вигравав судові спори з БМВА — тоді суд зобов’язав КП «Центральний ринок» виплатити йому кошти. Однак комунальне підприємство вже давно не працює і не має коштів на рахунках. Через це Сушко тепер просить суд змінити відповідача з КП на БМВА, щоб отримати виплати з бюджету громади. Він подав позов про стягнення заборгованості з зарплати одразу з трьох відповідачів: КП "Бердянський центральний ринок", начальника БМВА та самої БМВА.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Рух «Жовта стрічка» анонсує масштабну акцію спротиву на 12 червняПартизанський рух «Жовта стрічка» оголосив про проведення однієї з найважливіших акцій за останні роки, яка відбудеться 12 червня — у день, коли окупаційна влада святкує так званий «день росії».Учасники руху зазначають, що в той час, як окупанти звозять школярів та «масовку» на постановочні заходи з колаборантами, українці на тимчасово окупованих територіях продовжують чинити спротив. Акція отримала назву «Нас більше».💬Завтра ви побачите, що українці з усіх ТОТ об'єдналися, щоб нагадати: тут Україна, а не “нові регіони”. Нас — більше!, — йдеться в заяві руху.Окупаційна влада Бердянська поки не анонсувала ніяких заходів на 12 червня. Скоріш за все, вони будуть проводити їх як завжди: без попередження та зі заздалегідь підготовленими «активістами». А от розважальні заклади міста вже анонсують «традиційне» російське святкування. Так нічний клуб «Кристал», який розташований в центрі, оголосив, що 12 червня святкування планують розпочати о 12.00 зі співу рашистських «патріотичних» пісень. Вже з 15.00 розпочнуть наливати безкоштовний алкоголь для розігріву – «безкоштовні шоти всім гостям». Завершиться мракобісся – фаєр-шоу. Закликаємо мешканців ТОТ ігнорувати пропагандистські заходи на день країни-агресора!🇺🇦Бердянськ - був, є та буде українським містом!
Росіяни по-звірячому вдарили по Сумах. Просто по місту, по звичайних вулицях – з реактивної артилерії. Абсолютно свідомий удар по цивільних. Зараз триває рятувальна операція. Багато поранених. Станом на цей час відомо про трьох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Усі служби задіяні, щоб допомогти всім постраждалим. Відомо про щонайменше один снаряд РСЗВ, що не розірвався. Цей снаряд пробив стіну кімнати звичайної квартири на 9-му поверсі. Все, що треба знати про російське «бажання» закінчити цю війну. Очевидно, що без тиску світу, без рішучих кроків Сполучених Штатів, Європи та всіх у світі, хто має силу, Путін не погодиться навіть на припинення вогню. Жодного дня Росія не припиняє ударів по містах і селах України. Кожного дня ми втрачаємо своїх людей через російський терор. Щодня Росія дає приводи для посилення санкцій проти неї та збільшення підтримки нашого захисту. І я дякую всім у світі, хто просуває саме такий порядок денний: санкції за агресію та вбивства людей, допомога захисту життя українців.
На ТОТ Запорізькій області можуть ввести режим НС через загибель посівівЯк повідомляє російське агентство ТАСС , рішенням окупаційного міністерства агропромислового комплексу та продовольчої безпеки у регіоні було створено комісії для запровадження режиму надзвичайної ситуації через пошкодження посівів. 💬По муніципальним округам створено комісії з визначення обсягів пошкоджених посівів для введення спочатку внутрішньорегіонального НС, - заявив так званий міністр АПК захопленого регіону Андрій Сігута.За його словами остаточне рішення про ведення режиму НС буде приймати гауляйтер Балицький.Раніше Сігута повідомляв, що внаслідок заморозків на окупованій частині Запорізької області була втрачена значна частина врожаю ранньої черешні.Нагадаємо, що окупаційна влада неодноразово робила заяви про наміри значно збільшити показники збору врожаю на захопленій території Запорізької області в 2025 році. На ці цілі з бюджету рф виділялися значні суми дотацій, щоправда до аграріїв на ТОТ вони майже не доходили, через що постійно виникали скандали. Вірогідно, що оголошення про наміри ввести режим надзвичайної ситуації викликано бажанням колаборантів виправдатися за провалені плани по збору врожаю.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube