Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Додано 14 лип 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Кількість підписників: 19 746
Фото: 18,200
Відео: 2,910
Посилання: 5,400
Опис:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.

👥 Кількість підписників

19 746
Середній/День:: -18
Середній/Тиждень:: -106
Середній/Місяць:: -387

👁️ Середній перегляд на повідомлення

11 808
Середній/День:: 8,370
Середній/Тиждень:: 12,393
ERR: 59.8%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

З 2026 року українці від 40 років зможуть пройти медогляд за державний кошт — гроші отримуватимуть в «Дії»Українці віком від 40 років отримуватимуть гроші на віртуальну картку в «Дії» для чекапу здоровʼя. На це в держбюджеті закладено 10 млрд грн, - заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.Так, з 1 січня 2026 року почне діяти програма профілактичних медичних оглядів для громадян віком від 40 років. Її мета — виявлення серцево-судинних хвороб, діабету та ментальних розладів на ранніх стадіях.За словами Ляшка, учасники програми зможуть отримати кошти на проходження обстежень через застосунок «Дія».Протягом місяця після дня народження громадяни отримуватимуть push-повідомлення із запрошенням пройти «національний чекап».Після підтвердження участі гроші автоматично зараховуватимуться на картку в «Дії».Пацієнт зможе самостійно обрати медзаклад для проходження лабораторних та інструментальних обстежень, а також отримати консультацію лікаря. Якщо під час огляду виявлять відхилення, людину скерують до вузького спеціаліста.Крім того, лікар матиме змогу виписати електронний рецепт на безоплатні препарати, які допоможуть лікувати або стримати розвиток захворювання.У державному бюджеті на 2026 рік планується передбачити фінансування програми.У МОЗ наголошують, що профілактичні огляди допоможуть знизити ризик ускладнень і передчасної смертності, а також сприятимуть формуванню культури ранньої діагностики серед українців.
🤦🏻Очільники військових адміністрацій Бердянського району пограли в більярд «на честь» ЗахисниківЛюди, які отримують зарплату з бюджетів громад, зіграли в більярд нібито на честь захисників. Жоден Захисник при цьому не був присутній і нічого з цього не отримав.Дивна новина, але ми не стрималися, щоб повідомити.Так, Бердянська районна державна адміністрація на своїй сторінці у Facebook заявила, що:💬 ГО ВФСТ «Колос» у Запорізькій області спільно з Бердянською районною державною адміністрацією провели змагання з більярду, присвячені Дню захисників України. Учасниками заходу стали керівники військових адміністрацій району. З вітальними словами до них звернулися голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков та голова райдержадміністрації Олексій Бакай. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні, - написали на сторінці БРДА.Ми дочитали новину до кінця, але так і не зрозуміли, яку користь від того, що чиновники пограли в більярд, отримали Захисники чи Захисниці України. Єдине, що вдалося з’ясувати:💬 Підсумовуючи змагання, керівники громад зійшлися на думці щодо проведення подібних заходів для внутрішньо переміщених осіб «з метою покращення їхнього ментального та фізичного стану, - написали на сторінці БРДА.Але звучить це не менш дивно та абсурдно. Купа відносно здорових чоловіків призовного віку погралися та сфотографувалися і записали, що це на честь тих, хто на фронті. Що наступного разу? В сауну чи на кінні перегони?Маємо велике прохання від громади до чиновників: надалі не використовувати людей, які мають статус ВПО, а тим більше тих, хто реально боронить Україну, для виправдання власних розважальних заходів.Бо це вже справжня ганьба!
Викрали в Бердянську, кинули на яму та знущаються. В мережі з’явилася історія російського окупанта, який невдало поскаржився на командуванняРосіянин Володимир Осколков пішов на так зване СВО «звільняти» Україну від «нацистів». Чоловік воював у 36-ї окремій мотострілецькій бригаді. Новий командир з позивним «Ворон» знущається над своїм «гарматним м’ясом» і навіть вбиває.Сестра Володимира Анастасія написала лист особисто путіну і очікувала зміни командування. Натомість її брата затримали, звинувачують у тому, що він самовільно покинув частину та навіть порушили кримінальну справу. Про це «Бердянськ 24» дізнався з Ютуб-каналу «НЕ ЖДИ меня из Украины».«Мене просто викрали з Бердянська, закинули в машину, одягли кайданки, набили по обличчю та відправили мене на яму в Волноваху, звідти перевезли до Докучаєвська. Це все з 36-ї (бригади), вони обманним шляхом назвалися військово-слідчим відділом», – розповів Осколков своїй сестрі. За її словами, Володимир знаходиться під Бердянськом, у пункті збору для тих, хто самовільно залишив частину. Туди його з нашого міста силоміць привезли представники бригади, попередньо побивши. Його возять на допити до слідчого. Далі чоловіка мають відправити на передову, туди «звідки не повертаються». Іншими словами, незгодних просто утилізують у м’ясних штурмах проти ЗСУ.Сестра окупанта переконує, що над чоловіком знущаються, кинули на яму роздягненим, не дають можливості потрапити до шпиталю, попри проблеми з тиском і цукровий діабет.За словами росіянки, таких «затриманих» багато, навіть з нападами епілепсії їм не допомагають. Дуже схоже ставлення до українських військовополонених. Можливо лише опинившись на їх місці росіяни зрозуміють, що не слід іти воювати з «братським народом».
Понад 12 годин тривала масована російська атака на Україну. Звірячі удари, свідомий та цілеспрямований терор проти звичайних міст – майже 500 ударних безпілотників та понад 40 ракет, зокрема «кинджали». Вранці знову в нашому небі російсько-іранські «шахеди».Основними напрямками ворожої атаки були Київ та область, Запоріжжя, Хмельниччина, Сумщина, Миколаївщина, Чернігівщина, Одещина. Внаслідок обстрілу у столиці пошкоджена будівля Інституту кардіології. Станом на зараз відомо про чотирьох загиблих у Києві, серед яких 12-річна дівчинка. Мої співчуття всім рідним та близьким. Загалом в Україні відомо про щонайменше 40 поранених людей, серед яких є й діти.Під обстрілом були підприємство з виробництва хліба, завод автомобільної гуми, приватні й багатоквартирні будинки та об’єкти цивільної інфраструктури. Всі необхідні служби працюють на місцях.Ця підла атака відбулася фактично як завершення тижня Генасамблеї ООН, і саме так Росія заявляє про свою реальну позицію. Москва хоче далі воювати та вбивати й заслуговує лише на найжорсткіший тиск світу. Кремлю вигідно продовжувати цю війну й терор, доки є кошти від енергетики та діє тіньовий флот. Ми будемо й надалі завдавати ударів у відповідь, щоб позбавляти Росію цих можливостей заробляти та примусити до дипломатії. Кожен, хто хоче миру, має підтримати зусилля Президента Трампа і припинити будь-який російський імпорт. Час для рішучих дій давно настав, і ми розраховуємо на міцну реакцію США, Європи, «сімки», «двадцятки».
У БМВА НОВИЙ ЗАСТУПНИК: ХТО ТАКИЙ І ЧИМ ЗАЙМАВСЯ РАНІШЕ?Також у очільника адміністрації Миколи Матвієнка є радникЗ власних джерел «Бердянськ 24» дізнався, що у в.о. начальника БМВА з’явився новий заступник. Не знайшовши про це жодної офіційної інформації, ми звернулися до адміністрації з запитом. Як нам відповіли, станом на 18.09.2025 у Миколи Матвієнка один заступник та один позаштатний радник на громадських засадах. Перший – Микиртумов Армен Армаисович. Ми спробували з’ясувати хто є правою рукою очільника Бердянської військової адміністрації.З відкритих джерел «Бердянськ 24» дізнався, що Армен Микиртумов є заступником начальника БМВА ще з минулого року. Нагадаємо, про це раніше не повідомляли, а наша редакція дізналася про нього лише восени 2025 року. Згідно з декларацією посадовця, в 2025 році він також був, або досі є – це достеменно невідомо, начальником юридичної служби територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області. Також Армен Микиртумов є співзасновником громадської організації «Ази життя».З відкритих джерел нам стало відомо, що він був бенефіціаром ТОВ «МК 7» і ТОВ «АЛЬ­ТЕР­НА­ТИ­В­ЕНЕР­ГО». Останнє підприємство зареєстровано в Запоріжжі та Бердянську – вул. Грецька 31. 18 вересня 2025 року порушили судову справу про банкрутство ТОВ «АЛЬ­ТЕР­НА­ТИ­В­ЕНЕР­ГО».Водночас «Бердянськ 24» знайшов інформацію, що Микиртумов Армен Армаисович є засновником фірми «Маг Енергія». До повномасштабного вторгнення вона фігурувала в справі про розкрадання коштів запорізького підпримємства «Міські теломережі». В «Маг Енергія» працювали співробітники КП «Запоріжміськсвітло» та Обленерго, але офіційних даних не було. В 2021 році фірми «Маг Енергія» та «Терос Енерджи», обидві очолював Микиртумов Армен Армаисович, брали участь у тендері на дорожню розмітку в Запоріжжі. Про це «Бердянськ 24» дізнався з матеріалу сайту міста Запоріжжя 061.З 2024 року, коли ймовірно Микиртумов Армен почав працювати в Бердянській міській військовій адміністрації, керівником обох фірм «Маг Енергія» та «Терос Енерджи» є Микиртумов Армаіс Григорович. «Бердянськ 24» не стверджує, що йдеться саме про нинішнього заступника Матвієнка та його батька, ми лише констатуємо факти.Щодо позаштатного радника в.о. начальника БМВА на громадських засадах – в адміністрації не розкрили його особу. Але раніше в соцмережах з’явилася непідтверджена інформація, що цю посаду займає дехто Сєідов Ровшан Захід Огли. Колишній торговець з Бердянська.
В ДТП у США загинув відомий фотограф з Бердянська Ілля РатманУ ДТП, яка сталася на трасі між Альбукерком, Нью-Мексико та Ель-Пасо, Техас, в США загинув український фотограф та режисер Ілля Ратман.Про загибель Іллі Ратмана у себе в соцмережах повідомила команда Української кіношколи, чиїм випусником він був свого часу. Ілля Ратман багато років жив і працював у Лос-Анджелесі, США, на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну брав активну участь у мітингах на підтримку України.Як повідомили рідні Іллі Ратмана, він загинув на трасі US 85 між містами Альбукерке, Нью-Мексико та Ель-Пасо, Техас. У його потоцикл врізалася машина і він загинув на місці.«Ілля пішов, роблячи те, що любив: на новому байку, у подорожі, про яку давно мріяв. Він був там, де хотів бути. Співчуття всім нам», — йдеться в повідомленні родини.Ілля Ратман народився у місті Бердянськ 13 червня 1982 року. Він закінчив Дніпровський національний університет, працював журналістом у газеті Ділова столиця, займався весільною та художньою фотографією. Він закінчив Українську кіношколу у 2019 році та переїхав до міста Лос-Анджелес, США.
Співачка VareVa представить Бердянськ на легендарній «Червоній Руті»🎤 Молода талановита співачка з Бердянська Валерія Вареник (VareVa) виступить у фіналі всеукраїнського пісенного фестивалю «Червона Рута».🌟Разом із педагогом з вокалу, керівницею колективу «До-мі-солька» Палацу дітей та молоді Бердянської міської ради, а також зірковою матусею Наталією Вареник, Валерія вирушила до Львова, щоб підкорити одну з найгучніших музичних сцен країни. 📣 Спеціально для підписників Telegram-каналу БМВА Валерія поділилася своїми емоціями:«Сьогодні ми вирушили до Львова — попереду фінал! Емоції переповнюють: хвилювання, радість, очікування… Дуже важлива підтримка близьких, друзів і всієї команди — вона додає сил і впевненості. Ми віримо, що зможемо подарувати гідний виступ і залишити частинку серця на сцені. Щиро дякуємо всім за підтримку!» 🩷 💐 Приємно, що нашу землячку, яка тимчасово мешкає з родиною у Дніпрі, підтримує Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради та особисто міський голова м. Дніпра Борис Філатов.🎶 Уже в середу відбудеться виступ нашої зірочки — бажаємо Валерії яскравого виступу та перемоги! 🌸
🏥Медицина руського миру: брак лікарів, черги та грошіОкупація дедалі добиває медичну сферу на захоплених територіях. Якість та доступність медичної допомоги на сьогодні посідає друге місце у переліку проблем мешканців окупованого Бердянська. 💊Найгостріше питання — брак лікарів. Бердянці скаржаться: черга до єдиного в місті уролога розписана на півроку наперед, потрапити до офтальмолога теж практично нереально — талонів на прийом не дістати. На місто лише два онкологи — обом уже за 80 років. Така ж ситуація з ортопедами.🩺У міській поліклініці потрібні: дерматовенеролог, офтальмолог, невролог, медичний логопед, психотерапевт, рентгенолаборант медсестри в педіатрію.💉У міській лікарні проблему вирішено за рахунок інтернів-вахтовиків та «земських лікарів» з Росії, адже негласним головним завданням цієї медустанови з початку окупації є і залишається лікування поранених російських вояків. Місцеві розповідають про значну «текучість» кадрів, адже заклад заповнений пораненими, і медперсонал хірургії, реанімації та травматології валиться з ніг.🩻У лікарні томографію роблять лише тим, кого привезла швидка. Для комп’ютерного обстеження треба їхати в Мелітополь чи Сімферополь. Безкоштовного обстеження УЗД в міській лікарні треба чекати місяцями, або можна домовитися за 2000 руб. Рентген-апарат у поліклініці не працює, в лікарні — лише за особливим дозволом.Щоб отримати паперовий талончик на прийом до лікаря, люди буквально б’ються в чергах. Займати яку інколи доводиться з 3–5 години ранку. 🟡Редакції окупованого Сходу та Півдня України дослідили стан медицини на захоплених територіях. Повний матеріал про реалії медицини руського миру у Бердянську, - читайте за посиланням.
За тортури та незаконне ув’язнення сільського голови в Приморську оголошено підозру трьом представникам збройних формувань рф🔹Прокурори Запорізької обласної прокуратури спільно зі слідчими Управління СБУ в області розслідують факт незаконного позбавлення волі та катування сільського голови з окупованого Бердянського району.Слідством встановлено, що у квітні 2022 року двоє керівників структурних підрозділів «Приморського відділу ГУ МВС в Запорізькій області» разом з оперуповноваженим окупаційного «Головного управління поліції» та представниками збройних формувань рф намагалися змусити посадовця перейти на бік окупантів і працювати в окупаційній адміністрації Приморська.Чоловіка незаконно затримали та утримували спочатку в захопленій будівлі поліції, а згодом - у колонії. Більше місяця він перебував у жорстких умовах без належного харчування, до нього застосовували психологічний і фізичний тиск, погрожували розправою над ним та мешканцями його громади, залякували катуваннями електричним струмом і заподіянням каліцтва.Жорстоке поводження з потерпілим є грубим порушенням законів та звичаїв війни.Наразі трьом учасникам злочинної групи заочно повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України (жорстоке поводження з цивільним населенням, інші порушення законів та звичаїв війни, вчинені за попередньою змовою групою осіб). Усі вони є громадянами України, колишніми правоохоронцями, які до початку повномасштабного вторгнення не пройшли переатестацію та були звільнені з органів МВС України.Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва прокурорів Запорізької обласної прокуратури.➡️Детальніше https://zap.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=399406#запорізькаобласнапрокуратура #прокуратура #запоріжжя #підозраFacebook▫️YouTube▫️X (Twitter)▫️Instagram
Зрадники й колаборанти: покарання невідворотнеСимволічно, що саме сьогодні, у Всесвітній день боротьби з тероризмом прокурори повідомили про підозру 77 особам, які обрали шлях зради:— Мережа інформаторів з Дружківки, Краматорська та Дніпра передавала кураторам з фсб точні дані про розташування підрозділів ЗСУ. Всі затримані.— Ватажок фейкової «днр» організував вивезення металу з порту Маріуполя на 740 млн грн. Допомагав йому топпосадовець порту.— Фейкові «депутати», в тому числі і діючі обранці України, організатори псевдовиборів, керівництво «адміністрацій». Колишній «міністр доходів і зборів» примусово стягував податки з підприємців, а гроші йшли на війну проти України.— Псевдосуддя, «поліцейські», «мнсники», працівники виправної колонії, усі вони забезпечували каральну систему окупантів.— Пропагандисти, освітяни і священник, які публічно вихваляли російську війну.Це не політика, а зрада та злочини проти України. Кожен, хто став на бік ворога, буде ідентифікований і отримає справедливе покарання.