Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Додано 14 лип 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Кількість підписників: 19 746
Фото: 18,200
Відео: 2,910
Посилання: 5,400
Опис:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.
Джерело

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | 🏻Очільники військових адміністрацій Бердянського району пограли в біль...

Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас @brdVP
12 600 Охват/переглядів 2025-10-04 15:10 Повідомлення №26262
🤦🏻Очільники військових адміністрацій Бердянського району пограли в більярд «на честь» ЗахисниківЛюди, які отримують зарплату з бюджетів громад, зіграли в більярд нібито на честь захисників. Жоден Захисник при цьому не був присутній і нічого з цього не отримав.Дивна новина, але ми не стрималися, щоб повідомити.Так, Бердянська районна державна адміністрація на своїй сторінці у Facebook заявила, що:💬 ГО ВФСТ «Колос» у Запорізькій області спільно з Бердянською районною державною адміністрацією провели змагання з більярду, присвячені Дню захисників України. Учасниками заходу стали керівники військових адміністрацій району. З вітальними словами до них звернулися голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков та голова райдержадміністрації Олексій Бакай. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні, - написали на сторінці БРДА.Ми дочитали новину до кінця, але так і не зрозуміли, яку користь від того, що чиновники пограли в більярд, отримали Захисники чи Захисниці України. Єдине, що вдалося з’ясувати:💬 Підсумовуючи змагання, керівники громад зійшлися на думці щодо проведення подібних заходів для внутрішньо переміщених осіб «з метою покращення їхнього ментального та фізичного стану, - написали на сторінці БРДА.Але звучить це не менш дивно та абсурдно. Купа відносно здорових чоловіків призовного віку погралися та сфотографувалися і записали, що це на честь тих, хто на фронті. Що наступного разу? В сауну чи на кінні перегони?Маємо велике прохання від громади до чиновників: надалі не використовувати людей, які мають статус ВПО, а тим більше тих, хто реально боронить Україну, для виправдання власних розважальних заходів.Бо це вже справжня ганьба!