Активна модернизація по-руські від «шефів із ТверіМешканцям тимчасово окупованих територій постійно нав’язують думку, що якби росіяни не захопили наші міста, та не почали їх «відновляти», то занепад неминуче поглинув б всіх. За їх словами до окупації нічого не робилось і тільки завдяки їх фінансуванню, окуповані міста та села почали розквітати. І хоч бердянці кожного дня бачать наслідки цього «розквіту», місцеві колаборанти не втомлюються дякувати. А те, що зазвичай робилося, як звичайна планова робота подають, як велике досягнення.Наприклад, під гучними фразами про обладнання комп’ютерного класу, криється проведення звичайної електричної проводки у школі №2. Проводку не могли зробити два роки та заряджали ноутбуки у сусідньому класі, - жаліється поставлена окупантами керувати директора Чертищєва. Тепер зробили і за це показово дякують електрикам з Твері. Чому звичайний шкільний електрик не міг цього зробити за два роки, питання риторичне.Як показову «шефи з Твері» обрали 16 школу. Тут вже мінімум півроку тривають різноманітні поліпшення. Від ремонту криши до завезення звичайного папіру з фломастерами. Все обов’язково висвітлюється та за все обов’язково дякують. Обрали школу не випадково, тут ще до окупації міста була розпочата реконструкція та виконаний великий об’єм робіт. І от з останнього надбання - сучасне обладнання санвузлів у школі. Три унітази встановлені поруч і один смітник на всіх. Хоча навіть по санітарним нормам рф, усі туалети в школах повинні бути обладнані кабінками з дверима. А тут, навіть, не уявляємо як це буде виглядати при користуванні… Але нічого, у школі пообіцяли зробити амфітеатр, хоча якби спитали учнів, вони скоріш за все, обрали б замість нього туалетні кабінки.📷На фото: той самий модернізований санвузол у 16 школі Бердянська, яким пишаються у проросійських пабліках.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
«Все через одно место!»Окупаційна влада на своєму ресурсі повідомила, що підвезла воду до мешканців мікрорайонів, які вже довгий час без водопостачання. Бердянці кажуть, що якщо підвоз і був, то про нього нікого не повідомляли і люди так і не змогли набрати води.💬где и когда был или будет подвоз воды?💬О каком подвозе вы шепчете, уже напоминалось об этом админ города, реакции никакой, на Кирова 88 воды нет 3 мес на 5 эт никто не отреагировал на просьбу о подвозе воды, а колонок уличных на минуту нет, где набрать эту царь-водичку?💬Когда и где будет этот подвоз воды? Почему о нём никто не знает?💬Когда везут воду, то хоть говорят где и во сколько! Мы что должны мысли их читать во сколько выбегать на улицу с ведрами? Все через одно место!💬Привезли воду в один двор где мать их депутат живет. И соседнему повезло. Остальные сидят без воды неделями! И всем все равно. Таскайте эту воду как хотите на пятый этаж.💬И вот теперь актуален вопрос который я написала изначально. " Когда и где будет этот подвоз воды? Почему о нём никто ничего не знает? "💬Вот у сауленки и спросите а то он только поздравлять может😂«Бердянськ Сьогодні» вже неодноразово писав, що бердянці скаржаться на те, що відключень води стало більше і вони стали тривалішими, а налагодити підвіз води мешканцям міста загарбники так і не спромоглися. 📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Бердянці набирають воду з батарей, бо в місті постійно вимикають водопостачанняОкупаційна влада погрожує вимкнути через це опалення 💬Місцева Тепломережа просить негайно припинити розбирання води з внутрішньобудинкових систем опалення, оскільки злив теплоносія веде до негативних наслідків – порушується тепловий та гідравлічний режим системи теплопостачання, відбувається наднормативне падіння тиску в котельнях міста, - повідомляє окупаційна влада.Вони погрожують, що котельні будуть аварійно зупинено та мешканцям припинять подачу теплової енергії. 💬На відновлення подачі теплової енергії потрібно нове заповнення теплових мереж та внутрішньобудинкових систем, що триватиме тривалий час.Також повідомляють, що вода оброблена спеціальним реагентом, що не дозволяє застосовувати хімочищену воду для побутових потреб населення.Але це бердянців не зупиняє, бо у деяких мікрорайонах води немає вже четверту добу. А на верхніх поверхах, через низький тиск води немає місяцями.Окрім цього бердянці повідомляють, що вони намагаються спустити воду, щоб отримати тепло. Але щоправда, марно. Бо в багатьох будинках окупованого Бердянська досі холодно. 💬 Теплосеть новую отмазку придумали: так как идет большой разбор теплоносителя из системы отопления, котельные будут остановлены в аварийном режиме, а что они запускались? - пишут місцеві у чатах.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
🧤Окупаційна влада Бердянська заявила про початок опалювального сезону. Але тепло отримали не всіСьогодні окупаційна влада заявила, що запущені в роботу усі котельні Бердянська. Місцеві у чатах обговорюють, що хтось почав отримувати тепло ще вчора, а в когось досі батареї холодні.💬Где обещанное отопление, отчитались что включили, а по факту его нет, батареи холодные.💬Спорткомплекс батареи холодные💬На азмоле холодные батареи💬На Кирова тоже холодные.💬Димитрова Черёмушки тоже холодные, даже не булькнуло. Воздух спускали. Вода холодная течёт.💬Ни в одной комнате нет тепла.Також у мережах люди скаржаться на затримки з виплати заробітної плати на місцевій Тепломережі:💬Зарплату сначала выплатите людям, которые собирают в кучу тот металлолом, что вы теплосетью называете.Окрім цього, бердянці очікують, що як і минулого року, у місті буде багато поривів на тепломережах. 💬Тепломережа вже знаходиться у 100-відсотковій готовності. За літо фахівці підприємства замінили 2,3 км теплових мереж, виконали ремонт 53 котлів та майже 200 насосів, - відзвітувала окупаційна влада.Але не зважаючи на ці заяви, бердянці впевнені, що, якісної заміни теплотрас у місті не проводилося.💬Отопление дали, но надолго ли? Зная как делали трубы летом, в этом году скорее всего опять будем с постоянными отключениями, - кажуть місцеві.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Окупанти показали відео з центру Бердянська з наслідками роботи ППО ворогаПропагандисти активно працюють над тим, щоб переконати усіх, що атака дронів сьогодні в Бердянську була спрямована проти цивільного населення. При цьому самі розповідають про те, що сім з десяти БпЛА уразили інфраструктуру порту, а також самі визнають, що активно працювало ППО. Тільки мовчать про результати її роботи.Бердянці все це повністю розуміють, бо самі зранку писали про безсистемну пальбу ППО над житловими кварталами міста. Навіть мешканець Бердянська Анатолій, у якого беруть інтерв’ю пропагандисти, уникає називати на камеру того, хто насправді винен у пошкодженні його будинку. Бо добре розуміє, якби у будинок справді цілеспрямовано поцілив БпЛА, то руйнування були б набагато більшими. Всі ці вкиди націлені на споживача поза межами міста, переважно мешканців російської федерації, які у більшості своїй беззаперечно вірять всьому, що кажуть на їх телебаченні.А краще б по російському телебаченні показали наслідки скидання авіабомби на багатоповерхівку в Харкові вчора пізно ввечері. Рашисти там вбили двох хлопців та одного чоловіка, більше 30 людей постраждали. На місці досі триває розбирання завалів і невідомо скільки ще буде жертв. Це класичний приклад атаки на цивільне населення, які кожного дня у різних містах України проводить російська федерація. Роблять вони це навмисно та не приховують своєї цілі - вбити як можна більше простих людей. А кого не вбити, того залякати та деморалізувати. 📹На відео: наслідки роботи російської ППО над житловими кварталами Бердянська, а також відео зруйнованого цієї ночі житлового будинку в Харкові. 📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Окупанти запустили регулярний рейс Мелітополь-РостовЇздити автобус буде через Бердянськ. Дорога в один бік триватиме вісім годин. Це час без урахування перевірок на кордоні між територію України та росії, які є досі. Рейси до Ростова дійсно популярні серед мешканців окупації. Зараз бердянці активно користуються для цього послугами приватних перевізників і проблем з цим не мають. Люди їдуть в Ростов, бо тільки там, на "большой земле", як кажуть місцеві, можна отримати якісну медичну допомогу, купити потрібні речі по незавищеним цінам, отримати якісні послуги. Проїзд на підконтрольну територію України через Василівку загарбники заборонили ще у 2022 році.Три роки знадобилося гауляйтеру Балицькому та «багатій» росії, щоб запустити звичайний автобус за маршрутом Мелітополь-Ростов. І за словами Балицького до реалізації цього «масштабного проєкту» дотичні майже всі: росавтотранс, мінтранс окупованої частини Запорізької області, «Автотранс», а ще безліч чиновників.Тому такому, абсолютно звичайному для адекватної людини, явищу зрадник щиро радіє і розповідає, що він вже мріє про автобуси з Мелітополя до Запоріжжя та Києва. 💬Незабаром у нас з'являться такі ж маршрути і на Запоріжжі, і на Київ, як тільки наша армія дозволить нам це зробити. Впевнений, що це буде скоро, - хвалиться Балицький.Ми впевнені, що рейси обов'язково відновлять, але Балицький навряд чи зможе їх побачити.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
За картинку з черепом під суд: окупанти звинуватили бердянця в екстремізмі Окупаційна прокуратура Бердянська затвердила звинувачення щодо 44-річного місцевого мешканця. Його звинувачують у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 280 КК рф (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності, скоєні з використанням інформаційно-телекомунікаційних мереж «Інтернет»).За версією окупантів, 16 квітня 2024 р. чоловік, перебуваючи за місцем свого проживання у Бердянську, зі свого мобільного телефону в популярній соціальній мережі розмістив фотозображення людського черепа з одягненою на ньому армійською каскою, що має пошкодження та символіку з пояснювальним написом, що містить «заклик до здійснення екстремістської діяльності, а саме до насильницьких дій стосовно групи осіб, об'єднаної за національною ознакою». Що це за «націона ознака» окупанти не уточнюють, але можна здогадатися. Щодо обвинуваченого обрано запобіжний захід у вигляді заборони певних дій. Далі бердянця чекає суд від загарбників. Йому загрожує до 5 років тюрми.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
🤬Окупанти замінюють адресні таблички на російськомовні та мріють про вулиці на честь Татарського, Мотороли та Бузини в БердянськуРашисти почали замінювати адресні таблички на будинках в Бердянську на російськомовні. Роблять це як завжди: за рахунок людей та без якоїсь системи. Різнокольорові таблички з'являються не на всіх будинках, бо окупанти досі не можуть визначитися з назвами для багатьох вулиць.Заступник гауляйтера Балицького Антон Тицький все ніяк не залишить у спокій назви вулиць у нашому місті. Він продовжує запевняти, що ідея назвати вулицю на честь 35-ї армії агресора, належить бердянцям та вони самі виступили з такою ініціативою.Більш того зрадник з Криму розповідає, що вулиці в нашому місті повинні називатись на честь людей, які не мали до його історії та життя жодного відношення: доньки ідеолога «російського світу» Дар’ї Дугіної, пропагандиста Влада Татарского, терориста Арсена Павлова (Моторола), русофіла Олеся Бузини. Чомусь Тицький впевнений, що на вулицях названих на честь саме цих одізних постатей, хочуть жити бердянці.💬А фамилии иностранцев-космополитов Либкнехта и Люксембург, по понятным причинам, не лидируют в опросах среди населения города, - запевняє заступник Балицького. При тому, що жодного відкритого та масового опитування в Бердянську ніхто так і не проводив.При цьому Тицький обурюється, що російський пропагандист Захар Прилєпін вирішив втрутитись в питання перейменування вулиць міста й відстоює старі радянські назви. Та передає йому якісь вітання від імені всіх мешканців Бердянська:💬От лица жителей Бердянска передаю привет Прилепину словами из трека группы 25/17: «Захар, дружище, без обид – Я тоже ностальгирую, но «красными» по горло сыт». Вся ця нікчемна "дискусія" жодним чином не враховує думок людей, які живуть та ходять по вулицям Бердянська. Свого часу при обговоренні перейменування в Бердянську неодноразово проводилися публічні слухання та обговорення. Рашистам ж важливо нав’язати свої стереотипи та свою ідеологію, жодним чином не враховуючи історію Бердянська та його колорит. Реальність така, що поки бердянці мовчать, назви для вулиць міста обирає зрадник з Криму та російські пропагандисти. 📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Футболіст з Бердянська Ілля Путря: «У мене більше немає дому»Футболіст ЛНЗ Ілля Путря, який народився в Бердянську, розповів, як повномасштабна війна вплинула на нього та його родину.💬У мене більше немає дому, нема можливості приїхати в Маріуполь чи Бердянськ і згадати теплі спогади з дитинства. На жаль, такі реалії.Сподіваюсь що війна скоро закінчиться, молюсь та допомогою нашим військовим як можу: фінансово, морально, аукціони з футболками. Тому що вони — справжні герої. За що їм вдячний.Я про це розповідав на початку війни, що мого брата було поранено під Волновахою, він проходив реабілітацію. А в Маріуполі під час бойових дій за місто росіяни вбили татового кума — Віктора Григоровича Ткачука, який, як волонтер, дуже багато добрих справ зробив у той складний час. Я вважаю, це справжній Герой України!, — сказав Путря в інтерв'ю Українському футболу.Зазначимо, що Ілля Путря є вихованцем маріупольського клубу Азовсталь та донецького Шахтаря.У складі Маріуполя він дебютував в УПЛ. Також грав за Чорноморець, в якому був капітаном команди. А в минулому сезоні провів 10 ігор, забив два голи та віддав один асист за ЛНЗ.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
У понеділок весь Бердянськ залишиться без водиУ понеділок, 28 жовтня, по всьому Бердянську буде обмежене водопостачання з 8.00 до 16.00. Окупанти повідомляють, що відключення заплановане у зв'язку з реконструкцією на насосній станції першого підйому.📍В вересні 2023 року окупаційна влада заявляла про обмеження водопостачання на місто у зв'язку з реконструкцією насосної станції:В связи с проведением технологических работ по замене насосных агрегатов на насосной станции 1-го подъема и для недопущения нарушения регламента очистных сооружений воды, а именно цикла промывки скорых фильтров будет ограничено водоснабжение. 📍В грудні 2023 року окупаційна влада Бердянська заявляла:В 2023 году начались позитивные подвижки. Прежде всего был поставлен и уже смонтирован новый насос для подачи воды в город. Теперь у нас есть не только резерв, но и возможность увеличить объемы подачи воды в Бердянск в летнее время, когда потребление воды возрастает.📍В червні 2024 року окупаційна влада міста заявляла:Специалисты отремонтируют здание и кровлю водопроводной насосной станции, также заменят насосное оборудование и запорную арматуру, установят и настроят новую автоматическую систему управления. Таке враження, що з кожною заявою про ремонт чи реконструкцію стан водопостачання в окупованому Бердянську стає тільки гірше…Не забудьте зробити запас води!📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube