Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Додано 14 лип 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Кількість підписників: 19 746
Фото: 18,200
Відео: 2,910
Посилання: 5,400
Опис:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.
Джерело

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | Чи варто йти шляхом оптимізації кількості військових адміністрацій для...

Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас @brdVP
11 200 Охват/переглядів 2025-09-03 10:31 Повідомлення №26042
Чи варто йти шляхом оптимізації кількості військових адміністрацій для тимчасово окупованих територій?Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін у соцмережі Фейсбук розповів, що хоче обговорити питання оптимізації ВГА тимчасово окупованих міст.За його інформацією, наразі в Україні діє 207 військових адміністрацій населених пунктів (громад). З них майже 97% - це ТОТ, зона активних бойових дій та потенційно активних бойових дій. Сумарні бюджети громад з ТОТ, де впроваджені військові адміністрації, можуть складати до 5 млрд грн на рік. Для об'єктивності і щоб не шукали зради де її нема, додам, що майже половина цих коштів - це сфера освіти, а ще чверть - це соціалка, підтримка ЗСУ та ВПО. Тим не менш, видатки на апарати становлять біля 1 млрд грн. 💬У мене наразі немає рішення, але я хотів би почути позиції самих представників місцевого самоврядування, військових адміністрацій, експертного середовища, ВПО-спільноти, платників податків загалом. Варто чи ні розглядати можливість тимчасової оптимізації мереж військових адміністрацій ТОТ, залишаючи їх на рівні лише районних та обласних військових адміністрацій? Чи ця потенційна економія коштів вдарить по рівню комунікації держави із громадянами, як ВПО, так і проукраїнськими мешканцями, що змушені були лишитись на ТОТ, - пише Безгін.