Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Додано 14 лип 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Кількість підписників: 778
Фото: 795
Відео: 913
Посилання: 1,840
Опис:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk

👥 Кількість підписників

778
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

103
Середній/День:: 93
Середній/Тиждень:: 102
ERR: 13.24%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 1.6

Історія змін лого

Історія змін назви

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ 2026-03-07
ПСИХОСОМАТИКА ЖИТТЯ з Юлією Пелих 2025-11-20
СЕКРЕТИ Психосоматики з Юлією Пелих. 2024-12-26
Психосоматика з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби 2024-07-17
Міняю життя з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ПСИХОСОМАТИЧНІ ПРИЧИНИПІДВИЩЕНОГО ТИСКУ1️⃣ Високий тиск – це напруга.Коли людина постійно перебуватиме під тиском з боку обставин, людей.Сюди ж можна віднести, коли людина звикла все контролювати, має високі вимоги до себе і тиск на самого себе.Тоді тіло завжди перебуватиме в готовності до боротьби, судини звужені, м'язи напружені.2️⃣ Тиск може бути як наслідок перевантаження відповідальністю.Коли людина бере на себе "непідйомний вантаж" завдань, вважає, що "все тримається на мені", "я все тягну на собі".Вважає, що треба справлятися поодинці і його ніхто не здатний підтримати.Це все одно, що ви підняли штангу з величезною вагою і тримаєте її. Звісно, ​​підніметься тиск 3️⃣ Ситуації, в яких людина почувається небезпечно, є страх, побоювання та переживання (часто це пережитий травматичний досвід)І тому будь-яка критична ситуація (наприклад, дитина не відповідає на дзвінки, почула негативну новину, зірвалася угода тощо) може призводити до підвищення тиску, як у 1 варіанті йде спазм судин та напруга в тілі.4️⃣ ще один фактор підвищення тиску – це компенсація порушення роботи інших органів, таких як нирок, щитовидної залози, кори надниркових залоз.Зміни в тканинах нирок – коли йде розпад клітин (некроз) тканин нирок, а це втрата тканин, що фільтрують.І щоб зберегти функцію фільтрації, організм підвищує тиск.Зміни у щитовидній залозі, коли вона може збільшувати рівень тироксину, що також сприяє підвищенню тиску та почастішання пульсу.Підвищена активність кори надниркових залоз, пов'язана з виробленням надлишкового кортизолу або альдостерону.може посилювати стресові реакції, що призводить до стрибків тиску, прискореного серцебиття та інших симптомів.Разом: причинами ПІДВИЩЕННЯ¦ ТИСКУ можуть бути як поточні стресові ситуації, так і тривалі конфлікти.Важливо пропрацювати всі ці конфлікти в терапевтичному сеансі - розібратися чому ви так реагуєте на ті чи інші обставини.Ну і звичайно, загальна для всіх РЕКОМЕНДАЦІЯ - навчитися розслаблятися (дихання, масаж, сольові ванни, прогулянки, медитації та багато іншого в ДОПОМОГУ 🙏❤️)
Чи треба боятися ХВОРОБИ?Хто пройшов мій курс вже розуміє та знає чому будь-яка хвороба – це вже вирішення конфлікту та вихід у фазу відновлення.У традиційній медицині цей період вважається початком хвороби і ми починаємо лікуватися.Насправді це вже робить сам наш організм, йому треба лише трохи допомогти.Дати можливість відпочити, розслабитись.Допомагають у цьому випадку сольові ванни, масаж, природа.Для більшості ХВОРОБ правильний ланцюжок:"Активний конфлікт ➡️ фаза ремонту (відновлення) ➡️ знову все гаразд"У яких випадках необхідна і психологічна і медична допомога?1. коли хвороба переходить у хронічну- хвороба триває понад 6 місяців- або часто людина хворіє (наприклад, постійні бронхіти, синусити, тонзиліти тощо)У цих випадках ми говоримо про певну нашу реакцію на ситуації, яку треба знайти і поміняти.2. коли вроджене захворювання, укогось із батьків, предків теж є чи було це захворювання.У цих випадках ми переймаємо досвід реагування від батьків і потрібно знайти першопричину такої реакції. 3.коли аутоімунне захворюванняЧасто причиною аутоімунних захворювань є наявність несподіваних, драматичних ситуацій у мами в період нашого внутрішньоутробного розвитку.Тому слід дослідити саме цей період. Природне лікування пухлин теж відбувається по цьому ланцюжку але в тому випадку, якщо вони невеликі.Навіщо ми працюємо з ПСИХОСОМАТИЧНИМИ ПРИЧИНАМИ?Щоб змінити нашу реакцію на травмуючі ситуації, що раніше виникли, після яких тіло стало реагувати хворобою.Щоб зняти напругу з тіла від стресу, непрожитих і пригнічених емоцій, позбутися вантажу образ, болю і претензій.Щоб усунути страхи, тривоги, переживання, які заважають жити вільно і без обмежень.Ну і для того, щоб жити в ЗДОРОВОМУ ТІЛІ і насолоджуватися кожним моментом життя 💫🎊Буду рада, допомогти вам особисто розібратися з вашим захворюванням та зцілити його. 🤗Записатись можна тут 👉 @YUgarmoniia
Сьогодні хочу поговорити з вами про ПАНІЧНІ АТАКИ.Зараз масово, поголовно люди знаходяться в таких станах.І більшість думає, що саме пройде. Я вас ЗАСМУЧУ, зараз ще більше, ПАНІЧНІ АТАКИ самі не проходять. Вони навпаки ще більше прогресують. І чим більше ви з ними боретеся, тим БІЛЬШЕ вони йдуть в ПРОГРЕС.Вони починаються в нових місцях, потім наодинці, в закритій квартирі, потім в ночі і т д.Самостійно справитися повторюю з них не вийти.Пігулки тільки притупляють вашу психіку І як тільки ви перестаєте їх пити , цей стан ВИРІВНЮЄТЬСЯ , вони повертаються з новою силою. Звідки я це знаю? Я сама страждала на ПА більше 5 років.Все почалося з метро, потім я не могла їздити в автобусах, потягах. А літаки - то взагалі окрема тема була))))Дійшло до торговельних центрів, кінотеатрів, театрів ..... я просто задихалася і справитися з цим не могла.Коли почало нагрібати ВДОМА при закритих дверях на ключ я прийняла рішення - ВСЕ я так більше не можу.Я скоро попаду в дурку від цього стану. Я пропрацьовувала цей стан на протязі цього терміну з психологами і нажаль ні один мені не допоміг.В той час я вже почала вивчати психологію і напевно ПА це була одною з причин, що я тепер стала таким крутим спеціалістом. Бо все почалося з нею.Я шукала швидкі методи та вирішення її позбутися. Так я познайомилася з НГМ (психосоматикою) і сама собі опрацювала ПА. Зараз знаючи, як швидко можна їх позбутися, у моїх клієнтів ПА зникають за 2-3 сесії.Деяких за 1 сесію . Залежить від того, який час ви в них знаходилися.Тому чим швидше ви почнете працювати над ПА з спеціалістами, тим бистріше почнете бути спокійними та робити що хочете та бувати в тих місцях, яких хочете.Хіба що ПА це для вас вторинна вигода - вам потрібно страждати бо по іншому ви жити не вмієте !!!!!
Один із прикладів, як люди позбавляються хвороб : Що буде, якщо мені не вдасться? Яка я буду? Що станеться? Як це оцінює мене (хто в моїй голові насправді оцінює та критикує мене за помилки?) Чи я спробую знову після цього? Чи в мене опустяться руки? Якою я почуваюся через цю ситуацію? Де ця ситуація? Згадайте, звідки ноги ростуть через цю установку. Ця установка не ваша (впевнена на 95%), її вам якось нав'язали і змусили в це повірити. Хто це був, коли це було, чому так сталося? У чому вигідне становище таких справ? Вам простіше жити із такою установкою? Чому? Коли при спогадах ви виявите людину, від якої надали дану установку собі, подумки вибудуйте діалог з цим суб'єктом. Віддайте йому це переконання. Вам потрібно відстояти свої чіткі межі в німому діалозі з ним і віддати цю «невпевненість» назад. Висловіть все, що ви думаєте. Дивіться на реакцію цієї людини, чи приймає вона емоцію, відчувайте, як легше вам стає і який вантаж (кому в горлі, затискач у плечах) йде. Подякуйте, віддайте (буквально відчувайте, як віддаєте) це переконання людині та відпускайте. Відпускаю. Завершую. Виявіть намір: «З цього моменту тут і зараз я йду новим шляхом. Я впевнена у собі. Я приймаю себе будь-хто. Я багатогранна! Мені можна все! З цього моменту я відпускаю страх помилок. Вдих видих (випускайте блок із тіла, допомагаючи диханням) Я велика розумниця (обійміть, погладьте себе, дозвольте, відчувайте власну опору та силу зсередини. Ви у себе є! У мене все легко виходить, все дається легко. Я впевнена у своїх силах. З цієї миті я вибираю нову програму. Я йду новим шляхом. Вдих, видих. Хай буде так!»Це приклад моєї роботи через відчуття в тілі.А далі читайте відгук👇👇👇
ХВОРОБИ "ПО ЖІНКУ" Сьогодні поговоримо про найчастіші причини захворювань жіночої статевої сфери. Усі жіночі захворювання можуть мати причини у трьох напрямках: 1️⃣ це дітонародження (хочу/не хочу дитину) 2️⃣ це стосунки з чоловіками 3️⃣ це ставлення до себе, до своєї жіночності: як я почуваюся як жінка, як я проявляю себе як жінка, як я почуваюся в цьому світі саме в плані жіночності та краси своєї. ЕНДОМЕТРІОЗ Ендометріоз - це коли клітини ендометрію починають розростатися в ділянці матки і навіть заповнювати ті області, де їх не повинно бути. ⠀ А що таке матка? А це орган, який є домівкою для дитини. І насамперед, це буде пов'язано з переживаннями, чи зможу я створити будинок для дитини? Чи буде там комфортно та безпечно? Дуже часто це відчуття обумовлене дитячими травмами, наприклад, коли у мене не було того будинку, який я хотіла, де почувала себе спокійно та безпечно, коли відправляли жити до бабусі та дідуся, а я хотіла жити з мамою Другий момент пов'язаний із стосунками з чоловіком, наскільки я можу йому довіряти та відчувати у ньому підтримку, опору нашої родини? МІОМА МАТКИ пов'язана з причинами дітонародження: - хочеться мати дитину, але не вдається народити - не хочеться мати дітей, але є тиск сім'ї, суспільства - у жінок у зрілому віці це може бути переживання, наприклад, за дочку, що вона не може народити - вина за аборт, або викидні, переживання, що не "утримала" - також пов'язане зі стосунками з чоловіками, наприклад, поруч не той, хто подобається, від кого хотілося б народити чи погане ставлення чоловіка до мене.КІСТА ЯЄЧНИКА часто пов'язана з втратами або страхом втратити близьких. Якщо з лівого боку кіста: - то це втрата або страх втратити маму - може мама захворіла чимось або трапилося щось з нею, якась операція має бути їй, або загроза якогось життя. - якщо це загроза дітям або страх втратити дитину - Втрата вихованця - це теж сюди ж відноситься. Все, що пов'язане із втратами, страхом втрати – це кіста. Другою причиною кісти може бути: -  це відчуття своєї жіночності, я хочу стати більш сексуальною та жіночною. Тобто там багато нерозкритих бажань сексуального характеру, любові, ніжності, жіночності, яку хочу отримати, але з якихось причин.З МОЇ ОСОБИМТОЇ ПРАКТИКИ - КІСТА говорить про страх залишитися однією без чоловіка та втратити жіночність.- що ж я тоді буду робити, як виживу без нього? Розглянули з вами сьогодні найчастіші питання щодо жіночих захворювань, якщо у вас залишилися питання або ви хочете вирішити питання щодо жіночих захворювань, приходьте на консультацію, завжди рада вам допомогти 🙏❤️
Я боюся йти на ОБСТЕЖЕННЯ Нещодавно на консультації була жінка саме з таким страхом. Ні, це не страх діагностичних процедур - ковтання трубки або біопсія тощо Це страх – ДІАГНОЗА. Коли людина живе в страху, не знаючи, що з нею відбувається - це ще більше посилює симптоми. Вона щодня відчуває цей страх, намагається біль заглушити пігулками – але це не допомагає, біль або посилюється, або з'являється у нових місцях. У більшості випадків БІЛЬ – з'являється у фазі відновлення, знаючи це ми можемо знизити рівень тривоги, дати тілу відпочити, провести розслаблюючі процедури – що допоможе швидкому відновленню. Але щоб не переживати – нам треба знати, що з нами відбувається – і візит до лікаря може розсіяти цю тривогу і також сприяти швидкому відновленню 💯 Але повернімося до СТРАХУ ДІАГНОЗУ. За ідеєю, якщо ми боїмося, що нам поставлять невиліковний діагноз, це все одно, що СТРАХ СМЕРТІ. І ось тут давайте подивимось глибше, у яких випадках він виникає? ➡️ коли є пережитий досвід жалоби, втрати близького від невиліковного діагнозу ➡️ високий рівень тривоги, який, можливо, виник ще в дитинстві, коли тривожні батьки весь час водили по лікарях ➡️ а також страх смерті виникає, коли людина відчуває, що живе не своїм, не повноцінним життям. Коли її життя присвячене переважно іншим, а не собі, коли є багато незадоволеності та невдоволення. Коли людина зазнає невдалих відносин, нелюбимої роботи, змушена змиритися з якимись обставинами. У цих ситуаціях їй здається, що вона не встигає нормально пожити, весь час щось відбувається не так. У цьому стані людина боїться смерті. А ось тут коло і замикається – саме такий стан людини – незадоволеність собою, життям, стосунками і призводить до ХВОРОБ. Тож краще почати зі Себе? Розібратися з тим, що не влаштовує, розібратися зі страхами, болем втрати або втрати. І тоді підуть болі, піде страх хвороб, страх смерті - ви почуватиметеся абсолютно інакше, що і приведе вас до наповненого, радісного та гармонійного життя 🙌 Головне не затягуйте, невиліковних діагнозів не існує, приходьте, буду рада допомогти. ‼️‼️‼️‼️Також нагадую, що маю курс про наше тіло та хвороби, опрацювавши який, ви зцілюєте не тільки свої хвороби а й психіку, тому що розуміючи, як працює ваш мозок і як все тіло між собою взаємоповязане, починаєте розуміти своє тіло та у вас проходять страхи за своє життя !Ставте + я надішлю вам презентацію!!!!!
ПАНІЧНІ АТАКИ Панічна атака – це сильне переживання страху, що супроводжується вегетативною реакцією у тілі. У момент панічної атаки виникає страх, що зараз можу померти, задихнутися, не витримає серце тощо. Вона супроводжується нападом ядухи, підвищеним серцебиттям, слабкістю, часто холодом або тремором у руках та ногах. ПАНІЧНІ АТАКИ завжди пов'язані з високим рівнем тривожності або ТРИВОГИ в житті, яке найчастіше не усвідомлюється та пригнічується в тілі. Насамперед, це коли людина пригнічує свої емоції, перебуває постійно в ситуації, яка її не влаштовує, не розуміється на своїх травмах дитинства, живе з негативними установками, відчуває сильну тривогу, яку не вміє прожити - то можуть початися панічні атаки. По-друге, вони можуть виникнути після стресових, шокових ситуацій, таких як операція, аварія, смерть близького або вихованця та ін. Що далі? Ми починаємо уникати тих місць, де відбулася атака, наприклад, у літаку чи метро. Уникаємо задушливих приміщень, транспорту, магазинів, скупчення людей, але це тільки посилює страх і підлаштовує наше життя. Вона стає бідною на події та емоції, з'являється все більше обмежень 💯 Не треба страждати і терпіти цей стан! Зараз за допомогою психосоматики можна вирішити це питання за 1-2 сеанси. Сміливо звертайтеся, якщо вас турбують тривожність чи атаки 🤗 Дізнатися більше можна 👉@YUgarmoniia
Вам ніхто не розповість у чому секрет Вашого здоров'я, крім МЕНЕ 🙌 Зізнаюся, я багато працюю.  Я дуже люблю свою роботу і можу зариватися у ній надовго. 😬У моменті буває дуже важко відключитися від роботи та розслабитися. І тоді я розумію, що зашла в чоловічі енергії- реалізатора, а такі енергії жінкам категорично протипоказані, вони в них бистро вигорають І тоді я бистро переключаюся і протягом дня я починаю знаходити час для роботи, для сім'ї та для себе. І це має бути щодня❗️ Ділюсь лайфхаком, який я випрацьовала для себе, він дуже ефективний Це зміцнює відносини, почуття, взаємодію, допомагає розслабитись та відпочити.  👩‍❤️‍👨 Один день на тиждень і це переважно неділя - час для себе та родини. Я взагалі не працюю, ми їдемо на якусь виставку, можемо просто посидіти у кафе, погуляти у парку, можемо займатися чим завгодно.Коли я хочу побути на одинці я йду гуляти в ліс, коли мені потрібно переключитися, я займаюся йогою, танцями, медитацією, кінним спортом. Іноді це ввечері похід з друзями до опери, до театру, на живу музику. ☝️Але це на постійній основі.  Тобто це не привілей, а рутина. Рутина, яка має бути обов'язковою у кожному будинку ❗️ Такі дні заряджають енергією та любов'ю, вони дуже допомагають.  ➡️Впровадьте це у своє життя. Обов'язково приділяйте час і увагу собі та людині, з якою ви живете.  Повірте, це потрібно Вам, це потрібно всім, це потрібно всій родині, у тому числі і Вашим дітям.Кожного дня ми з доньками балакаємо про день, ситуації які були, шукаємо позитивні моменти.Вчіть своїх дітей вже зараз самостійно справлятися в житті, це в дорослому віці допоможе їм легше жити. Я поділився з Вами своїм Лайфхаком, а тепер чекаю від Вас зворотного зв'язку в коментарях, чи вмієте Ви виділяти собі час на відпочинок щодня?  Чим любите займатися?
Психологічна техніка для зняття тривоги «4 стихії» 🔸 Повітря Завдання: нормалізувати дихання Можете використовувати будь-які дихальні вправи, ті, що вам найбільше підходять. Найпростіша – «Свічка-Квітка»: задуваєте уявну свічку (довгий видих), вдихаєте аромат уявної квітки (коротший вдих). Мінімум 8 разів 🔸 Вода Завдання: знизити рівень тривоги Коли людина починає пити воду, вона перемикається на процес ковтання, і у деякій мірі це відволікає від тієї події, яка призвела до нервового збудження. 🔸 Земля Завдання: «заземлитися», відчути своє тіло, повернутися у просторову реальність Ось деякі вправи для прикладу👇 📎 Торкніться будь-якої поверхні Дотик до чогось реального допомагає заземлитися. Бажано не просто торкнутися, а описати подумки чи вголос, яка саме поверхня: гладка, холодна, шорстка тощо. 📎 Притисніть руки або спину до стіни Це допомагає відчути зовнішню точку опори. Можна також повідтискатися від підлоги, поприсідати 📎 Заплющте очі та зробіть масаж очних яблук подушечками долонь 🔸 Вогонь Завдання: активізувати роботу мозку 📎 Порахуйте від 20 до 0 вголос. При зворотній лічбі активізуються лобні долі мозку. 📎 Дайте відповідь на питання «Хто я» (5 іменників), «Який я» (5 прикметників), «Що я роблю (можу робити)» (5 дієслів). При рахуванні можна загинати пальці на кожну «п’ятірку».
Ви всі хочете бути здоровими та зробити все самостійно через пости де я знайомою вас з причинами. Але ж коли у вас болить зуб ви не лікуєте його самі ви йдете до спеціаліста. Чому? Бо спеціаліст на це вчився, він знає знання як вам зробити легше.Так от, я теж багато вчилася для того, щоб вміти знаходити корінь ваших захворювань та покращувати ваше життя, щоб ви були здорові та щасливі, реалізовували свої плани, жили легко та спокійно. Моя мета показати вам, як усе влаштовано у вашому тілі. Звідки може "прилетіти" ваша хвороба. І запити від вас дуже різні, починаючи з хронічної нежиті у дитини, закінчуючи зайвою вагою. Щитовидка, панічні атаки, косоокість, печія, панкреатит, гастрит, екзема. Можу довго перераховувати і навіть описувати причини, але як вам це допоможе, якщо ви не знайдете ту саму ситуацію, яка запустила цей діагноз? Відчути, розблокувати біль, випустити його назовні та перестати носити у своєму тілі ось моя допомога вам, як спеціаліста. Але ви вперто хочете позбутися хвороби. І це ПОМИЛКА. А якщо готові торкнутися себе, запрошую вас на індивідуальні сесії. Пишіть мені в особисті @YUgarmoniia