Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Додано 14 лип 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Кількість підписників: 778
Фото: 795
Відео: 913
Посилання: 1,840
Опис:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk

👥 Кількість підписників

778
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

103
Середній/День:: 93
Середній/Тиждень:: 102
ERR: 13.24%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 1.6

Історія змін лого

Історія змін назви

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ 2026-03-07
ПСИХОСОМАТИКА ЖИТТЯ з Юлією Пелих 2025-11-20
СЕКРЕТИ Психосоматики з Юлією Пелих. 2024-12-26
Психосоматика з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби 2024-07-17
Міняю життя з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

"МОЯ КІСТА в ЯЄЧНИКУ ЗНИКЛА" Сьогодні розповім ще про одне чудове ЗЦІЛЕННЯ 💫💫💫 Дівчина звернулася із запитом КІСТА у лівому яєчнику. Зробивши сеанс, знайшли корінь, пропрацювали але вона продовжила роботу зі мною Ми провели 5 сеансів, на них працювали: зі страхом втрати зі страхом самотності "боюся залишитися одна" зі страхом не встигнути та прийняти невірне рішення "Життя може пролетіти, а ти так і не встигла зробити щось важливе, а час скінчився..." "не можна згаяти момент" з розкриттям жіночності, сексуальності із забороною на бажання Під час кожного опрацювання яєчник давав себе знати через гострі коліки і біль. А потім настала тиша... Ми вже перейшли на інші питання і забули про кісту 😁 І ось прекрасна новина – її більше немає 🔥🔥🔥 Здавалося б, працювали з кістою, а вирішили безліч внутрішніх моментів, які позитивно позначилися на стані та особистому житті дівчини 🙌 Я дуже рада, що можу допомагати вам стати здоровими та щасливими 🙏 Якщо ви відчуваєте, що вам потрібна допомога – звертайтесь! Не терпіть біль та незручності, адже здоров'я – найголовніше в нашому житті 💯 Чекаю вас на терапії, запис тут 👉 @YUgarmoniia
НАШ МОЗОК - ДРУГ чи ВОРОГ? ➡️ Як ви думаєте, хто керує нашим тілом? ➡️ Хто смикає за ниточки хворих органів? ➡️ Чому залежить, чим ми захворіємо? Звичайно, це робить наш МОЗОК 🧠 Усі сигнали в тіло йдуть від нього. Невже він такий підступний, що хоче нас занапастити? Насправді його головне завдання – ВИЖИТИ та зберегти життя господареві 🙌 Тому в момент стресової ситуації він дає команду в орган – посилити його функцію, щоб адаптуватися та впоратися з поточною ситуацією. Наприклад, до шлунка потрапив великий шматок, який важко переварити, який сигнал надійде з мозку? Звичайно, збільшити надходження шлункового соку, а щоб його надійшло більше, потрібно збільшити кількість клітин, отже буде йти процес зростання клітин – сформується пухлина. Біологічний сенс - переварити шматок, що застряг, великою кількістю травного соку і краще засвоїти його. А таким "шматком" для психіки, наприклад, можуть бути: затяжні сварки з чоловіком, свекрухою, дітьми, братами, колегами. Коли мене "нудить" від цієї людини чи обстановки. На курсі ПРОЩАВАЙТЕ ХВОРОБИ. ЗМІНЮЮ ЖИТТЯ ми з вами навчимося таким простим способам управління психікою, щоб якнайшвидше запобігати ЗАХВОРЮВАННЯМ в тілі 👌 Встигайте, 14.10 ми стартуємо.🙌 Хто ще не з нами ставте + в коментарях я надішлю презентацію курсу.
ЗАКОН ІЄРАРХІЇ із системою сім'я. Бачу, що ви пройшли тест 👍 У багатьох з вас дуже багато пунктів збіглося - значить у стосунках з мамою ще немає сепарації і це впливає на вас та на ваше життя, на ваше здоров'я, на ваші відносини , на вашу реалізацію. Так. Так. Це все пов'язане. Батьки це наш фундамент. Сьогодні хочу приділити увагу одному важливому пункту п.16 з тесту: 1️⃣5⃣ Ви вважаєте, що мама приймає невірні рішення у своєму житті, живе не так, як хотілося б і т.д., вам хочеться її направити, навчити. Вітаю, якщо взяти Закон ієрархії то ви стали мамою своїй мамі. Хотя ви мама своїм дітям. Ви не вірно використовуєте своєю енергією і від цього у вас в житті повний треш.На курсі практикум ПРОЩАВАЙТЕ ХВОРОБИ, ЗМІНЮЮ ЖИТТЯ. я приділила цьому питання цілий урок. Як бути в системі, щоб налагодити ваше життя.Курс розроблений по такій структурі : 1. Що я хочу в цьому житті.2. Батьки, як наш фундамент щасливого життя.3. Як проявляти свої емоції.4. НГМ, розуміємо своє тіло з боку біологічних законів.Будете сцілювати себе без лікарів та пігулок.5. Дитяча психосоматика.6. Лінія роду.2 місяці = 16 уроків= 2 уроки в тиждень= 38 терапевтичних практик по дві до кожного уроку.Повний довідник розбір хвороб.Та ще багато різної інформації , яка покращить ваше життя 100%.Після проходження, ви зрозумієте свої хвороби, опрацюєте їх. Зміните ставлення до себе та своїх батьків, дітей, оточуючих. Зрозумієте, як родові сценарії впливають на ваше сьогоднішнє життя.Додатково розберемося з вашими грошима та предназначенням.4 онлайн групові зустрічі зі мною, де будемо розбирати ваші хвороби та проблеми.І це все всього за 9400 грн.Оплату можна розбити на 4 платежі по 2350 грн.Поспішайте реєструйтеся.Старт 14.10.24Ставте + в коментарях, я надішлю вам презентацію
‼️‼️‼️‼️‼️Триває реєстрація наКурс/ практикум "Прощавайте хвороби. Змінюю життя" 16 уроків, 38 практик, які змінять ваше життя на краще, від батьків до родових програм. Що ви отримаєте після проходження курсу:1.Зрозумієте корінь всіх своїх захворювань та позбудеться їх.2. Перестанете боятися захворіти та смерті.3. Навчитеся працювати з хворобами без пігулок та лікарів. Даю свої дієві техніки.4. Розберетеся в генетичних захворюваннях, родових програмах, дитячих хворобах.5. За рахунок технік - налаголите своє життя, опрацювавши травмуючі моменти з дитинства.6. Зрозумієте своє тіло, що йому не вистачає для щасливого життя.7. Біологічні закони Хамера допоможуть на своє тіло подивитися з іншої сторони та полюбити його.‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️Бонуси;Міні курс з 3 уроків ВІДНОСИНИ З ГРОШИМАтаМедитація "ТРАНСФОРМАЦІЯ ВІД РОДУ" , яка допоможе вам зрозуміти в чому ваше предназначення. Ставте + в коментарях я скину вам презентацію та розповім про всі деталі. Цей курс - змінить вас та ваше життя- ОДНОЗНАЧНО.Курс/ практикум стартує 14.10.24.Часу залишилося мало, місць теж.
МАМА та моє ЖИТТЯ У багатьох з нас стосунки з мамою хороші, теплі 🫶 це дуже тішить 👍 Але більшість все-таки зазнає труднощів у спілкуванні з мамою. Давайте спробуємо за кілька днів потихеньку розібратися в цих відносинах 🤗 І сьогодні почнемо з того, що те, як ми бачимо життя і йдемо по ньому = це те, як ми в дитинстві сприймали маму, які емоції у нас були до неї. Згадайте, яке почуття найбільше переважало у вас у стосунках із мамою? - я боялася маму - я соромилася мами - я злилася на маму - я боролася з нею - мені не вистачало мами - мені мало було її кохання і т д. Знайдіть своє почуття чи відчуття. А тепер подивіться із цього почуття на своє життя. Якщо ви злилися на маму- то і на життя ви будете злитися. Якщо вступали у боротьбу з мамою - то боротиметеся і з життям. Якщо боялися маму - то боятиметеся жити, проявляти себе. Якщо мама вас розчарувала – будете розчаровані життям. Ми можемо змінювати своє сприйняття мами, після чого змінюється внутрішній стан, а коли змінюється внутрішній стан – змінюється ЖИТТЯ. А тепер давайте зробимо ще одне завдання 👌 Напишіть 3-4 прикметників, які перші спадуть на думку: Яка моя мама?  А завтра обов'язково обговоримо 🤗
Скільки можна опрацьовувати МАМУ та ПАПУ?  "Скільки можна опрацьовувати маму і тата? Мені здається це неможливо. Я вже роками в цих опрацюваннях і все одно щось вилазить" Впізнали себе? Чому так відбувається? Тому що мама та тато – найзначніші люди в нашому житті! З раннього віку ми вчимося у них жити, сприймати навколишній світ, як вони сприймають, реагувати так, як вони реагують. Ми у повному симбіозі з ними, бо вчимося виживати! А коли "виростаємо з цих штанців", хочеться жити своїм життям, інакше. Ось тут і настає момент .... Усі свої почуття, образи, претензії, травми стосовно батьків ми тягнемо у своє доросле життя. І як тільки виникає неприємний момент чи ситуація, ми автоматично провалюємося в цю "маленьку дівчинку", яку образили чи вчинили несправедливо. І якщо всередині залишилося почуття образи, вини, страху, злості, яке ми не прожили - воно завжди шукатиме вихід 💯 А відбувається це через те, що ми починаємо притягувати в наше життя подібні ситуації та людей, які нас так само ображатимуть, так само з нами вчинятимуть. Наприклад, 👉 якщо нас часто критикували, порівнювали з іншими, лаяли за помилки - то в оточенні з'явиться людина, яка робитиме так само, виконуючи роль мами чи тата, як колись у дитинстві. 👉 якщо нас постійно контролювали, кожен крок дізнавалися Де я? Що роблю? З ким?, не відпускали гуляти тощо – то швидше за все з'явиться хлопець чи чоловік, який також контролюватиме. 👉 якщо нас принижували, били, чинили жорстоко - то ймовірність потрапити в аб'юзивні стосунки дуже висока! Для цього ми і працюємо з нашими дитячо-батьківськими стосунками, щоб прибрати заряд із цих травм, подій, які нас досі руйнують, не дають жити щасливо та гармонійно! А гармонія в душі та житті настає, коли ми: - відпустили всі образи, претензії до батьків - ми їх не засуджуємо, пробачили за все - приймаємо їх такими, які вони є, усвідомлюючи, що вони теж прожили не просте життя - Дякуємо за життя, що вони дали нам - відпустили їх, не тримаємось за них.Курс/практикум ПРОЩАВАЙТЕ ХВОРОБИ. ЗМІНЮЮ ЖИТТЯ ми теж розпочинаємо з опрацювання батьків, бо це фудамент вашого щасливого життя. Не вийде бути щасливими, багатими, реалізованими, здоровими поки у вас є претензії до батьків.За деталями звертайтеся в особисті. Як у вас складаються стосунки з батьками? Чи залишилися ще образи?
Вегетосудинна дистонія - це комплекс порушень, що виникають у роботі вегетативної нервової системи.У психосоматиці нам не важливий діагноз нам важливий прояв тіла, і в даному випадку кожен симптом потрібно розглядати окремо.Але пусковий механізм всього цього — глибоке відчуття страху, втрата безпеки, опори та підтримки в життіКожна людина матиме свою причину. Але саме це активізує та включає нашу вегетативну нервову системуОб'єктивно ніякої небезпеки назовні немає. Але! Таким чином, організм рятує нас від явної загрози, яка знаходиться в голові. У цей момент людина не розуміє, про що їй говорить симптом, починає себе боятися, з'являється страх. Всі супутні симптоми та розповіді про спадковість погіршують стан.На що варто звернути увагу:— Прискорене серцебиття, дискомфорт у грудній клітці та в серці — це конфлікти втрати території, статусу, сім'ї та будинку.— Тиск може виникати від проблем із нирками та конфлікту втрати орієнтирів.«Я не знаю, який шлях вибрати». Людина почувається не в безпеці, тому що збилася зі шляху.+ Присутнє почуття безсилля. Це запускає наступний конфлікт "Я не можу рухатися далі" або "Я безсила і слабка".З'являється ще більше претензій до себе + тиск на себе. Це і призводить до проблем із тиском.Звичайно, за допомогою знань та вправ із психосоматики можна змінити внутрішній стан, і організм почне відновлюватися.🙌🏻Цього я навчаю вас на курсі по психосоматиці.‼️Ви перестанете боятися свого тіла та навчаєтеся працювати зі своїми емоціями без наслідків для здоров'я👉Пишіть у коментарях – яку систему організму хотіли б розібрати докладно з погляду психосоматики?
Постійний нежить👃Закладений ніс – одна з найпопулярніших проблем!Багато людей страждають від проблем із носом цілий рік.Нескінченні краплі, спреї, запаси серветок із собою.Розберу основні проблеми з боку психосоматики:Конфлікт сморід. "Це неприємно пахне!" - у реальному чи фігуральному сенсі (небезпека, злість, тривога)∆ небажання відчувати запах (сморід)∆ неможливість почути щось небезпечне∆ Мені набридло! Мене це дістало!∆ Я терпіти це не можу!∆ Я це не переношу!Особливо в період стресу та напруги.У нюху є кілька психологічних функцій, він визначає:- їжу, видобуток- Сексуальні зв'язки (феромони)- ідентичність інших (аромат, запах тіла)- небезпека: хижак, токсичний газ, дим і т.д.∆ Я хочу позбутися запаху, я більше не можу терпіти його запах, його присутність!∆ Хтось щось задумує? Хтось говорить про мене погано?∆ Вони приховують щось від мене, розповідають про мене таємниці!∆ Небезпека навколо та попереду!Я хочу відійти від поганого запаху, усунути навколишній світ, щоб зменшити своє почуття нюху!Ви недостатньо відпочиваєте. Часто ми не дозволяємо собі відпочивати, постійні справи, робота нам ніколи! Звідси з'являється нежить і застуда, щоб ми могли взяти паузу.Відповідно до інтенсивності активної фази конфлікту, ніс закладає. Сенс - втрачається почуття нюху!Перш ніж грішити на віруси, огляніться і подивіться на своє життя. Що мені не подобається? Дім, сім'я, робота. Ви завжди знаєте, що заважає вам бути щасливими.А ви страждаєте від закладеності носа?
І ми звикли сприймати набряки, як проблему: приймати сечогінні препарати, менше пити води протягом дня, не їсти гострого та солоного ввечері. Але Германська нова медицина дозволяє по-новому поглянути на цей симптом. Адже у всьому, що відбувається в нашому тілі, є біологічна доцільність. Іншими словами, у кожної зміни є мета: завдання, яке виконує цей симптом, щоб допомогти нам «уникнути небезпеки». Мільйони років еволюції сформували чіткі механізми та закони, спрямовані на захист та виживання всього живого. І людина, як частина природи, теж підпорядковується цим законам.І доцільність набряків – захистити вас, вижити, перестрахуватися на випадок нестачі води. Щоб в цьому розібратися, потрібно зрозуміти суть стресу, який ви переживає , що страждає від набряків. Це відбувається при конфліктах, коли людина не на своїй території, в певному несприятливому середовищі. Саме тому тіло намагається накопичити достатньо вологи, щоб «дотягнути» до того моменту, поки вона не опиниться в безпеці, на своїй території. Адже в дикій природі вода – життєво-необхідний ресурс і він не завжди доступний. І наш давній мозок це пам’ятає, він не розуміє, що в кожному домі є вода, її можна купити будь-де, тому і «запасається» водою.І тому, щоб позбавитися набряків, потрібно знайти, де саме ви знаходитеся в конфлікті і вирішити його.Як це зробити ви можете дізнатися на 5 денному курсі/семінарі "Прощавайте хвороби! Змінюю життя" з психосоматики на основі ГНМ. Найблищий курс/семінар стартує 12.08.24р. По закінченню курсу видається сертифікат. Реєструйтеся за посиланням @YUgarmoniia‼️Задаввйте запитання в коментарях
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ПРАКТИКА Гармонізації стосунків із мамою Продовжимо тему мами у нашому житті. Носити в собі образу на батьків – все одно, що відрізати коріння біля дерева. І навіть якщо Мама зараз не є у вашому житті, важливо перебувати з нею в гармонії. Тому що ця образа руйнує вас самих Почати цю роботу над собою можна з письмової практики – я рекомендую її тим людям, які перебувають на початку шляху до внутрішньої гармонії ♦️Виконайте дихальну вправу або медитацію, що заспокоює вас. Під час практики важливо перебувати у стабільному, спокійному стані ♦️На початку листа ласкаво зверніться до мами. Навіть якщо ви в сварці, знайдіть ніжне слово для людини, яка подарувала вам життя ♦️Напишіть ті почуття, які відчували до неї. Не вчинки, не дії, а ЕМОЦІЇ ♦️Якщо на цьому етапі на вас накочують сльози – так ваша внутрішня дитина висловлює свою образу. Дайте йому час, виконайте дихальну практику, проживіть цю емоцію ♦️Напишіть подяки мамі. Можливо, буде складно, але постарайтеся знайти те, за що ви можете сказати їй дякую ♦️Попросіть у мами прощення. Навіть якщо не відчуваєте своєї провини, просто напишіть ці слова ♦️Зверніться до мами за допомогою та підтримкою, яких потребуєте зараз. Пишіть про те, що ви дитина і вам потрібні тепло та турбота. Так ви відновите родовий ланцюжок ♦️Складіть листа, виконайте медитацію або будь-яку іншу практику, яка допоможе вам заспокоїтися ♦️А тепер настав час відповіді – напиши листа самому собі від імені мами. пишіть ті слова, які хотіли б від неї почути Виконуйте вправу кожен день, щоб проговорити всі образи. В ідеалі – робити це місяць. Чи вдалося виконати практику від початку до кінця? Діліться своїми відчуттями у коментарях ⤵️⤵️⤵️