Джерело
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | І ми звикли сприймати набряки, як проблему: приймати сечогінні препара...
84 Охват/переглядів
2024-08-06 13:00
Повідомлення №3700
І ми звикли сприймати набряки, як проблему: приймати сечогінні препарати, менше пити води протягом дня, не їсти гострого та солоного ввечері. Але Германська нова медицина дозволяє по-новому поглянути на цей симптом. Адже у всьому, що відбувається в нашому тілі, є біологічна доцільність. Іншими словами, у кожної зміни є мета: завдання, яке виконує цей симптом, щоб допомогти нам «уникнути небезпеки». Мільйони років еволюції сформували чіткі механізми та закони, спрямовані на захист та виживання всього живого. І людина, як частина природи, теж підпорядковується цим законам.І доцільність набряків – захистити вас, вижити, перестрахуватися на випадок нестачі води. Щоб в цьому розібратися, потрібно зрозуміти суть стресу, який ви переживає , що страждає від набряків. Це відбувається при конфліктах, коли людина не на своїй території, в певному несприятливому середовищі. Саме тому тіло намагається накопичити достатньо вологи, щоб «дотягнути» до того моменту, поки вона не опиниться в безпеці, на своїй території. Адже в дикій природі вода – життєво-необхідний ресурс і він не завжди доступний. І наш давній мозок це пам’ятає, він не розуміє, що в кожному домі є вода, її можна купити будь-де, тому і «запасається» водою.І тому, щоб позбавитися набряків, потрібно знайти, де саме ви знаходитеся в конфлікті і вирішити його.Як це зробити ви можете дізнатися на 5 денному курсі/семінарі "Прощавайте хвороби! Змінюю життя" з психосоматики на основі ГНМ. Найблищий курс/семінар стартує 12.08.24р. По закінченню курсу видається сертифікат. Реєструйтеся за посиланням @YUgarmoniia‼️Задаввйте запитання в коментарях