Джерело
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | ️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ПРАКТИКА Гармонізації стосунків із мамою Продовжимо тем...
84 Охват/переглядів
2024-08-04 13:00
Повідомлення №3690
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ПРАКТИКА Гармонізації стосунків із мамою Продовжимо тему мами у нашому житті. Носити в собі образу на батьків – все одно, що відрізати коріння біля дерева. І навіть якщо Мама зараз не є у вашому житті, важливо перебувати з нею в гармонії. Тому що ця образа руйнує вас самих Почати цю роботу над собою можна з письмової практики – я рекомендую її тим людям, які перебувають на початку шляху до внутрішньої гармонії ♦️Виконайте дихальну вправу або медитацію, що заспокоює вас. Під час практики важливо перебувати у стабільному, спокійному стані ♦️На початку листа ласкаво зверніться до мами. Навіть якщо ви в сварці, знайдіть ніжне слово для людини, яка подарувала вам життя ♦️Напишіть ті почуття, які відчували до неї. Не вчинки, не дії, а ЕМОЦІЇ ♦️Якщо на цьому етапі на вас накочують сльози – так ваша внутрішня дитина висловлює свою образу. Дайте йому час, виконайте дихальну практику, проживіть цю емоцію ♦️Напишіть подяки мамі. Можливо, буде складно, але постарайтеся знайти те, за що ви можете сказати їй дякую ♦️Попросіть у мами прощення. Навіть якщо не відчуваєте своєї провини, просто напишіть ці слова ♦️Зверніться до мами за допомогою та підтримкою, яких потребуєте зараз. Пишіть про те, що ви дитина і вам потрібні тепло та турбота. Так ви відновите родовий ланцюжок ♦️Складіть листа, виконайте медитацію або будь-яку іншу практику, яка допоможе вам заспокоїтися ♦️А тепер настав час відповіді – напиши листа самому собі від імені мами. пишіть ті слова, які хотіли б від неї почути Виконуйте вправу кожен день, щоб проговорити всі образи. В ідеалі – робити це місяць. Чи вдалося виконати практику від початку до кінця? Діліться своїми відчуттями у коментарях ⤵️⤵️⤵️