Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Додано 14 лип 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Кількість підписників: 778
Фото: 795
Відео: 913
Посилання: 1,840
Опис:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk
Джерело

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Скільки можна опрацьовувати МАМУ та ПАПУ?  "Скільки можна опрацьовуват...

Логотип телеграм спільноти - Психосоматика з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ @YullaPe
94 Охват/переглядів 2024-09-30 09:00 Повідомлення №3979
Скільки можна опрацьовувати МАМУ та ПАПУ?  "Скільки можна опрацьовувати маму і тата? Мені здається це неможливо. Я вже роками в цих опрацюваннях і все одно щось вилазить" Впізнали себе? Чому так відбувається? Тому що мама та тато – найзначніші люди в нашому житті! З раннього віку ми вчимося у них жити, сприймати навколишній світ, як вони сприймають, реагувати так, як вони реагують. Ми у повному симбіозі з ними, бо вчимося виживати! А коли "виростаємо з цих штанців", хочеться жити своїм життям, інакше. Ось тут і настає момент .... Усі свої почуття, образи, претензії, травми стосовно батьків ми тягнемо у своє доросле життя. І як тільки виникає неприємний момент чи ситуація, ми автоматично провалюємося в цю "маленьку дівчинку", яку образили чи вчинили несправедливо. І якщо всередині залишилося почуття образи, вини, страху, злості, яке ми не прожили - воно завжди шукатиме вихід 💯 А відбувається це через те, що ми починаємо притягувати в наше життя подібні ситуації та людей, які нас так само ображатимуть, так само з нами вчинятимуть. Наприклад, 👉 якщо нас часто критикували, порівнювали з іншими, лаяли за помилки - то в оточенні з'явиться людина, яка робитиме так само, виконуючи роль мами чи тата, як колись у дитинстві. 👉 якщо нас постійно контролювали, кожен крок дізнавалися Де я? Що роблю? З ким?, не відпускали гуляти тощо – то швидше за все з'явиться хлопець чи чоловік, який також контролюватиме. 👉 якщо нас принижували, били, чинили жорстоко - то ймовірність потрапити в аб'юзивні стосунки дуже висока! Для цього ми і працюємо з нашими дитячо-батьківськими стосунками, щоб прибрати заряд із цих травм, подій, які нас досі руйнують, не дають жити щасливо та гармонійно! А гармонія в душі та житті настає, коли ми: - відпустили всі образи, претензії до батьків - ми їх не засуджуємо, пробачили за все - приймаємо їх такими, які вони є, усвідомлюючи, що вони теж прожили не просте життя - Дякуємо за життя, що вони дали нам - відпустили їх, не тримаємось за них.Курс/практикум ПРОЩАВАЙТЕ ХВОРОБИ. ЗМІНЮЮ ЖИТТЯ ми теж розпочинаємо з опрацювання батьків, бо це фудамент вашого щасливого життя. Не вийде бути щасливими, багатими, реалізованими, здоровими поки у вас є претензії до батьків.За деталями звертайтеся в особисті. Як у вас складаються стосунки з батьками? Чи залишилися ще образи?